Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca jestem w temacie - to są płatne karty w grze, czy coś fizycznego na zasadzie "Magic the gathering"?

Fizyczne talie kart do Gwinta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyczne talie kart do Gwinta.

Szkoda, że nic o tym nie wiedziałem...kupując to stosunkowo niedawno :| Nie widziałem jednak nigdzie możliwości zakupu tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Przy dobrej flaszce :P

Nie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już rozkminiał tego moda?

 

Jak to zobaczyłem to postanowiłem sprawdzić. Instalacja bardzo prosta, wrzucasz pliki do folderu mods w głównym katalogu i ma być. Trzeba tylko wcześniej zainstalowac ModKit do W3 (przynajmniej u mnie trzeba było) i zrobić to: "skopiuj telemetryKeyword.ws (Witcher 3 Mod Tools\r4data\scripts\engine) do The Witcher 3 Wild Hunt\content\content0\scripts\engine." jeśli wywali Ci okienko z błędami przy próbie uruchomienia.

Dużo roboty nie jest więc łatwo samemu sprawdzić, niestety nie da się bezpośrednio wyłączyć w trakcie gry więc warto zrobić screeny na porównanie. Mod ma zerowy lub bardzo mały wpływ na wydajność.

Jak dla mnie szału nie ma, miejscami rzeczywiście ładnie ale miejscami wolę swojego SweetFX. Noce są bardzo jasne

 

Chociaż... po szerszym testowaniu stwierdzam ze momentami zrobiło się naprawdę fenomenalnie. Warto sprawdzić samemu

Edytowane przez stark2991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie mod ma swoje momenty, muszę dłużej poużywać choć widać że to domowa robota

Ale czym innym chcę się pochwalić. Mój nowy rekord w Gwinta. Ktoś dawno temu pisał że talia Królestw Północy jest absolutnie uber gdy jest w komplecie i to jest prawda. Miałem 3 szpiegów, w dodatku przeciwnik miał 3 manekiny a ja dwa, i żeśmy się tam przerzucali na szpiegów, a w drugiej rundzie wykładanka za koleją. Wynik łatwy do pobicia bo brakuje tutaj reszty kart typu Więź które razem z Rogiem niszczą wszystko. Ale tylko talia Królestw jest w stanie to osiągnąć.

Ktoś miał więcej?

A, i dlaczego gość miał dwie karty Triss, można tak?

post-429612-14419970501_thumb.jpg

Edytowane przez stark2991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nilfgardami można podobnie zagrać, wręcz tak samo, jak Północą. Szpiedzy to mocne strony tych talii.

Natomiast u Potworów i Elfów atutem jest przyzywanie, choć można ich nieźle gasić Pożogą i tym smokiem, Vilemcośtamtrethemortemcośtam. Przyzywać sobie te karty ze stosu użytych albo zamieniać pachołkiem i można łatwo wytłuc Elfy/Potwory.

 

ps Kiedyś przebiłem 250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przed czasem wyłączyć miksturę ,,kot,, ?

Musisz stworzyć eliksir, który anuluje wszystkie efekty działania innych eliksirów, z tego co pamiętam - Biały miód.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli ktoś wcześniej o to pytał ale zastanawia mnie pewna sprawa. Bardzo chciałbym kupić dodatek ale swojego Wiedźmina dostałem przy zakupie nowej karty graficznej w formie kodu na gog.com. Czy jestem teraz skazany na zakup "Serca z kamienia" poprzez gog czy może istnieje jakaś inna możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli ktoś wcześniej o to pytał ale zastanawia mnie pewna sprawa. Bardzo chciałbym kupić dodatek ale swojego Wiedźmina dostałem przy zakupie nowej karty graficznej w formie kodu na gog.com. Czy jestem teraz skazany na zakup "Serca z kamienia" poprzez gog czy może istnieje jakaś inna możliwość?

 

Masz podstawkę na gogu więc dodatek też musisz mieć pod goga. Wersje pudełkowe dodatku maja w sobie klucz do goga, jest też możliwość kupienie dodatku na sklepie cdp - wersja cyfrowa (34pln), która również podpina się pod gog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz podstawkę na gogu więc dodatek też musisz mieć pod goga. Wersje pudełkowe dodatku maja w sobie klucz do goga, jest też możliwość kupienie dodatku na sklepie cdp - wersja cyfrowa (34pln), która również podpina się pod gog.

 

To chciałem usłyszeć. Zależy mi na wersji pudełkowej, jednak sentyment do powiększania kolekcji na półce jest we mnie silny ;) Poza tym.... Karty do Gwinta!

Edytowane przez MiNos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chciałem usłyszeć. Zależy mi na wersji pudełkowej, jednak sentyment do powiększania kolekcji na półce jest we mnie silny ;) Poza tym.... Karty do Gwinta!

 

Jeżeli zależy Ci na wersji pudełkowej z kartami to kup wersję pudełkową. ;) W pudełku będzie właśnie klucz GOG. Też tą wersję zamówiłem, m. in. dla kart i planuje grać przez GOG tak jak z podstawką (wygodne patchowanie).

Edytowane przez Szkaradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie.

Zacząłem wieśka od początku (Nowa gra +) i jestem teraz u Barona.

Wie ktoś gdzie (i czy w ogóle) można znaleźć klucz do pomieszczenia które znajduje sie w piwnicy?

Chodzi o to miejsce:

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też wydrukować gotowe karty znalezione w necie, w drukarni na papierze kredowym. Sam właśnie tworze talie i biorę się za drukowanie (12 kart ~ 3zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko, do tej pory miałem wiedźmina zainstalowanego z instalki goga czyli kilka części, spolszczenie i ta tona DLC, które trzeba instalować osobno i które niestety tworzą wpisy w dodaj/usuń programy, czy gog galaxy zassa wszystko od razu jako jedną instalkę tj. grę, spolszczenie, DLC? Nie chcę kolejnego klienta, ale skoro ma być wygodniej to tak zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, zatem trzeba tak to pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOG Galaxy robi jedną instalkę wszystkiego

Nie robi.

 

Owszem, zassa grę i będzie ją automatycznie aktualizować, ale spolszczenie czy DLC'ki (które będą widziane w panelu dodaj/usuń jako oddzielne aplikacje) trzeba wybierać ręcznie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przed chwilą skończona, czuję jakby coś bardzo ważnego w życiu się skończyło ... na liczniku według GOG to 196 godzin. Cóż, trzeba czekać na dodatek i znów wchłonąć w ten piękny klimat :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przed chwilą skończona, czuję jakby coś bardzo ważnego w życiu się skończyło ... na liczniku według GOG to 196 godzin. Cóż, trzeba czekać na dodatek i znów wchłonąć w ten piękny klimat :).

A ja właśnie dzisiaj zacząłem ng+ i teraz chyba jeszcze bardziej doceniam ten genialny klimat w grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zrobił

 

To dziwne. Bo ja wszystko pobierałem i instalowałem przez galaxy bo najwygodniej. I mam galaxy, grę i każde dlc jako osobny wpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić dodatki do wiedzmina 3 na gogu, tylko jednej rzeczy nie rozumiem, czemu przy season pass na dwa dodatki jest napisane, że będzie dostępne dopiero 31 października, jak ten pierwszy dodatek wychodzi 13?? i nie wiem czy kupić sam dodatek czy od razu season pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robi.

 

Owszem, zassa grę i będzie ją automatycznie aktualizować, ale spolszczenie czy DLC'ki (które będą widziane w panelu dodaj/usuń jako oddzielne aplikacje) trzeba wybierać ręcznie.

 

Tak samo u mnie. Wszystkie DLC były instalowane osobno i są w panelu sterowania w Dodaj/Usuń. Mogli by to jakoś zintegrować z tym GOGiem. Tak, zeby to były wewnętrzne "aplikacje" GOGa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...