Skocz do zawartości
JamesSeth

Zepsułem wejscie DVI Gigabyte GeForce GTX 680

Rekomendowane odpowiedzi

No ok czyli producent kłamie ze nadaje sie do multimediów filmów, gier ?

A co z modelem foris fs2333 (troszku droższym dedykowanym pod gry z czasem reakcji 3.2 ?

Pozatym plazme mam w domu i druga mi nie jest potrzebna ;)

Chce cos małego (max 24") z dobrymi kolorami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli grasz to będzie gorzej na Eizo i o to mi chodziło. Co z tego, że kolory lepsze jak bedzie smużył? Plasma jest pośrednia: nie ma smug i kolory są dobre

Są monitory LCD (a co najmniej jeden) z matrycą VA które nie smużą w grach oraz mają niewyczuwalny input lag a ich kolory, czerń i kąty widzenia są dobre a nawet bardzo dobre. Są świetne do prawie wszystkiego. A i dodam że są śmiesznie tanie tylko trzeba wiedzieć które to.

Jestem osobą która widzi różnicę między 30, 40, 50 i 60fps i więcej.

Edytowane przez Wyczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dobrze, twoja poprzednia płyta miała masakryczne temperatury przy zwykłej b450 tomahawk ktora mozna kupić za 200zl na allegro bym miał z 5900x na pokładzie sporo mniej na vrm niż miałeś , jak masz procka na auto to to 1.4v jest w idle dla boosta na 1 rdzeniu odpalisz obciążenie i od razu zbije sporo niżej jak wszystkie rdzenie będą obciążone, tak działa auto dlatego wole swoje manualne nastawy zazwyczaj.
    • Pytanie czy oni słyszeli rpm pompki po prostu czy może to było buczenie/terkotanie bo układ był zapowietrzony itp, miałem podobne akcje z pompą z eisbaera później kupiłem blok za 40zł z pierwszego silent loopa podmieniając ten z eisbaera i dalej terkotało przez pewien czas aż w końcu dobrałem taki rpm i zalałem płynu idealnie pod korek plus potańczyłem z budą i uspokoiło się na dobre  pewnie jakbym wbił max obroty na pompie to znowu by zaczeła wpadać w wibracje po czasie bo na 2000rpm jest spokój od 4 miesięcy już.
    • Jak kupi do obecnych 3600 drugi komplet 3200 to te 3600 nie powinny mieć problemu z pracą na 3200 na niższych timingach gorzej jakby było dwrotnie.
    • Rozumiemy już mistrzu  
    • Cześć, być może temat był już poruszany, ale chciałbym na sobie się wszystkiego dowiedzieć.. Wczoraj jakiś typek podszył się pod dziewczynę z "którą" pisałem na snapie . Doszło do tego , że ta osoba otrzymała parę moich zdjęć , następnie wysłała mi link do swojego "Instagrama" . Przez głupotę kliknąłem w link , okazało się , że jest to link dzięki któremu osoba ta pozyskała adres IP mojego telefonu. Dostałem info , oraz wideo , że cała rozmowa została nagrana oraz groźbę , że jak nie wyśle pewnej sumy pieniędzy filmik zostanie opublikowany . Typek zdradził mi jedynie operatora mojej sieci oraz markę telefonu jaki mam , mówiąc że ma dokładne informacje o mojej osobie jak i lokalizacji .  Czy faktycznie może tak być ? Jakie kroki mógłbym podjąć aby go powstrzymać ?  Dodam że nie używałem żadnych zabezpieczeń typu dynamiczne IP czy VPN ( dopiero teraz..)  Z góry dzięki za odpowiedź 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...