Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

powinno być tak każde zadanie związane z gwintem rozwiązane a nie że po fabule niektórych kart zdobyć się nie da :/

Jak każde zadanie, źle pograsz, nie zrobisz. Przecież o to chodzi, w tym cała przyjemność. Zawsze możesz zagrać ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każde zadanie, źle pograsz, nie zrobisz. Przecież o to chodzi, w tym cała przyjemność. Zawsze możesz zagrać ponownie.

 

Panie, ale z przyjemnością jest tak, że każdy ma ją gdzie indziej. To raz.

Dwa zaś, nie po to płaci się za coś, by po zakupie mieć niesmak, a przecież opcja o której pisze Edward nie uniemożliwiałaby Ci powtórnej rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem pierwszego buga, nie mogę pokonać "bossa" bo się sfreezował :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każde zadanie, źle pograsz, nie zrobisz. Przecież o to chodzi, w tym cała przyjemność. Zawsze możesz zagrać ponownie.

Jakos barona nie ma w swiecie ale karte zdobyc mozna a np prZegapilem gierke z talarem i karta przepadla i przez co geralta, ciri nie posiadam i Nie pelna talia podazedlem do gry o wysoka stawke i pierwsza runde wygralem a w drugiej juz dwa razy przegralem o wlos, dzis bede liczyl na lepsze karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie iwem co zrobiłeś, że Talar nie chce grać, ale to chyba bug, ja po ukończeniu całej gry zabrałem się za gwinta i tylko dwie karty przegapiłem (tutorial w Białym Sadzie i mini-turniej na imprezie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal... ja też właśnie walcze z bugiem w grze ;)

 

To pierwszy problem po patchu 1.07 :(

 

Misja:

Gangi Movigradu i zadanie "zdemoluj należący do Juniora ring". Problem w tym, że w tunelach nie ma nic do zdemolowania, a przy wejściu żółte kółko nie chce się aktywować. Bylem tutaj kilka razy po różnych misjach i zawsze to samo. Misja mi zalega w zasobniku i mnie wkurza.

 

Parę fotek:

 

1. pomimo, że mam tutaj na czerwono jdne zadanie, cała misja jest aktywna i może to jest problemem - nie mam nic w nieukończonych misjach.

 

 

4775626100_1437473092_thumb.jpg

 

 

2. wejście do tunelów na mapce:

 

 

5422765300_1437473094_thumb.jpg

 

 

3. samo wejście do tuneklów i te żółte kółko/znacznik, który zawsze tam jest i nie da się go aktywoać - Wiedźmińskie zmysly niczego nie widzą:

 

 

1886366800_1437473090_thumb.jpg

 

 

 

We wcześniejszych przejściach gry, nie było tego problemu.

 

Coś robię źle ?

 

Może mam gdzieś iść ?

 

Poboczne domki i ludzie nie wchodzą w interakcje :(

 

Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie iwem co zrobiłeś, że Talar nie chce grać, ale to chyba bug, ja po ukończeniu całej gry zabrałem się za gwinta i tylko dwie karty przegapiłem (tutorial w Białym Sadzie i mini-turniej na imprezie)

Gdzie go mozna spotkac po fabule? Tak samo mam znalesc karte w karczmie zimorodek i za ciula znalesc jej nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu gry, nie będąc pod presją ratowania świata ;) można się już na spokojnie skupić na podziwianiu widoków. Chapeau bas za projekt świata dla Redów i za to jak został on wykorzystany do opowiedzenia nam świetnej historii oraz zbudowania słowiańskiego klimatu. Mam tylko taki niedosyt związany z tym co się dzieje po skończeniu fabuły. Gra niby cofa nas o ileś tam czasu tyle, że kompletnie nie wiadomo do którego momentu a stan świata jaki jest nam dany poznać nie pomaga w ocenie. Większość postaci wyparowuje, niektóre są i mają gadki z połowy gry. Ciekaw jestem jak to wszystko zostanie pociągnięte w tym 1 nowym DLC. Będą nowe zadania główne i teraz pytanie czy będą zupełnie odcinały się od tego co do tej pory przeżyliśmy w świecie gry czy co... bo nie wyobrażam sobie ani sytuacji gdzie wydarzenia w dlc nawiązują np. do stanu świata z połowy gry albo kontynuują opowieść po zakończeniu gry jak gdyby nigdy nic. No ciekawe jak z tego wybrną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera no nie podoba mi się to, że znów nasi sprzymierzeńcy zadają przeciwnikom minimalne, praktycznie zerowe obrażenia. W poprzedniej części to samo było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są chyba takie ataki zaczepne, które skupiają uwagę na nich, a nie na nas i możemy to wykorzystać. Jak szedłem z Keirą w podziemiach to też zwróciłem na to uwagę, że ona właściwie łaskota przeciwników odwracając ich uwagę, a sam mogę i przez to siekać. Co by jednak nie mówić odbiera to trochę "realizm" o ile można o czymś takim w tego typu grze mówić, bo wychodzi na to, że ich siła jest równa lokalnym rzezimieszkom.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest równa, bo by wszystko na 3 strzały zdejmowali :E I właśnie dlatego biją słabo, bo to ty masz bić przeciwników, to jest twoja walka, oni są na drugim planie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak... Ale teoretycznie we dwóch powinno być łatwiej, niby jest bo druga osoba skupia na sobie danego przeciwnika, jednak lepsze rozwiązanie byłoby gdyby w miejscach gdzie będziemy we dwóch przeciwnik był znacznie silniejszy i tyle, wtedy byłoby więcej realizmu.

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj w grach jest taki model, że nasi towarzysze w walce to tylko przynęta a nie realne zagrożenie dla przeciwników, standard... a Keira ma całkiem mocne ataki, wystarczy z nią zadrzeć żeby się przekonać ;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu w ogóle biegać nie mogę.Gerald przeciążony ma ciężaru 180/160 gdzie przed w graniem patcha miałem 100/160 co to za bugi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie grę i

pozostał jakiś taki niesmak. Całkowicie olano wątek Yennefer. Geralt wrócił do pustego zamku w Kaer Morhen i tyle. Specjalnie odpuściłem kolejny romans z Triss, a tu taki zonk :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie grę i

pozostał jakiś taki niesmak. Całkowicie olano wątek Yennefer. Geralt wrócił do pustego zamku w Kaer Morhen i tyle. Specjalnie odpuściłem kolejny romans z Triss, a tu taki zonk :lol2:

 

 

dobrze, że nie tylko ja to zauważyłem, dwie rozmowy z Yenn na cąłą gre [dwie, bo nie liczę momentów kiedy jesteśmy w trakcie bitwy], a ludzie marudzili przez 4000 stron na forum cdpr, że Triss za mało uwagi miała w trójce :heu:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w jednym z zakończeń jest że geralt i yennefer wiodą razem nudne, długie i szczęśliwe życie. Nie mogę też napisać aby było mało rozmów między nimi. Jedynie co boli to że nie ma nic wyjaśnione co się stało z resztą loży(może oprócz keiry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dobrze, że nie tylko ja to zauważyłem, dwie rozmowy z Yenn na cąłą gre [dwie, bo nie liczę momentów kiedy jesteśmy w trakcie bitwy], a ludzie marudzili przez 4000 stron na forum cdpr, że Triss za mało uwagi miała w trójce :heu:

 

 

Bo obie zostały potraktowane po macoszemu :P Poza tym krótka animacja/szkic to trochę mało jak na rozwiązanie wątków miłosnych, przynajmniej dla mnie.

 

 

@up

 

Co do loży to temat został kompletnie ucięty i niewyjaśniony, może się czegoś jeszcze dowiemy, nie wiem w DLC ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bo obie zostały potraktowane po macoszemu :P Poza tym krótka animacja/szkic to trochę mało jak na rozwiązanie wątków miłosnych, przynajmniej dla mnie.

 

 

 

No tak, Triss i Geralt nie tworzyli historii przez dwie gry, skandal :E Nie mówie o książkach, wiele osób ich nie czytało i nie mają punktu odniesienia. Z ich perspektywy spotykamy jakąś zołzę, która pyta się nas ni z gruchy ni z pietruchy czy ją kochamy :E No sorry, ale mówienie, że Triss po macoszemu jest słabe :P

 

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bo obie zostały potraktowane po macoszemu :P Poza tym krótka animacja/szkic to trochę mało jak na rozwiązanie wątków miłosnych, przynajmniej dla mnie.

 

 

@up

 

Co do loży to temat został kompletnie ucięty i niewyjaśniony, może się czegoś jeszcze dowiemy, nie wiem w DLC ??

 

Wnioskując po wszystkich możliwych zakończeniach dostępnych w grze, dlc będą umiejscowione raczej przed zakończeniem. Innej możliwości nie widzę, zresztą chyba takie nawet było stanowisko redów.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No tak, Triss i Geralt nie tworzyli historii przez dwie gry, skandal :E Nie mówie o książkach, wiele osób ich nie czytało i nie mają punktu odniesienia. Z ich perspektywy spotykamy jakąś zołzę, która pyta się nas ni z gruchy ni z pietruchy czy ją kochamy :E No sorry, ale mówienie, że Triss po macoszemu jest słabe :P

 

Atak spoilerów :D

 

No właśnie jak sam zauważyłeś Geralt z Triss był związany przez 2 części więc gracze co do tej postaci mają duże wymagania :P Jeśli to ma być ostatnia część... a tfu :D to i zakończenie się należy z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś obrazki :lol2:

 

 

Innej możliwości nie widzę

Nie wiem jak oni to zrobią, byleby nie było takiej sytuacji, że grę skończyłem a tu nagle jakieś wątki ze środka gry są poruszane. Niech sobie będzie przed zakończeniem jako coś odrębnego ale już do tego co było nie chcę wracać.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu co niekturzy skarza sie na bugi itp w grze ja przeszedlem gre juz dawno i jakos niemnialem zadnych crashy i innych typu z tych rzeczy,a traz czekam do pazdziernika na dlc bo gra jest naprawde swietna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu co niekturzy skarza sie na bugi itp w grze ja przeszedlem gre juz dawno i jakos niemnialem zadnych crashy i innych typu z tych rzeczy,a traz czekam do pazdziernika na dlc bo gra jest naprawde swietna

Nie miałeś, bo nie grałeś na 1.07 :P

 

Tymczasem w oczekiwaniu na DLC zapraszam na przygód Gerwazego ciąg dalszy ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=0aOp1p7e0d4

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu co niekturzy skarza sie na bugi itp w grze ja przeszedlem gre juz dawno i jakos niemnialem zadnych crashy i innych typu z tych rzeczy,a traz czekam do pazdziernika na dlc bo gra jest naprawde swietna

Tu jest twój problem, wersje 1.01 i 1.02 były w miarę stabilne, a później cuda wianki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...