Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

The Witcher 3: Wild Hunt - Debut Gameplay Trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na diecie biedaczyna :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na żywo i jak zobaczyłem Geralta to się normalnie skrzywiłem ;/ gra będzie epicka to widać od początku ale sam wygląd Białego Wilka... ehhh szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Witcher 3: Wild Hunt - The Beginning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na żywo i jak zobaczyłem Geralta to się normalnie skrzywiłem ;/ gra będzie epicka to widać od początku ale sam wygląd Białego Wilka... ehhh szkoda gadać.

Podobne reakcje były na Geralta z W2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem kto to obmyślił. Teraz Geralt wygląda komicznie. Jak jakiś bohater z kreskówki. Kumacie - szerokie bary, wąskie biodra. Iście hamerykanśka idea postaci :o. W drugiej części gry, Geralt wyglądał idealnie, bardzo podobnie go sobie wyobrażałem podczas czytania sagi. Chyba większości podobał się ten konkretny model postaci. Po grzyba zmienili coś, co było w sam raz?

e: t ofc

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na żywo i jak zobaczyłem Geralta to się normalnie skrzywiłem ;/

A ja jak usłyszałem. Biedni Angole. Brzmi jak dwudziestolatek udający czterdziestolatka. Ta sztuczna chrypa...

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem kto to obmyślił. Teraz Geralt wygląda komicznie. Jak jakiś bohater z kreskówki. Kumacie - szerokie bary, wąskie biodra. Iście hamerykanśka idea postaci :o. W drugiej części gry, Geralt wyglądał idealnie, bardzo podobnie go sobie wyobrażałem podczas czytania sagi. Chyba większości podobał się ten konkretny model postaci. Po grzyba zmienili coś, co było w sam raz?

e: t ofc

To samo napisałem na YT w komentarzu :) malutki łepek, szerokie bary talia osy jak bohater komiksów Marvela czy DC... W W2 ugięli się pod naciskiem graczy i wywalili ten lalusiowaty wygląd postaci... trzeba znów zrobić hałas bo ponownie kombinują tym razem starając się upodobnić Geralta do postaci z Gears of War :/

Edytowane przez midark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle brak informacji czy trzeba znać poprzedniczki by zrozumieć fabułę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za naturalną fizjonomią. W w2 było ok (chociaż typy pokroju Letho przegięte).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam dobrze wygłąda ale i tak wiekszość info dowiedzieliśmy szmat czasu tylko czekąc na tą gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hdro

 

jak ty to oglądałeś. a w 2:13 jasno powiedziane, że historia niezależna czy znasz poprzednie czy nie części

Edytowane przez mindstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ten Witcher "Next Genowo" to raczej nie wyglądał, zwłaszcza mając w pamięci "RYSE".

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ten Witcher "Next Genowo" to raczej nie wyglądał, zwłaszcza mając w pamięci "RYSE".

 

pozdro

RYSE aka QTE Spam-fest? Nie dzięki, jeżeli to jest next-gen to ja kupuję Playstation 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ostatnia część gry ?

Na trailerze piszę The last part of the legend, pierwszy raz słyszę, że ta część ma być ostatnią ehh :(

 

Ale jakieś inne info?

Czy na trailerze po prostu odwalili taką kichę trochę :D ?

Edytowane przez GoreK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p

Czy to jest ostatnia część gry ?

Na trailerze piszę The last part of the legend, pierwszy raz słyszę, że ta część ma być ostatnią ehh :(

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym, mogą postawić poprzeczkę bardzo wysoko na długi czas, a mogą wydawać grę co roku, tak czy siak - i tak będe płakał, że mało Wiedźmina :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównuje graficznie...

 

to też ma się do tego, łatwiej zrobić oscryptowaną scenę która jest pseudo graniem z masą detali upchanymi 1m x 1m niż otwarte rpg przy zachowaniu tego samego poziomu grafiki, zresztą zobaczymy, bo scenki z wieśmina podczas dialogów raczej nie odbiegają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Wiedźmin to genialne dialogi i postacie, a RYSE to napierniczanie mieczem jak cepem z gameplayem wyrwanym z Overlorda i Beowulfa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p

 

Nie no, wtf, coś cudownego :D Nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie mi preordera zajebistej kolekcjonerki !!

 

Strasznie się napaliłem na 3 część po tych zapowiedziach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Pozamiatane... :)

 

PS. Jak dla mnie wystarczyło połączyć Wiedźmina z grafiką z Wiedźmina 2 i byłoby znakomicie :) Mam nadzieję, że wrócili do starych poczciwych potworów z pierwszej części...

 

Dobrze, że przede mną zakup komputera :D Poczekam, jakie wymagania dla W3 i BF4.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukryta wiadomość z trailera:

 

"Dear Gamers,

Once again, we're here with a super sneaky hidden message! We couldn't resist doing something crazy on such a big occasion! We're uber-excited to be a part of this groundbreaking moment in gaming history!

The CD Project RED rep you saw on stage was both anxious and excited - after you see this message, let him know that he was great by tweeting us @witchergame and using the #e3witcher hashtag .

Today, you got your first glimpse of gameplay footage from TW3. Thought no developer was harmed during the making of this video, we did ourselves to the bone and put a LOT of heart into making all this happen. There's still a long road ahead and your feedback, comments and love are needed to fuel our passion so that we can make The Witcher 3: Wild Hunt a really great game. Head over to our forums, hell, send us letters if you want to - just be with us! We need you .

The Debut Gameplay Trailer contains some hints about new game mechanics we'll be introducing in The Witcher 3. Manage to spot them? Go to the forums.

By the way, notice the 4 CGI takes in the trailer? Yeah, they're part of something bigger... Curious? try here: http://www.thewitcher.com/KillingMonsters/

We released another video today: The Witcher 3: Wild Hunt - The Beginning, in which team members introduce you to the game, share a lot of their passion and give insight on some of the things that inspire us. Some breathtaking vistas and vivid landscapes in there - try to guess where we shot it.

Thank you for your support so far! Play video games, they're awesome!

The Witcher 3:Wild Hunt Dev Team

CD Project RED

P.S.: Hell Yeah!"

Edytowane przez szewskitomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hdro

 

jak ty to oglądałeś. a w 2:13 jasno powiedziane, że historia niezależna czy znasz poprzednie czy nie części

Nie oglądałem. Nie powiedziano, to mam na myśli, że w temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne.
    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...