Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Ale na PC wszyscy grali na preview build, bez Day Zero Patcha, więc to też wszystko może się pozmieniać. Kurde, jakiś filtr żeby odciągnąć z 30% czerwieni z obrazu i byłoby zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ktoś zrobi odpowiedni preset do SweetFX i chętni będą mogli sobie zaaplikować kolorystykę z trailera albo jeszcze mroczniejszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie zaleta posiadania wersji PC, modów do tej gry powinno być całkiem sporo. Ciekaw jestem jak SweetFX poradzi sobie z nasyceniem barw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw, nie jestem zorientowany w temacie. Czy są jakies uber graficzne mody do W1 i W2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ah ten Polygon. Kiedyś taka porządna strona, teraz totalny szmatławiec. Dragon Age: Inkwizycja 9.5/10, Wiedźmin 3 8/10 - no ale rozumiem, że homoseksualizm i inne politycznie poprawne wątki zasługują na te 1.5 punkta więcej do oceny. Może gdyby Geralt uprawiał seks na jednorożcu nie z Yennefer, a Jaskrem (albo Zoltanem...albo z każdym z druhów), to byłoby GOTY :E

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miernie DjXbeat, nie spodziewałem się po Tobie, że zechcesz piracić grę, gdzie kod za 60pln wyrwiesz :thumbdown:

Dla Twojej informacji, kupiłem dzisiaj klucz na platformę GoG ale z aktywacją wstrzymam się. Zobaczę co będzie się działo w tym temacie tydzień po premierze i jeśli cięcia będą bardzo duże to klucz zwrócę a w grę i tak zagram natomiast jeśli cięcia nie będą aż tak mocne to grę aktywuję.

Nie jestem za piraceniem gier i żadnego pirata na moim dysku nie znajdziesz ale jeśli ktoś perfidnie na każdym kroku mnie okłamuje to ja ręki do tej osoby nie wyciągnę. Są osoby, które liżą d... pomimo, że zostali wyr... - ja do takich osób nie należę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już jakies materiały z wersji PC?

http://www.twitch.tv/ign/profile/past_broadcasts

 

Wczoraj był stream IGN na Twitchu, są dwa zapisane filmy z gry, pokazali tam na jakich ustawieniach grali, nie mieli full Ultra, mieli kilka opcji wyłączone na czas streamowania.

Grali na i7 + gtx 980 w 60fps. Był też live na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status: Wysłane

Tracking: Paczka gotowa do wysyłki

 

List przewozowy nalepili, będę miał na co czatować pod Paczkomatem o północy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah ten Polygon. Kiedyś taka porządna strona, teraz totalny szmatławiec. Dragon Age: Inkwizycja 9.5/10, Wiedźmin 3 8/10 - no ale rozumiem, że homoseksualizm i inne politycznie poprawne wątki zasługują na te 1.5 punkta więcej do oceny. Może gdyby Geralt uprawiał seks na jednorożcu nie z Yennefer, a Jaskrem (albo Zoltanem...albo z każdym z druhów), to byłoby GOTY :E

 

Nie ma murzynów ani żydów, no i jest goły cyc!

 

Hue do filmów na podstawie dzieł Tolkien'a się nie przyczepili :P Ja mam wrażenie, że Polygon ogólnie Polaków nie lubi, bo nawet redom na zaproszenie nie odpisali xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnesem dla dzieciaków w tej grze jest seks.

Jakość grafiki w porównaniu z zapowiedziami bardzo rozczarowująca.

Mechanicznie kiwające się drzewa w porównaniu do żywego lasu z zapowiedzi.

Przykro na to patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma murzynów ani żydów, no i jest goły cyc!

 

Hue do filmów na podstawie dzieł Tolkien'a się nie przyczepili :P Ja mam wrażenie, że Polygon ogólnie Polaków nie lubi, bo nawet redom na zaproszenie nie odpisali xD

 

Krasnoludzcy murzyni i latynoskie elfy, do tego żyd gnom, a jak seks, to tylko w pełnym pancerzu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pliki ini nie ogranicza silnik to odległości rysowania spokojnie sobie można zwiększyć poza skalę. Kolorystyka jest to podmiany w sumie zapewne na dwa kliki za pomocą sfx. Za to pozostałe opcje pozostają lekką niewiadomą, w sumie czekam na grę nie tylko bo to Wiedźmin III, ale też ze względu na zabawę w konfigurator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale nie mam złudzeń, że grafika została mocno wykastrowana i pewnych rzeczy nie przeskoczysz zmieniając ini, sfx czy nawet najlepszymi modami. No cóż, konsole mają być tanie i powszechne dla wszystkich, więc mamy taki "next-gen" jaki mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel CDPR (odpowiedzialny za oprawę artystyczna gry) wypowiada się na temat rzekomego downgrade'u, twierdząc, że twierdzenia są niesłuszne i niesprawiedliwe, tak w skrócie:

http://www.dsogaming.com/news/cd-project-reds-visual-effects-artist-on-downgrade-ation-very-unfair-to-compare-trailers-and-gameplay-demos/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dyskusja o nowym Wiedźminie trwała i trwała aż do pewnego pięknego dnia 19 maja 2015 kiedy to wszystko się zmieniło ale to już inna historia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dyskusja o nowym Wiedźminie trwała i trwała aż do pewnego pięknego dnia 19 maja 2015 kiedy to wszystko się zmieniło ale to już inna historia :)

od 19 się dopiero zacznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Because it’s impossible to downgrade a game that didn’t exist before or wasn’t playable before" to ucina w zasadzie dalszy sens tej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Also, while I did not by any means see every city, burg and outpost in The Witcher 3's world in my 70+ hours spent within it, I don't recall a single non-white humanoid anywhere — not in Skellige, Novograd, Oxenfurt or anywhere else. Once I realized this I couldn't stop looking for any example of a person of color anywhere, and I never found it"

 

:E:lol2:

To chyba pisał jakiś zakompleksiony "mudżin" :lol2:

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Because it’s impossible to downgrade a game that didn’t exist before or wasn’t playable before" to ucina w zasadzie dalszy sens tej wypowiedzi.

Zgadza się, wcześniej już o tym pisałem.

Tylko niech przestaną walić "gameplay'ami" które pokazują nieprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ Zas : dokładnie, Szczególnie, że wiesiek tak na prawde pietnuje rasizm co da sie poczuc dosc mocno w odniesieniu do krasnoludów czy elefów.

Edytowane przez -Mystic-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Because it’s impossible to downgrade a game that didn’t exist before or wasn’t playable before" to ucina w zasadzie dalszy sens tej wypowiedzi.

Więcej:

Also there’s another thing that people have to understand is that it’s very unfair to compare trailers and gameplay demos. Trailer is.. trailer is a beautiful shot. Trailer is prepared, you take one location, you put the perfect lights, and the perfect camera angle, and the perfect scene, and it looks absolutely beautiful. It’s captured in super high definition and then you postprocess it. It’s a trailer.

 

Czyli w sumie uczciwie przyznał, że to był bullshit i gra nigdy nie miała tak wyglądać. To dla tych, co we wcześniejszej dyskusji uważali, że istniała jakaś wypasiona wersja, którą Redzi mogli zostawić, poddana ostrym cięciom. Nie, nie istniała. To był tylko podkręcony trailer.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej:

Also there’s another thing that people have to understand is that it’s very unfair to compare trailers and gameplay demos. Trailer is.. trailer is a beautiful shot. Trailer is prepared, you take one location, you put the perfect lights, and the perfect camera angle, and the perfect scene, and it looks absolutely beautiful. It’s captured in super high definition and then you postprocess it. It’s a trailer.

 

Czyli w sumie uczciwie przyznał, że to był bullshit i gra nigdy nie miała tak wyglądać. To dla tych, co we wcześniejszej dyskusji uważali, że istniała jakaś wypasiona wersja, którą Redzi mogli zostawić, poddana ostrym cięciom. Nie, nie istniała. To był tylko podkręcony trailer.

Identyczne zagranie jak Ubisoftu z WatchDogs. DEMO, które pokazane było na E3 w 2012r miało obłędną grafikę a gra wyglądała biednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle podkręcony (bo nie technicznie), co skomponowany dla optymalnego wyglądu. Tylko, kwa, w takim razie proszę skomponować całą grę by wyglądała KOMPOZYCYJNIE na tym poziomie, a nie jak kolorowanka siedmiolatka, PANIE REŻYSERZE ARTYSTYCZNY :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki Lipton za pomoc z Morele, za drugim razem dostałem działający kod, właśnie leci 26Gb preloadu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk, przecież to 35 min demo to miał być gameplay, a teraz na siłę wciskają, że jednak nie. Gra nie wygląda obłędnie(pod względem grafiki), jeżeli ktoś pisze inaczej to polecam wizytę u okulisty. Mnie osobiście to rozczarowuje bo widzę to tak jakby mi obiecano supermodelkę, a później przyszło coś przeciętnego bo tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...