Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Z uzbieraniem pełnej kolekcji kart jest problem, bo trzeba te karty kolekcjonować od samego początku gry. Są zadanie fabularne, gdzie możemy pograć w gwinta (bal, na który idziemy z Triss) i jeśli tam nie wygramy, to zadania nie zaliczymy.

Ja o tym nie wiedziałem, bo nie korzystałem z poradników podczas przechodzenia gry, olałem początkowo gwinta i chciałem kolekcjonować karty dopiero po zakończeniu fabuły, ale wtedy było już za późno. Szkoda, bo ostatecznie gwinta bardzo polubiłem, ale nie będę przechodził gry po raz 2, żeby to zaliczyć. Ta gra jest dla mnie tylko na jedno przejście.

Ja też nie korzystałem z żadnych poradników odnośnie zbierania kart, a zadanie zaliczyłem, po prostu trzeba wszędzie zaglądać i grać z kim się da na bieżąco. A co do turnieju to biorąc pod uwagę to, że za każdy pojedynek dostawało się kartę domyśliłem się, że trzeba go wygrać, żeby niczego nie pominąć.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mieliscie tyle problemow z tym zadaniem ?

 

gangi novigradu - arena . nie moge jej przejsc bo mi caly czas te krasnale zabijaja i zakonczone niepowodzeniem :kwasny:

 

 

Miałem identycznie i zostawiłem jako nieukończone.

 

Kolejny bug w grze.

 

Tego jest pełno... niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mi sie udalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety trochę jaja z tymi kartami :/ Mam jakieś 90%, spokojnie zebrałbym teraz każdą bo wszystko fabularne związane z kartami wypełniłem dobrze, jedyne co to będzie mi brakować właśnie tej jednej jedynej karty z tego turnieju >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno na pierwszej jak i na drugiej aukcji "Zestaw nie zawiera klucza do platformy GOG" więc i tu i tu jesteś piratem z perspektywy prawa. Te aukcje to tylko same pudełka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie główny wątek, ode mnie pokłony dla CDPR, po prostu brak słów.

Jednak mam jedno ale co do swojego zakończenia

 

otóż Ciri została Wiedźminką - to jak najbardziej mi odpowiada, nie sprawdzam innych zakończeń bo zapewne niedługo ponownie będę przechodził grę :)

1 Czy to najlepsze z możliwych zakończeń ?

2 I druga sprawa... Radowid... Nie chciałem aby to on wygrywał wojnę, wolałem na tym miejscu Emhyra, co zrobiłem wcześniej źle, że to Radowid odniósł zwycięstwo ?

Edit

Juz chyba wiem... Wykonałem misje wróg publiczny i spisek, ale pominąłem juz zadanie Racja Stanu... Trudno, przynajmniej mam cos co zmienię przy ponownym przechodzeniu gry jak tylko wypuszczą ostatnie DLC :) A tak niemalże wszystko zrobiłbym tak samo bo moim zdaniem podejmowałem same słuszne decyzję.

3 Dlaczego nie spotkałem Letho ? Nie wrzucałem swoich zapisów z Wiedźmina 2, tam go oszedziłem.

 

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sceny dla mnie na jakie trafiłem:

 

 

-Chcesz usłyszeć fraszkę?

-Pewnie

-Lamber Lambert Ty chu*u

 

i akcja niedługo po tym jak się we 3 upili :E MISTRZOSTWO :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj metodą prób i błędów pojąłem jako tako zasady Gwinta i bardzo mi się spodobał, a już miałem pierwszy raz popłynąć na Skellige, tak teraz będę nadrabiać rozgrywki w całym Velen :]

 

Pytanie dotyczące turniejów walki na pięści. Czy to normalne, że przeciwnik, który jest 6 poziomów niżej ode mnie bierze mnie na 2 ciosy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ogole w gwinta nie gram , caly czas przegrywam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakos prawnie uregulowane ze zeby gra byla oryginalna w pudelku musi byc klucz gog? Tak jak cdp pisal, jego uzywanie nie jest nawet wymagane.

Taka szara strefa prawna, bo niby właściciel przekazuje prawa kupującemu, ale jednocześnie ciągle używa tej samej kopii gry. Gordą pewnie by coś więcej wiedział.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hwdp43 musisz lecieć do przodu i wybijać wrogów tak, aby ci nie zabili krasnali. Mi się to udało za 2 razem.

 

Aler aby spotkać Letho musisz wczytać save gdzie go nie zabiłeś lub wybrać opcję symulacji w czasie tworzenia nowej gry i podczas rozmowy z generałem powiedzieć, że go oszczędziłeś.

 

SongokuH tak, to normalne. Walka na pięści rządzi się swoimi prawami. Dzięki temu przeciwnik z niższym poziomem nadal jest wyzwaniem, a ten z wyższym jest możliwy do pokonania. polecam kontratak, dzięki niemu walki robią się prostsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie dotyczące turniejów walki na pięści. Czy to normalne, że przeciwnik, który jest 6 poziomów niżej ode mnie bierze mnie na 2 ciosy? ;)

 

Miałem to samo.

 

Lali mnie jak niemowlaka.

 

Musisz zastosować blokadę, gdy facio chce Ciebie uderzyć, wciskasz klawisz kontry i On na chwilkę się zatoczy, a Ty mu wtedy w banię i odskok do tyłu.

 

Tak do skutku.

 

Tylko uważaj z:

Mistrzem nad Mistrzami, bo tam już tak kolorowo nie jest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@buli95, SongokuH Walki na pięści gdy walczymy 1vs1 to banał w każdym wydaniu. Zabawa się zaczyna gdy walczymy z przynajmniej dwoma i większej ilości przeciwników. Wtedy już trzeba pomyśleć o kombinacjach uników i dodatkowo kontrataków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@buli95, SongokuH Walki na pięści gdy walczymy 1vs1 to banał w każdym wydaniu. Zabawa się zaczyna gdy walczymy z przynajmniej dwoma i większej ilości przeciwników. Wtedy już trzeba pomyśleć o kombinacjach uników i dodatkowo kontrataków.

+ wykorzystanie terenu i bugowanie przeciwników, legendarnej wali na schodach nie trzeba wspominać :E Pozdro dla kumatych 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@buli95, SongokuH Walki na pięści gdy walczymy 1vs1 to banał w każdym wydaniu. Zabawa się zaczyna gdy walczymy z przynajmniej dwoma i większej ilości przeciwników. Wtedy już trzeba pomyśleć o kombinacjach uników i dodatkowo kontrataków.

Masz rację. Chyba najcięższa walka to ta z labiryntu, podczas balu u Vegelbudów. Chociaż niektóre walki 1v1 też sprawiały trochę trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Chyba najcięższa walka to ta z labiryntu, podczas balu u Vegelbudów. Chociaż niektóre walki 1v1 też sprawiały trochę trudności.

Jest trudna, do momentu kiedy uświadomisz sobie, że możesz używac Aarda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że po przeanalizowaniu na chłodno tego zakończenia ( gre skończyłem dzisiaj o 4 w nocy ) czuję lekki niedosyt... I to nie przez podjęte decyzję.

 

Historia Geralta dobiegła końca, wiadomo co się stało z nim, z Yen, z Ciri, z cesarzem i Radowidem. Ale co chociażby z Triss ? Co z Zoltanem ? Co z Jaskrem ? Co z czarodziejkami jeśli to Radowid wygrał wojnę ? Są to postacie które towarzyszyły nam przez 3 części i nawet nie poświęcono im miejsca w zakończeniu ? Trochę słabe...

I mam dwa pytania jeszcze :

1. Ciri została wiedźminką, czy jest to najlepsze z możliwych zakończeń ? Nie mam zamiaru czytać innych bo na pewno grę będę przechodził jeszcze raz, ale chciałbym wiedzieć czy wybrałem dobrze.

2. Dlaczego nie spotkałem Letho ? Nie wrzucałem swoich zapisów z Wiedźmina 2, zresztą tam go oszczędziłem. Natomiast ewidentnie było widać go na trailerze " Miecz Przeznaczenia "

 

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uzbieraniem pełnej kolekcji kart jest problem, bo trzeba te karty kolekcjonować od samego początku gry. Są zadanie fabularne, gdzie możemy pograć w gwinta (bal, na który idziemy z Triss) i jeśli tam nie wygramy, to zadania nie zaliczymy.

Ja o tym nie wiedziałem, bo nie korzystałem z poradników podczas przechodzenia gry, olałem początkowo gwinta i chciałem kolekcjonować karty dopiero po zakończeniu fabuły, ale wtedy było już za późno. Szkoda, bo ostatecznie gwinta bardzo polubiłem, ale nie będę przechodził gry po raz 2, żeby to zaliczyć. Ta gra jest dla mnie tylko na jedno przejście.

mam to samo :D ale ja jeszcze przeoczyłem zadanie Gwint: Starzy znajomi a po zakończeniu fabuły jest już po ptokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że po przeanalizowaniu na chłodno tego zakończenia ( gre skończyłem dzisiaj o 4 w nocy ) czuję lekki niedosyt... I to nie przez podjęte decyzję.

 

Historia Geralta dobiegła końca, wiadomo co się stało z nim, z Yen, z Ciri, z cesarzem i Radowidem. Ale co chociażby z Triss ? Co z Zoltanem ? Co z Jaskrem ? Co z czarodziejkami jeśli to Radowid wygrał wojnę ? Są to postacie które towarzyszyły nam przez 3 części i nawet nie poświęcono im miejsca w zakończeniu ? Trochę słabe...

I mam dwa pytania jeszcze :

1. Ciri została wiedźminką, czy jest to najlepsze z możliwych zakończeń ? Nie mam zamiaru czytać innych bo na pewno grę będę przechodził jeszcze raz, ale chciałbym wiedzieć czy wybrałem dobrze.

2. Dlaczego nie spotkałem Letho ? Nie wrzucałem swoich zapisów z Wiedźmina 2, zresztą tam go oszczędziłem. Natomiast ewidentnie było widać go na trailerze " Miecz Przeznaczenia "

 

Ogólnie zakończenie, że tak powiem nie wyczerpuje tematu i np. wątpliwości co do dalszych losów Loży każdy ma.

Co do pytań:

1. Moim zdaniem najlepsze, ale jest drugie, które też ostatecznie ujdzie ;)

2. Musiałeś źle odpowiedzieć na pytanie gdzie przesłuchiwał cię Morvran Voorhis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takich pytań można mnożyc,

trzeba jednak wiedzieć jak szeroko zarzucić sieć i opowiedzieć historie danych postaci. Redzi zdecydowali sie na najważniejsze.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli była to kwestia odpowiedzi wtedy na początku gry przed pierwszym spotkaniem z Cesarzem !? Była możliwość aby spotkać się z Letho ? Ku**a... A tak czekałem aż go zobaczę, polubiłem tę postać... No trudno, mam przynajmniej drugą rzecz dla której warto przejść fabułę jeszcze raz, pierwsza to wygrana Radowida, a tego na pewno nie chciałem.

 

 

----

 

luke - 208 / 209 zadań, także teraz mogę zasiąść na spokojnie i Cię gonić ;p

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...