Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kicha ten GOG Galaxy przerywa mi ściąganie i wznawia od początku :kwasny:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkobosko w takie gry nie wolno grać w 30fps

Gdyż?

To nie jest strzelanka gdzie przy niskiej wartości fps ciężko jest wycelować w przeciwnika. Do rozgrywki w W3 wystarczy stała wartość 30kl/s i można świetnie się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przypuszczam, że co najmniej godzinę, pewnie trochę więcej. Ja jestme na trzeciej płycie i ponad 45 minut już się instaluje.

Specjalnie kupiłem sobie napęd zewnętrzny, żeby móc zainstalować.

 

Bo podejrzewam ściągnięcie gry z GOG to jakaś mordęga dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dla mnie już chociażby dla samego Rozenka jako Geralt warto zagrać, bo wydaje się w tej części lepszy niż w poprzednich.

Oj Rozenek daje radę, to będzie chyba jego najlepszy występ. :thumbup:

 

Co do synchronizacji ruchu warg ze słowami - jestem na to wyczulony i choć da się zauważyć różnice, nie jest to nic strasznie irytującego. Spodziewałem się, że cały czas będę zwracać na to uwagę, a wygląda na to, że szybko o tym zapomnę.

 

Gra ma świetny klimat, początkowa wioska z przyległymi terenami, przypomina lokacje z Wiecha jedynki. W lesie czuję się natomiast jak w... lesie, takim zwykłym lesie, co mi rośnie koło domu. ;) Immersja na razie pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lock do 45 daje wiekszy komfort niz spadki z 60 do 50 pogralem z 40 min reszta na nocke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program Galaxy to ciągle mocna beta, Wiedźmin to tylko sposób na zmuszenie ludzi do używania no i świetnego przetestowania stabilności i najważniejszego procesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś na tyle dobry żeby mi powiedzieć czy w grze da się ustawić język pl + angielskie audio? Pytam bo ciągle siedzę w pracy :-)

 

Tak. Wersja z GOGa miała u mnie ang. mówiony i opcje na PL napisy. Dopiero dociągnięcie paczki 2,5GB w pełni polonizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściagałeś wersję GOG czy podpiąłeś pliki zainstalowane z płyty? Przypuszczam, że chyba róznicy nie robi i wyglada na to, ze dziala to tylko w Wiedzminie 3.

 

Zainstalowałem grę. Potem pobrałem gog galaxy, który sam wykrył Wieśka 3. To raczej nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo podejrzewam ściągnięcie gry z GOG to jakaś mordęga dzisiaj.

Bo ja wiem, dodatki zasysało mi z dobrym transferem.

Gry nie ściagałem, w sumie pewnie na moim łączu byłoby dużo szybciej niż instalacja, ale przynajmniej płyty sprawdzę, czy nie są wadliwe. :E

 

Zainstalowałem grę. Potem pobrałem gog galaxy, który sam wykrył Wieśka 3. To raczej nie ma znaczenia.

OK, dzięki za informację (jakbyś komuś nie wykryło, to można ręcznie importować folder).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przy końcu 1 płyty wyskakuje błąd odczytu jest na to jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Instalule Wiedźmina 3 z płyt jestem już na 3 płycie DVD i woła o setup the witcher 3 wild hunt-7 skąd to pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu z pudelka trzeba jeszce cos pobierac?

 

Tak, patch i 2 DLC dostępne na tę chwilę.

 

Mam do Was pytanie na ilu rdzeniach CPU siedzi gra i z ilu wątków potrafi zrobić użytek i czy w ogóle HT daje coś w tej grze?

 

Przy mojej konfiguracji i5 4670+7950 rżnęło procek aż miło, 4 rdzenie leciały na 75% obciążenia i w pokoju aż mi się ciepło zrobiło. Niech potwierdzą inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś na tyle dobry żeby mi powiedzieć czy w grze da się ustawić język pl + angielskie audio? Pytam bo ciągle siedzę w pracy :-)

 

 

Ja też jeszcze w pracy, według zapowiedzi taka opcja powinna być dostepna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomocy! Instalule Wiedźmina 3 z płyt jestem już na 3 płycie DVD i woła o setup the witcher 3 wild hunt-7 skąd to pobrać?

 

Hehe, wsadzić do napędu czwartą płytę? ;)

 

Czy gra robi użytek z HT na i7?

Edytowane przez LJ19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Instalule Wiedźmina 3 z płyt jestem już na 3 płycie DVD i woła o setup the witcher 3 wild hunt-7 skąd to pobrać?

 

Na stronie goga zobacz ja tam ściągałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka dotarła, jezus marian pudło jest absolutnie gigantyczne. Szkoda, że autografy nadrukowane, ale fajny smaczek :thumbup: Figurka wygląda lepiej niż zakładałem, jak wróce z roboty to mogę zrobić sesję zdjęciową jakby ktoś chciał (najlepiej napisać na PW,bo unikam czytania tego tematu)

Pocieszyles mnie, bo naprawde sie obawialem o jakosc tej figurki. Moja jeszcze nie dojechala, ale miejsce na biurku przyszykowane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak. Wersja z GOGa miała u mnie ang. mówiony i opcje na PL napisy. Dopiero dociągnięcie paczki 2,5GB w pełni polonizuje.

Czyli nie trzeba ściągać paczki polonizacyjnej dodatkowo z Goga, żeby mieć polskie napisy?? Jeżeli tak to super, bo od pierwszej części grałem tylko z polskimi napisami.

Edytowane przez abudabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wsadzić do napędu czwartą płytę? ;)

 

Ale się zdziwiłem w pudełku z grą były tylko 3 DVD i już się obawiałem, że nie mam 4 płyty, ale zaglądam do pudełka z muzyką i odnalazła się 4 płytka. U Was też 4 DVD było w pudełku z muzyką z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie goga zobacz ja tam ściągałem ;)

 

Ludzie, przecież to jest na 4 płycie. Co Wy, głupa rżniecie? ;):E

 

Ale się zdziwiłem w pudełku z grą były tylko 3 DVD i już się obawiałem, że nie mam 4 płyty, ale zaglądam do pudełka z muzyką i odnalazła się 4 płytka. U Was też 4 DVD było w pudełku z muzyką z gry?

 

Też. Nawet na pudełku pisze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się zdziwiłem w pudełku z grą były tylko 3 DVD i już się obawiałem, że nie mam 4 płyty, ale zaglądam do pudełka z muzyką i odnalazła się 4 płytka. U Was też 4 DVD było w pudełku z muzyką z gry?

Przecież na okładce drugiego pudełka jest wyraźnie napisane... "Gra - dysk 4 i ścieżka dźwiękowa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji 1 płyty mam błąd odczytu można coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się zdziwiłem w pudełku z grą były tylko 3 DVD i już się obawiałem, że nie mam 4 płyty, ale zaglądam do pudełka z muzyką i odnalazła się 4 płytka. U Was też 4 DVD było w pudełku z muzyką z gry?

Każdy tak ma... Masz nawet na pudełku nadrukowane oznaczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra robi użytek z HT na i7?

 

Mam do Was pytanie na ilu rdzeniach CPU siedzi gra i z ilu wątków potrafi zrobić użytek i czy w ogóle HT daje coś w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczyść laser , jeśli masz inny napęd zamontuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...