Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie:

Mam 6 poziom, jakiś tam mutagen wstawiam w pole 10.

Mam 4 dostępne punkty (pole 2)

Mam na odkryte pola 9.

Nie mogę przenieść żadnej umiejetności z pól oznaczonych jako 3 na pola oznaczone jako 9. Co trzeba zrobić aby zapełnić pole 9?

Mój link

 

 

Tam przenosisz umiejętności oznaczone jako 4 chyba że się w Twoich oznaczeniach pogubiłem.

 

Niewazne z którego pola przeciągam (3 lub 4) nie mogę zapełnić pól oznaczonych jako 9.

Mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego?

 

b5foe14d3eym_t.jpg

Edytowane przez marlau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię od razu jak tylko mi się ściągnie. Nie mam zamiaru po raz kolejny przez to pzechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię straszyć ale sam mod już mógł cos namieszać w sejwach i nawet po reinstalacji możesz mieć problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo średnia wieku userów w tym wątku to 12 lat, albo średnia IQ to 60 - tylu spoilerów ile jest tutaj to ja nie widziałem przez całe swoje życie a trwa ono niemal trzykrotnie dłużej od domniemanej i wspomnianej przeze mnie wyżej średniej. Jednak S. Lem miał rację.

 

ps. Ja warna dostanę błyskawicznie na 100% - ci idioci, którzy psują innym grę nie dostaną ich również bankowo. To forum to dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota zasada - jeżeli boisz się spoilerów to nie czytaj wątków o grze, proste jak budowa cepa, no ale pozrzędzić trzeba, tak po polsku, bo inaczej to człowiek źle sie czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum to dno.

Teoretycznie więc pasujesz tutaj idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewazne z którego pola przeciągam (3 lub 4) nie mogę zapełnić pól oznaczonych jako 9.

Mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego?

 

b5foe14d3eym_t.jpg

Z pola oznaczego jako 3 nie da sie przeniesc nic bo one sa jako standardowe/passywne :lame: , a co do tego ze z 4 do 9 nie mozesz nic wlozyc to po pierwsze bylbys laskawy odblokowac jakas umiejetnosc, a po drugie wlozyc ja do nie zablokowane slotu? DO tych z klodka wlozyc nie mozna...

 

Co do tych ktorym gra sie wywala po instalacji moda jak i po usunieciu go, ostrzegalem pare stron temu przed tym ze moze zaszkodzic. W twoim przeypadku modlilbym sie o to zeby save nie byl zepsuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rozwoju postaci w zakładce "zdolności ogólne" można wykupić taką zdolność, że gdy ma się elementy lekkiej zbroi to dostaje się jakieś bonusy ale u góry jest napisane "techniki szkoły kota" więc te bonusy będą tylko gdy będę ubrany z rynsztunek szkoły kota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rozwoju postaci w zakładce "zdolności ogólne" można wykupić taką zdolność, że gdy ma się elementy lekkiej zbroi to dostaje się jakieś bonusy ale u góry jest napisane "techniki szkoły kota" więc te bonusy będą tylko gdy będę ubrany z rynsztunek szkoły kota ?

Tak, tylko rynsztunek szkoły kota. Co zresztą jest napisane w opisie tej umiejętności, chyba nie doczytałeś.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za info ;)

A powiedzcie mi jeszcze w co najlepiej inwestować , w "szermierka" to na pewno "szybki atak" i właśnie zastanawiam się czy "trans bojowy " czy "defensywa" . Bo w tym transie dostaje się hp jak spadnie do 0 no ale tak sobie myślę, że ciężko tak trafić żeby toś mnie zaatakował i mi zostało równe 0 , bo na przykład będę miał 35hp i ciachnie mnie i zabierze 50 pkt to od razu umrę , czy po prostu przez chwilę będę miał 0 pkt i wtedy by mi się one odnowiły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wyszło zakończenie :x :x :x :X :X :X :X :X :X

 

 

 

 

Elf wysyła Ciri do pokonania białego zimna i co się z nią dzieje ? umiera na tym zadupui śnieżnym ? niech mi ktoś to wytłumaczy bo nie kumam.

 

Radowid wygrywa , nastaje czas prześladowań , Emhyr martwy

 

Wiedźmin w rozpaczy , zabija ostatnią wiedźmę i odnajduje medalion i zabijają go potwory

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wyszło zakończenie :x :x :x :X :X :X :X :X :X

 

 

 

 

Elf wysyła Ciri do pokonania białego zimna i co się z nią dzieje ? umiera na tym zadupui śnieżnym ? niech mi ktoś to wytłumaczy bo nie kumam.

 

Radowid wygrywa , nastaje czas prześladowań , Emhyr martwy

 

Wiedźmin w rozpaczy , zabija ostatnią wiedźmę i odnajduje medalion i zabijają go potwory

 

Najgorsze zakończenie z możliwych.

tu masz filmik ze wszystkimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię straszyć ale sam mod już mógł cos namieszać w sejwach i nawet po reinstalacji możesz mieć problem.

Jeśli tak to mam nadzieję że namieszał tylko w tych w których był użyty bo nie pograłem na tym zbyt długo może ze 30min. Jeśli jednak zepsuł wszystkie to będę bardzo smutny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wyszło zakończenie :x :x :x :X :X :X :X :X :X

 

 

 

 

Elf wysyła Ciri do pokonania białego zimna i co się z nią dzieje ? umiera na tym zadupui śnieżnym ? niech mi ktoś to wytłumaczy bo nie kumam.

 

Radowid wygrywa , nastaje czas prześladowań , Emhyr martwy

 

Wiedźmin w rozpaczy , zabija ostatnią wiedźmę i odnajduje medalion i zabijają go potwory

 

Coś ty ku*** najlepszego narobił :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wyszło zakończenie :x :x :x :X :X :X :X :X :X

 

 

 

 

Elf wysyła Ciri do pokonania białego zimna i co się z nią dzieje ? umiera na tym zadupui śnieżnym ? niech mi ktoś to wytłumaczy bo nie kumam.

 

Radowid wygrywa , nastaje czas prześladowań , Emhyr martwy

 

Wiedźmin w rozpaczy , zabija ostatnią wiedźmę i odnajduje medalion i zabijają go potwory

 

 

 

coś Ty uczynił :o

 

@up widzę, że podobne odczucia.

Edytowane przez RozQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wyszło zakończenie :x :x :x :X :X :X :X :X :X

O ja cię, nie wiedziałem, że G.R.R Martin ma konto na naszym forum. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, uczciwie na nie zapracował. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wyszło zakończenie :x :x :x :X :X :X :X :X :X

 

 

 

 

Elf wysyła Ciri do pokonania białego zimna i co się z nią dzieje ? umiera na tym zadupui śnieżnym ? niech mi ktoś to wytłumaczy bo nie kumam.

 

Radowid wygrywa , nastaje czas prześladowań , Emhyr martwy

 

Wiedźmin w rozpaczy , zabija ostatnią wiedźmę i odnajduje medalion i zabijają go potwory

 

 

 

a co z kobietam? :E intrygujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wyszło zakończenie :x :x :x :X :X :X :X :X :X

Miałem dokładnie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z kobietam? :E intrygujące.

Zgaduję - spalone na stosie przez Łowców Czarownic. Gwałtu też bym nie wykluczył.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy dwóch socjopatów na forum :E

 

Zgaduję - spalone na stosie przez Łowców Czarownic. Gwałtu też bym nie wykluczył.

 

:E

Widząc jego zakończenie to pewnie w dokładnie takiej kolejności 8:E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mniemam,zmiana poziomu trudnosci w grze ( Novigrad zaczynam)na ostatni, to achivments normalnie wpadnie za przejscie gry na najtrudniejszym ?

Edytowane przez matros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mniemam,zmiana poziomu trudnosci w grze ( Novigrad zaczynam)na ostatni, to achivments normalnie wpadnie za przejscie gry na najtrudniejszym ?

No nie bardzo, całą grę trzeba tak przejść, a nie przełączyć sobie na ostatni przed samą końcówką. :E To by było chyba trochę za proste, nie uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie , jedno pytanie dot Białe Zimno

 

 

 

 

 

Ale co to jest te je%@^e Białe Zimno , że Ciri została gdzieś tam teleportowana i umiera na tym mrozie ? o co z tym chodzi :x musiała się poświęcić czy jak?

 

 

Jeszcze te czarno białe wspomnienia , aż mi sie smutno zrobiło , bez kitu xd

 

 

 

 

 

O ja cię, nie wiedziałem, że G.R.R Martin ma konto na naszym forum. :E

 

 

 

 

 

Chyba sobie wkleję ten komplement w podpis :D

Edytowane przez rem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...