Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

BZDURA! ;)

Sam jesteś bzdura, sprawdzałem to i po wyłączeniu msaa klatki podskoczyły diametralnie. To dotyczy tylko msaa na włosach z hairworks.

Gram na sterownikach 350.12 bo najnowsze drivery pod W3 mają ustawiony ograniczony zakres tonalny i z panelu sterowania Nvidi usunięto możliwość włączenia pełnego zakresu. Celowe zagranie bo z pełną paletą W3 jest bardziej oczojebny.

Paplania bzdur ciąg dalszy - poszukaj w panelu nvidii w zakładce "rozdzielczość" to znajdziesz. Chociaż jeśli chodzi o Ciebie to mam pewne wątpliwości...

 

 

Sprawdzcie sobie w tym poradniku nvidii jaka jest różnica pomiędzy cieniami na ultra a low, prawie żadna. Dodatkowo zapewniają że nie zmienia się to w żadnej lokacji. Za to różnica w fps u mnie jest ogromna.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o bana dla każdego kto wspomni o Skyrimie, jako dodatkowa kara proponuję wytapetować całe mieszkanie delikwentowi w screenshoty ze Skyrima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to takiego bez modow :red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o bana dla każdego kto wspomni o Skyrimie, jako dodatkowa kara proponuję wytapetować całe mieszkanie delikwentowi w screenshoty ze Skyrima.

 

Nie grałem w Skyrima ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziec przy jakiej rozdzielczosci ? bo ja przy FHD na tym co mam w podpisie wyciagam ok 30 klatek.

 

 

1680x1050 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Na radełonie 6870 na ustawieniach LOW i rozdzielczości 1680x1050 da się grać (dla "zdeterminowanych").

Klatki ~30-40 w miastach i większych zadymach spadki ale nie poniżej 25. Tylko na filmikach czasem spadki podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna... krągła i apetycznie biustowna :E

 

 

4542267700_1432304321_thumb.jpg 7531764800_1432304342_thumb.jpg

 

 

Ładne kolory:

 

 

5054815300_1432304372_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screen

 

Da sie jakos zobaczyc wymagany level itemu czy trzeba kupowac w ciemno? Niby I dla statystyk, ale po wcisnieciu wychodzi z okna hanldu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

screen

 

Da sie jakos zobaczyc wymagany level itemu czy trzeba kupowac w ciemno? Niby I dla statystyk, ale po wcisnieciu wychodzi z okna hanldu.

masz na dole napisane Co wcisnac aby wyswietlic statystyki przedmiotu...

na padzie dziala.

Edytowane przez Anxiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam finanse w dalaszej częsci gry? Na początku podobno było bardzo cienko z pieniedzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam finanse w dalaszej częsci gry? Na początku podobno było bardzo cienko z pieniedzmi.

Znacznie lepiej. Początek chyba każdy miał ciężki i zaciskał nieco pasa. Co w dalszej części gry procentuje. No i są fajne znalecenia wiedźmińskie, po około 300 koron. Można nie brać kasy po wykonaniu roboty, ale wiedźmin nie kaktus, pić musi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: 14 lvl, mam prawie 5k koron. Nie kupuje nic poza kartami i schematami rzemieślniczymi. Za questa z mglakiem na bagnach dostalem 560 koron :E Targowałem sie i zgodzilem poczekac az zarobi 2x tyle ile obiecał. Na walkach na pięści da sie ładnie zarobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na dole napisane Co wcisnac aby wyswietlic statystyki przedmiotu...

na padzie dziala.

 

o to chodzi ze to wlasnie nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie crashe ustaly po tym jak wylaczylem v sync i limit fps. No i tez uruchamialem gre bezposrednio z exe. Sprawdze dzisiaj ktory to z tych elementow tak naprawde pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wyłączenie vsync pomogło z crashami. Karta teraz może być na mocnym oc, a bez vsync dodatkowo więcej klatek jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś bzdura, sprawdzałem to i po wyłączeniu msaa klatki podskoczyły diametralnie. To dotyczy tylko msaa na włosach z hairworks.

Już pisałem sprostowanie. Miałem zablokowany ini. i włączenie hair nie zmieniało mi parametrów MSAA.

 

Paplania bzdur ciąg dalszy - poszukaj w panelu nvidii w zakładce "rozdzielczość" to znajdziesz. Chociaż jeśli chodzi o Ciebie to mam pewne wątpliwości...

To również już sprostowałem. Opcja odpowiedzialna za kolory została przeniesiona do rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę się targować?

W ogóle takiej opcji nie widzę...

Gram na padzie.

P.S

Gdyby gra mi się nie crashowała to chyba nigdy nie skończyłbym grać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie dotyczące Wieśka3 jak zmienić ustawienia z pada na klawiaturę,bo w ustawieniach nie ma do wyboru ,a cały czas mi wyskakuje,w prawym dolnym rogu ze wykryto "klawiaturę i myszkę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po patchu gra imo wyglada o wiele lepiej z max wyostrzeniem

nawet HW sobie wlaczylem i przez 70% czasu gry jest 60 fps ze wszystkim na max

w cut scenkach dropi na 50

 

14 level, w velen prawie wszystkie pytajniki zrobione, zostaly same hardkorowe do ktorych trzeba bedzie wrocic za pare leveli

Edytowane przez traczyk27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam taki problem z lagami? Gra mi zwalnia tak niemiłosiernie, że sie nie da..

 

8gb ram

i5 4670k na 4.2ghz

radeon r290

 

A gra na fullhd przy low nawet laguje (stutter). Na 720p jest troche lepiej :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie jak można zwiększyć udźwig? Odpowiada za to jakaś zdolność czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wywala komuś raz na jakiś czas zielone plamki na obrazie prawdopodobnie przez OC pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś ma ochotę to zapraszam po mój cfg.

 

Tutaj jest mój plik rendering.ini.

http://www82.zippyshare.com/v/ozqaszbs/file.html

 

Instrukcja

1) Plik kopiujemy do folderu The Witcher3/bin/config/r4game/user_config_matrix/pc.

Przed skopiowaniem zrobić kopię oryginalnego pliku.

 

2) Aby wszystko działało poprawnie przed uruchomieniem gry należy jeszcze usunąć stare pliki input, user i user.settings. Pliki te znajdują się w katalogu C/Users/nazwa użytkownika/moje dokumenty/The Witcher 3

 

3)Przy pierwszym uruchomieniu gra sama utworzy te pliki ale będą one miały zmienione parametry.

 

Od tej pory w grze pod ustawieniami "wysokie" są zapisane ustawienia "Uber" natomiast pod ustawieniami "Uber" są zapisane wymaksowane ustawienia ;)

Bez wychodzenia z gry i grzebania możecie mieć ustawienia Uber bądź jeszcze wyższe ;)

 

 

Tutaj jest mój SweetFX

http://www51.zippyshare.com/v/mwBdUuYQ/file.html

Pliki kopiujemy do bin/x64

 

EDIT

Korzystając z mojego cfg i sweetFX najlepiej w grze całkowicie wyłączyć wyostrzenie obrazu i gamme ustawić na maksa ;)

 

Miłego grania ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie jak można zwiększyć udźwig? Odpowiada za to jakaś zdolność czy coś?

Albo mody, albo kupujesz juki dla konia i tam chowasz rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...