Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet bagna "pokolorowali" i po co to...

Bo może autor miał taką wizję? Wstał rano, idąc do pracy pomyślał "pokoloruje dzisiaj bagna". I równo rok później czyta w necie "Nawet bagna "pokolorowali" i po co to...". W duchu odpowiada "bo mogę!" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie obecna roślinność wygląda wyjątkowo źle, nie mówiąc już o teselacji wody i podłoża. Widać to na murku po wjeździe do Novigradu. Wystarczy też zobaczyć na "proste" textury pokrywające budynki. Nie ma szczegółów. Ale czego można oczekiwać po porcie z konsoli?

Obczaj sobie ustawienia które są w plikach gry, jeśli silnik będzie podatny na zmiany, to praktycznie wszystko będzie się dało zmienić, tak że nawet jeden titan x klęknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja EK jest w statusie "wysłane - kurier". Czyżby była szansa, że jutro ją otrzymam??. W sumie i tak nie pogram, ale na figurkę sobie przynajmniej popatrzę :E

Nie,grę otrzymasz i tak we wtorek status "wysłane" oznacza że paczka jest przygotowana,zaadresowana itp. ale kurier odbierze ją dopiero jutro tak abyś otrzymał grę 19 maja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam mi mówi 1 dzień i 11 godzin, coś czuję że forum pclab jutro przeżyje prawdziwe oblężenie w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
Napisano (edytowane)

Obczaj sobie ustawienia które są w plikach gry, jeśli silnik będzie podatny na zmiany, to praktycznie wszystko będzie się dało zmienić, tak że nawet jeden titan x klęknie.

I takie teksty są najśmieszniejsze albo najbardziej żałosne.

W plikach gry sobie zmienisz, wyjdą mody które to poprawią, wystarczy sweetFX a jak to mało to stwórz swój silnik graficzny a nie wymagaj od twórców bo oni coś zrobili i to POLSKIE!

Na zagranicznych forach zdecydowanie bardziej sceptycznie podchodzą. W sumie to śmieją się, że wciskają większy kit niż ubi przy watch dogs.

 

hvhfcgjzkc1a.jpg

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jakich arugmentów potrzebujesz. To jest ptordukt, zwykły, inny jak każdy. Jeśli nie odpowiada Ci z jakiegokolwiek powodu to go nie kupujesz. Jakich argumentów potrzeba więcej?

Jeśli ktoś widzi reklame auta i idzie do salonu po czym stwerdza - nie podoba mi się kolor, w sumie żaden kolor z całej palety mi się nie podoba, wykończenie jest inne niż oczekiwałem, a to tego w sumie to nie mam nawet prawka na to to nie kupuje. Koniec, kropka. I oprócz Ciebie samego nikogo innego to nie interesuje. Możesz jęczeć sprzedającemu, ale generalnie nic z tym nie zrobi. Możesz stać przed salonem i mówić wszystkim wchodzącym jakie wady zauważyłeś, ale każdy ma swój mózg i sam zdecyduje. Możesz nawet pisać o tym na publicznych forach, ale wszyscy też mają to w nosie. Bo każdy sam subiektywnie oceni czy warto czy też nie. A co mnie interesuje czy Zenek z Ziutkiem kupią to czy tamto?

nie ty decydujesz kto na jakich podstawach coś będzie kupował, gdzieś to ja mam te wszystkie rady co powinienem zrobić jak zobaczę coś co mi się nie podoba w grze, forum jest od tego aby dyskutować o grze a nie o mądrościach co poniektórych

Twoja logika też jest płytka, znajdź mi inną wersję wiedźmina 3 w sprzedaży to wtedy porozmawiamy o tym czy kupią tą o której teraz dyskutujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie teksty są najśmieszniejsze albo najbardziej żałosne.

W plikach gry sobie zmienisz, wyjdą mody które to poprawią, wystarczy sweetFX a jak to mało to stwórz swój silnik graficzny a nie wymagaj od twórców bo oni coś zrobili i to POLSKIE!

Na zagranicznych forach zdecydowanie bardziej sceptycznie podchodzą. W sumie to śmieją się, że wciskają większy kit niż ubi przy watch dogs.

 

Pewnie tak samo mówili na premierze Skyrim :) Jutro się okażę czy da się czy nie i jak. Wystarczy zobaczyć filmy porównawcze (jakkolwiek one są miarodajne), że najwięcej namieszał LOD i zasięgi. Poza tym do dzisiaj nikt nie pokazał żadnego gameplaya z wersji pc z absolutnie wszystkim włączonymi opcjami. Co znaczy w ogóle filtr aberracji w tym wypadku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy w ogóle filtr aberracji w tym wypadku ?

na wiki w sumie jest to zobrazowane, np gta 5 miało tego w cholerę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo dobre porównanie (PC ze wszystkim na maxa)

 

media

 

Konsolowcy powinni się cieszyć :) PC jak widać redzi mają głęboko w pupie.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=164214436&postcount=5443

 

Polecam ten post i porównanie kolorków (po zmianie na te z 35min dema, gra nie wygląda jakby dostała downgrade).

Każdy obrazek można podciągnąć w PS, to o niczym nie świadczy. Detali jest i tak dużo mniej(nawet w tak słabej rozdzielczości to widać).

Edytowane przez Pepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie downgrade grafiki, tylko downgrade kolorów? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SweetFX powinien dać radę, na pewno szybko się to ludzie zabiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać, że nie jest to wersja z 35min nawet po zmianie kolorów. Marzyciele. Kolorami nie poprawicie draw distanceu ani teselacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać, że nie jest to wersja z 35min nawet po zmianie kolorów. Marzyciele. Kolorami nie poprawicie draw distanceu ani teselacji.

Dzięki za info, bo myślałem, że jednak można! Ludzie, trochę dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, bo myślałem, że jednak można! Ludzie, trochę dystansu.

:E :E

Nie potrafią się bawić no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I takie teksty są najśmieszniejsze albo najbardziej żałosne.

W plikach gry sobie zmienisz, wyjdą mody które to poprawią, wystarczy sweetFX a jak to mało to stwórz swój silnik graficzny a nie wymagaj od twórców bo oni coś zrobili i to POLSKIE!

Na zagranicznych forach zdecydowanie bardziej sceptycznie podchodzą. W sumie to śmieją się, że wciskają większy kit niż ubi przy watch dogs.

 

http://images.tinypic.pl/i/00665/hvhfcgjzkc1a.jpg

 

 

Nie chcę mi się wierzyć, że to aż słabo ma wyglądać, downgrade był, zrypali kolory i są koszmarne jak w W2 ale nie wierzę, że to porównanie na ultra ustawieniach, tak źle być nie może.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
Napisano (edytowane)
Nie chcę mi się wierzyć, że to aż słabo ma wyglądać, downgrade był, zrypali kolory i są koszmarne jak w W2 ale nie wierzę, że to porównanie na ultra ustawieniach, tak źle być nie może.

 

Jest tutaj filmik z ustawień ultra. Ileś postów wcześniej ma 2,5h. Nie jest jakiś strasznie źle ale nierówno i detale pocięte mocno (roślinność tandeta) w porównaniu do tego co było. Dlatego pewnie zmienili kolorystykę.

Oczywiście wszyscy piszą, że to jakaś wersja dla prasy nie finalna (Polacy piszą jak coś) bo faktycznie w 3 tyg zdziałają cuda skoro w kilka miesięcy nie mogli.

 

Wg mnie wymagania minimalne są zdecydowanie zawyżone.

 

Edit:

Z Witcherem 3 już są podobno na 0 teraz zaczną zarabiać :E

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bierzcie poprawkę na to, że żadna redakcja nie ma "finalnej" wersji PC.

Marcion Momot na oficjalnym forum pisał, że wszystkie redakcje do swoich celów dostały wcześniejsze buildy.

Do tego dochodzi day 1 patch. W tych buildach część efektów może być zablokowana lub niesprawna.

Dlatego większość streamów jak już pokazała te niby Ultra (np. IGN) to cześć ważnych ustawień była zmniejszona lub wyłączona.

 

Nawet @Lipton tu na forum potwierdził, że nie ma i nie będzie pełnej wersji testowej PC dla prasy przed premierą.

 

 

Wszystkie te filmiki są mało wiarygodne oraz powodowane chęcią nabicia odsłon i popularności na kontrowersji i flame.

 

Game star pisze pięknie "Finale Version" - a guzik prawda, jest to bliżej nie określony wcześniejszy build.

GameStar konkuruje bezpośrednio z PC Games Hardware na niemieckim rynku. Jak PC Games próbowało z porównaniem PC vs PS4 - zostali skarceni, to GameStar musiał spróbować swojego szczęścia i podszedł do tematu z innej strony, ale nadal posługując się kulawym buildem gry.

Małe różnice tego builda, względem wersji PS4 i Xone są prawdopodobnie zamierzone z marketingowego punku widzenia to może być nawet dobra decyzja.

Jak gra naprawdę wygląda okaże się 19tego, gdy wypuszczą pełny build z day 1 patchem i sterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak aktywować klucz na GoG? Nie korzystałem nigdy z tej platformy i jestem zielony :P

Juz wiem ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywować klucz na GoG? Nie korzystałem nigdy z tej platformy i jestem zielony :P

Juz wiem ;)

REDEEM CODE na dole strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wklep go na stronie: https://www.gog.com/redeem

 

Na głównej stronie GOG.com masz odpowiednie linki: "REDEEM CODE" i "RECLAIM YOUR GAME".

 

LOL :thumbup:

Edytowane przez Pitol321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...