Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni nie grałem w W3 i dzisiaj pobrał mi się patch 1.07 + coś tam 44MB. Odpalam grę, wszystko działa bardzo dobrze ale gdy doszedłem do wody okazuje się, że woda nie ma żadnych textur :E Gdzie są textury wody ja się pytam? :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok wypił :E

 

btw. Zas Shadow Warrior z 2013 to remake, a nie sequel więc nie jest druga częścią serii, nazywanie więc Shadow Warrior 2 trzecią częścią jest pozbawione sensu, bo nie jest to trzecia część serii ani technicznie ani fabularnie :)

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne screeny, do momentu az nie zoom-uję i nie widze tego paskudnego wyostrzenia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to jestem najbardziej wściekły, nie wiem co mam przez to robić. Jak pisałem, w czasie podróży z Umą do Kaer zatrzymali mnie żołnierze cesarza, a w czasie cutscenki z wizytą Geralt u Emhyra ma zdjęte miecze. Oczywiście dalej w Kaer Morhen miecze wylądowały w plecaku i muszę bez nich nabić dwa poziomy żeby z powrotem je nawdziać. Reszta mieczów już dawno poszła do Żyda.

 

O wcześniejszej przygodzie w Passiflorze nie wspomnę bo wtedy po scence zamiast w ulepszonym kocie wyszedłem w samych galotach.

 

Może wkradł się bug podczas patcha? Tak samo jak z zadaniem "Czarna Perła" którego nie da się skończyć. Na 1.06 się dało, na 1.07 już nie. Nie rozumiem jak można w sumie zepsuć coś, czego się teoretycznie nie ruszało. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie wymaganego poziomu ekwipunku nie wygląda jak bug, tego się nie robi przypadkiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne screeny, do momentu az nie zoom-uję i nie widze tego paskudnego wyostrzenia :E

 

Wyostrzenie z wiedzmina na 0(wyłączone), LS z Reshade, Mastereffect wyłączony, ostrości dodaje MipBias, ale i tak jest poniżej filtru niskiego z opcji Wiedźmina, więc prawdopodobnie już taki urok robienia screenów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z daleka wyglądają pięknie, chociaż koń wygląda jakby miał zrypany kontrast i blade kolory. W ruchu pewnie lepiej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w nowym paczu natomiast buguje quest bestia z oxenfurtu. Po zagadaniu do tego strażnika quest nie puszcza mnie dalej, tylko nakazuje ciągle gadać z tym ziomkiem, a pogadać z nim już nie mogę... Nie wiem, czy miałem tak wcześniej, bo dopiero teraz poszedłem to zadanie zrobić. Ale jest to irytujące, a podobno ten quest naprawiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w nowym paczu natomiast buguje quest bestia z oxenfurtu. Po zagadaniu do tego strażnika quest nie puszcza mnie dalej, tylko nakazuje ciągle gadać z tym ziomkiem, a pogadać z nim już nie mogę... Nie wiem, czy miałem tak wcześniej, bo dopiero teraz poszedłem to zadanie zrobić. Ale jest to irytujące, a podobno ten quest naprawiali.

W 1.06 tego nie bylo, bo w 1.06 przechodziłem tego questa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś spierniczyli, łatając inny błąd w tym queście. No nic, pozostaje im zgłosić na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uporał sie ktos z tymi crashami Wieśka?

 

 

Jak wywala sterownik ekranu, trzeba podnieść napięcie w biosie karty.

 

Jak wywala grę do pulpitu, trzeba podnieść napięcie dla CPU i RAM w biosie płyty.

 

Ja tak zrobiłem i przez 25 godzin grania nie miałem ani jednej zwiechy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w nowym paczu natomiast buguje quest bestia z oxenfurtu. Po zagadaniu do tego strażnika quest nie puszcza mnie dalej, tylko nakazuje ciągle gadać z tym ziomkiem, a pogadać z nim już nie mogę... Nie wiem, czy miałem tak wcześniej, bo dopiero teraz poszedłem to zadanie zrobić. Ale jest to irytujące, a podobno ten quest naprawiali.

 

Mam to samo.

W 1.06 tego nie bylo, bo w 1.06 przechodziłem tego questa.

 

Gdy za pierwszym razem to zadanie robiłem, też było ok. Na 1.07 się wykopyrtało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem gre od nowa + 1.07 i nadal przycina co 2 sec. Nie da się grać... wiesiek leci do kosza na kilka dni, później zainstaluje od nowa + 1.06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze łatka 1.07 jest na plus,dodano nowe opcje graficzne odnośnie Hairworks i na strixie OC 970 można już sobie pograć bez AA włosów co wcześniej to było odczuwalne i przeszkadzało.Teraz na tym patchu jest to możliwe i widać że Wieśkowi rośnie broda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam 1.07 przy uruchamianiu gry wyskakuje mi takie coś, jak niżej widać. Gdy to zamknę, zamyka się również gra. Gdy tego nie tykam, gra lata bez uwag (w sensie graficznym).

 

beztytuuqgrzy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. thumbup.gif<br style="font-size: 9pt;">Ale... nie chce mi się przedzierać przez angielski (choć w sumie przydałoby mi się... leń jestem).

Sorki. sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest instrukcja obsługi Boeinga X-37 :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem gre od nowa + 1.07 i nadal przycina co 2 sec. Nie da się grać... wiesiek leci do kosza na kilka dni, później zainstaluje od nowa + 1.06

 

Napisz coś więcej, bo nawet nie wiem, jaki masz komputer.

 

Uruchm menedżera zadań 'wydajność' i zostaw na pulpicie.

 

Uruchom GPU-z "sensors" i zostaw na pulpicie.

 

Niech sobie te programy pracują.

 

Uruchom grę na 5 minut, po tym czasie zakończ grę i wykonaj zrzut ekranu z tych monitoringów.

 

Fotkę daj na forum z opisem miejsca gry.

 

 

Przykład Novigradu na I3 3220 + 750ti + 8GB RAM:

 

 

3234826900_1437411441_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wywala sterownik ekranu, trzeba podnieść napięcie w biosie karty.

 

Jak wywala grę do pulpitu, trzeba podnieść napięcie dla CPU i RAM w biosie płyty.

 

Ja tak zrobiłem i przez 25 godzin grania nie miałem ani jednej zwiechy :)

Jakim cudem trzeba coś podnosić skoro zawsze wszystko do tej pory było stabilne :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... No i dało mi się we znaki to podniesienie poziomów ekwipunku... Po dotarciu do Kaer Morhen nagle jestem bez mieczy i dupa blada, założyć nie mogę... Na szczęście brakuje tylko połowy poziomu więc nie ma zbytnio problemu, ale gdyby to były z 3/4 poziomy to nie wiem...

 

Ogólnie dodam jeszcze, że jak dla mnie powinno być trochę więcej tych wyborów czy przyjmujemy nagrodę czy nie, zrobiłem dzisiaj zadanie " Zaginiony syn " na Skellige i aż szkoda mi było przyjmować nagrodę od tego ojca, ale niestety nie było wyboru i Geralt powinął siano które dla mnie i tak nie ma znaczenia bo mam 30 tyś koron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem trzeba coś podnosić skoro zawsze wszystko do tej pory było stabilne :mad2:

 

 

Bo jeszcze tak wymagającej gry nie bylo na rynku.

 

Zrób jak napisałęm i po prostu graj.

 

Jak nie wykrzaczy, to masz winnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problemy z freezami podczas rozgrywki, to niech ustawi w opcjach gry locka na 30 fps - powinno dosyć widocznie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...