Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DonMateok

Heroes & Generals

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dodali więcej pojazdów i chyba 2 nowe mapy poza tym chyba niewiele się zmieniło, no może wiecej ludzi teraz gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w trochę w wakacje, bardzo fajna. Tylko wymaga zgranego zespołu, trzeba wiedzieć co i gdzie i przede wszystkim jak szybko bronić/atakować ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można się kiedy zebrać wieczorkiem, proponuję w piątek pomyśle coś na ts'em dawno się nim nie bawiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ruszyła open beta. Gra jest jednym słowem świetna. Na taką właśnie gre czekałem od dawna :D

 

Tu kodzik na 200 gold przy zakładaniu nowego konta:

Cdaction-HEROESANDGERNERALS-GOLD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może i fajna ale standardowo na fps pełna idiotów... mieć 3 czołgi w drużynie i przegrać z drużyną bez żadnych maszyn >.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ale po treningowej misji nie potrafię wejść do żadnej gry :/ można czekać i czekać, to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyborze "wojny" czy co tam to było ;p mogłem w sumie normalnie wbijać czy przez wybór czy matchmaking, tylko raz przez chwilę miałem niedpstępne.

 

 

btw działa wam gra? wyłączyłem przed 12 grę na chwilę i od tamtej pory się zalogować nie mogę ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie dlatego i ja nie mogłem nic zrobić. Poczekajmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi, i tragiczny proces dolaczania do rozgrywki. Tyle wiem o tej grze po 1 dniu , a szkoda bo brakuje mi fajnych gierek w WW2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z ta gra. W ogole nie moge zainstalowac tej gry na dysku...mam na mysli ten plik ktory ma wage 1mb. Instaluje sie do momentu gdzie mam wybrac przegladarke w moim przypadku jest to google chrome ale nie moge jej zaznaczyc i dac Next mam tylko opcje wróć i Zakoncz. Mozecie mi pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jej zaznaczyć tylko ją wyłączyć, dopiero wtedy gre instalujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi, i tragiczny proces dolaczania do rozgrywki. Tyle wiem o tej grze po 1 dniu , a szkoda bo brakuje mi fajnych gierek w WW2

 

Oceniasz tą grę jakby już została dawno wydana a to dopiero dosyć wczesna beta jak na MMOFPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniasz tą grę jakby już została dawno wydana a to dopiero dosyć wczesna beta jak na MMOFPS.

 

Przecie napisalem ze tyle wiem po 1 dniu gry ;)

 

Gra jest innowacyjna na swoj sposob. Ten weekend byl 1 weekendem open bety i z tego co wyczytalem za duzy stress test poszedl i serwery padly :) (pewnie dlatego wczoraj takie lagi byly)

Tak czy siak gra ma ogromny potencjal, pytanie czy im sie uda go wykorzytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tą betę wyłączą w cholerę i włączą wtedy kiedy się będzie dało grać >.> jak nie problemy z logowaniem to nigdzie dołączyć nie można chociaż widać, że większość nie jest full...

 

Jak ktoś chce w to grać to brać niemców, w aliant5ach za przeproszeniem same zjeby, a po wyjściu z misji jest się do niej przypisanym i nie da się grać >.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tą betę wyłączą w cholerę i włączą wtedy kiedy się będzie dało grać >.> jak nie problemy z logowaniem to nigdzie dołączyć nie można chociaż widać, że większość nie jest full...

 

Dzis ruszyl build Hansen http://wiki.heroesandgenerals.com/wiki/Changelog

Problemy z logowaniem ponoc juz nie wystepuja.

 

Jak ktoś chce w to grać to brać niemców, w aliant5ach za przeproszeniem same zjeby, a po wyjściu z misji jest się do niej przypisanym i nie da się grać >.>

 

Gra jest nieco inna niz Cody czy Bfieldy, polaczenie generalow z herosami powoduje, ze postacie sa przypisywane do odp misji. Jak jestes na polu walki to nie wycofujesz sie sam, bo to dezercja, tylko czekasz az sie bitwa skonczy. Jesli general wczesniej wycofa jednostke z lokacji, to bedziesz mogl opuscic misje i nie bedziesz "locked".

 

Gra ma bardzo duzo takich kruczkow, poki co to beta, wiec Reto nie ma dobrego wprowadzenia w gre, i dla nowicjuszy moze sie wydawac glupia/trudna.

Przykladem tego jest ilosc pytan "jak dolaczyc do gry" na czacie;) srednio co 2 min ktos pyta :)

 

JAk sie jednak przez to wszystko przebrnie...to gra jest genialna. FPS taktyczny , strategia, ww2. Wreszcie czolganie sie przez 15 min, wypatrywanie czolgow i recon snipera, a potem pare zabic wroga od tylu daja mega satysfakcje.

Ba, nawet robienie za taksowkarza i przerzucanie innych graczy ze spawnow do strefy walki jest miodne dla niektorych, i potrafia cala misje tylko robic jako support , nie martwiac sie o kille.

 

Dla zainteresowanych polecam forum, duzo mozna sie dowiedziec o grze z samego czytania.

http://forum.heroesandgenerals.com/search.php?search_id=active_topics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wycofujesz się sam... taaa bo lepiej stać pół godziny w grze bo debile siedzą w budynku i nikt się nie ruszy żeby zając kolejny punkty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się rozwija, bugi są i będą bo to dopiero beta, ale widać że developerzy robią bardzo dużo by gra wyglądała coraz lepiej.

 

Co do graczy, fakt trzeba trafić na dobrą ekipę by czerpać prawdziwą radość z rozgrywki. Stworzyłem dziś forum http://heroesandgenerals.xaa.pl/ (mam nadzieje, że nie dostanę bana za reklamę bo nie o to mi chodzi)z nadzieją, że zbierze się grupa osób zajaranych tą grą na maksa tak jak ja i będzie można pograć w zgranym towarzystwie.

 

Przyznam, że bardzo, bardzo dawno nie grałem w grę przy której tak dobrze się bawiłem, wchodzę do bitwy i zapominam o bożym świecie, wyłączam się na czas walki. Ostatnio tak jarałem się grami jak miałem 16 lat, od tamtej pory była garstka gier przy których traciłem poczucie czasu. Heroes and Generals to gra która podbiła moje serce i mówi to gość który jest cholernie wybredny jeżeli chodzi o gry i który spędził 2,5k godzin grając misję kooperacyjne w Arma, Arma2 i Arma3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Zadzwoń jak będą dedykowane serwery :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie by to nastapilo przy systemie jaki ta gra ma. Tak z ciekawosci po co ci to? Cheaterow nie ma, pingi sa znosne (50-60 przy 20Mb/s) o ile to ty zalozysz bitwe (polecam grac US latwiej zagrac). Z tego co slyszalem niedlugo maja wprowadzic jakis system wyrownania populacji bo caly czas axisy maja przewage w ilosci graczy, co powinno znacznie zmienic obraz sytuacji na mapie strategicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci po co ci to? Cheaterow nie ma, pingi sa znosne (50-60 przy 20Mb/s) o ile to ty zalozysz bitwe

Właśnie dlatego. Jeżeli zakładasz bitwę przy gównianym uploadzie to wszyscy inni mają problem z pingiem (download nie ma żadnego znaczenia niezależnie czy się łączysz czy stawiasz, poza tym szybkość połączenia nie ma nic do pingu. Gdybyś miał neta 2Mb/s to ping najprawdopodobniej miałbyś niższy, bo leci to na trochę innej technologii niż Twoje 20Mb/s), jak do kogoś dołączysz to w 99% przypadków masz problem z pingiem. Gra mogłaby być fajna, ale spieprzony multi oparty na połączeniach P2P na więcej niż ~4 graczy nie mają racji bytu i rynek PC już wielokrotnie ten problem zweryfikował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie do konca tak dziala. Liczy sie kto zalozy bitwe, bo wtedy wybierany jest ICH najblizszy serwer. Maja troche serwerow rozsianych po swiecie, nie wiem ile dokladnie teraz ale rok temu bylo to :

5 in Chicago

12 in Denver

15 in Europe

1 in Russia

1 in Japan

 

Wiem ze dodali jeden w Australii i jakies w Rosji.

 

W tej grze ping nie jest tak istotny jak w pozostalych fpsach. Mozna dobrze sie bawic z pingiem 150-200 nawet (grajac czolgista np), moj sredni ping to 80-150 i nawet z takim pingiem mozna zrobic wysokie k/d lub wygrac bitwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małym problem z tą grą. Mianowicie, kiedy włączam ją przez przeglądarkę i wszystkie dane się weryfikują pod koniec jest aktualizacja. Jedzie do 100% a potem 101, 102, 103 i tak do 300% na koniec wyskakuje błąd, że czegoś nie mogło pobrać. Grałem już samouczka, a po nim chciałem zagrać z ludźmi i wtedy wyskoczył mi ten błąd. Proszę o szybką odpowiedź!

 

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...