Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

taczkowoz

Ocena Zestawu <4500zł z monitorem

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłbym:

1. Zasilacz na OCZ ZT 550W - modularny i pod każdym względem lepszy od StealthXStream 2 (wyższa sprawność, moc na +12V, gwarancja, dłuższe kable, lepsza elektryka w środku).

2. Procesor na i5 2550k - obecnie jest promocja w morele na niego i kosztuje 715 zł.

3. Płytę główną na ASRock P67 Pro3 (jeżeli nie zależy ci na usb 3.0 z przodu obudowy i pcie 3.0) lub MSI Z77A-GD55 / ASRock Z77 EXTREME4 jeżeli chcesz mieć powyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej , ale można by było oszczędzić na tym monitorze i wsadzić jakiegoś SSD 64 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD będę kupował, ale troszkę później, a monitor chcę 25" tuner TV, 2xHDMI(lub 1dvi 1hdmi), słuchawki, a to jest chyba jedyny model w takiej cenie, który to oferuje.

Zależy mi również na usb 3.0 z przodu, a te pci3.0 też się może przydać

 

 

A co z modelem niższym, od tej karty co polecał mi ostry?

MSI Z77A-G43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak mocne planujesz O/C (o ile w ogóle planujesz). Na tych płytach które ci podałem spokojnie zrobisz ponad 4.5 GHz, na MSI Z77A-G43 4.5 GHz to zdecydowanie górna granica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak, myślałem tak na 4.5GHz, bo w sumie więcej mi się zdaje, że się nie przyda

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...