Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony cała jego historia z poprzednich gier i książek, z drugiej jednak wielu graczy lubi tworzyć sobie postać i bawić się różnymi klasami i stylami walki. Tu mamy Geralta klasy Wiedźmin.

Wolę jednak postać podpartą jakąś historią niż jakiegoś no-name`a, którego dopiero rozwijamy, przynajmniej w tego typu grze mocno bazującej na fabulę i świetnie zarysowanych postaciach.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven

 

Zgłaszaj pomysł na jakiś crowdfunding , jest genialny w swej prostocie.

 

Miliony Eurogąbek gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę pomysły to niektórzy mają, wiedźmin i jakieś CO-OP no brak słów może jeszcze MMO zróbmy? Jak dla mnie to takiego typu próby zrobienia wiedźmina powinny być zabronione bo wtedy cały czar pryska.

 

Jedyne co mnie denerwuje to poziomy jakie trzeba mieć aby założyć wiedźmiński rynsztunek szkoły wilka. Na mistrzowski trzeba mieć 34 poziom gdzie ja już kończę grę mając 31 lvl i zostało mi z 4-5 godzin gry. Powinien być 30lvl na mistrzowski i zarazem z każdą słabszą wersją rynsztunku o te 4lvl niżej aby móc to założyć no i mechanika ruchów Geralta czasem mnie tak irytuje że szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jestem na etapie

w którym mam iść do kasztelu Barona po tego stwora Umę, potem według tego co powiedział Geralt od razu do Kaer Morhen

- i chciałem się zapytać czy to już końcówka głównego wątku ? Ile mniej więcej % jeszcze mi zostało ?

 

PS : Proszę odpowiedzieć tylko ile zostało, nie zdradzajcie mi absolutnie niczego, nawet najmniejszego szczegółu nie chce znać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało Ci ok. 15h gry. Można to nazwać finiszem, ale takim dłuuuugim i pełnym treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę pomysły to niektórzy mają, wiedźmin i jakieś CO-OP no brak słów może jeszcze MMO zróbmy? Jak dla mnie to takiego typu próby zrobienia wiedźmina powinny być zabronione bo wtedy cały czar pryska.

 

Jedyne co mnie denerwuje to poziomy jakie trzeba mieć aby założyć wiedźmiński rynsztunek szkoły wilka. Na mistrzowski trzeba mieć 34 poziom gdzie ja już kończę grę mając 31 lvl i zostało mi z 4-5 godzin gry. Powinien być 30lvl na mistrzowski i zarazem z każdą słabszą wersją rynsztunku o te 4lvl niżej aby móc to założyć no i mechanika ruchów Geralta czasem mnie tak irytuje że szok.

Nie robisz wszystkiego i mówisz, że nie masz przez to wszystkiego :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven

 

Zgłaszaj pomysł na jakiś crowdfunding , jest genialny w swej prostocie.

 

Miliony Eurogąbek gwarantowane.

 

Co to Eurogąbki ?

 

Uwielbiam cooperację, dla tego pykam w Borderlandsa i Serious Sama w sieci jak szalony, ale teraz pykam w Weiśka3 i marzy mi się wspólne pykanie :)

 

Super by było, gdybym mógł iść od nowa z kolegą/kolegami i robić misje.

 

Jest mnóstwo potyczek, gdzie Geralt potrzebuje wsparcia i taki drugi/trzeci Wiesiek byłby idealny.

 

A radochy by było :P

 

Mam pytanie, jestem na etapie

w którym mam iść do kasztelu Barona po tego stwora Umę, potem według tego co powiedział Geralt od razu do Kaer Morhen

- i chciałem się zapytać czy to już końcówka głównego wątku ? Ile mniej więcej % jeszcze mi zostało ?

 

PS : Proszę odpowiedzieć tylko ile zostało, nie zdradzajcie mi absolutnie niczego, nawet najmniejszego szczegółu nie chce znać !

 

Kaern M. ... właśnie wkraczasz w najlepszą część gry.

 

Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu naucz się grać skoro masz miejsca gdzie Geralt potrzebuje wsparcia :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ leven

 

Tyle w TV o dopalaczach mówią, a ten nadal używa :)

 

Geralt jest samotnikiem, nie dział drużynowo, nie ma biegających drużyn wiedźminów. To nie LOL. Coop i multi by zabiło klimat i założenia gry, świata i postaci.

Edytowane przez Soplus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kaern M. ... właśnie wkraczasz w najlepszą część gry.

 

Powodzenia !

 

Domyślam się, zapewne będzie coś epickiego. Tylko czy to już jest końcówka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla Ciebie oznacza końcówka. Jeszcze sporo qestów do zrobienia i to takich długich. Myślę, że 20 % gry zostało.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało Ci ok. 15h gry. Można to nazwać finiszem, ale takim dłuuuugim i pełnym treści.

Zależy kto jak gra i w jaki sposób grę przechodzi, lepiej podawać czas w % niż w godzinach. Mi osobiście całkiem sporo czasu zajął etap gry zaczynający się w Kaehr Mohren, to nie był finisz tylko jakaś 1/4 gry, może nawet więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę pomysły to niektórzy mają, wiedźmin i jakieś CO-OP no brak słów może jeszcze MMO zróbmy? Jak dla mnie to takiego typu próby zrobienia wiedźmina powinny być zabronione bo wtedy cały czar pryska.

 

Jedyne co mnie denerwuje to poziomy jakie trzeba mieć aby założyć wiedźmiński rynsztunek szkoły wilka. Na mistrzowski trzeba mieć 34 poziom gdzie ja już kończę grę mając 31 lvl i zostało mi z 4-5 godzin gry. Powinien być 30lvl na mistrzowski i zarazem z każdą słabszą wersją rynsztunku o te 4lvl niżej aby móc to założyć no i mechanika ruchów Geralta czasem mnie tak irytuje że szok.

 

Dla czego nie chciałbyś cooperacji w Wiedźminie 3 ?

 

Z resztą, jak nie lubisz, to nie lubisz, Twoja brocha.

 

 

Co do mechaniki poruszania się i walki, to jest to porażka.

 

W patchu 1.07 ma być wybór schematów mechaniki poruszania się... nie mogę się doczekać jego wyjścia.

 

Po jego wyjściu, natychmiast rozpoczynam grę od nowa, bo jestem po zakończeniu i aż mnie trzęsie, żeby znowu zagrać.

 

 

Wilka też jakiś astronauta ustawił na 34 level i można sobie po zakończeniu gry założyć i zbierać kwiatki na polach.

 

Tam chyba jacyś pozwarciowi ludzie projektują :E

 

 

Gra jest absolutnie cudowna pomimo tych bubli i technicznych problemów i trzeba to poprawić.

 

 

Dawać patcha 1.07, bo przecież tydzień się kończy, a patch ponoć jest i czeka na wyjście patcha na konsole.

 

Nie wiem, dla czego PC-towcy muszą czekać ?

 

Żeby nie zdradzić platformowcom co w nim jest ?

 

 

Znowu jakiś kosmita to zablokował... no bida z tymi Redami :(

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ciężko to sprecyzować, bo zależy kto w jakim czasie wykonuje jakie zadania poboczne. W % już starałem się podać ile wątku głównego zostało. Strzeliłem, że 20%, ale 25% też by mogło być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ leven

 

Tyle w TV o dopalaczach mówią, a ten nadal używa :)

 

Geralt jest samotnikiem, nie dział drużynowo, nie ma biegających drużyn wiedźminów. To nie LOL. Coop i multi by zabiło klimat i założenia gry, świata i postaci.

 

 

No przecież tryb cooperacyjny byłby tylko wyborem w grze.

 

Nie musiałbyś w nim uczestniczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest gotowy od dłuższego czasu tylko poszli na kasę i chcą wypuścić po weryfikacji z kalkulatorów, gra jest mocno zbugowana o czym świadczy lista zmian, na facebooku ludzie się niecierpliwią, że Redzi tak milczą i jeszcze usuwają negatywne opinie na temat tego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę taki wielki problem, że trzeba poczekać na patcha? Tysiące ludzi ukończyło grę bez tych poprawek, przymykając oczy na drobne niedociągnięcia i doskonale się przy tym bawiąc. Niech przetestują go dokładnie, żeby patch nie poprawił jednych błędów, wprowadzając przy okazji nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robisz wszystkiego i mówisz, że nie masz przez to wszystkiego :hmm:

 

Dużo zrobiłem, a jak będę chciał wbić ten 34lvl to zostanie mi z 5-6h gry to po co ten rynsztunek jest? 34lvl jest za wysoki i 30lvl byłby akurat. Nawet patrząc z jakimi lvl kończą ludzie grę to najwyższy poziom rynsztunku wilka jest bezużyteczny bo nie będzie w grze co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niepotrzebnie Redzi z lekka nakręcili graczy na tego patcha, pewnie gdyby nie podawali za wczasu tego co się w nim pojawi tylko obwieścili to w dniu wypuszczenia łatki nie byłoby tego zrzędzenia a tak ludzie zaprzestali grać i zwłaszcza Ci którzy przygody jeszcze nie skończyli wyrywają sobie włosy z głowy w oczekiwaniu na patcha ;)

 

Ja jestem w sumie tylko ciekaw tego alternatywnego sposobu responsywnosci Geralta, ale ogólnie to giera już zaliczona i czeka na DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest gotowy od dłuższego czasu tylko poszli na kasę

Kolejny szaleniec, skąd ci ludzie się biorą :E Nie poszli na kase tylko na marudzenie konsolowców "ueeee na PC patch jest już od dawna, a my ciągle czekamy". Teraz wszyscy po równo narzekają.

 

Dużo zrobiłem, a jak będę chciał wbić ten 34lvl to zostanie mi z 5-6h gry to po co ten rynsztunek jest? 34lvl jest za wysoki i 30lvl byłby akurat. Nawet patrząc z jakimi lvl kończą ludzie grę to najwyższy poziom rynsztunku wilka jest bezużyteczny bo nie będzie w grze co robić.

A po co schematy na broń na 47 poziom? Nikt tego nie wie, Redzi coś dzinwego z tym expem i levelami zrobili, ale ja przez bardzo długi czas biegałem w Mistrzowskim Kocie na długo przed zakończeniem gry

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zrobiłem, a jak będę chciał wbić ten 34lvl to zostanie mi z 5-6h gry to po co ten rynsztunek jest? 34lvl jest za wysoki i 30lvl byłby akurat. Nawet patrząc z jakimi lvl kończą ludzie grę to najwyższy poziom rynsztunku wilka jest bezużyteczny bo nie będzie w grze co robić.

Rynsztunek Wilka wprowadzono jako DLC, nie był w głównej grze. Ja go traktuje jako taki dodatek, jaki możemy zrobić po zakończeniu wątku głównego. Sam konczyłem grę w zbroi Kota, a Wilka robiłem dopiero później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny szaleniec, skąd ci ludzie się biorą :E Nie poszli na kase tylko na marudzenie konsolowców "ueeee na PC patch jest już od dawna, a my ciągle czekamy". Teraz wszyscy po równo narzekają.

 

 

A po co schematy na broń na 47 poziom? Nikt tego nie wie, Redzi coś dzinwego z tym expem i levelami zrobili, ale ja przez bardzo długi czas biegałem w Mistrzowskim Kocie na długo przed zakończeniem gry

a ja kończyłem grę w wyśmienitym wilku bo mi się najbardziej podobał a kto jest jakiś dziwny nie wspominając o paskudnym gryfie, niedźwiedzia od biedy może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź jest bardzo dobry, tylko nie za ładny :P

 

Najlepiej mić Mistrzowskiego Kota lub Wyśmienitego Wilka na sobie i Niedźwiedzia w zapasie na bardzo mocnych przeciwników, a tacy się zdarzają.

 

Mistrzowski Wilk jest praktycznie poza zasięgiem.

 

A wystarczyłoby odrobinkę podnieść expa za wykonywane misje i nie byłoby uzasadnionego marudzenia :)

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo decydujemy się na rynsztunek lekki, albo średni albo ciężki. Zmiana na konkretnego przeciwnika jest dla mnie dziwna.

Przecież do każdej klasy rynsztunku są określone bonusy, które wykupujemy sobie na karcie postaci i ładujemy do drzewka umiejętności. Nie ma sensu wykupywać wszystkich trzech, a mając wykupiony tylko jeden tracimy bonus wkładajać rynsztunek innej klasy.

No i gdzie Ci trudni przeciwnicy, do których trzeba się przebierać? Gryfa na 48 poziomie już wszyscy położyliśmy w lekkiej czy średniej zbroi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...