Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Gra na PS4 instaluje się w tle. Możesz spokojnie grać. Jak gra się zainstaluje to przestani się kręcić płyta (nie licząc minuty podczas uruchamiania).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Dudzio napisał:

Gra na PS4 instaluje się w tle. Możesz spokojnie grać. Jak gra się zainstaluje to przestani się kręcić płyta (nie licząc minuty podczas uruchamiania).

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź!, (zapowiada się więc świetny weekend ?).

Tylko jeszcze się upewnię - czyli już teraz wszystko jest dostępne? tzn. pełna wersja gry? i niczego nie tracę z powodu trwającej wciąż w tle instalacji? Wczoraj późnym wieczorem mimo, że nadal trwała ta instalacja, skończyłam i wyłączyłam już grę. Rozumiem, że gdy dziś po południu uruchomię grę ponownie nastąpi po prostu kontynuacja procesu instalacyjnego?     

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Proces instalacji trwa bez uruchamiania gry, tak powinno być, można spokojnie konsolę zostawić, albo grać czy to w Wiedźmina czy w inną grę. Mam na myśli normalne działanie konsoli, bo samej gry Wiedźmina 3 nie mam na konsoli, ale instalowałem wiele innych gier i proces jest taki sam dla każdej.

edit: bo napisałem o Diablo zamiast o Wiedźminie LOL

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Reddzik napisał:

Proces instalacji trwa bez uruchamiania gry, tak powinno być, można spokojnie konsolę zostawić, albo grać czy to w Diablo czy w inną grę. Mam na myśli normalne działanie konsoli, bo samej gry Diablo nie mam na konsoli, ale instalowałem wiele innych gier i proces jest taki sam dla każdej.

Tak też na początku zrobiłam , czyli zostawiłam konsolę w spokoju, kręciło sie i kręcilo ponad godzinę, bez żadnej informacji na jakim etapie jest instalacja, więc kliknęłam na 'Rozpocznij'. Opcja była dostępna od samego początku, mimo że nadal instalacja przebiegała. 

Moge dziś uruchomić i zostawić - jeśli to coś przespieszy, ale ile mam tak czekać w przypadku PS4? Chociażby w przybliżeniu ile?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zawsze to też zależało od połączenia internetowego, bo gra nie tylko instaluje się z płyty ale i ciągnie z internetu patche. Na pewno długo to nie powinno zająć, a można zaglądnąć ile jeszcze zostało do końca, jest taka możliwość. Tylko, że Ty o tym piszesz, że nic nie ma.
Proces instalacji jest widoczny przy ikonce gry w tym przypadku Wiedźmina, taki pasek pod ikonką, jak i powiadomieniach, tam często jest tak, że instaluje wpierw cześć gry która pozwala uruchomić grę, a resztę instaluje w tle.

Samego Wiedźmina nie mam, ale jak już zostało powiedziane, że instaluje się w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kogo NA PEWNO kupię recepturę na nigredo albo sam ten składnik? W poradnikach podają błędne informacje - np. że jest to u Guslarza w Velen albo u kupca w Novigradzie, a nie ma. Już kolejny tydzień nie mogę zbudować miecza.

 

 

Clipboard01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Áltair napisał:

U kogo NA PEWNO kupię recepturę na nigredo albo sam ten składnik? W poradnikach podają błędne informacje - np. że jest to u Guslarza w Velen albo u kupca w Novigradzie, a nie ma. Już kolejny tydzień nie mogę zbudować miecza.

 

 

Clipboard01.jpg

No to mnie załatwiłeś :E

Spróbuj wytworzyć w alchemii ten składnik:

witcher3-2021-03-13-04-37-06-157.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś kiedy ma wyjść ulepszona wersja z RT? Zapowiedź była 4 września poprzedniego roku i cisza :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtopili z Cyber-niewypałem, to teraz trudno dotrzymać Wiesia :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszoną wersję Wiedźmina 3 robi zewnętrzne studio więc teoretycznie problemy z Cyberpunkiem nie powinny mieć wpływu na "W3 RT". Ale teoria, a praktyka to dwie różne rzeczy, zresztą ktoś z CDP Red musi też czuwać nad przebiegiem prac. Osobiście obstawiałbym raczej ostatni kwartał

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, leven napisał:

No to mnie załatwiłeś :E

Spróbuj wytworzyć w alchemii ten składnik:

witcher3-2021-03-13-04-37-06-157.jpg

No właśnie żeby w alchemii go zrobić, to trzeba mieć przepis, czyli trzeba gdzieś go kupić albo zdobyć.

Btw. Ile bugów ma wersja Krew i Wino ?

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, samsung70 napisał:

dzieki, 

pytanie do ludzi co grali w W2, czy fabuła w tej grze daje radę? Czy po setkach godzin w W3 dam radę w ten świat wsiąknąć? 

Tak, dwójka to bardzo ciekawa historia. Nie jest to może aż tak dobra gra jak W3, wiadomo, ale nadal bardzo porządna produkcja. Wspominam dwójkę bardzo miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, samsung70 napisał:

dzieki, 

pytanie do ludzi co grali w W2, czy fabuła w tej grze daje radę? Czy po setkach godzin w W3 dam radę w ten świat wsiąknąć? 

Jeśli chodzi o historię główną to W2 jest ponad poziom W3. W W2 kuleje jeden akt który został okrojony przez prawie bankructwo CDPR. Oczywiście, w W2 twoje wybory nie mają znaczenia z W1.

Fabuła daje radę, ale przez to że gra jest zamknięta możesz nie czuć świata gry. Grafika swoją drogą, czuć starą datę. Tekstury nie były super jakości przy premierze, i teraz jeszcze mocniej bolą - wszystko jest ukryte pod bloomem, światłem jak psu jajca pancerzy i wszystkiego, ogólnie grafika oczo j. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem ani w W2, ani w W1... zaczynałem historię od W3 i zastanawiałem się, czy byłbym w stanie strawić "starość graficzną" W2 (bo wiem, że sporo mnie omija od strony fabuły i historii)... a tu taka sytuacja! Ktoś sobie stylizuje graficznego killera W3 na... W2 ?!? To dopiero fan W2! ;)
 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2021 o 22:23, samsung70 napisał:

jak ja mam ochotę wrócić do tego świata to się w głowie nie mieści.. ale czekam na tą nową wersję na "next gen", czy wiadomo już coś w tej kwestii? 

Mam to samo, przeszedłem 2 razy skończyłem na 100lvl (droga ku zagładzie na ng+) bawiąc się różnymi modami przy drugim przejściu, od kilku dni kusi mnie powrót z jakimś plecakiem modów ale ciągle przewija mi się info o tym remasterze i się waham :E? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TheMr. napisał:

Jeśli chodzi o historię główną to W2 jest ponad poziom W3. W W2 kuleje jeden akt który został okrojony przez prawie bankructwo CDPR. Oczywiście, w W2 twoje wybory nie mają znaczenia z W1.

Fabuła daje radę, ale przez to że gra jest zamknięta możesz nie czuć świata gry. Grafika swoją drogą, czuć starą datę. Tekstury nie były super jakości przy premierze, i teraz jeszcze mocniej bolą - wszystko jest ukryte pod bloomem, światłem jak psu jajca pancerzy i wszystkiego, ogólnie grafika oczo j. 

 

Mi tam w2 najbardziej sie podobał z wiedzminow ale fakt 3 akt jest tak okrojony ze ma tylko jakis sens po stronie roche , a wybory z w1 do w2 to ograniczaja sie do innych dialogow plus pojawia sie zygfryd jak ktos poszedl strona zakonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pioruny od 0:25 wygląda jak białe kreski rysowane w paincie.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2021 o 15:15, samsung70 napisał:

hej, ogarnia ktos jakie mody są potrzebne aby cały czas była taka pogoda? 

uwielbiam kiedy jest pochmurnie i pada deszcz, zaraza. 

 

czy w W2 również jest dynamiczna pogoda ? 

Wskakuj do wątku o W3, ale - modyfikacje.
https://forum.pclab.pl/topic/1048713-wied%C5%BAmin-3-modyfikacje/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tez na PC?? Bo pisza tylko o konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być, było kiedyś mówione że RT(next gen) jako darmowy patch. Wątpię, że coś się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Bedzie tez na PC?? Bo pisza tylko o konsolach.

 

Tak, na PC z ray-tracingiem i wsparciem HDR. 

Cytat

 

Developed to take advantage of the most powerful gaming hardware, the next-gen edition of the game will feature a range of visual and technical improvements — including ray tracing and faster loading times — across the base game, both expansions, and all extra content.

The next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt will release as a standalone purchase for PC, Xbox Series X and PlayStation 5, as well as a free update for everyone who already owns the game on PC, Xbox One and PlayStation 4.

 

https://thewitcher.com/en/news/32792/the-witcher-3-wild-hunt-is-coming-to-the-next-generation

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy z tą aktualizacją naprawią jakieś błędy i czy dadzą tekstury 4k od Hogana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Crew 900 napisał:

Ciekawe czy z tą aktualizacją naprawią jakieś błędy i czy dadzą tekstury 4k od Hogana.

Gdyby zmiany miały być tak symboliczne, to... po co mi to? Skoro mam od zawsze.
HDRP od Hogana i milion innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany. Edycja GOTY za 39.99 ze sklepu Microsoftu to dobra cena jak za ten tytuł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...