Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vulc

PCLabowy serwer Battlefield 3 - już online

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba wybrać hosting procona.

Mów po ludzku :E To ma jakieś większe znaczenie co wybierzemy?

Chyba że tutaj chodzi o konkretną osobę? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na gameservers jest hosting Procona. Tak w ogóle to z tego co widzę Rconneta hostować nie trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na gameservers jest hosting Procona. Tak w ogóle to z tego co widzę Rconneta hostować nie trzeba?

Płatny :kwasny: Mówiłem tobie że lepiej kasy mieć więcej niż mniej. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płatny :kwasny: Mówiłem tobie że lepiej kasy mieć więcej niż mniej. :D

Tak, wiem, po prostu czegoś nie rozumiem - Procon jest darmowy, ale płatny, a Rconnet płatny, ale darmowy? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mów po ludzku :E To ma jakieś większe znaczenie co wybierzemy?

Tak, czytałem trochę i np. z popularnym gameservers są problemy w postaci przerw w działaniu.

Nie wiem, jak z rconnetem, ale procona hostować nie trzeba, jeśli masz kompa włączonego przez 24/7 ;) Jeśli nie, to trzeba wykupić hosting, żeby program miał przez cały czas połączenie z serwerem. W rconnet to jest dobre, że po zapłacie 3 euro dostaje się od nich hosting.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest w końcu z Rconnetem i TS3? Da radę to jakoś sensownie połączyć. Trzeba jak najszybciej podjąć decyzję co bierzemy, hosting Procona jest w takim razie obowiązkowy, bo nikt na miesiąc komputera włączonego nie zostawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rconneta i TS3 nie da się połączyć. Co do kwestii rconnet vs procon, to wystarczy popatrzeć na listę dostępnych pluginów. IMO nie ma się co nawet zastanawiać. Gdyby z proconem były jakieś duże problemy, to zawsze można wykupić rconneta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 zł co miesiąc mogę dorzucać, jeśli parametry będą znośne (a konkretnie to jedno ustawienie o które taki flame) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, u rconnet jest bida z pluginami. Przychylam się również do procona.

20 zł co miesiąc mogę dorzucać, jeśli parametry będą znośne (a konkretnie to jedno ustawienie o które taki flame) ;)

Serwer będzie sc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie ten hosting polecają, chyba że przerzucamy się na rconnet :hmm: Niech bpp zdecyduję, mądrzejszy jest w tych sprawach. Cenowo pewnie wyjdzie podobnie.

Tylko tam - z tego co widzę - jest Procon 1.1. Chyba, że to nie ma znaczenia i można wrzucić najnowszą wersję. Ja tam też jestem za Proconem, bo jeśli mamy mieć serwer głosowy to sprawa jest jasna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko tam - z tego co widzę - jest Procon 1.1. Chyba, że to nie ma znaczenia i można wrzucić najnowszą wersję. Ja tam też jestem za Proconem, bo jeśli mamy mieć serwer głosowy to sprawa jest jasna.

Mam te same wątpliwości. Jest tam 1.1+ co prawda, ale kto wie. Z drugiej strony, jest dostęp FTP, ale nie wiadomo jak głęboko on sięga.

Edit: http://www.rconhostingservices.net/whmcs/announcements.php?id=84 jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, to wjedź Bpp na stronę, daj "add to cart" i zobacz czy potrzebujesz ten addon za 5$. Na razie hostingu i tak nie wykupimy, bo potrzebny jest adres ip serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.branzone.com/

Ten jest chyba lepszy niż rconhostingservices.net, bardzo często go ludzie polecają.

@up: to jest web gui, obejdzie się bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, u rconnet jest bida z pluginami. Przychylam się również do procona.

Serwer będzie sc.

Trafiony zatopiony. To można mnie liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To który bierzemy? Ten czy rconhostings, różnica 1$?

Czytam i rzeczywiście ludzie polecają branzone, a ten 1$ różnicy nam nie robi. Wykupimy więc tam.

Ps. Z drugiej strony widzę, że ludzie mają też trochę problemów z tą stroną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To który bierzemy? Ten czy rconhostings, różnica 1$?

Na forum procona naczytałem się wielu złych rzeczy na temat rconhosting, tymczasem branzone zbiera same pochwały. Ja obstaje za branzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nie ma szans na znalezienie idealnego serwisu, zawsze coś komuś nie działa. Ważne aby te problemy to nie była masówka. Ślubu z nikim nie bierzemy :P , najwyżej hosting się zmieni. Jest mi to obojętne, ale że trzeba coś wybrać to niech będzie branzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, pozostaje Branzone. Serwer stawiamy na G4G, więc zgodnie z wymaganiami musimy założyć grupę/klan z 5 aktywnymi członkami. Potrzebujemy więc nazwę, opis, tag. logo i lidera, są to pola obowiązkowe. Chyba, że nie chcemy się w to bawić i bierzemy slot za 4 zł, wtedy nic z tych rzeczy ustalać nie trzeba. Wyraźnie droższe rozwiązanie, ale nadal mieścimy się w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, pozostaje Branzone. Serwer stawiamy na G4G, więc zgodnie z wymaganiami musimy założyć grupę/klan z 5 aktywnymi członkami. Potrzebujemy więc nazwę, opis, tag. logo i lidera, są to pola obowiązkowe. Chyba, że nie chcemy się w to bawić i bierzemy slot za 4 zł, wtedy nic z tych rzeczy ustalać nie trzeba. Wyraźnie droższe rozwiązanie, ale nadal mieścimy się w budżecie.

Myślę, że w tym wypadku obejdzie się bez kombinowania z logiem i nazwami pclab. Trzeba wrzucić coś randomowego.

A forsa już jest dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opis, tag, itp to takie pierdoły które imo nie warte są 48 zł, więc to można ustalić.

Klan: PCLab

Opis: nie mam pojęcia co tu opisywać, przydałoby się u kogoś to podpatrzeć(albo wpisać byle co)

Tag: PCL

Lider: Vulc(jak nie chcesz to ja mogę być)

Logo: tu mam wątpliwości, czy możemy używać oficjalnego pcl

Chyba że robimy tak jak bpp mówi, nie bawimy się w formalności i na bezczela wpisujemy co popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że w tym wypadku obejdzie się bez kombinowania z logiem i nazwami pclab. Trzeba wrzucić coś randomowego.

A forsa już jest dostępna?

A konkretniej, bo nie wiem czy jesteś za tym, żeby to wybrać czy olać i zapłacić więcej. Kasa jeszcze nie została zaksięgowana, ale banki sesje mają różnie, do 15 powinno wszystko być.

Opis, tag, itp to takie pierdoły które imo nie warte są 48 zł, więc to można ustalić.

Też tak sądzę. Nazwy PCLab użyjemy, ale w logo się wrzuci jakiś random. Tag PCL, co oczywiste, lidera wezmę na siebie, bo to i tak jest bez znaczenia - obaj z Bpp dostaniecie admina. Opis też random.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...