Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania pudełkowe wydania w idealnym stanie Wiedźmina 3 (z obydwoma dodatkami) oraz Wiedźmina 2 Edycja Rozszerzona + mapa. Sprzedam za 20 zł. Obie już ograłem, niech posłużą komuś innemu. Moje ogłoszenie znajdziecie na dawnej tablicy. Kontakt chętnie też tutaj. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluję wieśka, a tutaj takie coś. Pierwszy raz to widzę. Kupiłem, nie pamiętam już skąd, wersję bez kodu gog (empik?), ale mimo to zawsze przez goga mogłem uruchomić grę i grałem bez problemu. Nowa wersja natomiast wymyśliła jakąś aktualizację. Od kwadransa nawet nie drgnie.2d34b6c3148d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega, po prostu mega :heartpump:

No nie mogę po raz trzeci podejść do Wiedźmina3+DLC, bo znów "wytnie mi z życiorysu" z dwa miesiące :rotfl:

Muszę być silny i nie uleć Wieśkowi-Trzeciemu, liczy się tylko SILNA WOLA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pięknie im to wyszło.:) Jak słyszę tą muzykę to zawsze mam ciary. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z ponownym przechodzeniem trójki - daje nadal frajdę? Czy ma się jednak wrażenie powtarzania tych samych czynności? Trójkę przeszedłem raz, kończę dodatki, dwójkę też przeszedłem raz i również myślę, żeby przejść ją jeszcze raz, a następnie zabrać się za trójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją przechodzę już 5 raz. :D Tak nadal daje radę moim zdaniem. Za drugim razem tym bardziej, możesz dokonywać nieco innych wyborów czy pójść w zupełnie nowy build postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się właśnie dowiedziałem, że w dwójce zamiast pobytu w jednej krainie można wybrać grę w innej (nie da się zagrać w obu), więc tam przejście gry dwa razy jest wręcz wskazane :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z ponownym przechodzeniem trójki - daje nadal frajdę? Czy ma się jednak wrażenie powtarzania tych samych czynności? Trójkę przeszedłem raz, kończę dodatki, dwójkę też przeszedłem raz i również myślę, żeby przejść ją jeszcze raz, a następnie zabrać się za trójkę.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle w tą grę nie grałem, ona jest naprawdę tak fajna? ;)

Tylko boję się, że to następny rpg którego przejście zajmie mi rok jak Fallouta 4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś skończyłem po raz drugi trójkę + dodatki(nowa gra+).

 

Do minusów mogę zaliczyć rozwój postaci, w szczególnie sloty na umiejętności których jest za mało. Sam fakt ich istnienia to jedno wielkie nieporozumienie. No i oczywiście pierdoły w stylu wtapiające się włosy w twarz oraz kołnierz zbroi, absurdalne zachowania NPC'ów w tle podczas cutscenek czy Płotka, która po gwizdnięciu potrafi znaleźć się w domu. :lol2:

 

 

A i jeszcze pod względem fabuły rozwala mnie fakt, iż po zabiciu Radowita i w ogóle przejściu całej gry strażnicy nadal wykrzykują "niech żyje Radowit" :lol2:

 

 

Ech zawsze gdy przejdę grę czuje straszną pustkę :/. Szczególnie świetną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram sobie z modem Enhanced Edition i jeśli ktoś zna już Wiedźmina a z tym modem nie grał to ogólnie polecam :).

Wiele zmian jest na bardzo duży plus (brak poziomów / skille lvlujesz jak ich używasz i sporo zmian w systemie walki co czyni ją trudniejszą ale i przyjemniejszą no i oczywiście revamp craftingu też na plus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja właśnie dziś skończyłem po raz drugi trójkę + dodatki(nowa gra+).

 

Do minusów mogę zaliczyć rozwój postaci, w szczególnie sloty na umiejętności których jest za mało. Sam fakt ich istnienia to jedno wielkie nieporozumienie. No i oczywiście pierdoły w stylu wtapiające się włosy w twarz oraz kołnierz zbroi, absurdalne zachowania NPC'ów w tle podczas cutscenek czy Płotka, która po gwizdnięciu potrafi znaleźć się w domu. :lol2:

 

 

A i jeszcze pod względem fabuły rozwala mnie fakt, iż po zabiciu Radowita i w ogóle przejściu całej gry strażnicy nadal wykrzykują "niech żyje Radowit" :lol2:

 

 

Ech zawsze gdy przejdę grę czuje straszną pustkę :/. Szczególnie świetną.

przeszedłem w sumie z 10x jak nic, za 3-cim odpuściłem sobie

 

zabijanie Radowida, na końcu dzięki temu lepiej układa się fabuła z Emhyrem ;)

 

 

Ech zawsze gdy przejdę grę czuje straszną pustkę :/.

 

zupełnie jak po wygnaniu HIMa ;)

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałbym zagrać sobie w same dodatki, ale nie posiadam zapisu gry po skończeniu podstawki i tutaj pojawia się pytanie, czy wybory z wątku głównego mają jakiś wpływ na fabułę dodatków czy tylko koniec Krwi i Wina jest od tego zależny? Dodam jeszcze, że grałbym tą gotową postacią.

Edytowane przez Ata15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie nie ma to znaczenia. Jedynie w "ostatniej" misji KiW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahahaha !!!

 

Co do ilości przejść Wiedzmina3 to chyba mam rekord na forum :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahahaha !!!

 

Co do ilości przejść Wiedzmina3 to chyba mam rekord na forum :E

 

Czyli ile? Albo napisz ile godzin masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w te wakacje pocelebruję i Wieśka i Skyrim.

 

Na nic nowego co mogłoby mnie ująć się raczej w najbliższych miesiącach nie zanosi, na Cyberpunka nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyle zajęło pierwsze przejście na PC, drugi raz grałem na PS4 Pro w tamtym roku. Zamierzam w tym roku przejść jeszcze raz już same Serca z Kamienia i Krew i Wino, bo już minęło kilka lat odkąd grałem w dodatki i grałem w nie tylko raz.

 

gmJiumz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Na dwa przejścia mam 459h. Ale to i tak cienkie Bolki jesteśmy do @leven, jeśli idzie o laba. Ten chyba z 15 razy W3 ogrywał :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

346godzin, szacun :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Ale ja to taki Wiedźminowy fanatyk, nie używałem w ogóle szybkiej podróży, tylko wszystko na Plotce ;) Ale do levena mi daleko.

 

Ładnie. Na dwa przejścia mam 459h. Ale to i tak cienkie Bolki jesteśmy do @leven, jeśli idzie o laba. Ten chyba z 15 razy W3 ogrywał :E.

Dokładnie, aż jestem ciekawy ile ma godzin, pewnie coś koło 2-3 tysięcy :E

 

Dla przykładu, pierwsza gra która pobiła w moim odczuciu Wiedźmina od jego premiery (tylko cicho :E), to RDR2 i przejście na konsoli zajęło mi ponad 160 godzin, na PC dobiera będę grał, pewnie jakoś na jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...