Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, no to faktycznie nie warto się ociągać, teraz mam 23 level i niedaleko do 24, z tymże te zadania co sobie zaplanowałem nie dadzą mi zbyt wielu punktów, część a w zasadzie większość jest szarych, po prostu chcę je mieć za sobą.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj spotkałem łowce głów Django jakiś tam. Sporo fajnych smaczków.

i jeszcze jeden klasyk :

-"A gdzie jest Zed?"

- "Zed zszedł..."

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mistrz walki na pięści w Novigradzie - DURDEN?

Nawiązanie do Fight Club [Tyler Durden].

 

Jak do piwnicy zejdziesz u krwawego Barona, jak mijasz drzwi, to jest dialog z Pulp Fiction - że trzeba obudzić pokrakę. Nie wiem czy pamiętacie takiego gościa całego w skórze, trzymali go w skrzyni w tym filmie [ten który zgwałcił Marcelusa]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z walka na pięści jest jeszcze Cygan o bardzo irlandzko brzmiącym imieniu/nazwisku, nawiązanie do Snatcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to postanowione, z rozpoczęciem Wiedźmina wstrzymuje się do wyjścia wszystkich darmowych DLC i jeszcze z 2-3 aktualizacji :E

Zamieniam kolejność i ulubiona grę zostawiam na koniec, a dzisiaj rozpoczynam przygodę z Pillars of Eternity, które planuje mocno przysiąść.

Lubie jak emocje po takim tytule opadną, ludzie pokończyli grę, a ja dopiero zacznę się bawić jak dziecko, przechodząc w miarę połatana grę pierwszy raz :)

 

 

Tak na marginesie. Wczoraj usłyszałem od znajomego, ze w Anglii, nawet w szkołach Wiedźmin robi ogromna furorę. Jego 16 letni syn z córką, którzy nie interesowali się wcześniej Wiedźminem, graja teraz w 1 i 2 cześć bo koniecznie chcą je przejść przed zagraniem w 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj przez długie okres Wiedźmin będzie odnośnikiem.

 

-w 2016 tytuł xxx zostaje goty ale mimo to "prawie jak wiedźmin 3 " :notworthy:

Edytowane przez RozQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to geralt, yen, triss, ciri i inni ile mają lat bo wychodzi że geralt z yen koło 50 a reszta to nie wiadomo pisać co myślicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to geralt, yen, triss, ciri i inni ile mają lat bo wychodzi że geralt z yen koło 50 a reszta to nie wiadomo pisać co myślicie :D

Ciri ma bodajże 20 lat, wiek pozostałej trójki nigdy nie został dokładnie sprecyzowany.

 

A nie, Yenn został, skubana ma już setkę na karku.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to geralt, yen, triss, ciri i inni ile mają lat bo wychodzi że geralt z yen koło 50 a reszta to nie wiadomo pisać co myślicie :D

Na początku gry chyba Vesemir coś wspomina, że Geraltowi niedługo stuknie setka, ale nie pamiętam, czy on to mówił żartem, czy serio :E

A może mi się śniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geralt w ostatniej książce sagi jest w okolicach 100lat, Ciri na początku sagi miała 12-13 lat (o ile dobrze pamiętam wiek Ciri), Yen jest...stara, chyba troszkę starsza niz Geralt, ale niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geralt w ostatniej książce sagi jest w okolicach 100lat, Ciri na początku sagi miała 12-13 lat (o ile dobrze pamiętam wiek Ciri), Yen jest...stara, chyba troszkę starsza niz Geralt, ale niewiele.

Na pewno? Czytałem ostatnio sagę i nie przypominam sobie, aby wiek był kiedykolwiek podawany. Yennefer na pewno nie ma 100 lat, bodajże 94. Dyskusja na ten temat prowadzona jest od dawien dawna i ogólnie wychodzi na to, że Sapkowski mocno się zakręcił z wiekiem postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yennefer na pewno nie ma 100 lat, bodajże 94.

W grze już ma. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze już ma. :E

W Wieży Jaskółki przyznaje się do tego, że ma 94 lata, pierwsza część gry ma miejsce kilka lat po książkach, mówi się o 5 latach. W dwójce miałaby więc 99 lat, bo ona zaczyna się zaraz po wydarzeniach z jedynki. Trójka pół roku po dwójce, więc teoretycznie mieści się jeszcze w setce. :E Mogą więc zrobić DLC z imprezą urodzinową, ale Yen się nigdy nie przyzna do przekroczenia 100 lat, więc nici z chlania na miarę Kaer Morhen. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle, a jestem fanem BG i od razu wyłapałbym podobieństwa. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/.../ Yen jest...stara, chyba troszkę starsza niz Geralt, ale niewiele.

 

Stara ale jara :E

 

Takich kształtów szukać ze świecą :P

 

 

9407739800_1434652489_thumb.jpg 6779384300_1434652490_thumb.jpg 2318398100_1434652492_thumb.jpg 3967765400_1434652493_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara ale jara :E

 

Takich kształtów szukać ze świecą :P

 

 

9407739800_1434652489_thumb.jpg 6779384300_1434652490_thumb.jpg 2318398100_1434652492_thumb.jpg 3967765400_1434652493_thumb.jpg

Mania czarodziejek, ciało dwudziestolatki, umysł cóż :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yen wygląda pięknie.

 

Tris też.

 

Meira też.

 

Nawet hologram przedstawia piękną czarodziejkę.

 

 

Pod tym względem, to absolutny rekord świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakich detali mogę spodziewać się po sprzęcie z sygny w FullHD? Bo nie wiem czy jest sens kupić grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakich detali mogę spodziewać się po sprzęcie z sygny w FullHD? Bo nie wiem czy jest sens kupić grę.

 

Na FHD dropi klatki na dowolnych detalach. Mniej więcej 23-30. W 1680x1050 można grać średnich mniej więcej. Też mam 570, wiem z autopsji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to sobie odpuszczam. Nie widzę sensu inwestować w kartę byle by w W3 zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde runa zamrażania chyba ma buga, bo wsadziłem najmniejszą w miecz i wszystkich zamrażam za każdym strzałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Mam 6 poziom, jakiś tam mutagen wstawiam w pole 10.

Mam 4 dostępne punkty (pole 2)

Mam na odkryte pola 9.

Nie mogę przenieść żadnej umiejetności z pól oznaczonych jako 3 na pola oznaczone jako 9. Co trzeba zrobić aby zapełnić pole 9?

Mój link

Edytowane przez marlau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...