Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jesteście dumni z tego, że CDPR umiejętnie zrobił was w bambuko i naciągnął na preordery? Fanbojstwo całkowicie przysłoniło wam rzeczywistość... Pomijając grafikę... Miał być ogromny świat. A jak wyszło w praktyce? Gdybym nie dostał tej gry przy zakupie GTXa 960 pewnie bym jej nie kupił... Przynajmniej nie za 120zl.

 

Edytowane przez Quejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównuj screeny z ps4 do PC i to przy kompresji, a nie bezpośrednim zrzucie z platformy...

 

 

Niemcy płakali jak dawali 10/10, 9,5 w reckach :E

Są elementy na które kompresja nie wpływa.

Cross platformowe porównania faktycznie bez sensu.

 

Wyszła w ogóle w ciągu ostatnich 10 lat jakaś gra która wyglądała po premierze przynajmniej tak dobrze jak na wcześniejszych "gejmplejach"? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyszła w ogóle w ciągu ostatnich 10 lat jakaś gra która wyglądała po premierze przynajmniej tak dobrze jak na wcześniejszych "gejmplejach"? :E

 

Yyy, GTA:V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yyy, GTA:V?

 

Dokładnie. Daleko szukać nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła w ogóle w ciągu ostatnich 10 lat jakaś gra która wyglądała po premierze przynajmniej tak dobrze jak na wcześniejszych "gejmplejach"? :E

Gameplay`e zazwyczaj wyglądają gorzej bo są skompresowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie płakali przed premiera GTA że będą duże wymagania a są całkiem ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Gamespot – 10/10

Eurogamer Polska – 10/10

Ausgamers – 10/10

Impulsegamer – 5/5

Game Trailers – 9,8

Gameinformer – 9,75/10

XGN.nl – 9,5 IGN – 9,3/10

PlayStation Trophies – 92/100

GamePro – 92/100

Metro.co.uk – 9/10

Telegraph – 9/10

Gamereactor – 9/10

PC Games – 90%

Gamesradar – 4,5/5

Gameblog – 4,5/5

Gamesvillage – 8,7/10

Gram.pl – 8,5/10

Destructoid – 8/10

Kotaku – czy zagrać? – Tak

 

CDProjekt posmarowało :E.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesteście dumni z tego, że CDPR umiejętnie zrobił was w bambuko i naciągnął na preordery? Fanbojstwo całkowicie przysłoniło wam rzeczywistość... Pomijając grafikę... Miał być ogromny świat. A jak wyszło w praktyce? Gdybym nie dostał tej gry przy zakupie GTXa 960 pewnie bym jej nie kupił... Przynajmniej nie za 120zl.

 

 

Jakieś 3 czy 4 ogromne huby to jest mało? Z czego każdy jest wielkości całej mapy ze Skyrima lub nawet większy. Bez przesady. Gdyby zrobili inaczej, to hejt byłby jeszcze większy, ze względu na złe proporcje świata (np. Skellige obok Velen itd.)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, GTA:V?

Dokładnie. Daleko szukać nie trzeba

W sumie fakt. Nawet w wersji old-gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesteście dumni z tego, że CDPR umiejętnie zrobił was w bambuko i naciągnął na preordery? Fanbojstwo całkowicie przysłoniło wam rzeczywistość... Pomijając grafikę... Miał być ogromny świat. A jak wyszło w praktyce? Gdybym nie dostał tej gry przy zakupie GTXa 960 pewnie bym jej nie kupił... Przynajmniej nie za 120zl.

 

 

 

No i co z tego wynika? Że nie ma jednego ogromnego świata tylko kilka dużych? To już każdy wiedział.

Edytowane przez palel47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście dumni z tego, że CDPR umiejętnie zrobił was w bambuko i naciągnął na preordery? Fanbojstwo całkowicie przysłoniło wam rzeczywistość... Pomijając grafikę... Miał być ogromny świat. A jak wyszło w praktyce? Gdybym nie dostał tej gry przy zakupie GTXa 960 pewnie bym jej nie kupił... Przynajmniej nie za 120zl.

 

Yyyy, tak, jestem dumny :E. Ja nie czuje się naciągnięty ani "zrobiony w bambuko" :P. Dodam więcej - imo podzielenie świata na takie huby, przy czym każdy hub jest wielkości mapy od Skyrima to imo genialne posunięcie. Jeżeli mapa byłaby jednolita, to ciężko byłoby przedstawić różnorodność krajobrazu. Od razu byłby hejt że 20 kroków stad to była pustynia, 10 stąd bagna, a tutaj jest 5km góra i śnieg. Dzięki temu mamy gigantyczne lokacje, każda w innym klimacie, które są wewnętrznie spójnie. Jak dla mnie po protu jesteś hejterem pierwszego sortu, uprawiającym sztukę hejterstwa dla zabawy.

 

Co do downgrade'u - trudno, trzeba liczyć się z tym że to jest CDP, nie maja tyle kasy do np Rockstar, nie stać ich na przekładanie gry w nieskończoność by szlifować każdy kamień w grze. Jak dla mnie to i tak duże osiągniecie, że z takim nakładem, udało im się osiągnąć aż tyle. To jest 3 gra która wyprodukowali, 1 która robili na PS'a i już zalicza 10/10 i przez kilku ludzi z branży nazywana jest grą która zdefiniuje gatunek rpgow na przyszłe lata.

 

Trzeba mieć teraz nadzieje że baaardzo dobrze się sprzeda, jej odbiór będzie tak dobry ze CDP przeskoczy do 1 ligi developerów i w przypadku Cyberpunku 2077 będą mieli już tyle kasy ile będą potrzebowali i tyle komfortu że będą mogli pracować nad tą grą ile chcą i zrobić z nią co im się tylko podoba, a nie będąc ograniczani kasa i czasem jak teraz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer PL Wiedźmin 3: Dziki Gon - Video Recenzja

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer PL Wiedźmin 3: Dziki Gon - Video Recenzja

 

 

Nie polecam tego oglądać, same spojlery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego oglądać, same spojlery.

:thumbup: :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem właśnie na allegro, bo przeczytałem w innym temacie. Kupili edycje kolekcjonerskie nie aby grać #@$##^, ale aby sprzedać, w sumie to z 30 pozycji już. Beznadzieja. Wszędzie biznes nawet dla tych marnych 200 PLNów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu cytat z CDA, który mnie rozwala - skoro dla kogoś wyżej podane screeny czy gify są grafiką gorszej jakości niż w2

Pal sześć grafikę, sama recenzja stoi na dyskusyjnym poziomie, po raz kolejny. Poszczególne obserwacje autora przeczą innym, on widział jakieś problemy, na filmikach ich nie ma, etc. Pisze o zachwycających rzeczach, ale przez większość czasu narzeka, często na drobnostki, broniąc je "niszowym gustem"... Co w kontekście problemów z omijaniem mebli i ludzi w budynkach (lol!) brzmi kuriozalnie. Kilka fragmentów mnie zaciekawiło, lecz ogólnie odnoszę wrażenie, że to tekst napisany na siłę, do którego gość się ewidentnie nie przyłożył. Już na pewno ciężko go nazwać recenzją, to raczej zbiór luźno połączonych ze sobą odczuć. Część zagadnień nie została nawet poruszona (muzyka, dialogi), za to mnóstwo miejsca poświęcono pierdołom i marudzeniu na PS4. Na koniec rodzynek - "jestem w stanie obronić wszystko od 7 do 9+". Niestety z tekstu nie wynika, że jest w stanie, a podane uzasadnienie to tania próba uniknięcia wystawienia konkretnej oceny. Jeśli się nie ma na to odwagi, to można po prostu odpuścić ten punkt. Nie jest wymagany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyszła w ogóle w ciągu ostatnich 10 lat jakaś gra która wyglądała po premierze przynajmniej tak dobrze jak na wcześniejszych "gejmplejach"? :E

 

Minecraft ;)

 

Samych słoneczników jest jakieś 3x mniej, nie wspomnę już o dalekim planie. W sumie na PC mogli zostawić wszystko po staremu, zobaczymy.

I byś płakał że na tych titanach tylko 30fps.

Edytowane przez di_kamilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem właśnie na allegro, bo przeczytałem w innym temacie. Kupili edycje kolekcjonerskie nie aby grać #@$##^, ale aby sprzedać, w sumie to z 30 pozycji już. Beznadzieja. Wszędzie biznes nawet dla tych marnych 200 PLNów.

 

W polskich warunkach 200pln to konkretny pieniądz. Nie rozumiem tej nagonki na takich handlarzy. Tanio kupił, drogo sprzeda. A że nie zagra? Jego strata, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I byś płakał że na tych titanach tylko 30fps.

 

Nie ma jeszcze gry która nie trzyma w większości czasu gry 60fpsów+ w 4K na wszystkim co się da na 2TX. Jeśli już coś spadnie do 50 to głównie wina CPU który jest na 4.5GHz, a nie na 5.5GHz. Więc nie bój się o mnie :]

 

W polskich warunkach 200pln to konkretny pieniądz. Nie rozumiem tej nagonki na takich handlarzy. Tanio kupił, drogo sprzeda. A że nie zagra? Jego strata, prawda?

 

niby prawda, ale jakoś dziwnie to wygląda jeśli chodzi o naszą polską grę i tą walkę o edycje kolekcjonerskie, wydawało się że biją się aby mieć, a nie żeby sprzedać. Tym samym prawdziwi fani nie mają lub muszą płacić dodatkowo za chęć posiadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pal sześć grafikę, sama recenzja stoi na dyskusyjnym poziomie, po raz kolejny.

Marudzenie na wersje konsolową, która jest zachwalana na zachodzie mnie zniszczyło:E

 

Tutaj recenzja Gamepsot ps4 (polecam posłuchać, a nie oglądać :P)

http://www.youtube.com/watch?v=rbNIYBZBVSY

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

niby prawda, ale jakoś dziwnie to wygląda jeśli chodzi o naszą polską grę i tą walkę o edycje kolekcjonerskie, wydawało się że biją się aby mieć, a nie żeby sprzedać. Tym samym prawdziwi fani nie mają lub muszą płacić dodatkowo za chęć posiadania.

 

Z jednej strony racja... ale z drugiej jaki kraj tacy biznesmeni :) a pieniądz nie śmierdzi :) może któryś z tych sprzedawców będzie 2gim Buffettem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodza na Gamespot.com patrzę na pierwszą stronę i o kur.... :E Dawno 10/10 u nich nie widziałem, recenzje na tej stronie raczej są dość trafne. Chociaż raczej przesadzili bo prawda taka że 10/10 to chyba żadna gra nie zasługuje, musiała by być idealna pod każdym względem.

 

No ale jestem pod wrażeniem, martwiłem się że hype zje wiedźmina i oceny posypią się słabe a tutaj się szykuje hit ostatnich 10 lat. Brawo CDPR !

 

Pozostaje poczekać na premierę, ograć samemu i zobaczyć czy sami gracze też tak dobrze gre ocenią. Bo recenzji gdzie CoDy dostają 9,8 też nie brakuje....

 

 

 

No ale nie powiem, miłe zaskoczenie. Tym bardziej teraz czekam na Cyberpunka 2077 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie wersji PC do PS4, robienie gównoburzy z dupy.

Tak gra już nie wygląda również na pc, przecież pokazywali ostatnio parę filmików z blaszaka.

Naprawdę wierzysz, że pc dostanie osobną paczkę tekstur, o wiele bardziej zaawansowaną geometrię itd . ? Nadzieja matką....Chciałbym żeby ten build został na pc, gtx 980 w 30 fps, duża zagadka jak ich silnik w ogóle się skaluje. Entuzjaści zacierali by rączki, a reszta płakała do poduszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównuj screeny z ps4 do PC i to przy kompresji, a nie bezpośrednim zrzucie z platformy...

 

 

Niemcy płakali jak dawali 10/10, 9,5 w reckach :E

Ta, kompresja uje muje dzikie węże, oświetlenie, daleki plan, kolorystyka(!) słabsze tekstury i beznadziejna teselacja(tutaj na pc może być lepiej), można by do tego dorzucić kilka rzeczy ale już dam spokój. Pocięli grę niewiarygodnie, teraz pytanie czy pc otrzyma to czego nie ma konsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te recki nie mogę doczekać się 19-ego...WoT chyba pójdzie w odstawkę, a zbliża się kampania na Isa-5, do tego leci 60 dni premki...ehhhh... Co ciekawe - GoL wystawł 8,5 - najtrudniej być prorokiem we własnym kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...