Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

C'mon, grafa w tej grze nie jest az tak istotna, wystarczy by byla na poziomie 2, biorac pod uwage ten "otwarty, gigantyczny swiat" i bedzie dobrze, anyway grafa jest spoko, nie wiem co chcecie, scena gdy wchodzi do palacej sie wioski pokazuje na co stac ten silnik. Mnie jara to co uslyszalem w tym trailerze, czyli duzo celtyckiej muzy jak byla akcja tam u vikingow na wyspach i slowianska w tej miescinie. Dodatkowo nie wiem jak stare sa to ujacia z gry, jak wczesny kod, ale na tych renderach i grafikach promocyjnych Geralt wyglada duzo starzej i ogolnie mowiac fajniej niz na czystym gameplayu. Tu link do pierwszej tapety promocyjnej http://www.gophoto.it/view.php?i=http://wpc.4D7D.edgecastcdn.net/004D7D/www/thewitcher/media/W3-CG_1920x1200.jpg#.UbY82W3KUec. ta twarz spod kaptura i ogolnie sylwetka, 100 razy lepsze od tych z gameplaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też z niecierpliwością czekam na "trójeczkę" bo przyznam że oba wiedźminy to moje ulubione gry. A jak myślicie jakie będą wymagania, mam nadzieję że nie za wysokie i że ktoś kto grał w 2 na najwyższych uciągnie 3 przynajmniej na minimalnych... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jego wygląd ani trochę nie przeszkadza. Tymi urywkami z walki mnie kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p

 

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym, mogą postawić poprzeczkę bardzo wysoko na długi czas, a mogą wydawać grę co roku, tak czy siak - i tak będe płakał, że mało Wiedźmina :E

Z Geraltem to pewnie i koniec. Ale szczerze wątpie zeby porzucili swiat wiedźmina.

Zobaczycie następną gra od CDP będzie cos ala Skyrim w swiecie wiedzmina, gdzie bedziemy mogli grac kim sie nam podoba (lubie wiedzmina, ale fakt ze musze grac.. no coz wiedzmina to mnie osobiscie do bialej goraczki doprowadza ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, ę ta gra będzie miała potężne wymagania, przy których crysis3 schowa się cichutko w kącie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Coś mi się wydaje, ę ta gra będzie miała potężne wymagania, przy których crysis3 schowa się cichutko w kącie.

 

...jak się nie mylę, to pokaz pochodził z Xbox One, także zbyt wielkich wymagań względem drugiej części nie będzie. Ponoć PS4 399 Euro z 1 padem i kamerką 3D.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, ę ta gra będzie miała potężne wymagania, przy których crysis3 schowa się cichutko w kącie.

Jak włączysz uber albo ssieaaoo :)

 

Wracając do Wieśka to gra tych targów, grafika, dźwięk, animacja: nextgen :)

 

Ps.

Do tego Dark Soul II i czego chcieć więcej :D

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

 

 

...jak się nie mylę, to pokaz pochodził z Xbox One, także zbyt wielkich wymagań względem drugiej części nie będzie. Ponoć PS4 399 Euro z 1 padem i kamerką 3D.

 

Z poważaniem

CD Projekt to nie jest firma XXX. Po Wiedzminie mozna sie spodziewać ze bedzie rżnął kazdy sprzet jaki mu sie podsunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Już poczułem ten klimat :) Oglądałem

chyba z 15 razy :)

Jak ktoś wcześniej dobrze napisał, W3 to gra tych targów. Bez zastanowienia zamawiam kolekcjonerkę (kiedy to będzie oczywiście możliwe).

A co do samego wyglądu Geralta, to na pewno go jeszcze poprawią.

 

Dawno nie byłem tak napalony na gre, czekam z niecierpliwością na dalsze info :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku. Dobrze znów usłyszeć Geralta :P

Edytowane przez qjin
link do konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już najbardziej wyczekiwany tytuł przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie ale nie wierzę, że aż takiej jakości animację sierści dostaniemy bo przy walce z kilkoma wilkami gdzie dochodzi jeszcze ruch liści,drzew, postaci Geralta mielibyśmy istny pokaz slajdów. Ot wystarczy popatrzeć na najnowszego Tomb Raidera gdzie sama "czuprynka" na głowie Lary powodowała spadek wydajności o 50% a gdzie Larze do Wiedźmina 2 jeżeli chodzi o poziom grafiki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takiego poziomu grafiki to raczej się nie spodziewam, chociaż REDzi to zdolne bestie, więc myślę że finalnej wersji gry dużo graficznie brakować nie będzie. Oby tylko nie dali plamy w kwestii optymalizacji...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mają kastrować, bo znowu ktoś włączy uber? ;) Mam nadzieje, że nie będzie kompromisów i pojadą ostro nawet tytana.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mają kastrować, bo znowu ktoś włączy uber? ;) Mam nadzieje, że nie będzie kompromisów i pojadą ostro nawet tytana.

przecież ładna grafika może iść w parze z dobrą optymalizacją. Udowodnili to choćby w Wiedźminie 2, który jak na 2011 rok niszczył konkurencję poziomem grafiki, a działał bardzo przyzwoicie. Niekoniecznie od razu muszą "kastrować" grafikę. Mają świetny silnik, o dużych możliwościach, i o ile dobrze go zoptymalizują, to wyjdzie coś naprawę pięknego.

 

A tak w perspektywy czasu, to opłacało się im wrzucać do tej W2 uberpróbkowanie? W ostatnio teście na pclab'ie, w którym testowali GTX770, wyszło że dalej nie ma karty, która by Wiedźmina z tą opcją, na ultra w fullHD uciągneła :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w perspektywy czasu, to opłacało się im wrzucać do tej W2 uberpróbkowanie? W ostatnio teście na pclab'ie, w którym testowali GTX770, wyszło że dalej nie ma karty, która by Wiedźmina z tą opcją, na ultra w fullHD uciągneła :)

No też wypowiadali się, że stworzyli te opcje na karty, ktore wyjda za kilka lat. ;)

 

Sierść w ruchu wygląda kapitalnie. :D Będzie też animacja włosow a'la TressFX. Ogolnie ladnie Nvidia dopakuje Wiedźmina 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy będzie obsługa pada i 3D rzecz jasna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też wypowiadali się, że stworzyli te opcje na karty, ktore wyjda za kilka lat. ;)

No co ty, to jest fatalna optymalizacja, przecież ma wszystko być na max i wł. bo mój c2d z 9600 to crysisa2 łyka :E

 

Słowo optymalizacja, które nie ma już właściwie definicji, taki slogan podczepiany pod każdą nowszą grę.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że mają zamiar wepchać ile się da do tej gry, przy okazji znów będzie kupa śmiechu przy czytaniu jęków posiadaczy topowych kart za grube tysiące. :D Futro świetnie wygląda, aż szkoda je zrywać z wilczego grzbietu, ale biznes is biznes, Wiedźmin nie wielbłąd. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

":cry: :cry: :cry: Nie mam 60 klatek w fhd ze wszystkim na maxa, ta optymalizacja jest skopana :cry: :cry: " Nic dziwnego że się później ludzie śmieją z pececiarzy

na polygamii jest artykuł z wersji na e3

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

integracja PhysX i APEX to swietna sprawa. ale... Ciekawe czy CDProjekt podobnie jak Epic w UE4 doprowadzil do tego ze PhysX jest akcelerowany na kartach AMD. Tzn. teoretycznie powinni wkoncu next-genowe konsole maja tylko bebenchy AMD.

 

Btw. Ubersampling to byla , jest i bedzie zalosna opcja graficzna ktora nic, absolutnie NIC nie dawała poza spadkiem FPS. Wole zeby jakies realne opcje graficzne zazynaly karty graficzne (jak np. ray traced AO, bardzo szczegolowe oświetlenie, duza ilosc dynamicznych, poprawnych (Area Shdows) cieni, itd).

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

wydaje mi się że to może być jedna z tych pierwszych gier które lepiej kupić na ps4 żeby nie dostać załamania nerwowego jak to działa na max detalach na naszych wypasionych PC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy będzie obsługa pada i 3D rzecz jasna :)

Nie nie będzie, bo to gra tylko na PC więc po co implementować obsługę pada :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...