Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

@LJ19, Kowal może nie zachował się dobrze, ale kradzież to kradzież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LJ19, Kowal może nie zachował się dobrze, ale kradzież to kradzież.

 

Ludzie, tej gry jeszcze nie ma a ja ją już ukradłem... pomyślcie! :hmm:

 

Różnica pomiędzy mną a Kowalem jest taka, że ja głośno POMYŚLAŁEM o czymś, a on STWIERDZIŁ na mój temat pewne kwestie, które podał jako fakty - natomiast nie ma na to ŻADNYCH dowodów.

 

Mam Gordona wołać do tego tematu? Dajcie spokój, chyba każdy z Was potrafi logicznie myśleć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sytuacja, w której zamiast za coś płacić, bierzesz to za darmo, nie jest osiąganiem korzyści majątkowej? Brak "potrzeby" zapłacenia za towar to nie jest korzyść? :)

Ogólnie to mnie zazwyczaj bawią te wszelkie tłumaczenia "moralnie legalizujące" piractwo. Tak samo bawią schematy, przez które przechodzą chyba wszystkie bardziej popularne wątki - rozpacz sprzętową ten już zaliczył, wojnę o piractwo też...co teraz będzie? ;)

 

a mnie bawią moralno legalizujące ściemnianie twórców na każdym kroku i robienie wałków, bo przecież produkt jest ich, gra jest ich, kupując ją godzisz się na wszystko, gra nie jest twoja Tylko znów ich, mogą wyłączyć wszystko (serwery itd) i sprawić że wybuchnie ci PC i będzie chodził z 1fps bo kupując grę i instalując zatwierdziłeś ich śmieszny regulamin blebleble -dla mnie zamiast zabierać się za już to legendarne piractwo :lol2: to wzięli by i spojrzeli pierw na siebie, i na to co sami wyczyniają z branżą, a nie od 15 lat zwalają winę na piratów bo to przecież takie ogólnikowe i proste, a sami są we wszystkim święci i wiecznie poszkodowani...

 

To się nie zgadzaj. Tylko potem nie płacz, że preorder to duże ryzyko albo, że nowy Wiedźmin kiepsko chodzi bo jego priorytet w wersji na PC był niski przez śmieszków, którzy nie osiągnęli korzyści majątkowej kradnąc grę.

 

ostatnie dwa wiedźminy były finansowane głównie ze sprzedaży na PC (późna wersja na x'360 to kropla w morzu raczej) więc to co napisałeś ma się nijak teraz do tego co jest, bo wersja na PC powinna być tak samo priorytetem jak i konsolowa, a nie olewana, bo to dzięki sprzedaży na PC, kolejne części powstawały, w tym największa i zdaje się najdroższa trójka :) -a jak się zapowiada każdy widzi, nie gryzie się ręki która karmi :E

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordon dał mi info na pw, że faktycznie ze ściąganiem gier nie jest tak różowo jak z filmami czy muzyką. Można to uznać za kradzież własności intelektualnej. Jednak co widać w kraju - nie jest to specjalnie egzekwowane. Ja śpię spokojnie - pudełka na półkach mam :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa wiedźminy były finansowane głównie ze sprzedaży na PC (późna wersja na x'360 to kropla w morzu raczej) więc to co napisałeś ma się nijak teraz do tego co jest, bo wersja na PC powinna być tak samo priorytetem jak i konsolowa, a nie olewana...

Ma się nijak? Z wersji priorytetowej na PC, która miała być najlepsza zeszliśmy do poziomu "prezentuje się podobnie jak na konsolach" "użyto tego samego zestawu tekstur" itd., a do tego sytuacja z obecną optymalizacją. Idzie się tam gdzie jest kasa, a sam CDP ma teraz ciepło w gaciach bo od jakiegoś czasu leci całkiem niezła fala hejtu. Ja życzę Wiedźminowi jak najlepiej, życzę sukcesu na PC. Śmieszki z "nie jasną sytuacją prawną" i innymi takimi banialukami raczej w tym nie pomogą. A kto wie, może tych pre orderów wcale tak dużo nie ma i też CDP się ciepło przez to zrobiło.

 

Dla mnie sytuacja jest jasna, żadnych preorderów nie kupuję. Najwcześniej kilka dni po premierze żeby nie władować się w bubla - to zmusza do działania. A preordery można napędzić marketingiem, bullshotami i głupimi trailerami. Jeśli gra ma się sprzedać bo jest dobra to się sprzeda, jeśli taki CDP ma 300 000 pre orderów (strzelam) to ma już na wstępie kupę zysku, w najwyższej cenie, jeszcze przed wydaniem gry, nawet jeśli jest bublem.

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma się nijak? Z wersji priorytetowej na PC, która miała być najlepsza zeszliśmy do poziomu "prezentuje się podobnie jak na konsolach" "użyto tego samego zestawu tekstur" itd., a do tego sytuacja z obecną optymalizacją. Idzie się tam gdzie jest kasa, a sam CDP ma teraz ciepło w gaciach bo od jakiegoś czasu leci całkiem niezła fala hejtu. Ja życzę Wiedźminowi jak najlepiej, życzę sukcesu na PC. Śmieszki z "nie jasną sytuacją prawną" i innymi takimi banialukami raczej w tym nie pomogą. A kto wie, może tych pre orderów wcale tak dużo nie ma i też CDP się ciepło przez to zrobiło.

 

Dla mnie sytuacja jest jasna, żadnych preorderów nie kupuję. Najwcześniej kilka dni po premierze żeby nie władować się w bubla - to zmusza do działania. A preordery można napędzić marketingiem, bullshotami i głupimi trailerami. Jeśli gra ma się sprzedać bo jest dobra to się sprzeda, jeśli taki CDP ma 300 000 pre orderów (strzelam) to ma już na wstępie kupę zysku, w najwyższej cenie, jeszcze przed wydaniem gry, nawet jeśli jest bublem.

 

zgadzam się z Tobą, chodziło mi o to że jednak na kompach zarobili, i tak samo na W1 jak i w2 skoro udało im się i kolejną i jeszcze trzecią największą i najdroższą część stworzyć -niby polskie piekiełko że tak powiem :E, a jednak drogą i naprawdę wysoko budżetową produkcję udało im się zrobić ciągnąc zyski tylko z PC... -chociaż i tak wiadomo, na konsolach na ogół więcej się sprzedaje, i nie ma co się dziwić, nowe konsole = reklama = nowi klienci, nowy sprzęt oh wow itd a PC jako platformy do grania to nikt nie reklamuje, gry wychodzą bo wychodzą ale szału nikt nie robi, a na konsolach szmal musi się kręcić

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą, chodziło mi o to że jednak na kompach zarobili, i tak samo na W1 jak i w2 skoro udało im się i kolejną i jeszcze trzecią największą i najdroższą część stworzyć[...]

Zarobili, choć nie jakieś krocie, ale zarobili, wystarczająco, żeby teraz ruszyć z dużo większym projektem, na 3 platformach i do tego z całym zapleczem marketingowym (on też bardzo dużo kosztuje). Teraz zarobią jeszcze więcej, tylko na tych co kupią i najlepiej za pełną cenę. Bądź zbliżoną pełnej. Bo piracik, który ściągnie, a za 2 lata kupi za 2€ to też marne źródło zysku.

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Kiedy dyskusja zejdzie na właściwe tory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrócić do tematu o wiedźminie, a LJ19, lepiej niech zamilknie ze swoimi żalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrócić do tematu o wiedźminie, a LJ19, lepiej niech zamilknie ze swoimi żalami.

 

Przepraszam, ale mam zamiar wypowiadać się w temacie... więc co to za "dobra rada"? Jakaś forma cenzury na forum? Można publikować tylko pozytywne posty? Rozpływać się nad produkcją CDR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś dość, nie musisz powtarzać się i trolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś dość, nie musisz powtarzać się i trolować.

 

Tak jesz szefie! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje przeniesienie zapisów gry z wiedzmina 2?

A to będzie w ogóle taka możliwość? Jeżeli tak, to też chętnie usłyszę jakie będą z tego korzyści ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to będzie w ogóle taka możliwość? Jeżeli tak, to też chętnie usłyszę jakie będą z tego korzyści ;)

 

Będzie rozmowa na początku, w której określimy swoje wybory z poprzednich części. Ewentualnie port zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Będzie rozmowa na początku, w której określimy swoje wybory z poprzednich części. Ewentualnie port zapisu.

 

...ale tylko z 2 części Wiedźmina. Jak Wam się podoba ta cukierkowa oprawa graficzna Wiedźmina 3?

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tam żadnej cukierkowej grafiki, ale cóż... niektórzy dzisiaj za cukierkowe uznają wszystko co nie ma przyciemnionego obrazu i miliona szarych filtrów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co komu odpowiada, ja preferuję właśnie bardziej stonowane kolory, nieco "wytłumione". Pod tym względem bardzo podoba mi się Vanishing od Ethan Carter. Inna sprawa, że cukierkowości w W3 również nie widzę.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobili, choć nie jakieś krocie, ale zarobili, wystarczająco, żeby teraz ruszyć z dużo większym projektem, na 3 platformach i do tego z całym zapleczem marketingowym (on też bardzo dużo kosztuje). Teraz zarobią jeszcze więcej, tylko na tych co kupią i najlepiej za pełną cenę. Bądź zbliżoną pełnej. Bo piracik, który ściągnie, a za 2 lata kupi za 2€ to też marne źródło zysku.

 

racja i zgadzam się

 

Zależy co komu odpowiada, ja preferuję właśnie bardziej stonowane kolory, nieco "wytłumione". Pod tym względem bardzo podoba mi się Vanishing od Ethan Carter. Inna sprawa, że cukierkowości w W3 również nie widzę.

 

ja widziałem cukierki :E, dla mnie scena gdy idzie do tego plebecjusza w ruinach z czerwonej cegły, imo przesadzili z tym wiecznie żółtym odcieniem, i to samo w wiedźminie 2 było, wszystkie sceny w słońcu były żółte, a prolog z Foltestem, te mury zamku i w ogóle istne cukierki

 

a druga scena to ta przy rozwalonym wozie, co pędzą końmi przy tych strumieniach, piasek jest taki złoty i ogólnie niby scena z rozszarpywaniem próbuje być brutalna, ale za bardzo to wszystko jest przesycone kolorami, brakuje stonowania kolorów, wszystko jest takie " piękne inaczej " imo przesadzili znowu, brakuje mi tego ogólnego mroku i większej powagi w barwach tej gry -nie wiem jak to określić

 

EDIT: oo, np czemu zamek z prologu W2 musiał być taki piękny, żółty i kolorowy jak babka z piasku, zmiast być mroczny i jak to zamek z szarej cegły jak np to co widzimy w Dark Souls :E -wiem, może trochę przesadzam i nie do końca o takie coś mi chodzi, ale babko-żółty zamek z W2 to była przesada trochę, a to tylko przykład przesadzenia z kolorystyką

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie bawią moralno legalizujące ściemnianie twórców na każdym kroku i robienie wałków, bo przecież produkt jest ich, gra jest ich, kupując ją godzisz się na wszystko, gra nie jest twoja Tylko znów ich, mogą wyłączyć wszystko (serwery itd) i sprawić że wybuchnie ci PC i będzie chodził z 1fps bo kupując grę i instalując zatwierdziłeś ich śmieszny regulamin blebleble -dla mnie zamiast zabierać się za już to legendarne piractwo :lol2: to wzięli by i spojrzeli pierw na siebie, i na to co sami wyczyniają z branżą, a nie od 15 lat zwalają winę na piratów bo to przecież takie ogólnikowe i proste, a sami są we wszystkim święci i wiecznie poszkodowani...

Tak, potwierdzam, wszystko jest używane jako wymówka. To jest tak głupie, że aż strach.

Piractwo jest solą w oku wydawców od czasów pierwszych gierek. To, co "oni" wyczyniają z branżą? Ależ oni są tą branżą :>

Gordon dał mi info na pw, że faktycznie ze ściąganiem gier nie jest tak różowo jak z filmami czy muzyką. Można to uznać za kradzież własności intelektualnej. Jednak co widać w kraju - nie jest to specjalnie egzekwowane. Ja śpię spokojnie - pudełka na półkach mam :E.

Jest podział na utwory oraz programy. Programy nie mają dozwolonego użytku, utwory tak. Koncerny próbują naciągnąć zakaz także na utwory.

Proponuję wrócić do tematu o wiedźminie, a LJ19, lepiej niech zamilknie ze swoimi żalami.

Ale co tu o Wieśku jeszcze więcej? Wszelkie skriny obejrzane, wideo także. Wywiady pewnie przeczytane i wyuczone na pamięć. Pozostaje wolna pclolanka, ustawka na argumenty :)

 

Ja osobiście Wieśka kupię najprawdopodobniej na Parówie, lub w innym sklepie elektronicznym. To będzie jedna z nielicznych gier, które kupię za pełną, premierową cenę, po to żeby się nacieszyć nią jeszcze na tę wiosnę (cena spadnie pewnie w okolicach Bożego Narodzenia 2015). To, czy gierka mi zadziała w 60fps, czy w 20fps, nie będzie miało znaczenia dla mnie - wiadomo, jak będzie więcej, to będzie lepiej, ale i tak się nią będę cieszyć.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

Ja się zastanawiam czy będę mógł bez problemu na proporcjach 21:9 grać, bo cały czas spotykam gry, gdzie obsługa rozdziałki 2560x1080 jest dość problematyczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dla Ciebie kobiety = sceny z seksem. Oj bidne to nasze medium, bidne... wolałbym dostać więcej h w skórze jednej z tych kobiet niż marne sex scenes.

Uniwersum Wiedźmińskie to przecież też cycki i sex, serio sensacją było by gdyby w 3 nie było golizny. Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Po drugie daruj sobie prywatne wycieczki, jak masz problemy z odróżnieniem fikcji filmu, gry lub książki od rzeczywistości to tylko i wyłącznie twój problem.

 

Którą Mafię? Chodzi Ci o jedynkę? Tam mamy dwa takie motywy: z Sarą i prostytutką w hotelu. Całkiem gustownie pokazane, stanowiące jakieś kilka minut całej gry.

W drugiej części. Według ciebie tej sceny nie powinno być, a przecież jest dobrze wkomponowana w całość przedstawiając półświatek społeczności w jakiej poruszał się główny bohater, kompletnie nie chodziło tam o akt.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Witam uprzejmie

 

 

 

...ale tylko z 2 części Wiedźmina. Jak Wam się podoba ta cukierkowa oprawa graficzna Wiedźmina 3?

 

Z poważaniem

Gdzie tam masz cukierkowatość? Kolory wyglądają na żywe i stonowane. Moim zdaniem jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, nie uważam pobrania gry na kilkadziesiąt minut w celu jej wypróbowania za "kradzież", podobnie jak nie uważam podjadania owoców na targu przed ich zakupem. Powinna być wersja demo i tyle, a że jej nie ma... tym bardziej, że kupując grę na PC nie mam praw do jej odsprzedaży.

 

Daruj sobie tą retorykę rodem z barykad. Powinieneś zastanowić się 2 razy nim komuś zarzucisz kradzież.

Do piratow nic nie mam, ale argumentacja sięgnięcia po "darmową" wersję "wypróbowaniem" gry przed zakupem pod kątem wydajności na kompie jak to ciągle się chwalisz za 5 koła jest komiczne :) Rozumiem, że jak będziesz miał mniej jak 45 fps na hiper, ultra detalach dostępnych w dniu premiery na swoim mega wypas sprzęcie to gra się nie nadaje do kupna? :lol2:

 

Żeby nie było też uważam, że wymagania są przesadzone ale wszystko ma swoje granice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...