Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Przed 1.07 było okej ? No to niezłe jaja... To ciekawe kto to testuje skoro takich rzeczy nie widzi... Ogólnie mi to nie przeszkadza, wczytałem sobie zapis zanim wziąłem misję i tyle, no problemo.

Ja zaraz powinienem dobić do 190, wczoraj prawie nic nie grałem i dzisiaj mam zamiar docisnąć w nocy główny wątek i za dnia jakieś poboczne, właśnie jestem w trakcie robienia jednego pobocznego i po drodze złapałem kolejne :) Także jak dobrze pójdzie to w nocy jakieś 200 powinno być.

Tak, przetestuj w tydzień-dwa czy nowy patch nie zbugował któregoś z kilkuset zadań, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przetestuj w tydzień-dwa czy nowy patch nie zbugował któregoś z kilkuset zadań, powodzenia

 

Kolego, tutaj nie chodzi o wszystkie zadania, ale jest to zadanie z DLC... Warto byłoby przetestować chociaż te czy aby się ze sobą nie gryzą. To raz, a dwa nie wydaję mi się aby oni tam testowali misję biegając po świecie i odkrywając... Oni sobie wczytują zdalnie misję i ją robią, także nie porównuj ich testowania do naszego grania bo to troszeczkę inaczej wygląda. Mając ich możliwości mógłbym spokojnie testować każda misję, czekam na kontakt :)

 

----

 

luke - dokładnie 193 mam :) Także myślę, że dzisiaj spokojnie 200 pyknie.

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich bugi są niekiedy tak szkolne, że ciężko sobie wyobrazić aby coś takiego przeszło w testach(patch bug z expem). Ja mam wątpliwości czy oni cokolwiek tam testują, zresztą u innych producentów jest praktycznie to samo, QA dzisiaj stoi na marnym poziomie.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze w zapasie teoria spiskowa, że specjalnie tych patchy nie testują, żeby mieć co robić na następne i podtrzymać zainteresowanie grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie mam niepodkreconego kompa , jedynie wczytany profil xmp ramu i lekkie fabryczne oc karty .no i tylko raz mi sie do tej pory gra wylaczyla. ale wczoraj troszke podkrecilem gpu i po 5 minutach mi sie wiesiek zawiesil :E

 

Dlatego na wszelki wypadek co chwila zapisuje gre :E

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pieknie...

Zaczalem gre od nowa, tym razem na poziomie Droga ku Zagladzie. I co? Zadania zabugowane juz w Bialym Sadzie.

Temerskie Precjoza - skarb zebrany, ale zloty krag na minimapie wciaz sie pokazuje. Skrzynka podswietla sie na czerwono, ale nie da sie jej juz otworzyc.

 

Ladnie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, gram ponad 200h i dopiero teraz się kapnąłem,że pod wodą można strzelać z kuszy. Nub roku gwarantowany :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo, masz na tej stronie i poprzedniej. Frytki też chcesz to tego?

 

 

Zbytek łaski, dobrodzieje. Mam nadzieję, że ego Wam za mocno nie napuchnie, co by nie pękło. I co wtedy?

 

 

kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, gram ponad 200h i dopiero teraz się kapnąłem,że pod wodą można strzelać z kuszy. Nub roku gwarantowany :lol2:

 

Brawo :)

 

Z tym strzelaniem z kuszy to generalnie jest kiła. Na lądzie strzał zdejmuje +/- 60 HP, pod wodą i na łódce syreny, utopce itp. schodzą na strzała. Bez sensu.

Edytowane przez Soplus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszę używam praktycznie tylko pod wodą :E

Bo w zasadzie to ona tylko do tego służy, tzn. poza ściąganiem potworów na ziemię oczywiście. Można od biedy jeszcze z łodzi strzelać. Jak np. syrena się złapie krawędzi łodzi bardzo blisko Geralta to też schodzi na strzała.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytek łaski, dobrodzieje. Mam nadzieję, że ego Wam za mocno nie napuchnie, co by nie pękło. I co wtedy?

 

 

kwasny.gif

 

 

Niestety Jaśnie Panie Hrabio, nie przewiduję opcji przyjechania osobiście i rozwiązania problemu. Pozostaje tylko czytać więcej niż jeden post wyżej, lub w ramach wytężonego wysiłku poszukania rozwiązania na googlach ;) EOT

 

PS A po złości napiszę te numery postów #16331 i #16305

Edytowane przez ZiomTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, gram ponad 200h i dopiero teraz się kapnąłem,że pod wodą można strzelać z kuszy. Nub roku gwarantowany :lol2:

MISZCZ! Sam miałem podobie - dopiero na jakimś 15-16 lvl, podczas wczytywania gry, zauważyłem tą wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z jakimś dziwnym filtrem w grze po jednym zadaniu

 

Zadanie to ostatnie życzenie. Jak Yen rzuciła na mnie czary bym oddychał pod wodą i potem żeby widziała moimi oczami to na obraz nałożył się jakiś filtr, jakby mocniejsze rozmycie i...pozostał permanentnie. Dziwnie to wygląda. Wie ktoś co może być nie halo?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wytrzeźwieć :E

 

Kuźwa, gram ponad 200h i dopiero teraz się kapnąłem,że pod wodą można strzelać z kuszy. Nub roku gwarantowany :lol2:

Ja nie wiedziałem, że z łodzi można strzelać (jak się steruje) :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, że jest celowanie automatyczne i celowałem ręcznie a pod wodą to była masakra i kląłem na redów, że takie jaja robią, a okazało się, że to ja jestem debilem.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wytrzeźwieć :EJa nie wiedziałem, że z łodzi można strzelać (jak się steruje) :E

 

 

A ja, że jest celowanie automatyczne i celowałem ręcznie a pod wodą to była masakra i kląłem na redów, że takie jaja robią, a okazało się, że to ja jestem debilem.

 

 

Znacie jeszcze jakieś banały, pierdoły które mogą się okazać całkiem przydatne?

 

Na przykład, żeby sprawdzić jaki dany miecz, element ekwipunku ma dokładne statystyki, trzeba zdjąć aktualnie używany. Tak aby w menu rzemiosła, nie był porównywany do obecnego. Jest to bardzo niewygodne albo ja coś przeoczyłem.

 

PS Trochę info o ostatnim DLC new game +

 

Regarding some of the questions that appeared since yesterday, here are the answers.

 

Enemies will be stronger, obviously.

 

What carries over?

Player experience (if you're below level 30 when finishing the vanilla game, you will be bumped to level 30 for the start of NG+), items (excluding: quest items, books & letters, Gwent cards, usable items, trophies), money and alchemy recipes.

 

When starting New Game Plus you can select any difficulty level.

 

You can obtain the Death Match achievement when playing the NG+ mode.

 

What's the starting level of the character when beginning NG+?

The same that you had when finishing the game, if above 30, otherwise you start at level 30. You also get a free Clearing Potion at the start so you can reset your skills and try a different build.

 

http://forums.cdprojektred.com/threads/45519-New-Game-is-coming-it-seems?p=1866418&viewfull=1#post1866418

Edytowane przez ZiomTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że trzymając prawy przycisk myszy (wiedźmińskie zmysły) można biegać bez zmęczenia? :D Ja dopiero teraz na to wpadłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KanekS: Ale gówno widać, lepiej klikać skok, stamina regeneruje się do maksimum, a my nie tracimy tempa ;)

 

Co do NG+: brak przenoszenia kart do Gwinta mnie smuci, ale w sumie to ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie mam niepodkreconego kompa , jedynie wczytany profil xmp ramu i lekkie fabryczne oc karty .no i tylko raz mi sie do tej pory gra wylaczyla. ale wczoraj troszke podkrecilem gpu i po 5 minutach mi sie wiesiek zawiesil :E

 

Dlatego na wszelki wypadek co chwila zapisuje gre :E

 

daj ram na auto bez wczytywania profilu xmp. będzie gut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam pytanie co do misji " pełna kolekcja kart "... Trzeba zebrać po prostu każdą kartę do gwinta, mam niemalże wszystkie, ale chyba misji niestety nie ukończę... Chodzi o to, że w misji " O wysoką stawkę " doszedłem do finału i tam przegrałem, pozostawiłem to i nie decydowałem się na wczytywanie zapisu. Do wygrania była karta " Eredin Władca Tir na Lia " - jest to dowódca. I teraz pytanie - czy jest możliwość dostać gdzieś indziej tą kartę ? Wydaję mi się, że nie ale jednak pytam... Trochę śmieszne, że nie da się już tego zdobyć, raczej nie da się wygrać tego turnieju bez wczytywania zapisu... Czyli wychodzi na to, że Red'y tak jakby sami wymuszają na nas korzystanie z wczytywania zapisu bo inaczej tej karty, a co za tym idzie misji się nie wykona. Także jak wczoraj przejechałem się na zadaniu z DLC " Najgroźniejszy potwór Skellige " tak dzisiaj to...

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam pytanie co do misji " pełna kolekcja kart "... Trzeba zebrać po prostu każdą kartę do gwinta, mam niemalże wszystkie, ale chyba misji niestety nie ukończę... Chodzi o to, że w misji " O wysoką stawkę " doszedłem do finału i tam przegrałem, pozostawiłem to i nie decydowałem się na wczytywanie zapisu. Do wygrania była karta " Eredin Władca Tir na Lia " - jest to dowódca. I teraz pytanie - czy jest możliwość dostać gdzieś indziej tą kartę ? Wydaję mi się, że nie ale jednak pytam... Trochę śmieszne, że nie da się już tego zdobyć, raczej nie da się wygrać tego turnieju bez wczytywania zapisu... Czyli wychodzi na to, że Red'y tak jakby sami wymuszają na nas korzystanie z wczytywania zapisu bo inaczej tej karty, a co za tym idzie misji się nie wykona. Także jak wczoraj przejechałem się na zadaniu z DLC " Najgroźniejszy potwór Skellige " tak dzisiaj to...

To czemu nie wczytałeś sejwa od razu ? Nie mów że wszystko na raz robisz. Ja przed każdą misją non stop save+quick save i w razie jakiejś wpadki czy nie zrobienia podpunktu od razu wczytuje i powtarzam. Już mam chyba z 800Mb zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile musiałem razy wczytać przed pierwszym ziomkiem ? Z nim chyba miałem największe problemy jeśli chodzi o gwinta w całej grze, powtarzałem go jakieś 10-15 razy. Już po prostu miałem dość, nie myślałem wtedy o zadaniu " pełna kolekcja kart ". Zresztą rozumiałem to zadanie trochę inaczej - myślałem, że będzie trzeba uzbierać 4 talie, a nie każdą kartę w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uzbieraniem pełnej kolekcji kart jest problem, bo trzeba te karty kolekcjonować od samego początku gry. Są zadanie fabularne, gdzie możemy pograć w gwinta (bal, na który idziemy z Triss) i jeśli tam nie wygramy, to zadania nie zaliczymy.

Ja o tym nie wiedziałem, bo nie korzystałem z poradników podczas przechodzenia gry, olałem początkowo gwinta i chciałem kolekcjonować karty dopiero po zakończeniu fabuły, ale wtedy było już za późno. Szkoda, bo ostatecznie gwinta bardzo polubiłem, ale nie będę przechodził gry po raz 2, żeby to zaliczyć. Ta gra jest dla mnie tylko na jedno przejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mieliscie tyle problemow z tym zadaniem ?

 

gangi novigradu - arena . nie moge jej przejsc bo mi caly czas te krasnale zabijaja i zakonczone niepowodzeniem :kwasny:

 

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...