Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Próbowałem Shadowplayem, ale w trakcie nagrywania gra mi się wysypała z błędem sterownika. Myslę, że coś sie gryzie z tą modyfikacją.

Trudno, dzięki za próbę. Jak ktoś tego jeszcze używa i mógłby podrzucić krótki filmik, byłbym wdzięczny. Chodzi mi właśnie o tą lokację na bagnach.

Poziom trudny na etapie Białego Sadu jest w sam raz, przynajmniej na początku, ale znowu bez przesady. Na pierwszym poziomie pokonałem niedzwiedza na szóstym.

Problemem może być walka z czteroma utopcami na 4 poziomie, bo mimo wszystko zadaja spore obrażenia, ale to po prostu kwestia dobrych uników.

Problemem są głównie potyczki z grupami przeciwników, a raczej potworów, bo agresywniej atakują. Dodatkowo gra ma jakieś dziwne skalowanie - w Velen ghule na tym samym poziomie co w Białym Sadzie, zadają o wiele większe obrażenia. Nie wiem czy to wynik lokacji, czy też poziomu trudności. Pierwsze zadania w Velen z głównego wątku na poziomie 10, ja mam obecnie 4. :E Jasne, można nawet z niższym podchodzić, ale walki będą wtedy znacznie dłuższe, przez co wzrośnie koszt naprawy sprzętu. Już teraz mieczyk idzie zjechać do połowy na większej grupie bandytów.

 

A umiejętności odpowiedzialne za eliksiry są pasywne czy też muszą być przesunięte do tych kratek aby mieć z nich bonusy?

Są pasywne, możesz je łączyć z mutagenami, zyskując dodatkowe bonusy.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak odblokować zbroję z DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zainstalowana, gryf ubity :D z plytkami zadnych problemow, ustawienia w grze:

 

post processing -> wszystko oprocz aa wlaczone

reszta ustawien -> uber oprocz rysowania roslinnosci (to ustawione na high)

 

rozdzielczosc 4k i limit klatek na 30 fps...

 

JA JEBIE - GTX980 LEZY I KWICZY, pierwszy raz zobaczylem 72 st. C i uzycie non stop 99%, ustawienia wydaja sie byc idealne, bo klatki ponizej 30 nie spadaja, a gra wyglada oblednie :) oczywiscie gra jako calosc a nie rozbicie na poszczegolne efekty (wczesniej ktos tak madrze to ujal - temat grafiki w grach) :)

 

@aha i 2 razy gra sie zwiesila ;p bylo 'brak odpo', uzycie procka - katowane sa przede wszystkim 2 rdzenie, tam od 80 do 90 %, pozostale na okolo 50 % :)

 

 

Ja mam 760 . . . Czy to znaczy że będę miaął problemy z uruchmieneim na full . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 760 . . . Czy to znaczy że będę miaął problemy z uruchmieneim na full . . .

"rozdzielczość 4K"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poza walka hp stopniowo rosnie, bardzo przydatne bo na poczatku nie ma czym hp uzupelniac

 

Jestem szcesciarzem, mam najgorszego kompa z wszystkich grajacych a jak na razie 0 problemow technicznych.

 

Hahah to moze i umnie nie będzie problemów.

 

Ale jak to hp rośnie ? Samo z siebie !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gtx 760 w FHD w pełnych detalach nie masz co liczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficzka z 4770K, wszystko na minimum 13-21fps:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak odblokować zbroję z DLC ?

Ja czytałem że możn akupić czy dostać od tego typa co go ratujemy przed gryfem...Ponoć w karczmie do której zmierzamy on tam będzie i jak się wyjdzie to można z nim pogadać czy coś...Do karczmy jeszcze nie wlazłem bo zwiedzam okolice ale daj znać czy faktycznie tak jest bo sam jestem ciekaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah to moze i umnie nie będzie problemów.

 

Ale jak to hp rośnie ? Samo z siebie !?

 

Bodajze 10 pkt na minute czasu w grze.Samo z sb poza walka, uratowalo mnie bo chleba i wody braklo haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z właczeniem Wiedźmina 3 . za każdym razem gdy chce uruchomić grę wyskakuje mi okienko " Program The Witcher 3 przestał działać " . co mam robić ? deinstalować i ładować od nowa czy szukać przyczyny ?? Pomóżcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był miły dać mi pliki Polskiego dubbingu. :) Dzięki!

 

Kurcze, chciałbym na GTX 970 osiągnąć taką jakość jak była z tym sweet fx, ale przy stabilnych 60 klatkach to chyba niemożliwe. :(

 

Tak to wszystko na ultra (bez hairworks) i po 80 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz - ludzie, którzy mają problemy z freezami - winą jest OC CPU/GPU - wróćcie do standardowych zegarów (najpierw GPU - gra katuje je niemiłosienie). Juki założone na konia automatycznie zwiększają pojemność plecaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jeszcze powrócę do tematu downgrade'u - porównajcie sobie screeny Alka z oficjalnymi screenami, któe prezentują grafikę gdzieś na poziomie VGX 2013:

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/qjin/2014/Styczen/Witcher%201.jpg

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/qjin/2014/Styczen/Witcher%203.jpg

 

Co prawda inna lokacja, ale przyjrzyjcie się tym screenom (po modyfikacjach pliku konfiguracyjnego przez Alka):

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/901/UhRjFB.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/913/YoQgaL.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/661/6RYvms.jpg

Roślinność z daleka wygląda świetnie, z bardzo bliska niekoniecznie... ale po screenach trudno sprawdzić, jak było w starym buildzie.

 

Gra zyskuje bardzo w odpowiednim oświetleniu, muszę przyznać, że w niektórych porach dnia grafika wręcz powala, w innych wypada nieco mniej korzystnie (zmienne warunki atmosferyczne swoją drogą wypadają rewelacyjnie, tylko to nadmierne "gibanie" się drzew imo nienaturalne, przesadzili z tym efektem ździebko).

Niemniej jednak po wyostrzeniu obrazu (CDPR to stosował zarówno w screenach i zwiastunach) i zmodyfikowaniu niektórych ustawień gra wg mnie w ogóle nie odstaje zbytnio od tego, co powodowało jeszcze dwa lata temu (albo prawie) opad szczeny... Mimo wszystko CDPR przyciął detale i się w sumie nie dziwię, bo gra wcale tak niskich wymagań nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest Pełna kolekcja kart da się zakończyć w białym sadzie ? Czy on jest na całą grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@halflife co ty zmieniałeś w pliku ini?? Ja pierdziele ladnie to wygląda, pobrałem tylko tą paczke SweetFX i tyle?? czy coś trzeba w ini zmieniac aby taki efekt osiągnać

Edytowane przez kepler01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ustawić angielski subbing ? właśnie wróciłem z pracy i zaczynam instalować ale widzę że jest do wybrania tylko polski i rosyjski :hmm:

 

Planowałem pograć po polsku i jak by okazał się słaby to przestawić na angielski ale widze że chyba nie ma takiej opcji :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem że możn akupić czy dostać od tego typa co go ratujemy przed gryfem...Ponoć w karczmie do której zmierzamy on tam będzie i jak się wyjdzie to można z nim pogadać czy coś...Do karczmy jeszcze nie wlazłem bo zwiedzam okolice ale daj znać czy faktycznie tak jest bo sam jestem ciekaw...

 

Hmm nic mi sie nie pojawilo u niego. W ogole pobieram te DLC przez gog galaxy ale nie wiem czy to sie automatycznie instaluje czy jak bo nie mam nic co sam moglbym zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie zniknął ten pasek z logiem wiedźmina i ze zdrowiem na ekranie... nie bardzo wiem jak to przywrócić, w opcjach grafiki jest taka pozycja ale jej włączenie nic nie zmienia... miał ktoś tak? teraz po lewej stronie ekranu mam całkiem pusto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ktoś może na gtx 650 ti boost 2gb w 1080p? Jest szansa na płynną rozgrywkę?

 

 

Próbował ktoś na i5 z hd6950 lub hd6950@hd6970? Da się płynnie pograć czy jest tak niefajnie jak w teście na pclab?

 

 

Gra ktoś na 770 i I5 3470 lub podobnym sprzęcie ? Jak gra chodzi ?

 

Serio się martwicie z takimi sprzętami?? Przechodzę na Core 2 Duo E8400+ 5770. Najniższe detale FullHD i idzie grać. ;) (Aktualnie jestem po spotkaniu z Cesarzem)

Edytowane przez grall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ze moze własciciele gtx serii 6 czy 7 powinni sobie spróbować uruchomić wiedzmina na starczych sterach typu 344.16 .jesli idzie...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Da się ustawić angielski subbing ? właśnie wróciłem z pracy i zaczynam instalować ale widzę że jest do wybrania tylko polski i rosyjski :hmm:

 

Planowałem pograć po polsku i jak by okazał się słaby to przestawić na angielski ale widze że chyba nie ma takiej opcji :hmm:

 

Da się, można osobno ustawić napisy i dźwięk w dźwięku mam tylko pl/eng ale w napisach jest już tego sporo na pewno jest pl/eng do wyboru tam.

http://i.imgur.com/12BfLbo.jpg

 

Godzina gry a ja wylazłem z karczmy. 3 godziny gry i dalej w pierwszej wiosce ;) Gra jest niesamowita, miażdży wszystkim.

 

Chociaż odpaliłem u sobie początkowo wszystko na ultra z wyłączonym hairworksem to stwierdziłem że w przypadku cieni nie ma specjalnej różnicy miedzy wysokie/ultra i zostawiłem na wysokich. Gra chodzi jak złoto 60-70fps. Miałem jak na razie jeden crash sterownika i to taki że musiałem restartować komputer bo gra sie juz nie chciała włączyć (black screen przy ponownym uruchomieniu gry).

 

A mi właśnie zniknął ten pasek z logiem wiedźmina i ze zdrowiem na ekranie... nie bardzo wiem jak to przywrócić, w opcjach grafiki jest taka pozycja ale jej włączenie nic nie zmienia... miał ktoś tak?

Miałem tak gdy skalowałem interfejs, po "dostaniu obrażeń" logo wiedźmina i pasek zdrowia wrócił.

Edytowane przez di_kamilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieram gre z Goga bo oczywiście z płyty nie idzie zainstalować... Jak ja to lubię :) Te 27 GB ma już Łatke,DLC i Polski dubbing czy trzeba jeszcze to oddzielnie pobierać ?

Trzeba oddzielnie. Najpierw instalujesz wersję angielską a potem zasysasz polski dubbing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć tą zborje, która jest dodawana jako DLC? Jakoś nie moge tego znaleźć, w ekwipunku nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w pliku CFG robia zapisy odnosnie Cyberpunk 2077? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...