Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

do września trzeba uzbierać na gtx 780ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do września trzeba uzbierać na gtx 780ti.

O wrześniu mówiło sięw tamtym roku. Teraz jest to bliżej nieokreślony miesiąc 2014, może to być nawet .... luty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy ludzie przeżywiacie :E

Bardziej jaracie się wymaganiami sprzętowymi niż samą grą.

Nie długo ktoś napiszę,że nie odpali gry na i5 i gtx 680 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wrześniu mówiło sięw tamtym roku. Teraz jest to bliżej nieokreślony miesiąc 2014, może to być nawet .... luty :P

Jak świnia niebo zobaczysz W3 prędzej jak we wrześniu. Kto wie, czy grudzień nie jest bardziej prawdopodobny. Pewnie na E3 sypną terminem.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

Jak świnia niebo zobaczysz W3 prędzej jak we wrześniu. Kto wie, czy grudzień nie jest bardziej prawdopodobny. Pewnie na E3 sypną terminem.

Też mi się właśnie tak wydaje, ale hydro lubi żyć przecież w świecie marzeń. :P

 

Ale wy ludzie przeżywiacie :E

Bardziej jaracie się wymaganiami sprzętowymi niż samą grą.

Nie długo ktoś napiszę,że nie odpali gry na i5 i gtx 680 ;)

A myślisz, że tak nie będzie? :P hehe jestem w sumie pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się właśnie tak wydaje, ale hydro lubi żyć przecież w świecie marzeń. :P

 

 

A myślisz, że tak nie będzie? :P hehe jestem w sumie pewny.

Oj jak marzę o tej grze. Już tak marzę, że mmmm. Jakbyś powiedział: Crysis 4, Get evan, TR 2 (10), Evolve, Hl3, Ewil within to bym pograł. A Wiedźmin ? Owszem zobaczyłbym, ale nie bym jakoś super na to czekał. Szkoda tylko, że pewne na ten rok są tylko dwa z nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba nowe forum Wiedźmina? Jak dla mnie bardzo ładne i bardziej klimatyczne niż poprzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Ehhh ;p

 

Strasznie dziwnie "przeostrzone".

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o wspraciu padów ? Wiedźmin 2 działa z padem xbox360, co z padem od xboxa i ds4 które działają pod pc ? Sam mam dualschocka 4 i jestem ciekaw jak to rozwiążą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba nowe forum Wiedźmina? Jak dla mnie bardzo ładne i bardziej klimatyczne niż poprzednie.

Nie mam tam konta, ale przeglądam od dawna (W1). Teraz jest faktycznie bardziej przejrzyste, ale klimat był lepszy na starym :P.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie teraz bardziej podoba bo jest podobne do tego wcześniejszego (przed tym czarnym :E)

 

@STALKERqwe ładne :) co screen to większa chcica... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wrześniu mówiło sięw tamtym roku. Teraz jest to bliżej nieokreślony miesiąc 2014, może to być nawet .... luty :P

na logikę jakiś wpływ na premierę mogą mieć nowe konsole

tzn, ich sprzedaż.... twórcy W3 mogą obrać dwa kierunki

śpieszyć się z wydaniem bo na nowych konsolach nie ma w co grać i każdy kupi na pniu żeby konsola się nie kurzyła, albo

zwlekać na większą sprzedaż nowych konsol szlifując W3

jakkolwiek by nie postąpili widać warto poczekać te kilka miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do września trzeba uzbierać na gtx 780ti.

Albo na nowe R9 290X2 lub odpowiedniki typu GTX 790/Titan Black :D Jak się bawić to się bawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 nowe screeny:

Mój link

 

 

Trochę bardziej mi te nowe screeny przypominają klimat jedynki. Mam nadzieję, że w trzeciej części zrezygnują z tych jaskrawych kolorow na rzecz szarości, klimatu słowiańskiego i ogólnej zajebistości, która była w jedynce i całej książkowej sadze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo ładnych kolorków na screenach, tych również, może oprócz nr1. Jak dla mnie cacy, może być jak w W1, może być jak w W2.

Bardziej mi przeszkadza fryz Geralta ale z tym już chyba nic nie zrobią. :(

 

@edit - co do włosów w dwójce ja nie narzekałem. Tu mają brzydki kolor i w ogóle są brzydkie :P

Edytowane przez Szkaradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo ładnych kolorków na screenach, tych również, może oprócz nr1. Jak dla mnie cacy, może być jak w W1, może być jak w W2.

Bardziej mi przeszkadza fryz Geralta ale z tym już chyba nic nie zrobią. :(

 

w dwójce też narzekania były straszne że co oni mu z tymi kudłami zrobili :E, na pewno będzie opcja modyfikacji włosów w grze u " fryzjera "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nadzieję, że dadzą dużo ustawień (słaby ten mój sprzęt się robi). No ale w sumie Skyrim z teksturami, ENB itp. itd. to wygląda tak, że ja lepiej już w sanboxie nie potrzebuję (i w sumie płynny jest u mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin najprawdopodobniej będzie wymagał bardzo mocnego sprzętu,tylko na maksymalnych ustawieniach.

Twórcy gry nie mogą sobie pozwolić na to,że 50% ludzi nagle gry nie kupi bo nie będzie mogła jej uruchomić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bardziej mi te nowe screeny przypominają klimat jedynki. Mam nadzieję, że w trzeciej części zrezygnują z tych jaskrawych kolorow na rzecz szarości, klimatu słowiańskiego i ogólnej zajebistości, która była w jedynce i całej książkowej sadze!

 

Marzy mi sie powrot do tego co bylo w pierwszym Wiedzminie, gra jest do dzis moja ulubiona mielo tyle lat a ja wracam do niej z uporem maniaka :)

RED-om udalo sie w sposob idealny uchwycic te ziarno doskonalosci jake ma cala Saga, humor na najwyzszym poziomie, i ten KLIMAT maja ulubiona lokacja byly Pola w akcie IV, czuc bylo w tym slowianska dusze, a muzyka Adama Skorupy poprostu niesamowita(szczegolnie River of life),

Zabojcy Krolow utracil ten klimat ale to cena za popularnosc i zrobienie z Wiedzmina marki miedzynarodowej bo ciezko by mieszkaniec Detroit czy Pekinu czul to samo co mieszkaniec srodkowej Europy.

W kazdym badz razie postanowione: dzis wieczorem znow po szalenczym biegu bede odzyskiwal powoli pamiec, najpierw Caer a’Muirehen pozniej podgrodzie ....

Pozdrawiam wszystkich fanow A. Sapkowskiego , Wiedzmina i CDP RED.

Przepraszam za brak polskich znakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wiedźminie 3 będą trzy odmienne klimatem regiony (Wyspy Skellige, Novigrad, Ziemia Niczyja), więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Prezentacja na artworku 27 rodzajów zbroi: http://image.noelshack.com/fichiers/2014/05/1391212292-the-witcher-3-wild-hunt-concept-art.jpg :thumbup:

Zacnie wyglądają, oby tylko rzeczywiście znalazły się w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę sporo :thumbup: Każdy weźmie z długim płaszczem, żeby physix było widać :E a tak serio to miło z ich strony bo każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...