Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam już 12 poziom i dalej w startowym pancerzu biegam :E Utopce są najtrudniejszym przeciwnikiem, to jakieś nieporozumienie :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem na co wydawac to kupowałem wszystkie receptury u zielarzy :E

 

 

Chociaż ostatniej zmiany trochę żałuję - z mistrzowskiego Kota przesiadłem się na mistrzowskiego Niedźwiedzia. Pancerz trochę wzrósł, ale DMG poleciał :kwasny:

 

 

Ja przeleciałem prawie całą gre w Kocie.

Edytowane przez PwnT^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarłem już do nowigradu i mam 3k koron, czy to normalne? nie wiem jak to wydać w sensowny sposób

Ja mam 8k i jeszcze nie dotarłem do novigradu, tka to normalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten turniej w gwinta w passiflorze to najtrudniejsze zadanie w grze :E Za 5 albo 6 razem cały przeszedłem :) Mi tam kasy nigdy za wiele nie było aż do momentu wygrania tego turnieju... teraz mam 8k. Chyba nic nie kupujecie u sprzedawców :E Wbrew pozorom można to szybko wydać.

 

Na razie w ogóle olewałem ten rynsztunek wiedźminski, to co znajduje na ogół jest lepsze i nawet nie chce mi sie szukać wszystkich schematów, jeśli coś pod koniec gry z nich wybiorę to gryfa albo wilka.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak omineły cię książki :P To w nich się dowiesz skąd ma amulet szkoły kota

Jakto mało wiedźmińsko - wszystko uj strzelił, to bardzo wiedźmińsko :E

 

 

 

Jakoś wcześniej nie zwróciłem uwagi, że jak wzięła od Vesemira to miała dwa a kot podobny do wilka to jakoś nie skojarzyłem. A od przeczytania książek też już trochę minęło :lol2:

 

 

Ja w połowie gdy zrobiłem przesiadkę z rynsztunku kota na niedźwiedzia i w nim ukończyłem grę. Kasy kończąc miałem 20k, w międzyczasie trochę się rozeszło na receptury od alchemików i zielarzy, resety talentów, wyrunowanie mieczy i wyglifowanie armoru.

Edytowane przez osimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się olewa zadania poboczne;)

 

 

Skąd wiesz ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie czytałem twojego zakończenia, żeby sobie nie psuć gry ale to, że olewanie zadań pobocznych skutkuje większym chaosem i "gorszym" zakończeniem wiadomo po prostu.

 

@down

Oczywiście, że można grać dalej, w końcu to sandbox... ale lepiej wcześniej pokończyć, żeby wszystko się układało w zgrabną całość ;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu głównej fabuły można normalnie grać dalej czy lepiej wcześniej wszystko pokończyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu głównej fabuły można normalnie grać dalej czy lepiej wcześniej wszystko pokończyć?

 

 

Można grać dalej , budzisz się w KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 12 poziom i dalej w startowym pancerzu biegam :E Utopce są najtrudniejszym przeciwnikiem, to jakieś nieporozumienie :E

 

Ja chyba do 15 lvl biegałem z tym podstawowym. Dla mnie wygląda najlepiej, później wilk, a następnie kot. Reszta mi się nie podoba. Tzn. te inne wiedźmińskie są jeszcze całkiem ok, ale w tych losowych Geralt wygląda jak pajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z was złożył rynsztunek szkoły wilka? Ja zaczęłam składać kota ale nie wiem który jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z was zaczął robić zadania poboczne na początku gry? Otóż mam problem, że mimo 4 poziomu otrzymuje zadania na poziom 7-10 i wyżej. Wiele z nich udaje się wykonać. Gram na poziomie trudności Droga ku zagładzie. Popada się kilka razy, ale mnie to słabo rusza. Zna ktoś na to rozwiązanie?

 

EDIT: Tylko niektóre zadania główne są na poziomie 4-5.

Edytowane przez Mathi93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra jest zaprojektowana, trzeba pilnować głównego wątku, jest to głowne źródło expa. Zadania poboczne o podobnym lvl ładnie i spójnie zgrywają się z głownym wątkiem. To nie skyrim tu jesteś Geraltem i to jego "odtwarzasz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z was zaczął robić zadania poboczne na początku gry? Otóż mam problem, że mimo 4 poziomu otrzymuje zadania na poziom 7-10 i wyżej. Wiele z nich udaje się wykonać. Gram na poziomie trudności Droga ku zagładzie. Popada się kilka razy, ale mnie to słabo rusza. Zna ktoś na to rozwiązanie?

 

EDIT: Tylko niektóre zadania główne są na poziomie 4-5.

Trzeba mieszać wszystkie zadania (główne z pobocznymi) + znaki zapytania z mapy, nie ma liniowego przydziału questów na twój aktualny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Trochę się wkręciłem w łażenie po wioskach. Ciekawie jest zaprojektowane, mimo niesamowicie zredukowanych detali (wraz z modyfikacjami pliku ini). Jak nie uda się wbić 35 poziomu na koniec gry to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkie questy dotyczące Gwinta a karty Ciri ciągle nie mam. :mad2: Cholerny bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakim levelem się kończy grę ze wszystkimi pobocznymi?

U mnie to był 35 poziom. Nie zebrałem wszystkich kart + gdzieś do 14lvl grałem z tym zabugowanym Expem.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba do 15 lvl biegałem z tym podstawowym. Dla mnie wygląda najlepiej, później wilk, a następnie kot. Reszta mi się nie podoba. Tzn. te inne wiedźmińskie są jeszcze całkiem ok, ale w tych losowych Geralt wygląda jak pajac.

Serio? Patrzycie na daną zbroję tylko pod kątem tego czy Geralt w niej ładnie wygląda? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Patrzycie na daną zbroję tylko pod kątem tego czy Geralt w niej ładnie wygląda? :E

Owszem, jest to bardzo ważny czynnik - ja latam tylko w zbrojach cechowych, od momentu gdy mogłem w końcu taką założyć. Żongluję Kotem i Gryfem. Reszta wygląda słabiutko.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ja wbiłęm 35 ze zbugowanymi main questami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...