Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co ci chodzi, wcześniej mogą grać jedynie ci co mają płytkę na PS4/XO. Takie praktyki są tam standardem. Dziwne, że się oburzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi, wcześniej mogą grać jedynie ci co mają płytkę na PS4/XO. Takie praktyki są tam standardem. Dziwne, że się oburzasz.

 

Nie wiem jakie są standardy na konsolach, bo zwyczajnie z nich nie korzystam.

 

Zasady powinny być takie same dla wszystkich. W końcu wszyscy płacimy tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego? Ja chcę zagrać w tą grę. Po prostu są pewne zasady. Priorytetowo powinni być traktowani klienci z preorderu, a jak widać tak nie jest.

Na to nie mają wpływu, zrozum, że sklepy muszą mieć płynność pracy i gdyby zostawili sobie realizacje wszystkich zamówień na jeden dzień to znowu byłby płacz, że gra doleciała po premierze.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego? Ja chcę zagrać w tą grę. Po prostu są pewne zasady. Priorytetowo powinni być traktowani klienci z preorderu, a jak widać tak nie jest.

 

 

Klienci preorderów to jest pierwsza fala nabijania kabzy. Czyli to ci co polecieli na trailery i inne materiały reklamowe. Lub zagorzali fani serii, którzy w ciemno kupią grę bo są nią aż tak zafascynowani.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to nie mają wpływu, zrozum, że sklepy muszą mieć płynność pracy, i gdyby zostawili sobie realizacje wszystkich zamówień na jeden dzień to znowu byłby płacz, że gra doleciała po premierze.

 

Hm, ale z faktu, że ktoś dostał wcześniej może równie dobrze wynikać "płacz".

 

Sorry, nie mam doświadczenia w składaniu preorderów. Zazwyczaj tego nie robię. Skusiłem się i wiem, że to był pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady zasadami, ja to doskonale rozumiem. Wysłali wcześniej gry na PS4 czy X1, ok - mogli jednak zablokować możliwość grania tak jak w przypadku wersji PC. Możliwości na pewno mieli, dlaczego zatem tego nie zrobili? O to się w dużej mierze rozchodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady powinny być takie same dla wszystkich. W końcu wszyscy płacimy tyle samo.

A Twoje płacze na pewno to zmienią :E

I płakać w poduszkę bo tutaj wszyscy mają to gdzieś. Ja mam zamówiony preorder na steam i będę grał kiedy odblokują, co mnie obchodzi kto kiedy odpali grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zasady zasadami, ja to doskonale rozumiem. Wysłali wcześniej gry na PS4 czy X1, ok - mogli jednak zablokować możliwość grania tak jak w przypadku wersji PC. Możliwości na pewno mieli, dlaczego zatem tego nie zrobili? O to się w dużej mierze rozchodzi:)

Nie mają takiej możliwości blokady. Blokada jest nakładana jedynie w wersjach cyfrowych.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hm, ale z faktu, że ktoś dostał wcześniej może równie dobrze wynikać "płacz".

 

Sorry, nie mam doświadczenia w składaniu preorderów. Zazwyczaj tego nie robię. Skusiłem się i wiem, że to był pierwszy i ostatni raz.

 

Ponad 90% sprzedaży PC to wersje cyfrowe i tam wcześniejszą wysyłkę zastępuje możliwość wcześniejszego pobrania gry, aby w ciągu jednego dnia nie zatkać serwerów (analogiczna sytuacja dlaczego sklepy wysyłają wcześniej).

 

http://steamspy.com/app/20900

http://steamspy.com/app/20920

 

Gracze konsolowi mogą sobie uruchomić grę, ale obecnie i tak w dniu premiery już coraz częściej wymagane jest pobranie aktualizacji, bo takie czasy, że nad grą pracuje się do ostatnich godzin przed premierą ;)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nabierzcie troche dystansu, to tylko gra. Pieprzycie w kolko po ile lat macie i jak dojzali jestescie a zachowujecie sie jak 12 letnie chlopieta. Placz bo downgrade, placz bo inni graja a wy nie. Ludzie otrzasnijcie sie, przeraza mnie to, niby jestescie dorosli. Powiedzieliscie swoje zdanie na temat niezadowolenia i starczy, ale tu coniektorzy co strona ten sam lament. Tupia nozkami jak moj 2.5 latek jak tantrum ma.

Taka rada zeby moze ktos wam to z wlasnego otoczenia uswiadomil, pokazcie swoje lanenty z tego tematu swoim zonom/dziewczynom, nie wstyd wam bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się pojawiło materiałów z wersji PC i na każdym takim materiale gra jest pokazywana z padem ;) i nawet nikt nie pokusił się o pokazanie menu z opcjami graficznymi. Widział ktoś jakiś materiał gdzie grane jest na mysz+klawa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego? Ja chcę zagrać w tą grę. Po prostu są pewne zasady. Priorytetowo powinni być traktowani klienci z preorderu, a jak widać tak nie jest.

 

 

Tyś niewinny jak nieobsrana łąka. Ci, którzy zapłacili za preorder to klient JUŻ ZDOBYTY. Jak trzeba to poczeka - czekał już tyle to np. dzień obsówy go nie zbawi. Ryzyko, że anuluje preorder tuż przed premierą - praktycznie zerowe. Tu idzie walko o zdobycie DODATKOWYCH klientów - pierwsze dni po premierze są kluczowe dla każdego tytułu, stąd walka, żeby nie tytuł nie był spiracony, przedwczesnie nie wyciekł do sieci etc. Ludzie zapominają ,ze to jest BIZNES i wszytko kręci się tu wokół KASY.

Edytowane przez mazurxiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Sheeneek

 

Zgadzam się w 100% to tylko gra a tutaj już książkę idzie o lamencie graczy można napisać :E

 

Tak przy okazji to hardkorowi gracze nie mają żon lub dziewczyn :E

 

Edit : zanim zdążyłem odpisać to już dwa posty się pojawiły :E

Edytowane przez tasak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się pojawiło materiałów z wersji PC i na każdym takim materiale gra jest pokazywana z padem ;) i nawet nikt nie pokusił się o pokazanie menu z opcjami graficznymi. Widział ktoś jakiś materiał gdzie grane jest na mysz+klawa ?

 

 

Pod jednym z filmików był komentarz, że CDPR pracuje jeszcze nad konfiguracją K+M. Dlatego wszedzie są Pady. "They said mouse controlls were not completely done yet, so I usedthe controller that was there as we only had about 3 hours to check the game out"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mają takiej możliwości blokady. Blokada jest nakładana jedynie w wersjach cyfrowych.

 

Hmmm, jestem laikiem jeśli chodzi o PS4 i X1, ale skoro wersja boxowa PC ma blokadę (tzn. bez pliku udostępnionego w dniu premiery - słynne 50mb- nie pogram), to naprawdę nie było możliwości zrobienia czegoś podobnego w przypadku konsol? Jakaś aktualizacja softu konsoli w dniu premiery czy coś w ten deseń?:) Tak się po prostu zastanawiam, proszę o zrozumienie;)

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i nawet nikt nie pokusił się o pokazanie menu z opcjami graficznymi. Widział ktoś jakiś materiał gdzie grane jest na mysz+klawa ?

 

O pokazanie menu z opcjami graficznymi pokosił się IGN na swoim streamie 3 dni temu: Twitch IGN.

Niby to te ustawienia Ultra co wszędzie się przewijają, ale jak widać część efektów jest wyłączona lub nie ustawiona na max.

Praktycznie wszystkie streamy maja identyczne ustawienia, to musiało być celowe działanie - jak kiedyś REDzi mówili, całkowite max ustawienia PC będą tajemnicą aż do premiery.

 

Co do klawy i myszki to raczej masz rację, na oficjalnym forum tez się nad tym zastanawiali.

Jakiś powód musi być że do tej pory nie było gameplaya na klawie i myszce.

Dłubią przy tym jeszcze na dwa dni przed premierą... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O pokazanie menu z opcjami graficznymi pokosił się IGN na swoim streamie 3 dni temu: Twitch IGN.

 

Dzięki tego materiału nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

 

o co chodzi z tym dostepem do konta steam z wiedzmin 3

 

oni dają po prostu dane do konta gry z widzmin 3 i pozniej nawet gre można samemu aktualizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jestem laikiem jeśli chodzi o PS4 i X1, ale skoro wersja boxowa PC ma blokadę (tzn. bez pliku udostępnionego w dniu premiery - słynne 50mb- nie pogram), to naprawdę nie było możliwości zrobienia czegoś podobnego w przypadku konsol? Jakaś aktualizacja softu konsoli w dniu premiery czy coś w ten deseń?:) Tak się po prostu zastanawiam, proszę o zrozumienie;)

Gdyby redzi zrobili blokadę na wersjach konsolowych to ludzie by ich znisczyli, neogaf by zapłonął, a dla Redów to byłby strzał w łeb i to z dużego kalibru.

 

M$ chciał wprowadzić kod aktywacyjny do gry i prawie przez to xbox upadł jako marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

 

o co chodzi z tym dostepem do konta steam z wiedzmin 3

 

oni dają po prostu dane do konta gry z widzmin 3 i pozniej nawet gre można samemu aktualizować?

 

to jest zarabianie na frajerach, równie dobrze możesz grę spiracić...

 

http://lmgtfy.com/?q=steam+dost%C4%99p+konta+allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego by ich zniszczyli? Patch w dniu premiery i tyle. Ściągasz i grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego by ich zniszczyli? Patch w dniu premiery i tyle. Ściągasz i grasz.

Ty chyba naprawdę nie wiesz co piszesz i nie znasz kompletnie rynku konsolowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to nie mają wpływu, zrozum, że sklepy muszą mieć płynność pracy i gdyby zostawili sobie realizacje wszystkich zamówień na jeden dzień to znowu byłby płacz, że gra doleciała po premierze.

nie zgodzę się z tym, największe sklepy internetowe z grami w Polsce tłumaczą się że mają związane ręce i nie mogą wcześniej wysyłać, będąc świadomym że nie ze wszystkimi zamówieniami mogą się wyrobić, tak postanowił cdp

taki saturn w niemczech wystawia egzemplarze na półkach, więc o żadnym zachowaniu płynności czy realizacji zamówień nie ma mowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Taka rada zeby moze ktos wam to z wlasnego otoczenia uswiadomil, pokazcie swoje lanenty z tego tematu swoim zonom/dziewczynom, nie wstyd wam bedzie?

 

 

Sam nie lamentuje i nie płaczę, ale nie dlatego, że jestem za stary, żonaty i "dzieciaty", ale dlatego, że nigdy tego nie robiłem.Nigdy gra nie była dla mnie na tyle ważna bym zarywał w swoim czasie szkołę, studia czy nie daj Boże pracę.

Jednakże po pierwsze rozumiem ludzi którzy teraz mają po "naście" lat i są nakręceni na tę grę, więc zarówno dzień opóźnienia w dostawie, czy też "kastracja" grafiki jest poważnym problemem.

Sam pomimo, iż nie mam parcia na grę i mogę zagrać kilka, kilkanaście dni później rozumiem ludzi którzy wkurzają się na takie sytaucje.

Nie można Twoim podejściem kierując się przechodzić przez życie nie naświetlając rzeczy złych lub też nie sprzeciwiając się lub nie krytycznie się o nich wypowiadać.Czasem bunt jest potrzebny.

Gdyby tak wszyscy podchodzili jak piszesz to byśmy nadal w głębokiej Komunie żyli bo przecież w sumie to nie jest źle i cóż więcej chcieć.

Pomyśl przez moment co by było gdyby producent samochodu przedstawiał na targach samochodowych model samochodu, który wyjdzie za rok czy dwa i ten samochód przedstawiał by się znakomicie po czym po wejściu auta do sprzedaży okazało by się, że producent tnąc koszty zredukował w samochodzie to czy tamto.Czy ludzie byli by zadowoleni?Nie bardzo.Oczywistym jest, że producent chwali się w reklamach samochodem maksymalnie wyposażonym, na najdroższych felgach.Takie auto zamiasto 150 tys zł będzie kosztować 220 z tys zł na przykład.Ale klient mający 220 tys zł może je kupić.

Tak samo z W3.Chwaląc się świetną grafiką W3 nie powinni jej "kastrować" i wypuścić w pełnej okazałości nawet gdyby wersja ULTRA była zarezerwowana tylko dla klientów z kartami Titan X.

 

A co do akapitu który napisałeś o dziewczynach/żonach to jeśli ja miałbym się czegoś wstydzić przed dziewczyną czy żoną to to chyba nie była by osoba z którą chcę być bo znaczyło by, że mnie nie rozumie.Zatem jeśli ktoś tutaj( nie pisze o sobie bo już to wyjaśniłem) czeka na grę i lamentuje to zapewne jego dziewczyna wie,że ma chopla na punkcie gier i zapewne śmieje się z tego.

Jeśli masz inaczej to Ci zwyczajnie (bez złośliwości) współczuję.

Edytowane przez mirek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...