Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że bedzie w pelni otwarty swiat - w dwojke nie gralem, ale bylo tam cos jak w Dragon Age: Początek, czyli raczej zamkniete huby, nie?

Dwójka to był tunelowy rpg, a ja takich nie lubię, preferuję tylko otwarty świat i robienie co mi się żywnie podoba w tym świecie, Skyrim/Fallout New Vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie fryzur :P

 

gta+logic+funny+joke+haha+san+andreas+buy+online+spam+haircut+long+short.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhaaha, szybkie zapuszczanie wlosow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie brzmi też "możliwość "tuningowania" swojego zwierza pod kątem wytrzymałości i innych cech"

 

Już widzę opancerzonego konia, z turbo w zadku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszenia konia jak i łodzi zapowiadają się fajnie. Fajnie było by dodatkowo spotkać w W3, kultowe postacie z 2 bądź 1 (mam na myśli np Talara czy Vernona). Mam też nadzieję na masę nawiązań do książki - teraz Geralt odzyskał już pamięć, więc nie będzie z tym problemu. Zaciekawił mnie też podział przedmiotów np: dla ludzi, tylko dla Wiedźminów itd - to będzie jak dla mnie spoko, bo byle chłystek nie będzie machał sobie wykokszonym wiedźmińskim mieczem.

Co do importu save z 2 - mam nadzieję że się pojawi. Specjalnie zaczynam teraz przechodzić W1, potem importować zapis do 2, i jak wyjdzie 3 wrzucić save do 3 - może nastawienie postaci którym pomogliśmy (i/lub nie pomogliśmy) we wcześniejszych częściach było by lepsze.

Jak już wcześniej pisałem: zapowiada się kawał świetnej gry :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  •  
  • większy porządek w dzienniku - twórcy obiecują uproszczoną formę zapisków
  • brak podziału na rozdziały w kontekście głównego wątku fabularnego. Zamiast tego - stopniowe kształtowanie przygody na podstawie fabuł "lokalnych", zespolonych z konkretnymi regionami
  • nowy interfejs dla wytwarzania przedmiotów, bardziej wymagające (a co za tym idzie, satysfakcjonujące) łączenie nie tyle konkretnych składników, co ich kategorii (np. skóry)
  • powrót trofeów, które nie tylko podniosą atrybuty, ale przydadzą się również w alchemii
  • podział uzbrojenia na przedmioty zwykłe, ludzkie i "tylko dla wiedźminów"
  • możliwość importowania zapisanych stanów rozgrywki z "dwójki" stoi pod znakiem zapytania - twórcy nie wiedzą jeszcze, jak rozwiązać problem z przenoszeniem ich między platformami, choć zaznaczają również, że każdy niewyjaśniony wątek z "dwójki" doczeka się ostatecznego domknięcia
  • maksymalny poziom postaci to 60 - gracz będzie rozwijał swojego Geralta pod kątem trzech dobrze znanych biegłości (szermierka, magia i alchemia)
  • większa swoboda rozwoju postaci - więcej grywanych ścieżek doboru zdolności, drzewko rozwoju przyjmie kształt dysku, gdzie kolejne grupy zdolności będą tworzyły nowe warstwy
  • zarówno fryzurę, jak i zarost Geralta będzie można zmieniać
  • rozbudowana mechanika jazdy konnej - kilka rodzajów wierzchowca, możliwość "tuningowania" swojego zwierza pod kątem wytrzymałości i innych cech
  • aż 96 animacji Geralta (dla porównania, w "dwójce" było ich zaledwie 20)
  • walka o wiele bardziej dynamiczna i widowiskowa (nadmiernie używany w drugiej części przewrót odejdzie do lamusa)
  • bojowa postawa Geralta zależna od tego, kto stanie mu na drodze - inny charakter walki w przypadku starcia z byle opryszkami i jeszcze inny w przypadku walki z bardziej wymagającym przeciwnikiem
  • wygodniejszy dobór celu i bardziej precyzyjne kontrowanie ciosów
  • oprócz skutego lodem Skellige odwiedzimy m.in. spustoszone wojną, bagniste Ziemie Niczyje czy tętniąca życiem aglomeracja Novigrad
  • brak wskazówek na radarze - wystarczy rzut okiem na horyzont, żeby dostrzec coś ciekawego
  • nowa umiejętność Geralta - zmysł podświetlający ważne przedmioty, ciała i inne tropy. Wiedźmin wykorzysta najprzeróżniejsze techniki operacyjno-poznawcze (np. do tropienia bestii)
  • już na starcie otrzymamy kompletny zestaw wiedźmińskich trików; ulepszony znak Igni będzie działać niczym miotacz ognia
  • możliwość "podkręcania" zaklęć i wykorzystania znaków do interakcji ze środowiskiem
  • gracz zostawi świat w jednej z 36 konfiguracji zależnych od wyborów w punktach zwrotnych

tumblr_lq2u0cmb2s1qii6tmo1_500.gif

Pięknie, po prostu pięknie, zakup w dzień premiery.

Edytowane przez chmielu1258

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra od której na starcie można wymagać wiele. Oby nigdy nie zrobili restartu serii dla casuali.

 

 

Powinni wiedzmina pokazywać tym wszystkim patałachom od casualowatych gier i powiedzieć: tak się robi gry i się na nich zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko CDPR nie poszedł do łóżka z EA bo będzie jak z Dead Space, Crysis i wszystkimi grami który wychodzą od EA.

 

PS ja pierdzielę tak się przez tą listę podjarałem.

Edytowane przez chmielu1258

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko CDPR nie poszedł do łóżka z EA bo będzie jak z Dead Space, Crysis i wszystkimi grami który wychodzą od EA.

Masz 100% racji gry od EA to kupa, ale Bethesda mogła by ich wydać np.:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaufanie do CDPR czekam na grę na 100% kupię w dniu premiery. Oby tylko optymalizacja była dobra. :thumbup:

 

Masz 100% racji gry od EA to kupa, ale Bethesda mogła by ich wydać np.:hmm:

 

Gdyby mieli już przejść to raczej do Warner Bros Games (Batman Arkham City) bo to właśnie z nimi mają "cyrograf" podpisany na Wiedźmina 2 (XBOX360).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no napewno nie pojdą do EA. Mają tak dobry produkt, że mogą wybierać. I klientów znajdą chociażby ich wydawał ktoś mniejszy. A EA to gówno wiec po co psuć sobie marke.

 

Nie wyobrażam sobie wiedzmina z logiem EA i stałym podłączeniem do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych informacji.

 

 


  •  
  • Gracz będzie mógł samemu decydować w jakiej kolejności wykonywać misje zarówno z głównego wątku, jak i te poboczne;
  • raz na jakiś czas podczas rozrywki pojawią się filmowe przerywniki podsumowujące dotychczasowe przygody bohatera, a w roli narratora znów usłyszymy Jaskra;
  • nie będzie mini gry polegającej na siłowaniu się na rękę;
  • w grze nie będzie w ogóle sekwencji opartych na QTE;
  • system i przebieg walki będzie uzależniony od przeciwnika Geralta – bohater inaczej będzie walczył z niegroźnym obwiesiem ze wsi, a inaczej z niebezpiecznym potworem;
  • alchemia będzie bardziej przyjazna Graczom niż w poprzednich częściach;
  • eliksiry będzie można pić również podczas walki, choć zalecane będzie wypicie ich wcześniej;
  • podczas rejsów łodzią Geralt nie będzie mógł walczyć (zapomnijcie o polowaniu na potwory morskie);
  • możliwa będzie walka z grzbietu konia, choć Geralt zdecydowanie lepiej będzie radził sobie z poziomu ziemi z mieczem w dłoni;
  • gra będzie pozbawiona DRM-ów.

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych informacji.

 

Brak DRMów jest bardzo dobrą wiadomością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś się nie zdziwił, w dwójkę juz grałeś? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra będzie pozbawiona DRM-ów

 

Fajnie że nie będzie tych całych DRMów. Nawet takim ludziom jak ja, którzy kupili oryginalną grę, potrafiły robić problemy. Zresztą REDzi to zrozumieli, wywalająć DRMy z W2 w którymś z patchy.

 

raz na jakiś czas podczas rozrywki pojawią się filmowe przerywniki podsumowujące dotychczasowe przygody bohatera, a w roli narratora znów usłyszymy Jaskra

 

Bardzo fajnie :)

Pozdrawiam

Edytowane przez kulka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś się nie zdziwił, w dwójkę juz grałeś? :E

W dwójce nie ma DRM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirata dwójki odpalisz bez problemu, ale i tak za długo sobie w niego nie pograsz, a i na sceny seksu nie popatrzysz bez obrzydzenia. :E

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirata dwójki odpalisz bez problemu, ale i tak za długo sobie w niego nie pograsz, a i na sceny seksu nie popatrzysz bez obrzydzenia. :E

.

Miałem od kumpla pożyczoną dwójkę edycję kolekcjonerską, nic nie było, żadnego cd-keya, żądania płyty w napędzie i innych bzdur, nawet na pudełku pisze że gra jest wolna od DRM, jedynka tak samo, instalujesz i grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wersja gog była od początku wolna, a pudełkowa po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w googlach 'wiedźmin 2 śmierć geralta' albo 'wiedźmin 2 zabezpieczenie antypirackie' i wejdź w link z Polygamii (nie wrzucam, bo i tak już sobie za nie nagrabiłem). Coś tam CDP dla piratów przyszykował. :E

 

„Wymyśliliśmy ileś głupich sytuacji w grze, nie koniecznie blokujących przejście Wiedźmina 2, ale na pewno psujących zabawę” mówi nam Konrad Tomaszkiewicz - główny designer questów w Wiedźminie 2 - "Dla przykładu jeśli masz piracką wersje gry to wszystkie przerwyniki filmowe z seksem w grze będą odpalać się z postacią Marietty Loredo (starszą wyjątkowo nieurodziwą damą)" - dodaje.
Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wersja gog była od początku wolna, a pudełkowa po patchu.

No właśnie patch sam mi się zassał, jakieś 300mb chyba i działało dobrze. Ale i tak wolę jedynkę, pograłem chwile odinstalowałem i oddałem.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś się nie zdziwił, w dwójkę juz grałeś? :E

 

Pamiętam.

Tak, grałem. Na półce już jakiś czas stoi nowe wydanie.

 

W dwójce nie ma DRM.

 

Ekhem.

 

Miało nie być - był.

Potem go wyłączyli bo ludzie z legalnymi kopiami mieli więcej problemów niż piraci.

Teraz nie ma, ale w pierwszym, premierowym wydaniu kod starforcea jest obecny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.

 

Miało nie być - był.

Potem go wyłączyli bo ludzie z legalnymi kopiami mieli więcej problemów niż piraci.

Teraz nie ma, ale w pierwszym, premierowym wydaniu kod starforcea jest obecny.

No to miałem od kumpla rozszerzone chyba, zresztą i tak dwójka mi się nie podoba, za bardzo "tunelowa". A jedynkę mam z serii GameBook, lubię mieć płyty i te wszystkie rzeczy z tym związane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miałem od kumpla rozszerzone chyba, zresztą i tak dwójka mi się nie podoba, za bardzo "tunelowa". A jedynkę mam z serii GameBook, lubię mieć płyty i te wszystkie rzeczy z tym związane.

 

Jedynkę to ja mam kolekcjonerską. Dwójki miałem rezerwację, ale kiedy dowiedziałem się o DRMie anulowałem ją i czekałem na edycję z wolnym od tego tałatajstwa kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolekcjonerkę jedynki i dwójki. Też nie byłem zadowolony tym DRMem, ale wiadome było że w którymś z pierwszych patchy się z tym pożegnamy - i tak się stało (dlatego nie anulowałem zamówienia).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...