Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Cofamy sie rok do tyłu:

 

 

 

To były uwagi odnośnie wyglądu gry znanego z pierwszych zapowiedzi ;)

Upgrade graficzny confirmed!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofamy sie rok do tyłu:

 

 

 

To były uwagi odnośnie wyglądu gry znanego z pierwszych zapowiedzi ;)

akurat to były tylko ploty(nigdy nie potwierdzone), powoływanie się na to cały czas jest trochę bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę Skyrim'a który nic nie reprezentował technologicznie niż nic nie reprezentującą w ogólnym rozrachunku grę, która jedyne co reprezentuje to ficzery od Nvidi przy kompie za 5 kafli

 

Skyrim był bardzoooo dobrze zoptymalizowany

Skyrim był dla mnie do wyrzygania nudny. Zrobiłem akcje z Mrocznym Bractwem i z Gildią złodziei i odinstalowałem grę. Nuda. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim był dla mnie do wyrzygania nudny. Zrobiłem akcje z Mrocznym Bractwem i z Gildią złodziei i odinstalowałem grę. Nuda. :hmm:

Ale nikt nie pisze o gameplay'u tylko o optymalizacji Skyrima.

 

Ta była całkiem dobra... biorąc pod uwagę wielkość świata itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie pisze o gameplay'u tylko o optymalizacji Skyrima.

 

Ta była całkiem dobra... biorąc pod uwagę wielkość świata itd.

 

 

Była dobra, gdyż goły Skyrim, bez modów już w dniu premiery był brzydki jak noc bezksiężycowa. Nie mówiąc już o teksturach, które wyglądały jak z gry z 2006 roku.

Poza tym, Skyrim jest nudny, ma wielki, acz pusty świat, jest monotonny i powtarzalny, a jedyne atrakcje czekają w miastach, oraz powtarzalnych lochach i jaskiniach. Sama fabuła gry też nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę ciągle powtarzał że Wiedźmin 3 mógłby dla mnie wyglądać trochę lepiej jak 2, a widać, że wygląda dużo lepiej. A jak będzie chodził to tylko mogę mieć nadzieję ;)

Widać? Że wygląda "dużo lepiej"? Myślałem, że słuch mam średni ale najwyrazniej idzie to w parze z fatalnym wzrokiem. Jak porównać pierwszy "gameplay" trailer do tego ostatniego gameplayu to...no to jest przeeeepaść.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy filmik W3 PAX East był z PC i chodził na GF 980, ustawienia wysokie + dodatki od nvidii. Ustawienia rekomendowane to trochę gorsza grafika bez dodatków od nvidii.

Link do źródła proszę, bo ja słyszałem że chodził na 660Ti, ustawienia Ultra bez dodatków nVidi :cool:

Widać? Że wygląda "dużo lepiej"? Myślałem, że słuch mam średni ale najwyrazniej idzie to w parze z fatalnym wzrokiem. Jak porównać pierwszy "gameplay" trailer do tego ostatniego gameplayu to...no to jest przeeeepaść.

Możliwe że jest tak jak mówisz ;) Mnie nie interesuje w tym momencie pierwszy gameplay tylko ostatni, wygląda dużo lepiej jak Wiedźmin 2 ? Dla mnie wygląda i wielu się ze mną zgodzi.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF chłopie... A nad czym ma trwać dyskusja? Nad fabułą której nie znamy? Nad sterowaniem? Nad Długością gry? No nad czym do bulwy nędzy.

 

Dostajemy gameplayie to JEDYNE o czym możemy gadać to sprawy techniczne które WIDAĆ. Chcesz sie spuszczać na wiedźminem to sie spuszczaj ale zachowaj dla siebie to "jak się nie podoba to wypad" bo ty tu królem nie jesteś. Równie dobrze mogę ci powiedzieć żebyś ty stąd spadał bo fanbojstwo to głupota i my cie tu nie chcemy. Pasi?

 

Oczywiście że można dyskutować o fabule, czego się spodziewać, co ciekawego przygotowali nam na zakończenie.

Można dyskutować o sprawach których NIE WIDAĆ, domyślać się i przypuszczać.

Nie nie chce się spuszczać nad wiedźminem.

Jak się widzi ciągle takie same wypociny o zaniżaniu poziomu grafiki, to wówczas nachodzą mnie myśli o wypadaniu stąd niektórych. Faktycznie królem nie jestem, a to ,,wypad'' mogłem zachować dla siebie.

 

Litości - "wypad" to ty sobie możesz mówić do mamusi bo mnie to możesz co najwyżej ładnie poprosić

 

Do mamusi to nigdy wypad nie powiem, może tam gdzie Cię wychowali tak uczyli, ale nie u mnie.

Ładnie poprosić to mogę mamusie, nie Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry news. Taki gtx 960 jakieś 700żł jak się odejmie cenę gry. Za jakieś ~150zł mógłbym się przesiąść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko czekać na potwierdzenie, na którym modelu GTX'a gra będzie sensownie działać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko czekać na potwierdzenie, na którym modelu GTX'a gra będzie sensownie działać. :)

 

co wy się tak obawiacie....

Qurwa, pzeciez to normalne ze ustawienia na max jest robione pod USA, gdzie jest najwiekszy rynek zbytu, jak zacznie żreć - o ile zacznie żreć.

Polski rynek ma małe znaczenie, dlatego po ch się jarać - mi pójdzie / mi nie pójdzie.

Kup 2x gtx 980 w SLI, bo w stanach potrafia, to ci pojdzie.

Nie masz kasy - graj na LOW i nie ma sie czym podniecac. Fabula bedzie super i tak. Na ch drążyć?

przepraszam za kolokwiazlizm.

 

jeszcze tylko wtrące, ze identyczne teksty tutaj latały przed wydaniem W2...

 

 

Nie pasi karta - qrwa - kup console peasant ps4 i graj.

Edytowane przez Pav3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry news. Taki gtx 960 jakieś 700żł jak się odejmie cenę gry. Za jakieś ~150zł mógłbym się przesiąść :)

 

Jeśli liczysz na to, że za klucz gdzie podaż będzie przekraczać popyt dostaniesz 130zł to możesz się ostro przejechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Wiedzmin pierwszy ma lepszą grafikę

 

no proszę, wchodzisz na forum pclaba i zawsze się czegoś możesz dowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę Skyrim'a który nic nie reprezentował technologicznie niż nic nie reprezentującą w ogólnym rozrachunku grę, która jedyne co reprezentuje to ficzery od Nvidi przy kompie za 5 kafli

Skyrim był bardzoooo dobrze zoptymalizowany

Optymalizację jednak miał dobrą. Pierwszy raz grałem na słabym kompie i nawet na niskich ustawieniach Skyrim wyglądał przyzwoicie. Odpalenie na mocniejszym sprzęcie na ultra nie spowodowało już żadnego zachwytu, to fakt.

Oczywiście tylko po premierze temat Skyrim na forum był oblegany i :

"Gra mi się zawiesza co chwile", "po przekroczeniu 4GB gra się zamyka", "bardzo słaba wydajność na procesorach AMD", "nie działa AA na radeonach" i tego typu problemów było mnóstwo.

Gra przez kilka miesięcy była praktycznie nie grywalna ze względy na problemu, które opisałem wyżej.

Gra była na Dx9 dlatego miała niskie wymagania w stosunku do sprzętu i po aktualizacjach naprawiających problemy chodziła przyzwoicie nawet na słabym sprzęcie. W3 będzie na DX11 więc wymagania w stosunku do karty graficznej jak i procesora będą większę także nawet przy najniższych ustawieniach nie ma co liczyć na wydajność podobną do tej ze Skyrim.

 

Cięzko mi było mierzyć fpsy kiedy co 5 min gra wywalała do windowsa

:thumbup:

Ja stosowałem Quick Save co pare metrów :E

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jeśli kupiłem w sklepie internetowym 970 a teraz do tego samego modelu dodaja klucz to mogę się o niego upominać czy nie bardzo? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jeśli kupiłem w sklepie internetowym 970 a teraz do tego samego modelu dodaja klucz to mogę się o niego upominać czy nie bardzo? :-P

Nie, bo to nowa promocja jest. To tak jakbys wrócił się do warzywniaka i chciał swoje 20gr z powrotem, bo jak kupowałeś kilogram ziemniaków to był za 2zł, a teraz jest za 1,80zł.

 

@azgan: Już to wklejano z 10 razy :P

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj skonczylem wieśmina jedynke i bede sie za 2 bral :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tylko po premierze temat Skyrim na forum był oblegany i :

"Gra mi się zawiesza co chwile", "po przekroczeniu 4GB gra się zamyka", "bardzo słaba wydajność na procesorach AMD", "nie działa AA na radeonach" i tego typu problemów było mnóstwo.

Gra przez kilka miesięcy była praktycznie nie grywalna ze względy na problemu, które opisałem wyżej.

Gra była na Dx9 dlatego miała niskie wymagania w stosunku do sprzętu i po aktualizacjach naprawiających problemy chodziła przyzwoicie nawet na słabym sprzęcie. W3 będzie na DX11 więc wymagania w stosunku do karty graficznej jak i procesora będą większę także nawet przy najniższych ustawieniach nie ma co liczyć na wydajność podobną do tej ze Skyrim.

 

 

:thumbup:

Ja stosowałem Quick Save co pare metrów :E

 

nie miałem żadnego problemu, ewww za pierwszym razem pamiętam smok się zaciął i latał do góry skrzydłami i mamuty latały jak gigant pierdyknął :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj skonczylem wieśmina jedynke i bede sie za 2 bral :E

 

Ile godz zajęło Ci przejście 1 ? Bo ja jak na 10 godz, to błądzę teraz po mieście. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...