Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DonMateok

Heroes & Generals

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pograć w tą gierkę, więc bardzo proszę osoby, które mogłyby to rozwiązać o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz może problemów z połączeniem z internetem? Ja miałem podobnie, gdy co jakiś czas na sekundę rozłączało mi Wifi podczas ładowania. Może firewall blokuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam żadnych problemów z internetem, ciagne przez kabel. Firewall wylaczalem podczas pobierania, dwa razy też tą grę reintalowalem, uruchamialem jako administrator i uzywalem innej przeglądarki. Czy lepiej byłoby, żeby ktoś mi ją przesłał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam też napisałem, ale ich odpowiedź była taka, że mieli problemy podczas minionego weekendu. Twierdzili, że problem jest już naprawiony, ale błąd dalej wyskakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa. Musiał po prostu ktoś mi wysłać pliki gry, a sama gra jest !ŚWIETNA! Polecam w nią zagrać ze znajomymi. Mają polską wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Nowa aktualizacja naprawdę dużo dała w porównaniu do tego co było rok temu, nawet fajnie się gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie jest zle :) tylko samemu z losowymi osobami troche mniej frajdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Nowa aktualizacja naprawdę dużo dała w porównaniu do tego co było rok temu, nawet fajnie się gra ;)

A co się zmieniło, bo nie wiem czy update ściągąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... przeczytalem pare postow w tym temacie sciagnolem klienta i kuzwa przyssalo mnie :D fakt miedzymordzie(interface) odstrasza jest dosc nieczytelna i trzeba bedzie poczytac pare watkow nt rozowoju.

 

ciekawi mnie ten widok generala :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z mikropłatnościami? Coś tam na reddicie czytałem że niby gra mocno p2w się zrobiła :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuje ze na samym poczatku nie ma jak zniszczyc praktycznie czolgow chyba ze o czyms nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehmm pograłem troszkę i powiem że jak na razie grę nie zabiją mikropłatności a lagi :mad2:

Jeśli ja mam dobry ping to polowa graczy na serwerze ma tragiczny i skaczą po mapie, to samo w drugą stronę...Nie wiem moze taka godzina i dlatego takie problemy :hmm:

Jak grałem wczesną betę to problemów z pingiem nie było aż tak dużych.

 

A co do mikropłatności hmm po kilku bitwach mam 18210 kasy...a głupia bazooka bez której jak widzę trudno się będzie obyć kosztuje 84000!

Jestem plutonowy.

 

Nie mniej fajnie się gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę co się zmieniło bo próbowałem w to grać jak była jeszcze zamknięta beta 2,5 roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w tą gierkę? Można ją teraz pobrać ze Steama i powiem szczerzę, że warto. Gra od bety, w którą grałem jakiś czas temu bardzo się zmieniła oczywiście na +. ;) Jeśli ktoś chciałby razem pobiegać to zapraszam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam sie zmienilo, wytrzymalem 1.5 miesiaca i wkurw urosl ponad stan, znow dalem sobie spokoj. Reto nic nie robi z przewaga axisow , przez co granie RTSa staje sie nudne i pozbawione sensu, przez co i FPS traci. A jak mam grac w samego FPSa to ja wole w RO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze temat zakopany od dawna, tak jak i ja w sumie zakopalem gre jakis rok temu. Glownie przez dosyc dziwne -stzywne sterowanie; ciezko mi wytlumaczyc, ale bardzo ciezko sie celowalo. Niedawno odpalilem znowu, zeby sprawdzic jak sie sprawy maja po nowym updacie. W sumie zachecil mnie do tego filmik Frankiego:

W updacie dodano kilka giwerek i optyke do karabinow, no i sterowanie wydaje sie byc teraz plynne i gra sie jak najbardziej przyjemnie -na tyle ze kupilem sobie veterana na 3miesiace. Gralem w kilka gier F2P, ale to 1sza w ktora gra mi sie tak podoba ze az wydalem prawdziwe pieniadze na cokolwiek. Zaszlo tez kilka zmian w sklepie, dzieki temu mozna praktycznie wszystko kupic za credity ktore kazdy zarabia podczas walki. Mozna powiedziec ze to gra "Pay4grind" jako ze zloto ktore mozna kupic zastepuje credity.

Jezeli macie dosyc "wspolczesnych" albo futurystyczno-laserowych shooterow i macie ochote powrocic do korzeni w WW2 to zapraszam, chetnie pogram z kims w skladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nadal gram w H&G. gra popularna, developerzy cigle dodaja nowe rzeczy. ostatni update sporo poprawil. szanse sie w miare wyrownaly.

od szeregowego gram bez zadnych mikroplatnosci. jakos od 2 miesiecy. pojecia nie mam jak ta gra wygladala np. rok temu...

wszystkie udoskonalenia broni + celownik 'kupilem' za srebrniaki zarobione w pocie czola i krwi na froncie ;P mam obecnie range podoficera, snajperka na maxa + pistolet + granaty przeciwczolgowe. nowy mundur + kamuflarz broni. drugi zolnierz jezdzi srednim czolgiem. mam wystarczajaco kasy zeby kupic sobie ciezki czolg. tak wiec mozna teraz kupic wszystko za free. nie ma sytuacji ze inni gracze kupuja najlepszy sprzet za prawdziwe pieniadze, reszta dostaje w d*upe juz na starcie bo za free to max drewniany czolg mozesz sobie kupic itp.

 

codziennie za kazda pierwsza bitwe dostajesz +4 darmowe zlote monety. troche to trwa ale jak nie wydajesz tego na nic to po jakims czasie mozesz sobie zafundowac nowy mundur z kamuflarzem lub lepszy sprzet bez koniecznosci wydawania ciezko zarobionych srebrniakow. pozatym teraz na to wyglada ze kazdy 'upgrade' mozesz kupic za srebrniaki o ile twoja ranga zolnierza na to pozwala. jesli dopiero zaczynasz jako szeregowiec to zapomnij o dobrej snajperce lub zabawy niemieckim Tigerem czy ruskim T-34. szybki awans = placisz zlotymi monetami. a za free to niestety trzeba awansowac cos jak w battlefield.

 

ale nawet jako szeregowy, zapewniam, da sie grac i wygrywac w trybie druzynowym. ostatnio gralem szeregowym ruskiem przeciwko US army i ta radziecka bron podstawowa dawala rade :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam na serverach gry zaszło sporo zmian.

Jak ktoś wraca to daję dwa kody na 2 dni konta weterana. Mozna je użyć tylko do 5.09.2016

 

PLAYERJOURNEY1

PLAYERJOURNEY2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następnej aktualizacji wszystkie mapy zostaną przebudowane w dość dużym stopniu a Mapa Miasto w górach będzie wyglądała całkiem inaczej.

Modele roślinności teraz mają wyglądać dużo lepiej, pojazdy będą zwalniać przejeżdając przez wodę poza tym będą tonąć powoli.

Na mapach punkty do przejęcia nie będą już tylko pojedynczymi domkami a całymi strefami.

Zostaną dodane amfibie, i dojdzie ochrona spawnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy ma wyjść ten patch? Grałem całkiem sporo, ale mała ilość map mnie w końcu znudziła :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobie update na steamie i sie zobaczy czy lepiej czy gorzej. byc moze nawet poprawili balans broni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nowe mapy są mocno nie czytelne, teoretycznie jest to na plus realizmowi, ale ja nie potrafię w tym się odnaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...