Skocz do zawartości
Bebeluczek

Błąd :Logowanie usługi Usługa profili użytkowników nie powiodło się.

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w pewnym momencie moj lapek odmowil posluszenstwa. Po uruchomieniu przychodzil od wlaczenia systemu ale sie resetowal co chwile, przez moment byl widoczny kursor i nastepowal reset kompa. Probowalem podmienic pliki odp za uruchamianie systemu, uzywalem LiveBoot Wondershare, ale nie przynosilo to skutku, po kilku probach, zamiast wczesniejszych objawow, wystepowaly komunikaty o braku plikach, z tego co pamietam jeden nosil nazwe "NTFS.sys" drugi " WindowsBoot" w koncu znalazlem plytke Visty, konsoleta udalo mi sie naprawic system, lecz po przejsciu do panelu logowania, wystepuje nastepujacy blad: :

"Logowanie usługi Usługa profili użytkowników nie powiodło się.

Nie można załadować profilu użytkownika."

W necie szukalem, rozwiazania na jakies sie natknalem, musze byc zalogowany w systemie, jest stworzone jedno konto, z uprawnieniami administratora, i nie moge za nic sie zalogowac, przechodzac do trybu awaryjnego, z oblusga wiersza polcene lub do "czystego" awaryjnego, wszystkie sterowniki sie laduja, lecz po "Przygotowaniu pulpitu" Nic wiecej sie nie dzieje, czarny ekran, z napisami tryb awaryjny, kursorem moge poruszac ale nic wiecej, ma ktos inne rozwiazanie tego problemu ?

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, miałem podobny problem kiedyś - możesz spróbować w trybie awaryjnym, kiedy widzisz czarny pulpit i kursor myszy, wcisnąć CTRL+SHIFT+ESC i jeśli pokaże się menedżer zadań, kliknąć w nim Plik -> Uruchom i wpisać samo słówko explorer. Jeśli się wszystko ładnie załaduje, spróbuj dostać się do panelu sterowania i utworzyć nowe konto użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki, rzeczywiście zadziałało z tym trybem awaryjnym, lecz problem kont dalej nie zniwelowany. Gdzies glebiej chyba jest problem umiejscowiony. Ogolnie stworzylem konto poprzez komende w CMD, system w ogole nie reaguje na klikniecie łącza "Zarzadzaj innym kontem", czytalem kilka rozwiazan tego problemu, zaden nie przyniosl zadanego efektu, oprocz tego ktory tworzy nowe konto, ale to samo, zaraz po stworzeniu, po restarcie kompa, ani do tego ani do tego konta nie mozna wbic. Gdy chcialem usunac konta lub skonfigurowac zaawansowane wlasciwosci kont, na liscie nie ma zadnej z nazwy moich kont, wlasciwie to nic tam nie ma, jakby w ogole ich nie bylo. Probowalem grzebac w rejestrze, tak jak jest to opisane w supporcie Microsoftu, ale po kazdorazowym resecie kompa, ustawienia wracaja do poprzednich wartości. Jakies pomysly jeszcze? Czy pozostaje format ?

Edytowane przez Bebeluczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam ten sam problem. Czy udało się już komuś z tym uporać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedłem przez tryb awaryjny, założyłem inne konto (net user) , z poprzedniego konta pozabierałem potrzebne pliki i wywaliłem zablokowane konto.

Zapomniałem - należy założyć na konta hasła - wtedy jest wybór kont.

Edytowane przez Darek26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi