Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Chędożyć CD RED. Przez ostatnie lata pokazywali nam całkiem inną grę. Przynajmniej pod względem graficznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika może być nawet taka jak w pierwszej częsci, najważniejsze aby KLIMAT był, wciągające historie i miodny gameplay. Jak już kogoś tutaj podnieca wydawanie osądu na podstawie paru świeżych recenzyjek napisanych przez równie mocno podnieconych "krytyków", którzy notabene pewnie nanosili swe widzimisię na ekrany pod wpływem impulsu i roztargnień, niech zaczeka z tydzień po premierze na średnią metacritic chociażby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chędożyć CD RED. Przez ostatnie lata pokazywali nam całkiem inną grę. Przynajmniej pod względem graficznym.

 

Toć to zdjęcia z PS4, czego się spodziewasz. Poczekaj na PC, a w międzyczasie maść stosuj (wyżej gdzieś, ktoś polecał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, gra zapowiada sie naprawde fajnie... ale i tak trzymam dystans. Wiedzmin 2 BARDZO mnie rozczarowal. Wszyscy gadali jaka to zarabista gra, jaka epicka... i co? 20 godzin i koniec? Do tego 90% zadan pobocznych ukonczonych? Kpina. Krotka i latwa.

 

Wiedzmin 1, to bylo zupelnie co innego. Wg mnie najlepszy RPG jaki wyszedl. Praktycznie wszystko tam dobrze wspolgralo.

 

A trojka? Wyglada ciekawie. Gdzies mam grafike... ale sam styl artystyczny mi nie pasi. Taki jakis bajkowy...z klimatu jedynki nic nie zostalo.

Jezeli walka, fabula, swiat zaiskrza, a do tego gra bedzie akceptowalnie dluga, to gra roku sie szykuje...

 

 

Moze CDRed zaskoczy mnie pozytywnie, kto wie... nie skreslam ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jutro mija 19 dzień roboczy od dnia, w którym odebrałem swojego gtx960 a morele nadal (pomimo 2 maili) nie wysłało mi kodu, tłumaczą się tym, że mają czas do 19 dnia roboczego. Jak do jutra nie dostanę W3 to czym mogę ich postraszyć? :E

Edytowane przez tybysh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija 19 dzień roboczy od dnia, w którym odebrałem swojego gtx960 a morele nadal (pomimo 2 maili) nie wysłało mi kodu, tłumaczą się tym, że mają czas do 19 dnia roboczego. Jak do jutra nie dostanę W3 to czym mogę ich postraszyć? :E

 

Tatą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

27 lat na karku to się ojcem raczej nie będę zasłaniał :E Burdel w tych morelach mają albo kombinują żeby jak najwięcej kodów im zostało do odsprzedania...

Edytowane przez tybysh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lat na karku to się ojcem raczej nie będę zasłaniał :E Burdel w tych morelach mają albo kombinują żeby jak najwięcej kodów im zostało do odsprzedania...

możesz do nvidii napisać, ja tak zrobiłem jak grafę kupowałem i kompuronik dał ciała

dostałem kod od nv i znizke z kompu z przeprosinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, gra zapowiada sie naprawde fajnie... ale i tak trzymam dystans. Wiedzmin 2 BARDZO mnie rozczarowal. Wszyscy gadali jaka to zarabista gra, jaka epicka... i co? 20 godzin i koniec? Do tego 90% zadan pobocznych ukonczonych? Kpina. Krotka i latwa.

 

Wiedzmin 1, to bylo zupelnie co innego. Wg mnie najlepszy RPG jaki wyszedl. Praktycznie wszystko tam dobrze wspolgralo.

 

A trojka? Wyglada ciekawie. Gdzies mam grafike... ale sam styl artystyczny mi nie pasi. Taki jakis bajkowy...z klimatu jedynki nic nie zostalo.

Jezeli walka, fabula, swiat zaiskrza, a do tego gra bedzie akceptowalnie dluga, to gra roku sie szykuje...

 

 

Moze CDRed zaskoczy mnie pozytywnie, kto wie... nie skreslam ich.

 

W komentarzach znalazłem infografike jakoby w2 mial wątek główny na 55h i według niej 5h więcej od w3. W przypadku w3 wydaję mi się, że 100h będzie lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupił ktoś grę na gog.com?

Ściągnąłem plik instalacyjny i kilka partów po 4GB... podczas "instalacji" nie ma możliwości wyboru języka PL... mam nadzieję, że nie będę musiał ściągać 2x wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o grafice, żałosne. Według mnie ta gra wygląda bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupił ktoś grę na gog.com?

Ściągnąłem plik instalacyjny i kilka partów po 4GB... podczas "instalacji" nie ma możliwości wyboru języka PL... mam nadzieję, że nie będę musiał ściągać 2x wszystkiego...

w dniu premiery 19 maja bedziesz mogl sciagnac plik językowy plus patch podobno około 3,5 giga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o grafice, żałosne. Według mnie ta gra wygląda bardzo ładnie.

 

 

Napatrzyli się na Ryse: Son of Rome i L.A. Noire a teraz lament ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupił ktoś grę na gog.com?

Ściągnąłem plik instalacyjny i kilka partów po 4GB... podczas "instalacji" nie ma możliwości wyboru języka PL... mam nadzieję, że nie będę musiał ściągać 2x wszystkiego...

 

Prawdopodobnie odpowiednia paczka językowa (około 3 GB) zostanie udostępniona jeszcze przed premierą. Ale spokojnie, nie będziesz musiał pobierać dwa razy wszystkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszyscy o grafice, żałosne. Według mnie ta gra wygląda bardzo ładnie.

 

Bardzo ładnie to wyglądała rok temu na E3

 

Ściągnij sobie gameplay z E3 i zobacz, a następnie porównaj do tego co mamy dziś.

 

http://www.dualshockers.com/2014/06/14/the-witcher-3-wild-hunt-gets-an-amazing-high-quality-gameplay-video/

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do opini wielu w tym temacie. Grafika jest bardzo ważna, ale w RPG moim zdaniem bardziej liczy sie ogola stylistyka, koncepcja, (pamietacie wrazenie z np Bioshock, Dishonord?) Liczę, ze stanę na przeciwko słowiańskiej besti na widok której powiem "o ja pierdziele" Nie chodzi wcale o swietne tekstury czy nVidia hairworksy. Chce poczuc ten klimat poprzez spojny art i dbałosc o szczegóły..., chce wsiaknac w ten swiat. Czuc ohyde na widok wiedzmy, czuc żal na widok południcy czy respekt na widok grupy topielców. Oczywiscie kwestie techniczne również są istotne, było by super gdy gra okazała sie petardą. Problem jest taki, że wiekszość liczy na przeskok jakosciowy i ustanowienie nowego standardu ktory bedzie wzorem przez lata ale chyba trzeba sie pogodzić, ze gra po prostu bedzie pieka. tylko piekna. Konczac. Bede w cholere bardziej zadowolny jezeli swiat bedzie piekny artystycznie, pełny, unikalny i spojny niz sterylny, pusty ale pełen wodotrysków i pieknych tekstur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym przydałaby się

 

 

0002Q27XG8SB8543-C116-F4.jpg

 

 

 

Wreszcie mamy gre, ktora wiele serwisow wskazuje jako nowa jakosc w dziedzinie RPG. Ludzie, chędożyć ten downgrade!

 

 

Chędożyć CD RED. Przez ostatnie lata pokazywali nam całkiem inną grę. Przynajmniej pod względem graficznym.

Otóż to, po jakiego ***** robią grę z taką grafika jak pokazywali te 2 lata temu, był nawet przecież 35 minutowy gameplay na którym było widać jak pięknie gra wygląda. Teraz okazuje się że to jest całkowicie co innego. Gra jak na sandbox wygląda na prawdę dobrze, są niedoróbki w postaci lipnych drzew itd, ale GDYBY nie obiecywali i pokazywali tak pięknej grafiki tylko to co teraz widzimy to nie byłoby tego pieprzenia o downgrade. Sorry ale wydawcy robią nas w konia(delikatnie mówiąc), więc nie dziwcie się że taki flame leci. Nie chodzi tutaj tylko o grafikę, ataki klonów, "otwarty świat". Na początku obiecywali, obiecywali, przekładali premierę żeby było cud miód, a jak wyszło, wszyscy widzą. Będę grać z miłą chęcią, przejdę grę w 110%, ale to nie zmienia tego że czuje się szczerze oszukany. Grafikę musieli wyrównać do poziomu konsol także mogli sobie odpuścić te pokazy jak gra mogłaby wyglądać. To tak jakby iść do restauracji, zobaczyć piękne zdjęcie dania, zamówić go, dostać coś podobnego ale mniejszego, mizernego choć nadal bardzo smacznego. Jest to w pewnym stopniu oszustwo, sami na to pozwalamy(jako gracze), idealnym przykładem jest tutaj watch dogs, unity, bf4(kalka 3 wraz z "premium").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają gdzieś jeszcze steelbooki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Furionpl

 

Nvm, nie zauważyłem że już niedostępne;) Mea culpa.

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wyglądała rok temu na E3

 

Ściągnij sobie gameplay z E3 i zobacz, a następnie porównaj do tego co mamy dziś.

 

http://www.dualshockers.com/2014/06/14/the-witcher-3-wild-hunt-gets-an-amazing-high-quality-gameplay-video/

Jeżeli będziesz się sugerować takimi filmikami to gwarantuje Ci ze jeszcze nie raz będziesz płakać w temacie jakiejś gry, gra pewnie odpalona na sprzęcie za 5 kafli.

Ja nie oglądałem żadnych materiałów i jestem zadowolony z tego jak wygląda ta gra obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacze. Po prostu delikatnie mówiąc jestem wkurzony tym jaki downgrade zrobili. I jeszcze do niedawna pokazywali filmiki i screeny nijak mające się z faktyczną finalną wersją gry. Po prostu nabijanie sobie kabzy na preorderach. Grę i tak kupię bo jestem fanem Wiedźmina. Ale wolałem wcześniejszą wizję twórców czyli bardziej mroczny świat, a nie cukierkową krainę à la Dorotka z Krainy OZ.Ale nic jakoś się przyzwyczaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolory to nie problem, sweetfx się wstawi i ustawi kolorki na ponure lub jakie tam chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach znalazłem infografike jakoby w2 mial wątek główny na 55h i według niej 5h więcej od w3. W przypadku w3 wydaję mi się, że 100h będzie lekko.

Ta, 500h od razu.

Ten czas podany na oficjalnej grafice to jakiś żart, albo wliczali w to ponowne ukończenie, z innym drugim aktem. Zresztą ten czas nie dotyczy głównego wątku, ale całej gry. Wcześniej z ust producenta padało 30-35h i jeśli uprzeć, to można było tyle w nią grać (realnie ok. 25h na zrobienie wszystkiego). REDzi nie kryli nigdy, że Wiedźmin 2 to zdecydowanie krótsza przygoda niż "jedynka" i tak było w istocie.

100 godzin w Wiedźminie 3 to z ukończeniem pewnie większości zadań pobocznych, może nawet wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dzięki za porady , zdecydowałem się w końcu na Asusa , konkretnie ten model https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-asus-tuf-gaming-a15-fa507nu-tt901w-15-6-ips-144hz-r5-7535hs-16gb-ram-512gb-ssd-geforce-rtx4050-windows-11-home   zamykam temat, pozdrawiam 👋 
    • Ja kupilem z KRsyetem za 3700. Przyjechal prosto od dystrybutora. Produkcja 03.2024. Wyświetlacz bez wad. W porownaniu do CX 55" mimo, ze mniejszy to jest jasniejszy i wieksze zageszczenie pikseli tez robi dodatkowa robote. Highlight'sy w HDR daja ostro po galach, wyraźnie mocniej jak CX. Ogolnie jest jasniejszy w SDR i HDR. Nie gubi detali w czerni jak robil to CX. Nie oczekiwalem wiele, a dostalem wiecej. Wreszcze gram komfortowo na biurku z odleglosci 90 cm. Just perfect. C4 42" w dniu premiery wyceniony zostal na 7699 na stronie LG. 144Hz i troche jesniejszy panel (dalej EVO) nie jest warte doplaty 4 tyś. Teraz jak wymienie to tez na ~42", ale MLA oled lub QD-oled. Ma sie pojawic w tym roku Samsung S90D z matryca 42". Zakrzywione dziwolagi z malym ekranem kompletnie mnie nie interusuja. 
    • A mam pytanie. Bylo tutaj jak poprawiac HDR w grach przy pomocy reshade i tym suwakeim Grey scale.  No i to poprawia obraz obnizajac w dol skale szarosci ale nurtuje mnie sprawa bo w niektorych grach jak Devil in me jest przy wlaczonym HDR slider jasnosci gdzie sa 3 obrazki no i jak strandardzie jeden ma byc nie widoczny drugi ledwo i trzeci ma lsnic...  Ustawia sie to przed reshade czy po ingerencji reshade?? Bo przed zeby znikl lewy to np jasnoc 45 a po ingerencji reshade juz 75.... I nie wiem czy w niektorych miejscach mam widziec co jest w ciemnosci czy jednak nie powinienem prawidlowo tego widziec... 
    • https://hdtv.com.pl/threads/lg-usa-zmienia-gwarancje-na-monitor-oled-aby-obejmowala-wypalenie.155478/
    • Możesz przemyśleć 7500f+B650+32GB+AC36, w przyszłości na AM5 będziesz mógł posadzić np. 7800X3D albo z nadchodzących cpu R9000 7500f - https://proline.pl/procesor-amd-ryzen-5-7500f-am5-oem-p8119884 ASRock B650M PRO RS AM5 - https://proline.pl/plyta-glowna-asrock-b650m-pro-rs-am5-p8119881 Arctic Freezer 36 Black -  https://proline.pl/chlodzenie-procesora-arctic-freezer-36-black-p8120973 Pamięć Lexar ARES RGB DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 -  https://proline.pl/pamiec-lexar-ares-rgb-ddr5-32gb-2x16gb-6000mhz-cl30-ld5bu016g-r6000gdla-p8119625 Z kart w tym budżecie proponuje: 4060ti - https://www.ceneo.pl/162916796;0280-0.htm 7700XT - https://www.ceneo.pl/162960834;0280-0.htm lub https://www.ceneo.pl/158261875;0280-0.htm 7800XT - https://www.ceneo.pl/158745310;0280-0.htm https://ithardware.pl/testyirecenzje/amd_radeon_rx_7600_xt_test_recenzja_opinia-31196.html#14 7500f to ten sam pułap co R7600/5800X3D https://ithardware.pl/testyirecenzje/amd_ryzen_7_7800x3d_test_recenzja_opinia-27296-15.html
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...