Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Nie napalajcie się tak na te recenzje, bo niewielu recenzentów grę ukończyło (widać to po twitterach). Recenzje mogą być wrzucone w fazie "review-in-progress"

No ale to chyba nic nowego, prawda?

Spora część recenzji opiera się na częściowym ukończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na pewno będzie. Poza tym, ja tam za nimi aż tak bardzo nie czekam (bardziej na benchmarki :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już dzisiaj będą publikowane recenzje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy mają grę? W sumie to wątpię aby dobrze to ograli, Tomaszkiewicz mówił, że przejście 80% zajęło mu 4,5 tygodnia, a przeciętnemu graczowi zajmie około 2 miesięcy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni.

 

Jeśli większość miała takie tempo jak gość od Gamespotu (100 godzin rozgrywki), to moim zdaniem recenzje będą kompletne, z oceną i poparte solidnym czasem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie zakupiłem wersję cyfrową na CDP.pl i gra jest już na "mojej półce" ale żadnego klucza żeby zrobić pre-load na gogu nie otrzymałem. Na karcie produktu pisze że klucz otrzyma się najpóźniej w dniu premiery ale ludzie już ściągają to jest szansa, że dostanę klucz przed premierą?

Edytowane przez Ata15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze będzie moment, w którym wybierasz swoje decyzje z W2, także w sumie nie potrzebujesz save'a ;)

 

hm, o tym nie wiedziałem, to potwierdzone informacje ? a co w związku z savami z części I ?

 

A od kiedy mają grę? W sumie to wątpię aby dobrze to ograli, Tomaszkiewicz mówił, że przejście 80% zajęło mu 4,5 tygodnia, a przeciętnemu graczowi zajmie około 2 miesięcy :E

 

zobaczymy, mam zamiar przysiąść na 10 godzin dziennie :) i zajrzeć pod każdy kamień jak w Dragon Age Inkwizycja, tam zrobiłem 100% nawet z mozaikami.

 

Właśnie zakupiłem wersję cyfrową na CDP.pl i gra jest już na "mojej półce" ale żadnego klucza żeby zrobić pre-load na gogu nie otrzymałem. Na karcie produktu pisze że klucz otrzyma się najpóźniej w dniu premiery ale ludzie już ściągają to jest szansa, że dostanę klucz przed premierą?

 

trzeba było kupić na GOGu po co brałeś z CDP.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm, nie wiem, czy wybory z części I mają jakieś znaczenie ;)

 

W sumie dowiedziałem się tylko, że w pewnym momencie gry jesteśmy przepytywani przez pewną osobę i niejako dokonujemy przy tym wyborów z Wiedźmina 2.

 

Prawdopodobnie będzie to miało miejsce tuż przed

audiencją u Emhyra

;)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem, czy wybory z części I mają jakieś znaczenie ;)

 

W sumie dowiedziałem się tylko, że w pewnym momencie gry jesteśmy przepytywani przez pewną osobę i niejako dokonujemy przy tym wyborów z Wiedźmina 2.

 

Prawdopodobnie będzie to miało miejsce tuż przed

audiencją u Emhyra

;)

A co z itemami z dwójki? Jak dla mnie CDPR by wbiło mi nóż w plecy gdybym nie mógł używać Dyabela z 1 w 3 :) Portowanie saveow juz było potwierdzone rok temu, były pytania o porty z xbox360 do X1 wiec jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to wbili Ci nóż, bo na oficjalnym forum jeden RED potwierdził, że itemki z poprzednich części nie przechodzą ;):E

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wbili Ci nóż, bo na oficjalnym forum jeden RED potwierdził, że itemki z poprzednich części nie przechodzą ;):E

Pre-order canceled :E Szkoda ze nie zachowali ciagłości saveow, teraz nie wiem w która stronę chce pójść :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 GB... mało coś jak na tak wielki i bogato wypełniony świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem tym farciarzem co udało mi się zakupić dzisiaj ek w otwartej sprzedaży,nic tylko czekać do wtorku :E

Normalnie sami farciarze i królowie życia - rzucają hajcem który spadł z nieba a ci łaskawie im dają produkt. Tyle wygrać ;)

 

Spoko, też pogram itd. ale kiedy czytam jak tu ludzie są podjarani to mnie nie dziwi że branża schodzi na psy, normalnie domowe przedszkole połączone z monarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, też pogram itd. ale kiedy czytam jak tu ludzie są podjarani to mnie nie dziwi że branża schodzi na psy, normalnie domowe przedszkole połączone z monarem.

 

Nie smęć! Nawet nie wiesz jakie wrażenie robi figurka Geralta walczącego z gryfem! Pokój gimnazjalisty od razu nabiera charakteru. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

26 GB... mało coś jak na tak wielki i bogato wypełniony świat.

Tez sie mocno dziwie. Dying Light to ponad 30, albo okolice. A gdzie wielkość swiata do Wieśka porównywać, ma niby wyjsć do 40, ale to i tak mało. Byłem nastawiony na 50+.

Powinni dodać do Galaxy mniej więcej czasu ukończenia ściągania jak na Stream, nie wiem na kiedy włączyć wyłączenie kompa :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit: Widzę, że opublikowali również cały soundtrack ;)

Gdzie jest cały soundtrack? Ja mam tylko cztery "exclusive" kawałki? :hmm:

 

EDIT: Nie ma pytania, wczoraj była mniejsza paczka na Galaxy, teraz już jest całość, MP3 i FLAC. Mega :}

Edytowane przez Kastor Krieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli ktoś był w takiej samej sytuacji jak ja i np dodał Wiedźmina 3 EK wczoraj do koszyka i nie zdążył zamówić, to niech się nie poddaje. Ja dziś o 5:30 po obudzeniu z telefonu się zalogowałem na cdp.pl i o dziwo zamówienie przeszło. Od razu dałem znać znajomemu, ale jemu nadal wywala komunikat o niedostępności. Więc możliwe, że jakieś resztki nadal są uzupełniane po rezygnacji niektórych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli ktoś był w takiej samej sytuacji jak ja i np dodał Wiedźmina 3 EK wczoraj do koszyka i nie zdążył zamówić, to niech się nie poddaje. Ja dziś o 5:30 po obudzeniu z telefonu się zalogowałem na cdp.pl i o dziwo zamówienie przeszło. Od razu dałem znać znajomemu, ale jemu nadal wywala komunikat o niedostępności. Więc możliwe, że jakieś resztki nadal są uzupełniane po rezygnacji niektórych osób.

Gorzej jak to tylko błąd systemu a dostaniesz maila od cdp "Przepraszamy ale nie posiadamy więcej ek,zwrócimy pieniądze w najbliższym czasie" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wtedy to bym się ....

 

Jak przeglądam teraz forum cdprojektu, to widziałem, że ludzie pisali nawet o 15 wczoraj (czyli 2 godziny i 20 minut po godzinie zero :lol2: ), że zamówienie przeszło.

 

Próbujcie, a może się uda :thumbup:

Edytowane przez najs_sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Tak trochę odbiegając od tematu pre-orderów, zastanawiam się po raz pierwszy w życiu czy nie dać szansy polskiej wersji językowej. Nigdy nie grałem w Wieśka, natomiast oglądałem walk-through z 2 i słownictwo w wersji PL mnie urzekło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Tak trochę odbiegając od tematu pre-orderów, zastanawiam się po raz pierwszy w życiu czy nie dać szansy polskiej wersji językowej. Nigdy nie grałem w Wieśka, natomiast oglądałem walk-through z 2 i słownictwo w wersji PL mnie urzekło :E

 

Wiedźmin w innym języku niż polski? -100 pkt do poczucia immersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Tak trochę odbiegając od tematu pre-orderów, zastanawiam się po raz pierwszy w życiu czy nie dać szansy polskiej wersji językowej. Nigdy nie grałem w Wieśka, natomiast oglądałem walk-through z 2 i słownictwo w wersji PL mnie urzekło :E

Słownictwo i generalnie skrypty są w porządku bardzo, też dawałem szansę, ale odrzuca mnie niestety polska szkoła aktorsko-lektorska. Jest bardzo sceniczna, sztuczna, cedzona, nie ma wiele wspólnego z dynamiką żywego języka. Poza tym osobiście wolę zdecydowanie angielskiego voice actora Geralta od Rozenka, a Emhyra w wersji angielskiej gra przecież nikt inny jak Charles Dance! :thumbup:

 

Ale może nie będzie ci przeszkadzać, spróbuj. Bo teksty z pewnością są niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Wieśka, natomiast oglądałem walk-through z 2 i słownictwo w wersji PL mnie urzekło :E

Oczywiście, żw w Wieśka gra się obowiązkowo po polsku. Żadne "fuck you" nie odda tego przaśnego, zaściankowego, słowiańskiego klimatu niż "chędoż się".

Tylko Boguś Linda ładniej i dobitniej mówi "koorwa" od osób, które tam użyczyły swojego głosu.

Jak by brzmiał nie po polsku tekst burdelowego wykidajły, który po pytaniu "co słychać?" odpowiada "stare koorwy nie chcą zdychać..." bigsmile.gif

 

Wybaczcie za wyrazy ale ta gra jest chyba od 18 lat...

 

Wiedźmin w innym języku niż polski? -100 pkt do poczucia immersji.

jak najbardziej zgoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"co słychać?" odpowiada "stare koorwy nie chcą zdychać..." bigsmile.gif

Przekonałeś mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę że u mnie w zamówieniu EK na PC też przeskoczyło na Kurier w realizacji ale nie ma przycisku do śledzenia paczki;/

 

@edit jak w realizacji to może jeszcze nie nadali numerku tępy jestem

 

Ale fajnie że już zaczynają ruszać

Edytowane przez HokusPokus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...