Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Panowie,

 

Miałbym do Was gorącą i ogromną prośbę - czy któryś z was mógłby dla mnie użyczyć seava, zdobyłem 9 level, poziom trudności pierwszy bądź drugi, byłem w Oxenfurcie po rozmowie z córką barona i wczoraj mój najmłodszy szwagier chcąc pograć sobie w Wiedźmina 3 coś zrobił przez aplikację GOG że straciłem całą grę i savy które tam były :mad:

 

Proszę pomóżcie mi bo miałem za sobą 25-30 godzin gry za sobą a tutaj takie coś a jestem wielkim fanem Wiedźmina 3.

Edytowane przez Papencjusz_27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba nigdy nie skończę tej gry. Grałem wczoraj 5h i zdążyłem zrobić tylko 2 zadania :E

 

Jak macie ustawiony hud? Świetnie wypada wyłącznie wszystkiego, ale cholernie ogranicza dostęp do informacji o stanie zdrowia jak i aktywnych "bonusów" :P

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patch naprawiający xp ma wyjść w poniedziałek, niech zrobią patch do penisa bo jakoś dziwnie teraz mi się gra więdząc, że mam pusto w gaciach ;).

 

Tutaj o poniedziałkowym patchu:

 

http://www.gamewatcher.com/news/2015-29-05-next-pc-patch-for-the-witcher-3-expected-monday-will-address-no-xp-glitch

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, obok barona jest pieczara z ta wywerna czy czymś tam, pokonałem ją ale dalej ikona jaskini jest biała, to samo w miejscu gdzie jest schemat na srebrny miecz do setu gryfa, teraz nie wiem czy wejście do jaskini ma zawsze być białe czy może czegoś nie zebrałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw: był kiedyś w jakiejs grze fiut? Do cycków i cipek już się wszyscy przyzywczaili ale penisa chyb nigdzie nie było? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Velen chwyciłem robaka i mam jedno zadanie nie do rozwiązania "ludzie w opalach", bo klucz nie wypadł z bandyty :(

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy można wyłączyć tą zajawkę podczas ładowania? Słuchać tego 50 raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Przepraszam, ale czy oni coś grzebali przy grafice aby zrobić takie promo ? Wiem, że nie wyglada to jakoś ultra mega szałowo, ale na pewno o wiele lepiej niż w mojej grze na standardowych uber detalach :)

Edytowane przez Tom24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przepraszam, ale czy oni coś grzebali przy grafice aby zrobić takie promo ?

Da się tę grę upiększyć ponad to, co widać na uber: http://forum.pclab.pl/topic/1048713-Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon-Modyfikacje/

 

Modyfikacja od Alka, ale to rzecz na grubego zwierza, aka Titan X.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie,

 

Miałbym do Was gorącą i ogromną prośbę - czy któryś z was mógłby dla mnie użyczyć seava, zdobyłem 9 level, poziom trudności pierwszy bądź drugi, byłem w Oxenfurcie po rozmowie z córką barona i wczoraj mój najmłodszy szwagier chcąc pograć sobie w Wiedźmina 3 coś zrobił przez aplikację GOG że straciłem całą grę i savy które tam były :mad:

 

Proszę pomóżcie mi bo miałem za sobą 25-30 godzin gry za sobą a tutaj takie coś a jestem wielkim fanem Wiedźmina 3.

Zaraz Ci wysle tylko kompa odpale ;) Mniej wiecej ten moment ale nie wiem czy cos nie umknelo...

Edytowane przez Xava2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw: był kiedyś w jakiejs grze fiut? Do cycków i cipek już się wszyscy przyzywczaili ale penisa chyb nigdzie nie było? :E

W GTA V jest scena, w ktorej Trevor sciaga spodnie i widac tam kawalek jego pyty :E Jest w scenie z Panem Marmoladka :E

 

Pany, jak wyglada sprawa z loadingami w grze? Warto zainstalowac Wieska na SSD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci wysle tylko kompa odpale ;) Mniej wiecej ten moment ale nie wiem czy cos nie umknelo...

 

 

Dziękuję Ci bardzo, będę Ci dozgonnie wdzięczny :) Za 1,5 miesięca urodzi mi się córeczka i później nie będę miał czasu na gry więc chciałbym bardzo przejść Wiedźmina 3 do tego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, już to widzę. Za dwa tygodnie będzie: "Znacie jakieś mody na powiększenie penisa? chciałbym zwiększyć imersję z protagonistą" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę, chodzi konkretnie o miksturkę do resetu punktów, czy jeśli jej użyje, to zostaną mi zwrócone wszystkie punkty?, tzn te które mam z wbijania lvl oraz te które zdobyłem z kapliczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z kapliczek (miejsc mocy) nie.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz materiał z premiery W3 w "Blue City" :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kapliczek (miejsc mocy) nie.

Tzn, że będę musiał jeszcze raz po wszystkich latać czy one wtedy po prostu przepadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przepada. Już 3 razy korzystałem z tej mikstury i za każdym razem zwraca nam wszystkie pubkty, łącznie z tymi, które zyskujemy z kapliczek mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przepada. Już 3 razy korzystałem z tej mikstury i za każdym razem zwraca nam wszystkie pubkty, łącznie z tymi, które zyskujemy z kapliczek mocy.

Dzięki bardzo :), aha i jeszcze jedno, co robić z trofeami, jest jakieś specjalne miejsce, npc, który je na przykład odkupuje, za więcej niż te 20-30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, parametr na zwiększenie ilości krwi podczas cięcia proszę, ktoś podawał kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mogę zrobić sobie miecz gryfa?Nie mam zrobionej misji od kowala(ten od pierogów)ponieważ mam 10 lvl a misja sugerowany lvl 24,jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że wy jesteście już zdecydowanie dalej, niemniej napiszę :)

 

ta gra jest świetna m.in ze względu na sekrety, wczoraj zastanawiałem się jak dostać się do samotnej wieży (latarni), najpierw po skałach, potem dookoła, a potem pod wodą, przypominają mi się najlepsze czasy Gothica, a później można zobaczyć fajną panoramę.

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/537/ihlYsC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...