Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie ci, którzy mieszkają i zarabiają w Polsce :)

Ale miałkanie. To nie jest aukcja dla dzieciaków, które chcą sobie za odłożone kieszonkowe jak najtaniej kupić jak najszybszego potfura do gierek nauki.

Poza tym, Polska to bardzo bogaty kraj. Centrów handlowych jak mrówek, salony Lexusa, Ferrari, Porsche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Na razie jest tak sucho z grami na PCtach :( Z rok w nic ciekawego nie grałem, myślałem ze GTAV mnie zmusi do kupna nowego sprzętu, ale na razie cicho :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ten temat mi uświadomił, że jeszcze na nowym kompie, nie grałem w W2. Na najwyższych detalach może być ciekawiej niż wcześniej na średnich ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8300zł to nie mało, ale byłem niemal pewny że pójdzie za drugie tyle... Bogatych fanów Widźmina chyba trochę jest (zielonych tym bardziej :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna ciekawostka, ale coś słabo poszedł :E

Szalowy to on nie byl.Mogli sie bardziej postarac z obudowa i dodac jakies fajne chlodzenie. Poszedl za tyle dzieki logo Wieska na boku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytali Marcina jaki sprzęt będzie potrzebny do odpalenia gry na maksymalnych detalach, ze wszystkimi futrami itd... Przypuszczam że rezygnując z kilku bardziej zasobożernych opcji pograsz spokojnie... Ja zamierzam zmienić tylko cpu na 4670k i musi latać :)

 

Swoją drogą ciekawe czy REDzi pokażą nam coś nowego przed końcem stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek nowe forum na oficjalnej i coś jeszcze...

Edytowane przez THX1138

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

Zapytali Marcina jaki sprzęt będzie potrzebny do odpalenia gry na maksymalnych detalach, ze wszystkimi futrami itd... Przypuszczam że rezygnując z kilku bardziej zasobożernych opcji pograsz spokojnie... Ja zamierzam zmienić tylko cpu na 4670k i musi latać :)

 

Swoją drogą ciekawe czy REDzi pokażą nam coś nowego przed końcem stycznia.

Mój 2600K którego nie zamierzam zmieniać leci obecnie na stocku, a normalnie podczas giercowania lata na 4800MHz i chyba to odpowiednia wartość jest. ;)

Wiesiek 2 lata idealnie bez uberxxxx w 2560 x 1440 na 27'. Zobaczymy co tu będzie i również liczę, że REDzi coś pokażą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie trzeba wymienić gpu. Ale procek? Jak ten tabletowy w konsolach starczy, to i5 tym bardziej. I to bez oc (mam nadzieję :P).

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

Raczej będzie trzeba wymienić gpu. Ale procek? Jak ten tabletowy w konsolach starczy, to i5 tym bardziej. I to bez oc (mam nadzieję :P).

Zależy co się ma za gpu. :P Przecież taka 7870 jaką masz chyba spokojnie sobie radzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak, ale W3 pewnie ją zadusi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

To będziesz miał powód do zmiany. Wystawiłem na sprzedaż titana, więc łap okazję. :P

Myślę, że 780 mi starczy. Kupiłem za 60% wartości nowej w najtańszym sklepie, więc się opłacało.

 

A w W2 jak sobie ona radzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze :f. Uber off ofc.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opamiętajcie się.

Jeszcze nie widzieliście finalnego produktu,a już się sracie jaki to nie wiadomo będzie trzeba upgrgrady kompa robić :hmm:

Istnieje jeszcze coś takiego jak optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kelam

No o zmianie cpu pisałem ja, ale mam Phenoma więc chya nic dziwnego :) Seria Phenom była bardzo ok, ale jest stara. W grach z otwartym światem cpu ma co robić. Co do karty to mój HD7850 też sobie całkiem ładnie radzi jak narazie. Ma tylko 1GB pamięci, ale myślę że ustawie tekstury na średnie (może nawet wysokie) zamiast ultra i powinno być znośnie. Wszystko sie okaże w przyszłości, ale jednego jestem pewien: Jak będę musiał zmienić cały komputer żeby pograć w miarę fajnie w Wieśka to to zrobię :)

 

@afrikan

Pospekulować trochę można. Owszem istnieje cośtakiego jak optymalizacja, ale chyba wydawcy coraz częściej o tym zapominają (mam nadzieję że REDzi zrobią co się da żeby nie zapomnieć).

Edytowane przez kulka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zapytany o konfigurację, jaką będzie trzeba posiadać, by swobodnie zagrać w Wiedźmina 3 na maksymalnych detalach, Iwiński ze śmiechem odparł, że informacja ta wkrótce zostanie ujawniona, ale już teraz warto zacząć zbierać na nowe podzespoły."

źródło gry-online.

 

Co prawda mowa tu o full detalach, ale można wnioskować, że gra będzie potrzebowała mocnego pieca ;). Obstawiam że gra wyjdzie jakos po wakacjach, póki mój PC daje rade narazie to nic nie mam zamiaru wymieniać, pod koniec roku sie coś wymieni jak części stanieją.

Edytowane przez Maaniek1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zapytany o konfigurację, jaką będzie trzeba posiadać, by swobodnie zagrać w Wiedźmina 3 na maksymalnych detalach, Iwiński ze śmiechem odparł, że informacja ta wkrótce zostanie ujawniona, ale już teraz warto zacząć zbierać na nowe podzespoły."

źródło gry-online.

 

Co prawda mowa tu o full detalach, ale można wnioskować, że gra będzie potrzebowała mocnego pieca ;). Obstawiam że gra wyjdzie jakos po wakacjach, póki mój PC daje rade narazie to nic nie mam zamiaru wymieniać, pod koniec roku sie coś wymieni jak części stanieją.

W tym samym wywiadzie było też info, że w W3 będzie mozna zagrać na rocznym czy dwuletnim PCie smile.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym wywiadzie było też info, że w W3 będzie mozna zagrać na rocznym czy dwuletnim PCie smile.gif.

Nie było, nie ma żadnej informacji na czym można zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było, nie ma żadnej informacji na czym można zagrać.

Odpowiem cytatem (Mój link):

If you have a one or two year-old PC - on average because people have different computers – it should run pretty good, but if you want to be the best guy in town, go and buy a new card [laughs].
Edytowane przez Luk4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odpowiednik uberka z W2. Miło, że będzie graficzny kopacz, ale po pierwsze czy rzeczywiście skoro ma się niewiele różnić od wersji na X0/PS4, a po drugie to czy oprócz grafiki gra pokaże co innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odpowiednik uberka z W2. Miło, że będzie graficzny kopacz, ale po pierwsze czy rzeczywiście skoro ma się niewiele różnić od wersji na X0/PS4, a po drugie to czy oprócz grafiki gra pokaże co innego ?

Lepiej może by tego ubera nie sprowadzali do trójki różnicy nie ma i jeszcze ogromny spadek fpsów z d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...