Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, są.

Nie, nie musisz.

GOG sam wykryje zainstalowanego Wiedźmina.

 

Niestety zainstalowałem i nie wykryło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona w 73h, 73% odblokowanych osiągnięć...

 

szok, ja mam ok. 70 i 10 poziom, jestem żółwiem, albo wy gepardami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak grać efektywniej w Gwinta? Zawsze praktycznie przegrywam w trzeciej rundzie, bo nie mam dobrych kart a przeciwnik wyciaga mega silne cały czas. Jakieś rady :P ?

Edytowane przez kobalto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać efektywniej w Gwinta? Zawsze praktycznie przegrywam w trzeciej rundzie, bo nie mam dobrych kart a przeciwnik wyciaga mega silne cały czas. Jakieś rady :P ?

 

Ja zawsze staram się wyciągnąć od przeciwnika tyle kart ile się da w pierwszej rundzie. AI ma tendencje to wykładanie sporej ilości kart nawet jeżeli ma już sporą przewagę, więc wykładam pogodę, czy jakieś słabe jednostki jak mam. Potem bitwa w rundzie 2. A w 3 najczęściej zostaje mu 1 karta i wystarczy że mam zachowaną jedną mocną i wygrywam.

 

Oczywiście nie zawsze to działa. Plus karty pogodowe potrafią naprawdę namieszać jeżeli się je odpowiednio wykrozysta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasięg rysowania detali jest wręcz śmieszny

http://imgur.com/a/euxPL

 

znajdź 1 szczegół "jak nie patrzę to go nie ma" ;p

 

all max

 

na tych screenach wygląda to fatalnie ale LOD budynków poprawi następny patch, aczkolwiek niektóre rzezy LODu można poprawić, gra może wygląda jak kupa, ale też może wyglądać jak najlepiej wyglądająca gra na PCtach, jeśli chodzi o rpgi i sandbox to bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

szok, ja mam ok. 70 i 10 poziom, jestem żółwiem, albo wy gepardami :)

Przecież Ty przez 50 godzin z tych 70 robiłeś screeny. :hmm:

Jak grać efektywniej w Gwinta? Zawsze praktycznie przegrywam w trzeciej rundzie, bo nie mam dobrych kart a przeciwnik wyciaga mega silne cały czas. Jakieś rady :P ?

Przede wszystkim wygrać jakieś dobre karty, sporo fajnych można też nabyć od karczmarzy/kupców/rzemieślników. Reszta jak wyżej, bo też stosuje taką taktykę - grać na pas w pierwszej rundzie, niech się przeciwnik wystrzela z lepszych kart. Nie ma jednej, w 100% skutecznej taktyki, jeśli tak wiele zależy od kart właśnie i rozdania.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh mnie niestety też dotknął problem z dostawaniem expa za zadania. Dotarłem dzisiaj na skellige, ruszyłem trochę główny wątek i za żadne zadanie nie dostałem doświadczenia... Szkoda, bo dzisiaj mam ostatni weekend kiedy mogę dłużej pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Jak grać efektywniej w Gwinta? Zawsze praktycznie przegrywam w trzeciej rundzie, bo nie mam dobrych kart a przeciwnik wyciaga mega silne cały czas. Jakieś rady :P ?

Odpuść pierwszą rundę, albo drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI jest czasami durne w gwinta , najlepszy był typ co w drugiej rundzie dowalił 154 talią potworów i przegrał w 3 bo mu zostały pogody i jakiś potworek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak sobie poczytałem o tych nowych płatnych dodatkach i wydaje mi się że:

 

 

Jedną postać poznaliśmy już przy okazji kiedy szukaliśmy Yennefer w karczmie w Biały Sadzie. Chodzi mi mianowicie o Pana Lusterko

 

 

Może ktoś potwierdzić czy się nie mylę?

 

Co do gry to mam 85 godz. i właśnie dotarłem do Skellige. Klimat iście Skyrimowy na tych wyspach jest.

Edytowane przez Strilok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczytałem o tych nowych płatnych dodatkach i wydaje mi się że:

 

 

Jedną postać poznaliśmy już przy okazji kiedy szukaliśmy Yennefer w karczmie w Biały Sadzie. Chodzi mi mianowicie o Pana Lusterko

 

 

Może ktoś potwierdzić czy się nie mylę?

 

na razie wszystko na to wskazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dot. czerwonych mutagenów, ciężko mi je znaleźć, znaczy mam ich pełno ale np mutagen z wiwerny z wilkołaka, a ich nie da się łączyć.

Czy da się jakoś zamienić je na zwyczajne czerwone aby dokonać połączenia, a jeśli nie to gdzie można znaleźć jakąś większą ich liczbę bo kurde u mnie to ich jak na lekarstwo....

 

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@orator

Ściągnąłem 64 bitowego emulayora ale nie działa bo mam taki komunikat:

Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVCP120

Spróbuj ponownie zainstalować program aby naprawić problem

W każdym bądź razie wiem już dlaczego ga nie widziała pada

Jakbyś mi pomógł rozwiązać ten problem byłbym wdzięczny

Edytowane przez raf35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęste lasy Ard Skellig wyglądają fantastycznie. :thumbup: Bardzo podoba mi się ta lokacja, wygląda na bardziej zróżnicowaną od Velen, choć jeszcze wszystkich miejsc nie odwiedziłem. Zaliczyłem też akcję na jednorożcu z Yennefer, aka "puść grzywę". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dot. czerwonych mutagenów, ciężko mi je znaleźć, znaczy mam ich pełno ale np mutagen z wiwerny z wilkołaka, a ich nie da się łączyć.

Czy da się jakoś zamienić je na zwyczajne czerwone aby dokonać połączenia, a jeśli nie to gdzie można znaleźć jakąś większą ich liczbę bo kurde u mnie to ich jak na lekarstwo....

 

Dzięki ;)

Mam dokładnie ten sam problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto instalowac nowy patch ? ponoc ludzia gre wysypuje ? Obecnie gram na ps4 ale we wtorek bede mial gtx 970 wiec napewno bede chcal potestowac na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na nowych patchu z 10 godzin, przestało wysypywać, chociaż to niczego nie dowodzi, bo zaraz może się zacząć wysypywać, jak poprzednio też potrafiło kilka godzin działać, a potem się 5 razy wysypać w ciągu 3 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ech... 114 godzin grania, gra ukończona. "Olałem" sporo pytajników na Skellige (znaczy się te na morzu, głównie kontrabanda). Chcę więcej!:) Zakończenie? Myślę, że wybrałem dobrze:) Z najważniejszych wyborów:

 

Djikstre zatłukłem, Radowid zginął z rąk Fillipy, Ciri przeżyła i została wiedźminką, Geralt wrócił na szlak - dałem się podpuścić, liczyłem na szalone threesome z Yen i Triss i obie mnie olały

 

 

Czekam na płatne rozszerzenia, a teraz idę ochłonąć.

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto instalowac nowy patch ? ponoc ludzia gre wysypuje ? Obecnie gram na ps4 ale we wtorek bede mial gtx 970 wiec napewno bede chcal potestowac na PC.

Jaki znowu nowy patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyc eliksir, ktory pozwala zapomniec wydane punkty umiejetnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać efektywniej w Gwinta? Zawsze praktycznie przegrywam w trzeciej rundzie, bo nie mam dobrych kart a przeciwnik wyciaga mega silne cały czas. Jakieś rady :P ?

 

Mnie pomógł ten tekst: http://zagraceni.pl/gwint-krotki-poradnik-dla-poczatkujacych-wiedzmin-iii

 

Ja osobiście od każdego karczmarza od razu kupywałem wszystkie karty, które miał dostępne, na początku ciężko było wygrywać z postaciami questowymi, ale jakoś poszło, a po paru grach w zasadzie 90% pojedynków wygrywałem za pierwszym razem. Wbrew pozorom gwint nie jest taki straszny, jak na początku wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest świetny. Ważnym jest żeby przy każdej możliwej okazji kupić u karczmarzy karty. Ja w zależności od tasowania cisnę od początku mocne dwie rundy albo pasuję w pierwszej i kończę dwoma ostatnimi. Warto mieć kartę "czysta pogoda" pod ręką i polecam też pod dowódcą (talia północny) mieć podwajanie pkt jednostek oblężniczych. Tym sposobem klepie każdego jak leci :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie znajduję się składnik rzemieślniczy albedo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie znajduję się składnik rzemieślniczy albedo?

Musisz go stworzyć w oknie alchemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...