Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie iwem co zrobiłeś, że Talar nie chce grać, ale to chyba bug, ja po ukończeniu całej gry zabrałem się za gwinta i tylko dwie karty przegapiłem (tutorial w Białym Sadzie i mini-turniej na imprezie)

jestem w karczmie siedem kotów gdzie on przebywa i oprócz 3 opcji dialogowych nie mam nic związanego z grą w gwinta :/ tak samo gdzie znajdę wojownika scoia'tael od którego mógł bym wygrać kartę ciri?

 

a skąd wytrzasnę kartę triss merigold?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- Triss od Lamberta (w Kaer Morhen powinna być przy jego łóżku jak już sobie polazł w świat)

- Z Talarem da się zagrać jeżeli ktoś nas do niego wyśle na mecz (jak się wygra zjakąś osobą to często mowi zagraj z X ma niezłą talię). Tak to zaczynam pamiętać, quest Starzy Znajomi aktywuje się po zagraniu z Rochem/Zoltanem

- Obóz elfów: klik

 

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC ponoć już na serwerach GOG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- Triss od Lamberta (w Kaer Morhen powinna być przy jego łóżku jak już sobie polazł w świat)

- Z Talarem da się zagrać jeżeli ktoś nas do niego wyśle na mecz (jak się wygra zjakąś osobą to często mowi zagraj z X ma niezłą talię). Tak to zaczynam pamiętać, quest Starzy Znajomi aktywuje się po zagraniu z Rochem/Zoltanem

- Obóz elfów: klik

 

to gdzie znajdę zoltana? bo rocha mam w obozie ale z nim zagrać też nie mogę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien siedzieć W "Szałwi i Rozmarynie", oczywiście zanim się skończy główny wątek, później nie wiem gdzie jest.

 

Roche chyba ma obecnie bug, że nie da się z nim gadać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1.06 pewnie nie uruchomię tego DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien siedzieć W "Szałwi i Rozmarynie", oczywiście zanim się skończy główny wątek, później nie wiem gdzie jest.

 

Roche chyba ma obecnie bug, że nie da się z nim gadać :E

w ogóle jak aktywować zadanie z gwintem związane ze starymi przyjaciółmi? pisałeś że ty gwinta robiłeś po ukończeniu wątku głównego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ponad 3h na tym nowym patchu i stwierdzam, że to nie patch 1.07 tylko bug 1.07. Co oni odpie... tym patchem? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roche chyba ma obecnie bug, że nie da się z nim gadać :E

A tam bug, Rochowi jest po prostu smutno jak CDPR zwaliło jego wątek z W2 i siedzi cicho :E

Czy ja coś źle zrobiłem, czy najpierw trzeba pójść do Novigradu a później na Skellige? Bo każdy tutaj mówi, że był w Novigradzie i leci na Skellige, a ja zrobiłem na odwrót, i Triss jest na mnie obrażona, ale to chyba wina decyzji z dwójki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś źle zrobiłem, czy najpierw trzeba pójść do Novigradu a później na Skellige? Bo każdy tutaj mówi, że był w Novigradzie i leci na Skellige, a ja zrobiłem na odwrót, i Triss jest na mnie obrażona, ale to chyba wina decyzji z dwójki :D

Choćby levele na to wskazują :E Zresztą żeby udać się na Skellige trzeba najpierw zajrzeć do Novigradu, inaczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby levele na to wskazują :E Zresztą żeby udać się na Skellige trzeba najpierw zajrzeć do Novigradu, inaczej się nie da.

Co? :E W Novigradzie byłem pod koniec gry, wcześniej ani razu i popłynąłem na Skellige bo tam questy były :E Kolejny bug? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jakim cudem popłynąłeś na Skellige, jaki transport, kto cię tam wziął? LOL Jesteś pewny, że wiesz co to jest Novigrad? :)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche zasmucilo ze to skellige jest takie doczepione troche, w sensie, jestem juz prawie na koncu fabuly, 87 godzin na zegarku, a tak naprawde skellige mam nietkniete jezeli chodzi o eksploracje i czyszczenie znaczkow no i nawet questow i zlecen nie porobilem bo gra mnie tam nie skierowala i wszystko sie w tym novigradzie rozegralo pomijajac kilka wypadow na skellige zalatwic jakas sprawe. Ciagle grajac czekalem na moment az wszystko sie przeniesie na skellige a to nigdy nie nastapilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dlc z finisherami przegieli. gdyby dopiero teraz nie zaczynał gry to bym się ostro zdrzaźnił. rozumiem jeszcze wyciąć misję lub dwie, zbroję czy inne picowniki, ale do pyty animacje walki to INTEGRALNA cześć gry, opartej na tejże walce, której osoby płacące pełną cenę w dniu premiery nie dostały. nic kuźwa tylko się cieszyć że nie będzie 17-tego dlc z nogą wiedzmina. od premiery kuśtykałby na jednej girze a tu proszę, darczyńca cdp, w siedemnastym dlc dodaje misję z odzyskaniem drugiej nogi i wiedzmin jak nowonarodzony pomyka na dwóch kulasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche zasmucilo ze to skellige jest takie doczepione troche, w sensie, jestem juz prawie na koncu fabuly, 87 godzin na zegarku, a tak naprawde skellige mam nietkniete jezeli chodzi o eksploracje i czyszczenie znaczkow no i nawet questow i zlecen nie porobilem bo gra mnie tam nie skierowala i wszystko sie w tym novigradzie rozegralo pomijajac kilka wypadow na skellige zalatwic jakas sprawe. Ciagle grajac czekalem na moment az wszystko sie przeniesie na skellige a to nigdy nie nastapilo.

 

Fakt, głównego wątku nie ma tam aż tak dużo, też oczekiwałem więcej. Chociaż sam osobiście robię tam " ? " bo na wodzie to praktycznie same kontrabandy, wystarczy 3/4 razy taki przelot aby Geralt był przeciążony, sprzedać to wszystko i masz całkiem sporo kasy :) Zlecenia też robię, ja sobie powiedziałem, że zrobię tą grę w 100% i zrobię to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jakim cudem popłynąłeś na Skellige, jaki transport, kto cię tam wziął? LOL Jesteś pewny, że wiesz co to jest Novigrad? :)

Tak wiem co to Novigrad. Chodzi mi o to że żadnego questu w Novigradzie z tego co pamiętam nie robiłem, oprócz podróży do Skellige właśnie. Dlatego, dziwie się, że ludzie najpierw robili questy w Novigradzie a później poszli do Skellige po questy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem co to Novigrad. Chodzi mi o to że żadnego questu w Novigradzie z tego co pamiętam nie robiłem, oprócz podróży do Skellige właśnie. Dlatego, dziwie się, że ludzie najpierw robili questy w Novigradzie a później poszli do Skellige po questy.

Naprawdę ? Przecież do Novigradu idzie się od razu po Velen. Ciri od Barona wyruszyła właśnie do Jaskra, który przebywał w Novigradzie i potem ogarnialiśmy co się tam stało, skarb, skurwiel junior itp... Do tego Triss... Ja najpierw byłem w Velen -> Novigrad -> Skellige.

 

---

 

Mam pytanie - jak pobrać DLC z GOG ? Bo klikam na te dlc po prawej i nie widzę tam żadnego " pobierz " czy coś w tym stylu ? ;/

Dobra już ogarnąłem... Nie ma to jak grać 70h bez DLC >.<

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Novigradzie byłem pod koniec gry, wcześniej ani razu

No to się zdecyduj ;)

 

Dlatego, dziwie się, że ludzie najpierw robili questy w Novigradzie a później poszli do Skellige po questy.

Nie wiem co w tym dziwnego, że ludzie robią zadania, których sugerowany level jest bliższy ich postaci. Ogólnie to wywróciłeś grę do góry nogami robiąc coś takiego :E

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się zdecyduj ;)

 

 

Nie wiem co w tym dziwnego, że ludzie robią zadania, których sugerowany level jest bliższy ich postaci. Ogólnie to wywróciłeś grę do góry nogami robiąc coś takiego :E

O ani razu chodziło mi o robienie questów :E Mogłem się inaczej wyrazić, na Skellige questy były na 14 lvl, a wtedy miałem 10, więc idealnie było pójść na Skellige i robić questy do 20 poziomu :D No cóż, chociaż zrobiłem inaczej niż reszta. Zresztą, główne questy kończą się i tak w Novigradzie, więc po co gracz miałby jechać do Novigradu > Skellige i znowu wracać do Novigradu, dlatego się mocno dziwie czemu ludzie zaczynają Novigrad i kończą wbijać lvl na Skellige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ani razu chodziło mi o robienie questów :E Mogłem się inaczej wyrazić, na Skellige questy były na 14 lvl, a wtedy miałem 10, więc idealnie było pójść na Skellige i robić questy do 20 poziomu :D No cóż, chociaż zrobiłem inaczej niż reszta. Zresztą, główne questy kończą się i tak w Novigradzie, więc po co gracz miałby jechać do Novigradu > Skellige i znowu wracać do Novigradu, dlatego się mocno dziwie czemu ludzie zaczynają Novigrad i kończą wbijać lvl na Skellige.

Bo, żeby popłynąc na Skellige trzeba odwiedzić Novigrad, a skoro już się tam jest i widzi się te żółciutkie tablice ogłoszeniowe to szkoda przechodzi obok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chociaż zrobiłem inaczej niż reszta. Zresztą, główne questy kończą się i tak w Novigradzie, więc po co gracz miałby jechać do Novigradu > Skellige i znowu wracać do Novigradu, dlatego się mocno dziwie czemu ludzie zaczynają Novigrad i kończą wbijać lvl na Skellige.

 

 

Akurat główne questy kończą się na Skellige (a epilog w Białym sadzie), chyba graliśmy w inne gry :lol2:

 

P.S. Ładnie spoilerujecie.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo, żeby popłynąc na Skellige trzeba odwiedzić Novigrad, a skoro już się tam jest i widzi się te żółciutkie tablice ogłoszeniowe to szkoda przechodzi obok :E

 

poza tym robiac skellige wiele questow poprostu szarzeje w novigradzie a tego chyba bardziej nie lubie niz tego mojego jednego co mam nie ukonczonego i na czerwono;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat główne questy kończą się na Skellige (a epilog w Białym sadzie), chyba graliśmy w inne gry :lol2:

 

P.S. Ładnie spoilerujecie.

Spoilerujemy, ze w grze jest Skellige? To wystarczy mapę włączyć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...