Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na odpowiednik uberka z W2. Miło, że będzie graficzny kopacz, ale po pierwsze czy rzeczywiście skoro ma się niewiele różnić od wersji na X0/PS4, a po drugie to czy oprócz grafiki gra pokaże co innego ?

 

Hydro czasem nie wiem czy ty tak specjalnie piszesz, czy jesteś aż tak nieświadomy i niedoinformowany że nie wiesz co komentujesz

 

jako że jest to gra rpg\fabularna z otwartym światem, to chyba logiczne że nie będzie prezentować tylko grafiki ??, jakby to był fps na 6-8h to można by tak pisać, i jestem pewien że samą tylko grafiką ten tytuł nie przykuje do ekranu.

 

wiadomo silnik jest nowy itd więc na pewno jak to wyjdzie to zweryfikuje moc większości komputerów i sprzętu na rynku, i o tym się najwięcej mówi i to nie dziwi bo chyba będzie to najgłośniejszy tytuł multiplatformowy tego roku, i pokaże czy nowe konsole dają radę, i na ile będzie potrzeba kupna nowego PC żeby pograć w coraz to nowsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wymagania będą jak największe i nie koniecznie przez słabą optymalizacje.

Edytowane przez Xava2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

a u mnie wciąż i7 920 i gtx 480 :D do to rade? :D

Trzeba poczekać ale sprzęt jak najbardziej da sobie rade. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wymagania będą jak największe i nie koniecznie przez słabą optymalizacje.

 

Bardzo fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wymagania będą jak największe i nie koniecznie przez słabą optymalizacje.

 

Też, chciałbym aby upchnęli jak najwięcej efektów, fizyki, trójkątów i wysokiej klasy tektur, tak aby za dwa, trzy lata po wymianie sprzętu można było przejść grę ponownie z wyższymi ustawianiem, hmmmmmm coś takiego już było np. z Crysisem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

Też, chciałbym aby upchnęli jak najwięcej efektów, fizyki, trójkątów i wysokiej klasy tektur, tak aby za dwa, trzy lata po wymianie sprzętu można było przejść grę ponownie z wyższymi ustawianiem, hmmmmmm coś takiego już było np. z Crysisem :)

Ja również bym tak chciał. :P Ważne by optymalizacja była spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że optymalizacja będzie skopana, bo duża część ludzi włączy physx na all-ultra i dorzuci uber do tego, po czym wyleje swoje żale w każdym miejscu interneta, bo wiesiek na max w fiuhd nie działa :E

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byleby nie było tak że ps4\x'one łykną tą grę lepiej niż średni pc za 2-2,5 kafla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem, ciekawe to, swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądać sprawa z ekwipunkiem w tak bardziej otwartej grze, ciekawe czy będziemy zbierać jakieś matsy żeby potem zrobić sobie jakąś kurtkę skórzaną czy coś w tym stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

Jasne, że optymalizacja będzie skopana, bo duża część ludzi włączy physx na all-ultra i dorzuci uber do tego, po czym wyleje swoje żale w każdym miejscu interneta, bo wiesiek na max w fiuhd nie działa :E

 

Tego się można spodziewać w sumie. :P Nie wiem ale ja z góry wiedziałem, że uber zabija i w ogóle tego nie ruszałem no może tylko dla testu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem, ciekawe to, swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądać sprawa z ekwipunkiem w tak bardziej otwartej grze, ciekawe czy będziemy zbierać jakieś matsy żeby potem zrobić sobie jakąś kurtkę skórzaną czy coś w tym stylu :)

 

Ciekawe, aczkolwiek mnie zastanawia coś innego: gdzieś słyszałem że świat w grze ma być tak zrobiony, że gdzie byśmy nie spojrzeli zawsze będą minimum 2 obiekty które powinny nas zainteresować. Biorąc pod uwagę ogrom świata w W3 wychodzi na to, że obiektów które mają nas zainteresować będzie ogrom :) ciekawy bardzo jestem czy REDom się to uda :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, aczkolwiek mnie zastanawia coś innego: gdzieś słyszałem że świat w grze ma być tak zrobiony, że gdzie byśmy nie spojrzeli zawsze będą minimum 2 obiekty które powinny nas zainteresować. Biorąc pod uwagę ogrom świata w W3 wychodzi na to, że obiektów które mają nas zainteresować będzie ogrom :) ciekawy bardzo jestem czy REDom się to uda :hmm:

 

no czytałem też to gdzieś chyba tu na forum w linku :hmm: nie wiem :D, ale hmmm pewnie tak będzie, w sensie chodziło twórcom pewnie o to że nie będzie tak że nawalą terenu (patrz oblivion :lol2: ), a będzie tam pusto i 0 żywej duszy i czegoś do roboty poza copy-paste teksturami :P, pewnie będzie coś podobnie jak w Skyrimie, tzn że a to tu jakaś jaskinia się trafi, a to jakaś chatka na bagnach, a to coś tam innego, jakieś zwłoki czy ślady potworków, mam nadzieję że tak to będzie wyglądało ALE Z GŁOWĄ I NIE W STYLU MEGA SCHEMATYCZNYCH ZADAŃ NA 2 MINUTY, tylko jedno ale żeby nie było tego wszystkiego napchane za dużo i żeby nie przesadzili ogólnie z pewnymi elementami, w sensie że powinny też być chwile spokoju i relaksu dla gracza i żeby nie było mega przytłoczenia zawartością gry na początku -ale w sumie to mówili o tym, i powinno być spoko raczej z tym.

 

Wydaje mi się że bagna czyli te Ziemie Niczyje to będzie ulubiona lokacja większości :E, mega klimat, przypominają się bagna z jedynki i ta pojedyncza chatka na mokradłach :E, pamiętam jak dziś jaki byłem zszokowany jak tam wlazłem, a było to dobre 5-6 lat temu :P

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe będą pewnie kosmiczne :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na maks detale będzie masakra, ale już na high w fhd to bym się nie spodziewał tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czytałem też to gdzieś chyba tu na forum w linku :hmm: nie wiem :D, ale hmmm pewnie tak będzie, w sensie chodziło twórcom pewnie o to że nie będzie tak że nawalą terenu (patrz oblivion :lol2: ), a będzie tam pusto i 0 żywej duszy i czegoś do roboty poza copy-paste teksturami :P, pewnie będzie coś podobnie jak w Skyrimie, tzn że a to tu jakaś jaskinia się trafi, a to jakaś chatka na bagnach, a to coś tam innego, jakieś zwłoki czy ślady potworków, mam nadzieję że tak to będzie wyglądało ALE Z GŁOWĄ I NIE W STYLU MEGA SCHEMATYCZNYCH ZADAŃ NA 2 MINUTY, tylko jedno ale żeby nie było tego wszystkiego napchane za dużo i żeby nie przesadzili ogólnie z pewnymi elementami, w sensie że powinny też być chwile spokoju i relaksu dla gracza i żeby nie było mega przytłoczenia zawartością gry na początku -ale w sumie to mówili o tym, i powinno być spoko raczej z tym.

 

Wydaje mi się że bagna czyli te Ziemie Niczyje to będzie ulubiona lokacja większości :E, mega klimat, przypominają się bagna z jedynki i ta pojedyncza chatka na mokradłach :E, pamiętam jak dziś jaki byłem zszokowany jak tam wlazłem, a było to dobre 5-6 lat temu :P

 

 

Oj tak - bagna w 1 były mega klimatyczne. Chodziłem tam mimo że nie musiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe będą pewnie kosmiczne :o

Dałbym wiele za to by i5 z gtxem 670 były minimum by pograć na low w 800x600. Marzę o takiej grze :P Kiedy takowa powstanie dopiero nazwę ją next genem :P

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze niedługo kupuje nowego kompa juz czas a dziadka trzeba wysłać na emeryture :E.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi to na pewno se pograsz na wysokich.

Jeśli będzie obsługiwać SLI (a praktycznie wszystkie dziś obsługują) to oczywiście, że tak.. W końcu moc x2 + dodatek w postaci HT od procka i 4.8 ghz na wszystkich rdzeniach i wątkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym wiele za to by i5 z gtxem 670 były minimum by pograć na low w 800x600. Marzę o takiej grze :P Kiedy takowa powstanie dopiero nazwę ją next genem :P

A będziesz refundował koszty nowego sprzętu dla 95% graczy pecetowych, którym takie wymaganie się nie spodobają?

imagesCAF6N2B3.jpg

Niskie/nisko-średnie detale pociągnie pewnie 7770/6850/460, p2 955/i3 - i to w 720p, a nie 800x600 (wróżka mode off) :f.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Hydro nie projektuje gier, wszyscy gralibyśmy na konsolach :E

Zaczynam sie bać czy w ogóel zagram, na minimalnych. Z wymianą procesora chciałbym poczekać jak najdłużej, w końcu to także płytka itp, poza tym ostatnie zamieszanie z współdzieloną pamięcią i współpracą CPU-GPU może za rok-dwa strasznie namieszać i sprawić, że co kupię teraz, zestarzeje sie i skiepści znacznie szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Hydro nie projektuje gier, wszyscy gralibyśmy na konsolach :E

Zaczynam sie bać czy w ogóel zagram, na minimalnych. Z wymianą procesora chciałbym poczekać jak najdłużej, w końcu to także płytka itp, poza tym ostatnie zamieszanie z współdzieloną pamięcią i współpracą CPU-GPU może za rok-dwa strasznie namieszać i sprawić, że co kupię teraz, zestarzeje sie i skiepści znacznie szybciej...

Wiadomo GTX670 na low to ostra przesada, ale ustawienia ultra mogli by doj***ć takie fest aby nikt tego nie odpalił i nie chodzi mi tu o "uberpróbkowanie" :D Edytowane przez Xava2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Taa, bo jest niby moduł TPM zainstalowany? Prędzej samo gniazdo na moduł   Tak, wiem że do win11 wystarczy aktywować to gniazdo, nie musi być fizycznego modułu. Wtedy w dzienniku zdarzeń jest coś takiego: i tak to sobie działało. Teraz dziennik zamiast informacją "To zdarzenie wyzwala operację inicjowania obsługi lub sprawdzania stanu modułu TPM." wita takim błędem jak wyżej, ale po jakimś czasie pojawiają się następne dwie informacje które zacytowałem wyżej. Wszystko opisane jako źródło: TPM-WMI. Z tego co widzę to u mnie pojawiło się to 11 kwietnia tego roku.  10 kwietnia weszły mi takie aktualizacje KB5036620 która dotyczy .NET Framework oraz KB5036893 która zawiera nieco więcej zmian i może w niej coś jest namieszane.
    • Już ci napisałem wyżej od głównych do trc potem trrd i tfaw. Sprawdź czy to stabilne zrób z 10 pętli nawet na porfilu v3. Potem ewentualnie można spróbować czy zrobią 300ns na trfc   
    • Na konsolach też nic więcej oprócz trybów jakość i wydajność i jakiegokolwiek dostosowania tego pod nowe konsole. "Tryb jakości: 30 FPS*, rozdzielczość 4K, ustawienia ultra, nie powinny wymagać dynamicznego skalowania rozdzielczości." Nie wiem co oni do końca mieli na myśli pisząc "nie powinny" Dla czego w ogóle takiego określenia użyli? Albo będzie 4k, albo będzie dynamiczna rozdzielczość. Jakby sami nie wiedzieli jak ten tryb działa
    • Jako że już mi z AMD nie po drodze to dzisiaj takie coś sobie sprawiłem, muszę przyznać że chłodzenie jest bardzo dobre. 4070S Aorus. Na start zapodałem 2950MHz i 1.05V.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...