Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero 5h za mna, ale chcialem sie dowiedziec o te znaki zapytania. Czy wraz z postepem fabuly moze sie tak zdarzyc, ze jakies pytajniki znikna, czy tyczy sie to tylko niektorych zadan pobocznych?

Edytowane przez kwietas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 5h za mna, ale chcialem sie dowiedziec o te znaki zapytania. Czy wraz z postepem fabuly moze sie tak zdarzyc, ze jakies pytajniki znikna, czy tyczy sie to tylko niektorych zadan pobocznych?

Pytajniki nigdy nie znikają, to po prostu ciekawe miejsca do odwiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dopiero co wgrywam się w Wiedźmina - pytanie: czy dodatkowe questy/poboczne zadania, a konkretnie ich znalezienie, pomijając "tablice", opiera się tylko o chodzenie i rozmawianie z każdym, aby dostać questa? Tego typu rozwiązania zaczynają mnie nużyć, a na chwilę obecną zauważyłem "?" jako miejsce do odwiedzania, następnie zadania dzięki tablicom i tyle (pomijając np. takie side questy, które wynikają naturalnie z postępów głównej fabuły, jak ten z zielarką

 

 

przygotowując się do walki z gryfem Geralt odwiedza zielarkę, w sprawie konkretnego zioła, a tam widzi na łóżku chorą, której może pomóc jaskółką

 

 

Nie chce mi się chodzić i z każdym chłopem, wieśniakiem, żółnierzem, mieszkańcem, zagadywać by mieć dodatkowe zadanie [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza, że często myszkując po wiosce i trupach robie się przeciążony:(...w poprzedniej chyba nie było limitów kilogramów? można to znieść w ustawieniach albo edytując jakieś ini?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrzykniki się na mapie pokazują jeżeli przejdziesz obok osoby, która ma questa, nie trzeba z nią rozmawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza, że często myszkując po wiosce i trupach robie się przeciążony:(...w poprzedniej chyba nie było limitów kilogramów? można to znieść w ustawieniach albo edytując jakieś ini?

 

Możesz wgrać moda gdzieś tu jest http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/categories/?

 

Poza tym pojawił się fajny mod zwiększający ilość slotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić większe juki dla konia. W Novigradzie są dostępne te najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem w Velen i jak wyjdę z niego za miesiąc to będzie dobrze:)

Popatrze na te mody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do końca czerwca sprzedano 6,015 mln kopii gry Wiedźmin 3 Dziki Gon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extended soundtrack dostępny na spotify, itunes i gdziekolwiek się da, kosztuje tylko 4,50 euro (chociaż wyciąg z banku pokazuje 8,89 ZŁ czyli za niecałe 10 złotych [absurd!]. Soundtrack zawiera 56 utworów, "Wilcza Zamieć" (piosenka Priscilli) jest osobno

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kiedy mi sie to uda przejsc, jak jest dobrze to pogram godzine lub dwie dziennie, w tym czasie zrobie z 4 q pobocznye i 5 pytajnikow lolz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram godzinkę, dwie dziennie od czasu premiery, nieraz są dni, że w ogóle nie mogę pograć i dzięki temu nadal jeszcze bawię się pierwszym przejściem wątku głównego :)

 

Ogólnie dla mnie wątek główny jest nudny jak flaki z olejem i stanowi jedynie dodatek do pobocznych rzeczy, samo odkrywanie pytajników jest bardziej emocjonujące, a np. cały wątek Barona, to majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram godzinkę, dwie dziennie od czasu premiery, nieraz są dni, że w ogóle nie mogę pograć i dzięki temu nadal jeszcze bawię się pierwszym przejściem wątku głównego :)

 

Ogólnie dla mnie wątek główny jest nudny jak flaki z olejem i stanowi jedynie dodatek do pobocznych rzeczy, samo odkrywanie pytajników jest bardziej emocjonujące, a np. cały wątek Barona, to majstersztyk.

no ale wątek barona należy do głównego wątku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś też nuży ta gra, już olałem już te wszystkie pytajniki, chce jak najszybciej skończyć i zacząć w końcu GTAV :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

pomoże ktoś przy uruchomieniu Ngame+ ?

Edytowane przez brow81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra > poziom trudności > symulacja wyborów > NG+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra > poziom trudności > symulacja wyborów > NG+

mam :)

ale przed tym trzeba jeszcze musialem w GoG w ustawieniach zaznaczyc Ngame+ tak jak pozostle DLC :)

i jeszce jedna istotna sprawa trzeba miec jakis fajny zapis gry po zakonczeniu i tu wyszlo moje lenistwo(lub energosaczednosc :) bo operowalem F5 do zapisu a ze wystartowalem z nowa gra to mialem zapisy albo starsze niz zakonczenie gry albo z nowej :)

w koncu wygrebalem jakis zaraz po zakonczeniu swoja droga lepiej zrobic jak nawyzszy lvl i wtedy Ngame+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja po skończeniu odnoszę wrażenie że tego jakoś mało za szybko zleciało. Zdecydowanie brakuje mi w rozgrywce większego poziomu trudności i większej możliwości tworzenia przedmiotów. Bo na najwyższym poziomie praktycznie trochę eliksirów miecz i zbroja co tam się znajdzie i klepie się wszystko z większym bądź mniejszym trudem. Trochę brakuje "Kowala" ze Skyrim wbijania leveli na każdym przedmiocie, ulepszania i trudności w szukaniu składników.

 

kurcze sluchajcie , miał ktoś tak kiedys że non stop przy każdym uruchominiu gra przestawia sie za kazdym razem na ustawienia domyslne tzn. grafika i jezyk zmienia tak jak bym zainstalowal ją pierwszy raz ;/

 

Wywal z "moje dokumenty" 2 albo 3 pliki odpowiedzialne za konfigurację i odpal ponownie grę i ustaw wszystko z poziomu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ma ktoś ten moment na yt gdy idziemy z Ciri do tego Króla, On nam proponuje pieniążki, a my je zabieramy ?

Mega śmieszna scena i bardzo ważna w kwestii zakończenia :E

 

Edytowane przez GoreK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, wszystkie dobre zakończenia zrobiłem, teraz czas na te najgorsze , buahaha :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, wszystkie dobre zakończenia zrobiłem, teraz czas na te najgorsze , buahaha :E

Ja miałem te najgorsze :E

 

Aż mnie to zdołowało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ma ktoś ten moment na yt gdy idziemy z Ciri do tego Króla, On nam proponuje pieniążki, a my je zabieramy ?

Mega śmieszna scena i bardzo ważna w kwestii zakończenia :E

 

ja to wziełem i miałem "dobre zakończenie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie że miecze z setów wiedźmińskich ssą pałkę. Mają wyższy dmg niż inne na dany level ale praktycznie żadnych bonusów do statystyk. Oczywiście wyższy dmg bardziej się przydaje w walce niż 2% szansy na podpalenie ale jakoś nie lubię takiej surowej rąbaniny, lubię się bawić walką, często rzucam znaki i petardy i chcę mieć kozackie miecze :)

A co do setów. O co chodzi z zestawem szkoły wilka który jest w Kaer Morhen, zadanie jest na 14lvl a przecież dostęp do tej lokacji chyba jest późno w grze?

 

Druga rzecz to drzewko umiejętności. Na ten moment jest strasznie niewykorzystane, mam po dwa skille kupione z każdej kategorii i praktycznie żadnych szans na to że ujrzę któryś z tych ostatnich uber skilli.

 

Inna rzecz która mnie nie porywa to kwestia zadań i zalecanych poziomów. Trzeci dzień robię szare questy w Novigradzie bo główne zadania tak mi podbiły level (obecnie 19, 67h gry). Ostatecznie nie da się zaliczyć wszystkich zadań według zaleceń, trzeba wybierać za co się chce dostać exp (chyba lepiej za główne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Matematyka. Zakladajac 5x 1000 PLN na produkt. promka1: 999 PLN oszczednosci = placisz 4k + 1 PLN promka2: 600 PLN zwrotu = placisz 5k, dostajesz 600 zwrotu.   Ale jak juz masz produkty, powiedzmy po: 5000, 4000, 2000, 2000, 1000, to sie robi ciekawiej: promka1: 999 PLN oszczednosci promka2: 1680 PLN zwrotu  
    • Nie wiem na moim C2 nie widzę lipy z dropami do 40 fps albo kwestia samego w VRR w sprzęcie albo jestem od ciebie starszy i oczy już mniej łakome na fpsy. Choć wróć w w wyścigach to ja 120 fps mieć musze  tak więc to też pewnie nie to. 
    • Masz bardzo atrakcyjny budżet, dla tego zaproponuję przesiadkę z obecnego seta na nowy. Trzeba zmienić płytę, procesor i pamięci. Płyta: https://allegro.pl/oferta/asrock-z790-pg-riptide-s1700-4ddr5-hdmi-dp-atx-15304451907 Procesor: https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-14600kf-14-generacja-box-14527986633 Pamięci: https://www.x-kom.pl/p/1131297-pamiec-ram-ddr5-patriot-32gb-2x16gb-7000mhz-cl32-viper-venom.html Napisz, jaki masz zasilacz. Stare graty sprzedasz na allegro i będzie jakiś zwrot gotówki  
    • 😆 Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. No i te osoby jakby wiedziały że takie zdjęcie zrobiłeś jak najbardziej mogą zgłosić sprawę i sądownie ubiegać się o jego usunięcie, zamazanie lub o odszkodowanie jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Dlatego wcześniej pisałem o jakości zdjęć, która może zależeć od wysokości. A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"?  Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów   Edit: pogrubiłem i podkreśliłem istotną sprawę, która już poruszałem, żebyś sobie nie nadinterpretował tego co napisałem. Nie zmienia to faktu, że operator drona nie stoi ponad prawem, chyba że to służby, wtedy może mieć inne regulacje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...