Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Jak spiken0 napisał, główna bohaterka sypiała z kobietami (przypominam, że to też jest homoseksualizm ;)).

 

Geralt z innym chłopem baraszkował nie będzie bo nie jest to postać homo/bi seksualna i tyle.

W książce mimo, że tam czarodzieje między sobą lubili "powalczyć na różdżki" to głównego bohatera nigdy to nie dosięgło dlatego nie ma sensu dodawać takiego wątku dla niego w grze.

 

Co do homoseksualizmu, zauważcie że Wiedźmin to gra typowo Polska, nawet jak robiona trochę pod zagranicę (po dwójce widać), to robią polacy, którzy tego nie tolerują, a nawet jeżeli, to nie akceptują.

 

Kolega się trochę chyba rozpędził.

 

 

Mnie osobiście takie wątki w ogóle nie przeszkadzają, mimo że jestem hetero to Zevran DA:O zdecydowanie wzbudził moją ciekawość ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska jest mniej tolerancyjnym krajem niz kraje zachodnie ale to sie tez juz powoli zmienia. Bylismy trzymani "w klatce" przez dziesieciolecia takze nie ma co sie dziwic ze troche to czasu zajmuje. Zazwyczaj to ludzie mniej inteligentni i ograniczeni sa mniej tolerancyjni, cos czego po pracownikach CD Projektu raczej bym nie oczekiwal.

Jezeli chodzi o docelowego kupca to Wiedzmin 3 jest jak najbardziej skierowany na rynek miedzynarodowy a nie tylko Polski, ale dalej nie widze powiazania z kwestiami homoseksualizmu. Gra bazuje na ksiazkach i to ma najwieksze znaczenie tutaj, dlatego sam bym byl totalnie rozczarowany gdyby Wiesiek mial miec jakies meskie romanse. Wogole by to nie pasowalo do jego obrazu stworzonego przez Sapkowskiego, kompletnie by tez gryzlo sie z tym co do tej pory CDP pokazal w grach o Wiedzminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by się spodziewał takich tematów o gierce...:)

Osobiście myślę że wątki homoseksualne są wciskane w gry dla zwiększenia ich atrakcyjności skandalem. Technicznie nie jest to bardziej skomplikowane od czegokolwiek innego, ale wprowadza atmosferę pt. muszę zobaczyć tę homo-scenkę, o której wszyscy mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by się spodziewał takich tematów o gierce...:)

Osobiście myślę że wątki homoseksualne są wciskane w gry dla zwiększenia ich atrakcyjności skandalem. Technicznie nie jest to bardziej skomplikowane od czegokolwiek innego, ale wprowadza atmosferę pt. muszę zobaczyć tę homo-scenkę, o której wszyscy mówią.

Ja tam zawsze chciałem wyrwać Samanthę Traynor w ME3 jako male Shepard, niestety się nie dało i to jest skandaliczne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze chciałem wyrwać Samanthę Traynor w ME3 jako male Shepard, niestety się nie dało i to jest skandaliczne :E

co to jest małe shephard? w grze jest baby mode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest małe shephard? w grze jest baby mode?

Przeczytaj całego posta i policz w ilu wyrazach brakuje polskich znaków i zastanów się czy tam naprawdę "ł" miało być :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może informacja mało znacząca ale w ostatnim wywiadzie ludzie z CDPR mierzą w 150-200k egzemplarzy sprzedanych w Polsce z czego ok. 70% to PC, 20% PS4 a 10% XO, czyli chcą pobić Diablo III które pobiło 200k niedawno, ciekawe czy im się uda. Liczę, że tak, zwłaszcza po ilości pre-orderów kolekcjonerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, ale D3 to na pewno mocna konkurencja. Co by nie powiedzieć o Wiedźminie, o Diablo słyszało równie dużo, a może i więcej osób. Pamiętam doskonale polską premierę i ogromne, nocne kolejki pod sklepami, uwiecznione na wielu zdjęciach i filmikach. :) Na dodatek D3 to całkiem inna półka, jeśli chodzi o wymagania sprzętowe - Wiesiek na byle czym nie ruszy. Pozostaje trzymać kciuki, ja dla bezpieczeństwa udam się na premierę nocną i zamówię egzemplarz w jakimś sklepie internetowym. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wiesiek chyba wybrał sobie zły czas na premierę..... 17 marzec MGS 5 (praktycznie potwierdzone), początek marca Bloodborn + pewnie znajdzie się coś jeszcze :E Oj żeby się nie przeliczyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wychodzi po wiedźminie nie ma raczej większego znaczenia, ważne że wiesiek jest wcześniej. Gorzej jest z batmanem, który chyba wychodzi tego samego dnia. Chociaż to równie dobrze gorzej może być właśnie dla nietoperka. Właściwie to nienajlepszy termin na premierę wybierają inni wydawcy, wiedźmin jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier na początku 2015.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jest z batmanem, który chyba wychodzi tego samego dnia.

 

Też miałem takie obawy jak to pogodzić, jednak zmęczenie materiału nietoperza (jak i wielu innych, wspaniałych a na dłuższą metę oklepanych i nudnych produkcji) powoduje, że poza W3 i GTA 5 nie czekam na nic w tym, i następnym roku :thumbup: Liczę na trzycyfrową opcję zabawy (minimum 2 przejścia całego W3 lub więcej) w grze, będzie dobre urozmaicenie pomiędzy sesjami w WoWie =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wiesiek chyba wybrał sobie zły czas na premierę..... 17 marzec MGS 5 (praktycznie potwierdzone), początek marca Bloodborn + pewnie znajdzie się coś jeszcze :E Oj żeby się nie przeliczyli...

 

No i to jest najlepsza wiadomość jak dla mnie :E

 

Czy się przeliczą? Raczej nie. Kto chce kupić, to kupi na premierę, a każda inna osoba zainteresowana Wiedźminem (ale zamierzająca zagrać najpierw np. w nowego Batka) prędzej czy później go zakupi.

Niech nawet nie ważą się przekładać premierę na później :P

 

Jestem pełen wiary, że wyjdą zwycięsko z tej batalii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS-em to się nikt nie będzie przejmował, to 3 tygodnie różnicy, o ile w ogóle wyjdzie w tym terminie. Podobnie jak Bloodbornem.

To zupełnie inna grupa odbiorców.

W lutym więcej gier wychodzi i po prostu ludziom może braknąć pieniędzy, więc będą musieli wybierać (2-3 duże gry w miesiącu to znowu nie tak dużo, ludzi stać na to).

 

CDPR jako jedna z pierwszych firm (albo nawet pierwsza, bo większość nie ma jeszcze określonej dokladnie daty) zapowiedziała ten termin. Tego samego dnia ma wyjść Dying Light. Batman: AK możę wyjść w styczniu.

 

W przypadku Wiedźmina - twórcy są w stu procentach pewni, że nie będzie więcej żadnych obsuw. Moim zdaniem datę ustalili bardzo dobrą (choć osobiście wolałbym ten rok). ;) Jeśli chodzi o cRPG-i, to konkurencji nie ma żadnej ani parę miesięcy przed, ani parę miesięcy po. Dragon Age wychodzi dużo przed nim. Natomiast Pillars to zupełnie inna bajka i też ma wyjść wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie nikt w CDPR nie odważyłby się zrobić z Geralta pedała w imię przypodobania się lgbt i politycznej poprawności, fani by ich chyba roznieśli

tak by to mniej więcej wyglądało :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare jak świat, historia znana, ale artykuł dobry. ;)

 

Nowy element układanki promującej Wiedźmina 3. Więcej na zbliżającym się Comic-Conie:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sadze miała koło 16-19? W grze pewnie koło 20-23, ale nie wiadomo jak płynie czas w "tamtym świecie", załóżmy, że wolniej więc może mieć mniej.

wiele podróżowała po innych światach równoległych, może mieć dowolny wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie dopiero prawdziwy wiedźmin 2. Nie łódźmy się 2 była takim eksperymentem silnika graficznego, mało wspólnego miała z wiedźminem oraz bardzo słaby mechanizm walki, mało animacji postaci i innych, bardzo mało zadań pobocznych, lokacje niezbyt duże no i oraz błędy gry które nie zostały naprawione względem wersji 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błędy gry które nie zostały naprawione względem wersji 1.0

 

Tego się obawiam najbardziej w Wiedźminie 3 :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balázs Török - główny programista silnika w CD Projekt Red, o DirectX 12 [ciach[

 

@Faktycznie, nie zauważyłem tego wczoraj na PcLabie http://pclab.pl/news58996.html

Edytowane przez qjin
nieregulaminowy link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na głównej na labie, już wyśmialiśmy konsole :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce zaoszczędzić to na steamtrades wymieniają pre-order gry za 8 kluczy tf2/cs go warte 14,32 €. Gra nie posiada blokad regionalnych. Czyli jakieś 61 zł

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem dwa klucze do bety Adventure Game. Grał już ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...