Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Można. Co więcej,

nawet można naraz

(czytasz na własne ryzyko). :E

Lulz, wiedziałem co będzie w spoilerze, przed jego otworzeniem. :E

Rozumiem, że trzeba ciągnąć oba romanse na raz czy - mimo wcześniejszych decyzji - pojawia się taka możliwość w pewnym momencie? Żadna nie ma problemu z tym, że Geralt ciśnie na dwa fronty?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns
Napisano (edytowane)

nie, żadna nie ma nic przeciwko to gra nie życie :E

Edytowane przez Thorns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch ma wyjść równocześnie z nowymi sterami NV, tak piszą na forum geforce, podobno ma bardzo poprawić wydajność kepplerów i zniwelować crashe na maxwellach 970/980.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, żadna nie ma nic przeciwko to gra nie życie :E

Jak ostatnio o to pytałem to w tym wątku padła odpowiedź, że nie można. Po romansie z Tris blokuje się wątek z Yen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns
Napisano (edytowane)

Jak ostatnio o to pytałem to w tym wątku padła odpowiedź, że nie można. Po romansie z Tris blokuje się wątek z Yen.

 

jak nie jak tak :) smaku narobiły.. ale

 

 

 

Edytowane przez Thorns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ostatnio o to pytałem to w tym wątku padła odpowiedź, że nie można. Po romansie z Tris blokuje się wątek z Yen.

Dlatego się pytam, bo sprzeczne informacje się tutaj pojawiały. Nie jest to mega ważna kwestia, ale jak można dwie sroki za ogon złapać, to dlaczego nie. :E Zresztą tutaj nie chodzi o sam fakt, tylko podjęte wcześniej decyzje.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam przepraszam ze może zakładam temat w nieodpowiednim miejscu ale mam tylko jedno pytanie ??

Gdzie należy wkleić pliki z zemulowanego pada aby wiedźmin 3 go zobaczył??

Podkatalog x64, jest tam xipnut 1.3 który należy podmienić.

 

Jak fajnie, że się weekend zaczyna ;) Ja na razie dopiero jestem z Keirą i gonimy za jeźdzcami dzikiego gonu, duużo jeszcze przede mną :)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

@up

Pamietaj, aby skonczyc caly watek, zrob dla niej wszystkie zadania, zakonczenie jest swietne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się pytam, bo sprzeczne informacje się tutaj pojawiały. Nie jest to mega ważna kwestia, ale jak można dwie sroki za ogon złapać, to dlaczego nie. :E Zresztą tutaj nie chodzi o sam fakt, tylko podjęte wcześniej decyzje.

 

 

Możesz wychędorzyć obie ale tak jak w filmiku wyżej potem obie cię oleją :P Dlatego ja teraz zaczynając rozgrywkę od nowa planuje być wierny tylko rudej :E

 

 

A ja mam takie pytanko odnośnie mocy znaków. Czy ich siła (ten wskaźnik procentowy w oknie postaci) zależy tylko od poziomu postaci i rozwinięciu drzewka umiejętności czy jeszcze jakieś inne czynniki mają na to wpływ? Za pominięciem itemów i buffa z miejsca mocy ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz wychędorzyć obie ale tak jak w filmiku wyżej potem obie cię oleją :P Dlatego ja teraz zaczynając rozgrywkę od nowa planuje być wierny tylko rudej :E

 

Dzięki, dodatkowo właśnie przeczytałem, że jak jednej nie wybierzesz, to jakieś sceny umykają w dalszej części gry. Nie wiem ile w tym prawdy, zobaczymy. Tylko czarna, choć ponoć gorsza z niej jędza niż w książkach. :E Triss sobie zostawię na drugie przejście, gdzie przetestuję angielską wersję językową.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dobrze, że to już praktycznie weekend, bo prawie nic nie sypiam :E

 

Dotarłem do Skellige. Od razu inny, ale równie dobry klimat. Tylko, że raczej cofnę się znowu do Velen, bo tyle znaczników zostało, że tak jak obiecałem, tak to wyczyszczę, zdobędę te skarby, może jakiś quest się trafi.

 

Co do czasu gry, to szkoda, ze jest zbugowany, ale pewnie około 60 godzin już mam. 100h a nawet więcej pęknie jak nic ;)

 

ps. No i mam też dylemat odnośnie zadania "Spisek". Najlepiej bym olał, no ale tak zalega w dzienniku i się patrzy na mnie, czeka :E

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale jak wybierzemy Triss to możemy się nie mieszać w sprawy loży czarodziejek?

Bo ja za czarodziejkami nie przepadam... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale jak wybierzemy Triss to możemy się nie mieszać w sprawy loży czarodziejek?

Bo ja za czarodziejkami nie przepadam... :E

 

 

Jak wybierzemy triss to ostatnia grywalność z nią to to, że ją wybraliśmy i koniec więcej się z nią nie chędożymy itd. zdecydowanie za bardzo triss została zepchnięta na margines.

 

 

Co do loży

 

Z tego co pamiętam to tylko jest pogadanka, że loża chce ciri na przywódczynie i można się temu sprzeciwić itd. ale nie wiem co to zmienia, chyba i tak ciri postąpi po swojemu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe nadążadm z czytaniem wątku, wiec sorry bo odpowiedź na moje pytanie pewni już padła.

Jak to jest z punktami za zadania poniżej obecnego levelu. Gdzieś obiło mi się o oko że punktowane są questy do 6 leveli poniżej levelu bohatara.

Czy to fakt czy jakoś inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie o: mam questa którego dostaje się odrazu przy wejściu do lokacji w której jest baron, chodzi o narzędzia dla tej babki, które trzeba przytargać z Undvik, można u niej kupić itemy. Przez przypadek spojrzałem, że ów dziewoja mam Arcymistrza w statusie, co ona potrafi wykuć jeżeli mistrzowski schemat cechu niedźwiedzia wymaga bodajże tylko mistrza prawda?, wnioskuje, że jest też jeszcze coś ponad to tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pamietaj, aby skonczyc caly watek, zrob dla niej wszystkie zadania, zakonczenie jest swietne ;)

Domyślam się, zresztą widziałem urywek sceny, w której Keira coś szepcze do ucha Geraltowi, pewnie o to chodzi :) Gra jest tak ogromna, że nie wiem kiedy to skończę. W sumie teraz zaczynam rozumieć czemu CDP się nie wyrabiało w terminach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie to? Bo nie mogę znaleźć. :E

Zgniły Gaj to właśnie miejscówka króla żebraków.

 

 

U mnie sprzedaje 70 albo 100. Nigdzie nie widziałem większych niz 100, a zajrzałem do wielu kupców.

A mam już powyżej 30 poziomu, wiec troche mnie to dziwi, a brakuje mi troche miejsca w ekwipunku. :]

No to nie wiem, właśnie odpaliłem żeby sprawdzić - to chyba były Zerrikańskie juki.

 

@edit - Może patch coś zmienił (?) bo jestem pewien że miały 130 a teraz mają 100 te juki. Tak czy inaczej łącznie mam 160.

Edytowane przez Szkaradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie wracam z pytaniem. Póki co nikt mi nie wykazał, że na Single-GPU patch 1.03 podnosi wydajność. Nasze badania wskazują też, że patch 1.04 również nie podnosi wydajności (sprawdzone na kilku kartach). Pytanie, czy jest ktoś komu wydajność wzrosła i może to udowodnić? To samo pytanie tyczy się nowych sterowników AMD Catalyst 15.5 Beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Zainstalowałem jeszcze raz najnowsze i to samo jest, wiec chyba jedna aktualizacja obniżyła wydajność.

Swoją drogą jak właczę pełny ekran (gra co ponowne uruchomienie, to zmienia tę opcję...), to gra jest stabilniejsza, nawet po OC potrafi działać nawet przez godzinę bez wyrzutu do pulpitu...

...

 

Nie ma w internetach jakiegoś larum, że 1.04 obniżyła wydajność. U mnie i u brata działa tak samo jak 1.03, co potwierdzali też użytkownicy w tym temacie.

 

Co do pełnego ekranu to poruszane to było już w tym temacie tu: Mój link. ;)

 

Czy ktoś może proszę wytknąć mi paluchem gdzie w plikach .ini jest fulscreen / windowed, żeby można było wymusić full? :E

 

Full ustawiasz w opcjach gry...

ALE, gra traci focus i automatycznie przełącza na borderless window, jeśli ją odpalasz i w trakcie cokolwiek zrobisz myszką, dopóki nie ominiesz intro spacją.

Sytuacja wyglądać może podobnie, jeśli użyje się także pada, przed ominięciem intra.

Ustawianie ekranu w plikach settings i nawet przełączenie ich w tryb "tylko do odczytu" nic tu nie zmienia. Silnik gry, gdy gra traci focus, zawsze przełączy na borderless window.

 

Tutaj o to pytałem, na forum technicznym gry: Mój link.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe nadążadm z czytaniem wątku, wiec sorry bo odpowiedź na moje pytanie pewni już padła.

Jak to jest z punktami za zadania poniżej obecnego levelu. Gdzieś obiło mi się o oko że punktowane są questy do 6 leveli poniżej levelu bohatara.

Czy to fakt czy jakoś inaczej.

Tak, do 6 leveli.

A ja mam takie pytanie o: mam questa którego dostaje się odrazu przy wejściu do lokacji w której jest baron, chodzi o narzędzia dla tej babki, które trzeba przytargać z Undvik, można u niej kupić itemy. Przez przypadek spojrzałem, że ów dziewoja mam Arcymistrza w statusie, co ona potrafi wykuć jeżeli mistrzowski schemat cechu niedźwiedzia wymaga bodajże tylko mistrza prawda?, wnioskuje, że jest też jeszcze coś ponad to tak?

Też się zastanawiam, bo to jedyny arcymistrzowski kowal, jakiego spotkałem. Z drugiej strony faktycznie mistrzowskie schematy są chyba najwyższe, więc może nic z tego nie wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w internetach jakiegoś larum, że 1.04 obniżyła wydajność. U mnie i u brata działa tak samo jak 1.03, co potwierdzali też użytkownicy w tym temacie.

 

My również zaobserwowaliśmy nawet delikatny spadek wydajności na 1.04, ale to są symboliczne różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaobserwowałem spadek jedynie w przypadku ustawienia tekstur na Uber. Wcześniej była znikoma różnica w fpsach pomiędzy tym, a Wysokimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

@focus

Bo 1.04 wprowadzal jakies tam ulepszenia tekstur w bliskiej odleglosci od postaci, wiec wydajnosc mogla lekko spasc. Podobno poprawiono wydajnosc hw, zwlaszcza dropy w trakcie zblizenia na wlosy, ale nie testowalem. Najlepiej to sprawdzic wchodzac do jakiegos domu i klinujac sie miedzy jakimis przedmiotami, a potem obracajac kamere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...