Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Co ty, kpisz? Przecież to był krwawy rzeźnik. Jak ci ktoś wyda rozkaz wyrżnięcia całej wioski, albo i 50 wiosek, to myślisz, że jesteś usprawiedliwiony? A co on, robot?

Dijkstra miał przechlapane u wszystkich, nie tylko czarodziejek. Nie był sprzedawczykiem, nie szedł w prywatę i to drażniło różne persony.

Po prostu przekupili go, i robił to co mu kazali, a to, że przy okazji walczył o wolność i jego zdaniem cel uświęcał środki. Mówie, mam problemy z pamięcią :E Pamiętam, że torturował ludzi, no ale o wybiciu całej wioski to nie słyszałem, było coś takiego? :D Tak to prawda, Dijkstra miał swoje zdanie i nigdy nie wydawał informatorów albo osób z nim związanych, ale myślę, że głownie przez panią sowe miał zamach, a Nilfgaard trochę zyskał bo dostał od niego trochę informacji w zamiast za coś, więc Nilfgaard w sumie nie miałby po co nasyłać na niego ludzi, mógł się im przydać. Nie lubił też Geralta bo złamał mu nogę, ale jednocześnie go szanował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą wioską to był przykład. Rzecz w tym, że był to wyjątkowy rzeźnik dowodzący innymi rzeźnikami. Szkoda, że ominęła go szopa (chcieli go tam zabrać, coś mi świta - że podkupieni przez rodziny ofiar tego elfa i jego brygady), bo atrakcje miałby tam zapewnione odpowiednie. Dijkstra co całkiem co innego. Też metody miał różne, ale okrutnikiem go nazwać nie można.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, od początku pomagałam elfom bo walczyli o skrawek ziemi która im odebrano wiec będę po ich stronie, dopóki bedą sie bić z żołnierzami. Bo jeśli tkna zwykłych mieszkańców to moja miłość do elfów sie zmieni. Oczywiście był rzeznikiem bo musiał, tak go świat nauczył żeby jego nienawiść była skierowana w stronę dh'hoine, nie mowię ze nie, po prostu szedł po trupach żeby dojść do celu. Czy to było dobre? Zdecydowanie nie, ale musiał bo inaczej byłby sam zabity razem z całym komandem, ogólnie ciężka postać do osadzania. A Dijkstra torturował ludzi żeby uzyskać informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ciężka do oceny. Nic a nic. Powinien zawisnąć - nie mam tutaj żadnych wątpliwości. Poczytaj sagę jeszcze raz, bo trochę zbyt wybielasz padalca :P. Te komanda, to nie były grupki biednych, zaszczutych uciekających elfów, tylko krwawe bandy mordujące ludzi.

e: To nie byli partynazji walczący o słuszną sprawę, ale bandy napuszczone przez nilfgaard - tylko po to, by narobić zamieszania na tyłach.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze tak, widać moje luki w pamięci sa większe. Znam główna fabule ale postaci juz nie :E sagę sie zrobi po sesji raczej :D no ale w sumie które wojska w świecie Wieśka nie mordują zwykłych ludzi? No raczej każde, masakry na wsiach itd. Ludzie tacy swieci tez nie sa. Tak, tak wiem o zamieszaniu na tyłach wroga, Temeria z krajami z północy musiała podczas wojny użerać sie z partyzantka która wybijała ludzi plus nilfgaard na południu. Dobra taktyka ze strony nilfgaardu

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale wróćmy do początku - chodziło mi o tego konkretnego gagatka. Moim zdaniem był jak najbardziej do odstrzału. Zresztą reszta elfów też. Mała część (w tym ta elfia, czaro laska - księżna (królowa na początku) skrawka ich ziemi) zrozumiała, ze jedyną ich szansą jest ułożenie się z ludźmi. Troszkę po czasie, bo Geralt już w opowiadaniach o tym nawijał. Potem chyba też Yarpen w sadze.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Findabair, na początku myślałem ze chce zabić Geralta. No ale może ujrzymy ja w wiesku 3, pasowała by scena niezadowolenia ludzi w dol blathanna, jakiś punkt zapalany i rewolta w lesie. Moze jakiś poboczny quescik z nią.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, nieźle by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Co jak co ale żeby pokazywać takie filmiki jak ten drugi gameplay to wstyd. Zaczynam myśleć, że optymalizacja na PC będzie leżeć i kwiczeć w tej grze (nie tylko o tearing chodzi). Mi np. wiedźmin 2 bardzo się nie podobał :D

No i nowe dragons age wygląda chyba lepiej :D

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np. wiedźmin 2 bardzo się nie podobał :D

Widać.

No i nowe dragons age wygląda chyba lepiej :D

Mam nadzieję, że w pięknym DA3 nie będzie zamkniętych lokacji, a nie czekaj! Zapomniałem, że to Dragon Age :E

 

Nie ma to jak oceniać materiał po filmiku w 360p z beznadziejną kompresją, obvious troll is obvious :thumbup:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Bo na razie to co witcher 3 pokazał określiłbym słowem "kupa".

 

Nie ma to jak oceniać materiał po filmiku w 360p z beznadziejną kompresją, obvious troll is obvious :thumbup:

Przecież to twórcy dali do oceny nie ja.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na razie to co witcher 3 pokazał określiłbym słowem "kupa".

 

 

A coś konkretniej? Czy operujemy już tylko słowami "kupa", "kał" i "gówno"? Jak tak to Twojego postu nie można traktować poważnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na razie to co witcher 3 pokazał określiłbym słowem "kupa".

 

 

Przecież to twórcy dali do oceny nie ja.

A co ci mieli pokazac, dwoch facetow podczas stosunku jak w DA? Foh! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał materiałem, ale oceniać coś co do końca nie jest zoptymalizowane na xboxie i nie ma V-Synca, no cóż :E Kupą to był pokazał EA a nie W3, bo oglądając DA miałem wrażenie jak oglądam trailer z WoWa :D

Myślałem, jeszcze nad tym, że jak pojawił się już Dijkstra i ma być to raczej ostatnia przygoda z Geraltem w dodatku z otwartym światem, nie byłby zdziwiony gdyby CDPR dodał wszystkie postacie z sagi, jest na to duża szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
Materiał materiałem, ale oceniać coś co do końca nie jest zoptymalizowane na xboxie i nie ma V-Synca, no cóż :E

Przecież to twórcy dali specjalnie do oceny. Wybrali pokaz na platformie Xbox. Optymalizacja gry widać, że leży i kwiczy (chyba gorzej niż wiedźmin 2 z optymalizacją :E). Jak dadzą ten kawałek w wyższej rozdzielczości to zobaczę jak ten "otwarty świat" wyjdzie. Bo patrząc w oddali to tylko niebieskie niebo, trwawka i dwa drzewa :E

Na targi mogli przygotować przecież jakiś użyteczny i dopracowny kawałek rozgrywki. Może to i lepiej. Będzie kiepska sprzedaż i brak perspektyw na kontynuację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to twórcy dali specjalnie do oceny. Wybrali pokaz na platformie Xbox. Optymalizacja gry widać, że leży i kwiczy (chyba gorzej niż wiedźmin 2 z optymalizacją :E). Jak dadzą ten kawałek w wyższej rozdzielczości to zobaczę jak ten "otwarty świat" wyjdzie. Bo patrząc w oddali to tylko niebieskie niebo, trwawka i dwa drzewa :E

Na targi mogli przygotować przecież jakiś użyteczny i dopracowny kawałek rozgrywki. Może to i lepiej. Będzie kiepska sprzedaż i brak perspektyw na kontynuację :D

Gra prezentuje się wyśmienicie to i sprzeda się dobrze nie martw się o to. Żal troche, że polska ekipa daje rade panie cebulaku?

Edytowane przez basu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to twórcy dali specjalnie do oceny. Wybrali pokaz na platformie Xbox. Optymalizacja gry widać, że leży i kwiczy (chyba gorzej niż wiedźmin 2 z optymalizacją :E). Jak dadzą ten kawałek w wyższej rozdzielczości to zobaczę jak ten "otwarty świat" wyjdzie. Bo patrząc w oddali to tylko niebieskie niebo, trwawka i dwa drzewa :E

Na targi mogli przygotować przecież jakiś użyteczny i dopracowny kawałek rozgrywki. Może to i lepiej. Będzie kiepska sprzedaż i brak perspektyw na kontynuację :D

Łał twoja wiedza jest porazająca. Odpowiedziałbym merytorycznie na twoje wypociny, ale niestety trollowanie w twoim wykonaniu jest jeszcze zbyt amatorskie żebym chciał tracić na ciebie czas.

 

Panowie, nie karmcie trolla, zaraz te posty i tak znikną

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w grzej jest wszystko piękne, ale zwróciłem uwagę na takie dwa małe szczegóły, które trochę psują wrażenie.

 

Po pierwsze mimika twarzy jest przesadzona (mówię tutaj o fragmencie rozmowy Geralta z jakąś kobietą, tuż po walce). Takie jakieś głupie uśmieszki i podnoszenie brwi, jak w bajkach Dream Works. Moim zdaniem w dwójce było idealnie, np. gdy Geralt wzruszał ramionami, albo podczas perswazji. Mam nadzieję, że tak jest tylko w wersji angielskiej. Nie wiem czy zwróciliście uwagę na idealny lip-sync w obu wersjach językowych. Najłatwiej można to zobaczyć porównując wymowę Emhyra w obu wersjach zwiastuna Sword of Destiny - Miecz przeznaczenia.

 

Po drugie, ale to już mniej istotne. Krew jest trochę zbyt jasna i zbyt mocno tryska w jedną stronę. Powinna raczej sikać na wiele stron. Natomiast bardzo dobry plus z odcinaniem kończyn. Tego brakuje w wielu grach od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było. Novigrad

Edytowane przez midark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam mieszane odczucia co do walki, te uniki wyglądają tak, jakby Geralt się nie kontrolował. :E

 

Nie wiem czy było. Novigrad

Było.

 

Co do poruszanych wcześniej loadingów, Tomaszkiewicz udzielił odpowiedzi gry-online (na stronie są wrażenia z 45-minutowego pokazu):

"Podczas przemierzania świata nie napotkamy żadnych loadingów, dotyczy to także wnętrz budynków. Od tej reguły są dwa wyjątki. Pierwszym z nich jest system szybkiej podróży, drugim doczytywanie mniejszych lokacji, jeśli znajdują się one na drugim końcu mapy – przykładowo znajdujemy się daleko na południu, a gra wymusza na nas odwiedzenie lokacji w północnych rejonach świata, co czasem się zdarza.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fala powstała po użyciu znaku? :o Ogólnie na plus, do walki trzeba się przyzwyczaić, jest podobna do 2 ale wydaje mi się, że płynniejsza wiec trzeba będzie trochę pograć, koniec końców pewnie się spodoba po 100h gry :D

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się zdanie, że walka jest łatwa do opanowania, ale trudna do wymasterowania. Mało prawdopodobne. Przecież to nie tekken, gdzie albo znasz kombinacje, albo jeździsz na ślepo twarzą po padzie. Powinni zrobić coś bardziej taktycznego - powiedzmy różne (w skuteczności) ciosy, zależne od położenia Geralta względem przeciwnika. Rozbudowane opcje parowania i kontrowania. Wywalić bajki o przecinaniu wojaków w pancerzach. No i poprawić te nieszczęsne konsolowo-automatowo-slasherowe niektóre animacje. Książkowy Geralt nie robiłby jakiś pół wyskoków z obrotem by zadać cios zwykłemu bandycie. Wszedłby w półdystans, machnął krótko mieczem i po delikwencie :E.

No, ale to tylko (a może aż) walka. Cała reszta jest urzekająca. Ciekawe czy dadzą okazję do wyjściówki z Jaskrem. Novigrad night. Najlepiej na półelfki - sami wiecie gdzie :f. Może i Dudu się załapie.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zawsze będzie obowiązywać ten sam schemat co w każdej grze

- Jeżeli to nie hard/insane to możesz się bawić w efektowną walkę

- Jeżeli to jest insane, znajdź najmocniejszy cios i nadużywaj go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...