Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dopiero 20 godzin od dnia premiery, nie mam czasu niestety na dłuższą sesje (choć od jutra wieczora zacznę grać porządnie :D).

 

Jednak gdy nie gram ciągle myślę kiedy zagrać :D.

 

Po kilku latach powróciło t

 

Wreszcie powróciło po kilku latach to za czym czekałem.

 

Gra mnie pożarła, w każdej wolnej chwili siadam i gram.

 

Ostatnio takie rzeczy zdarzały mi się przy GTA:SA czy Gothicu 1-2, nawet zbyt wydaje mi się przereklamowane choć bardzo dobre GTA V dość szybko po premierze odeszło w niepamięć.

 

Fakt faktem jestem wielkim fanem uniwersum Wiedźmina więc mnie to nie dziwi :D.

 

Sama gra ma sporo błędów, chociaż nie są to potężne błędy i wielce nie denerwują, poza tym dla mnie to po prostu mistrzostwo.

 

Dziękuje dobranoc :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? bo nadal psia mać nie gram. Po kilkudziesieciu godzinach W3 naddal jest świetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto zdobył mieczyk maugrim ;] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? bo nadal psia mać nie gram. Po kilkudziesieciu godzinach W3 naddal jest świetny?

 

Mam już nabite pewnie jakieś 60 godzin i nadal jest świetnie. Trzyma poziom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatni raz taki głód eksplorowania świata miałem w Gothicu.

 

Pytanko - zebrał ktoś set ciężki Ludu Olch (Dziki gon?). Mam tylko buty - wypadły losowo ze skrzyni...

 

Ogólnie crafting w tej grze wciąga - sety wiedźmińskie są tak skonstruowane, że można je zmieniać właściwie co drugi lvl - kot w ogóle mi nie podszedł (nastawiony na krytyki - dla mnie słabe w tej grze, chociaż cykolpa na 30 lvl samemu będąc na 19ym załatwiłem dzięki wpakowaniu 2krotnie krwawienia), wygląd też...słaby - pod względem wyglądu najbardziej pasuje mi niedźwiadka, niestety adrenalina odnawia się bardzo powoli...więc bawię się gryfem - tu można spamować znakami (ofc do każdego setu odkryta odpowiednia umiejętność z żółtego drzewka - synergia to podstawa - a propo synergii - duże mutageny + jednokolorowe 3 sloty - bonus do danej umiejętności 40%...) - igni to niezły crowd control + obniżenie pancerza, aard pozwala na powalenie i 1 hitowe kille...ogólnie Geralt mocno zyskał w walce odblokowując młynek i analogiczną umiejętność w drzewku ciężkim - młynek siecze normalnych przeciwników jak masło, silny atak specjalny sciąga na hita np. tarczowników - nawet jeśli blokują, bo ignoruje obronę - trzeba tylko trafić.

 

Na razie jestem na 22 lvl - jeszcze nie poszedłem

na przyjęcie z Yen tuż po dotarciu na Skellige

, zajmuję się eksploracją, tak na oko z 80 % Skellige mi zostało...kasy niby jest w bród, ale większe runy kosztują circa 1,5k - jak się chce władowac najlepsze w 3 set wiedźmińskie - tanio już nie jest...

 

Aha  - WAŻNE DOTYCZĄCE SKRZYNI NA STUFF - takowej nie ma, ale...porzucony ekwipunek NIE ZNIKA...ja sobie taką skrzynię 'zrobiłem' w domu kowala z Nowego Sadu - po prostu wyrzucam tam rzeczy (w 1 miejscu) i powracam jeśli czegoś potrzebuję z broni / zbroi...

 

Wiedźmińskie sety statystykami zjadają na śniadanie np. unikalne miecze - szkoda, bo wygląd tychże jest świetny, co z tego jeśli np. wyjątkowy miecz gryfa jest dużo lepszy od np. tego miecza z serowego questu i podobnych...a co dopiero mistrzowski...

 

Co do eliksirów i alkoholu - jest to ZAMIERZONE - twórcy chcieli by gracze nie oszczędzali tychże, dla mnie rozwiązanie jak najbardziej w porządku...zastanawia mnie jedno - czy czasami alchemia nie jest najpotężniejsza (ZNOWU) w tej grze - poszedłem w walkę mieczem + znaki wspomagająco,ale...coś czuję, że w odwarach jest największy potencjał.

 

Jak widać system wbrew pozorom jest głęboki, nie słuchajcie ludzi grających na łatwym etc - polecam od razu przedostatni lub ostatni poziom i kombinować z różnymi opcjami ^^

Edytowane przez mazurxiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

Czy w OXenfurtcie są jakieś questy fabularne? Przeszedłem się naokoło i oprócz gwinta, zlecenia na potwory (jakiś wysoki lvl) i jednego pobocznego nic tam nie ma. Coś ominąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewinęło się tutaj szybko kilka stron, i nie wiem czy o tym było. A więc - co z tymi nowymi sterami od AMD? Dają cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmińskie sety statystykami zjadają na śniadanie np. unikalne miecze - szkoda, bo wygląd tychże jest świetny, co z tego jeśli np. wyjątkowy miecz gryfa jest dużo lepszy od np. tego miecza z serowego questu i podobnych...a co dopiero mistrzowski...

Nie do końca się zgodzę, jest masa unikalnych mieczy, które mają rewelacyjne statystyki i te z wiedzmińskich zestawów mogą tylko im pozazdrościć (np. ogromne przebicie pancerza w przypadku stalowego).

Ja przez bardzo długi czas grałem tylko tymi unikalnymi (jest w czym przebierać).

 

Duży wybór jest też w przypadku pancerzy, ale kompletnie ich wygląd mi nie leży. Kot jest fajny, ale dopiero po ulepszeniach, niedźwiedź - choć nietypowy - też mi się podoba. "Kurteczki" z Wiedźmina 3 podobały mi się znacznie bardziej. Tutaj jest ogólnie dużo cieżkich pancerzy albo uszytych jakby Geralt szedł na jakiś bal. :E

 

Czyli co? bo nadal psia mać nie gram. Po kilkudziesieciu godzinach W3 naddal jest świetny?

Gra trzyma poziom, ma lepsze i gorsze momenty, choć wydaje mi się, że na Skellige jest więcej bzdetnych, nic niewartych znaków zapytania. Wiele z nich jest na otwartym morzu, a to przeważnie... kontrabandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widać system wbrew pozorom jest głęboki, nie słuchajcie ludzi grających na łatwym etc - polecam od razu przedostatni lub ostatni poziom i kombinować z różnymi opcjami ^^

 

100 % racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w OXenfurtcie są jakieś questy fabularne? Przeszedłem się naokoło i oprócz gwinta, zlecenia na potwory (jakiś wysoki lvl) i jednego pobocznego nic tam nie ma. Coś ominąłem?

Bardzo mało. Szczerze mówiąc, miasto trochę zostało potraktowane po macoszemu. Spodziewałem się więcej, przede wszystkim liczyłem na

otwarty uniwersytet i ujrzenie chociażby Shani... A tak jest tylko o niej wzmianka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera by to &*(@^() sterowanie... Tłukłem żywiołaka ziemi na 30, ja mając 24. 10 minut z nim walczę, walczę, została mu 1/5 hp i mnie odrzucił między jakieś kamyki w jaskini z których nie mogłem wyskoczyć. No i mnie załatwił. Kurrrrrde :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie wygrałem od jakiegoś elfa kartę Ciri +15. :E

 

Co do pancerzy - wiedźmińskie są w porządku, reszta bardzo przeciętna, niestety z dużym procentem zwyczajnie brzydkich. Czasem trafi się coś, co można założyć i Geralt wygląda sensownie, ale głównie dlatego, że poprzedni był wyraźne gorszy. Lambert ma całkiem fajny strój, choć i on zamontował jakieś dziwne blachy na nim. Brakuje właśnie typowo wiedźmińskich "kurteczek", można sobie porównać na szybko ze wspomnianą dwójką:

 

http://vitaln.com/ehalos/witcher2/

 

Taki Oathbreaker czy Dragon Scale. :thumbup: Ogólnie większość jacketów z drugiej części wyglądała minimum dobrze, z małymi wyjątkami. No i najgorsza rzecz, czyli te wypukłe napierśniki, robiące z Geralta grubaska. Przykładowo Gryf byłby o wiele lepszy bez tego. Może coś w DLC dorzucą, ale patrząc na ten pierwszy temerski set, mam wątpliwości czy dostaniemy coś interesującego...

 

Wiem, że realia trzeciego Wiedźmina uzasadniają użycie ciężkich pancerzy, ale to żadne wytłumaczenie. Nadal zresztą ten pierwszy strój, który wzbudził swego czasu trochę kontrowersji, prezentuje się nieporównywalnie lepiej od innych. Można się jeszcze bawić w jakieś mixy, typu buty z jednego zestawu, klata z innego, lecz tak szybko zmienia się w tej grze ekwipunek, że dopiero później będzie to miało jakiś sens.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo mało. Szczerze mówiąc, miasto trochę zostało potraktowane po macoszemu. Spodziewałem się więcej, przede wszystkim liczyłem na

otwarty uniwersytet i ujrzenie chociażby Shani... A tak jest tylko o niej wzmianka.

 

 

akurat z uniwersytetem jakoś wybrnęli, bo jest zamknięty przez radowida, gdyby nie to czułbym większe rozczarowanie

 

 

a jak pisałem przed premierą że większość wdzianek to istna brzydota to było żebym nie panikował, prawdę mówiąc najlepiej wyglądająca zbroja imo to ta startowa, którą uważałem rok temu ze słabo pasującą do geralta

jest naprawdę kiepsko pod tym względem, z artworków to nic nie zostało w grze

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej gram tym większe robi na mnie wrażenie grafika i sama gra :D RPG miodny. A i może dobrze że zrobili downgreada bo inaczej to już by mi całkiem oczy wypaliło. I tak co chwile jak słoneczko przyświecie to krajobraz d.... urywa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

Robił ktoś zlecenie Zaginiony Patrol?

 

Zabiłem wivernę, odkryłem ciała jeńców, ale nadal mam czegoś szukać jakbym coś pominął... Mogę też po prostu wrócić do kwatermistrza, ale chciałbym zrobić to zadania na 100%. Wiecie co jeszcze jest tam do odkrycia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można zdobyć schemat na trzeci wygląd zbroi szkoły kota? bo aktualnie mam drugi wygląd i nie wiem gdzie można zacząć zadanie na ulepszenie tej mojej zbroi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może problem z realizacją kodu na Wiedźmina? Został on dołączony do karty (morele.net), a dzisiaj dostałem wiadomość z kodem na emaila. Przy próbie aktywacji pojawił się komunikat, że kod został już zrealizowany. Troche się boje, że nie otrzymam nowego klucza, bo w sumie jak im mogę udowodnić, że ja tego nie aktywowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Gre mam od premiery, aczkolwiek dopiero teraz się do niej mocniej przyłożyłem i zauważyłem że zabijając wszystko (bandytów, utopce) np na 4-5 poziomie, ja mając 1 w ogóle nie otrzymuję doświadczenia.. Czy to tak ma być czy coś nie tak jest? Patch 1.04 wersja z GoG

 

edit: pziom trudności to "krew, pot i łzy"

Edytowane przez beza101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie dostaje się za wykonane zadania. Za zabijanie bandytów itp. chyba nie ma XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z pecetowych braci znalazł spsób na buga związanego z expem? Czy trzeba czekać na patcha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

mam na imię Rafał i mam fioła na punkcie Wiedźmina ale co z tego jak w niedawno zakupioną najnowszą część sagi nie mogę pograć gdyż gra nie widzi pada.

Poddałem mojego pada emulacji co zaowocowało tym że działa on w drugiej części sagi ale niestety w trójka go nie widzi.

Co zrobiłem? W przypadku drugiej części pliki powstałe po emulacji pada wkleiłem do katalogu bin i to wystarczyło

Ale niestety w przypadku trójki wklejenie do bina nie pomogło, ktoś na jednym z forów poradził mi abym jeden z plików podmienił w podkatalogu x64 ale tu również bez skutku.

A więc grę mam, pada mam a grać nie mogę (gra na klawiaturze nie wchodzi w grę bo po prostu nie potrafię wykonywać tylu kombinacji na raz)

Jesteście moją ostatnią deską ratunku poradźcie mi coś proszę!!!

Piszę po raz kolejny na ten temat bo liczę że ktoś się w końcu zlituje i mi pomoże

Przepraszam wszystkich i proszę o wyrozumiałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

akurat z uniwersytetem jakoś wybrnęli, bo jest zamknięty przez radowida, gdyby nie to czułbym większe rozczarowanie

 

 

a jak pisałem przed premierą że większość wdzianek to istna brzydota to było żebym nie panikował, prawdę mówiąc najlepiej wyglądająca zbroja imo to ta startowa, którą uważałem rok temu ze słabo pasującą do geralta

jest naprawdę kiepsko pod tym względem, z artworków to nic nie zostało w grze

Uniwersytet to takie moje osobiste życzenie/oczekiwania względem gry. Jest uzasadnione to fabularnie i to akurat plus, tego nie neguję. Co nie zmienia faktu, że mogli więcej tam ciekawych questów fabularnych wsadzić, a tak w sumie nie ma tam w zasadzie po co wracać.

 

Zbroje i wdzianka na artworku były rewelacyjne. I faktycznie chyba nic/niewiele z tego zostało...

 

Doświadczenie dostaje się za wykonane zadania. Za zabijanie bandytów itp. chyba nie ma XP.

Dostaje się, ale bardzo niewiele. Oczywiście muszą mieć poziom w miare bliski do twojego, bo to działa tak jak questy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...