Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie robię przesiadkę z win 7 na 10 i gdzie w win 10 wgrać savy z Wieska 3 w 7 były w dokumentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: gram obecnie w Grę Roku 2014 (tę_której_nikt_nie_skończył_z_nudów), czyli DA:Inkwizycja. Wszystko ustawione na średnie, bez AA i wodotrysków (mam odpalone sweetfx i wszystko wygląda wystarczająco ładnie). Mam więc pytanie: jak mają się w praktyce wymagania W3 do DA:I? Nie ukrywam, że po skończeniu DA:I chciałbym pograć w W3, ale trochę boję się wymagań. Czy ktoś odpalił W3, jeżeli wcześniej grał na średnich w DA:I?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podaj konfig kompa. Nie każdy gra w DA:I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na średnich działa DA:I, to w W3 tez odpali, ale raczej na trochę niższych. Ale najlepiej faktycznie podaj sprzęt i docelową rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się u mnie dziwny błąd, że w niektórych miejscach kamera strasznie mi przybliża się i jedyne co wtedy widzę to głowę geralta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem miewałem podobne błędy, popróbuj załatwić to za pomocą zmiany rozdzielczości.

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam też mam ten problem ze zbliżaniem, przecież jak pojadę w dół z rozdziałką to będzie kupa, jak ponad natywną, to karta nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić dodatki? Przez Gog, czekać na pudelkowe czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie ubisoftu season pass jest za 70 zł, to chyba jak dotąd najniższa cena (klucz GOG)

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Expansion-Pass/productID.317612400/categoryId.70238600

 

ostatni raz kupiłem coś od cdp.pl (season pass do W3) w akcji pre* lub season*. nie dość że że bita stówka bez grosza to teraz mi napisali że jak im dopłacę jeszcze cztery dychy bez grosza to mi dorzucą karty do gwinta w wersji ENG (sic!). radzą mi się spieszyć bo to podobno gratka k@wa nie lada, limited edyszyn, może zbraknąć itd.. idiotów robią z klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2up

To jest sklep, logiczne że chcą zarobić. Mi się nie podoba to że gog.com chce być tak bardzo europejski że Polakom dowala ceny w euro dzięki czemu u nich Wiesiek musi być w promocji -40% żeby był sens go kupić. I co zrobisz? Nic nie zrobisz.

Co do tego sklepu Ubi - dlaczego pisze rezerwacja? Oni tego SP chyba nie sprzedają, da się w ogóle zamówić za tą kwotę?

Edytowane przez stark2991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego sklepu Ubi - dlaczego pisze rezerwacja?

Bo to pre-order.

 

Oni tego SP chyba nie sprzedają, da się w ogóle zamówić za tą kwotę?

Sprzedają. Da.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod od razu przychodzi. ja już mam dodatki dodane na gog-u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeżeli wybiorę opcję pomocy Hjalmarowi to jak wiadomo nie zostaje rozwiązana zagadka kto za tym stoi, będzie później tego kontynuacja ? Oraz czy da się jakoś wejść do piwnicy w zamku gdzie jest miejsce mocy po wyborze hjalmara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2up

To jest sklep, logiczne że chcą zarobić. Mi się nie podoba to że gog.com chce być tak bardzo europejski że Polakom dowala ceny w euro dzięki czemu u nich Wiesiek musi być w promocji -40% żeby był sens go kupić. I co zrobisz? Nic nie zrobisz.

Co do tego sklepu Ubi - dlaczego pisze rezerwacja? Oni tego SP chyba nie sprzedają, da się w ogóle zamówić za tą kwotę?

 

wiadomo że chcą zarobić. ja się jedynie czepiam tego że zapłaciłem im kasę tuż po możliwości zamówienia SP a wyszło że mam gorszą ofertę niż gdybym zamówił preorder'a kilka tygodni później. pudełko wychodzi taniej i karty do gwinta są PL. przecież to absurd ekonomiczny i marketingowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś przesiadkę z GOG na Steam?

Czy save'y będą działać bez problemu?

Czy Steam zaliczy achievementy, które zdobyłem grając na GOG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeli ploty? EA przejmuje CD Projekt :lol2:

 

"Jestem pracownikiem CD Projekt RED i mam niezbyt miłe wieści, którymi chciałbym się podzielić. Nasi szefowie rozmawiają prawdopodobnie z Electronic Arts o ewentualnym przejęciu. Ich przedstawiciele właśnie odwiedzili naszą siedzibę i udali się na spotkanie z zarządem. W najbliższej przyszłości nie wydamy żadnej nowej gry, ewentualne wydawnicze partnerstwo nie wchodzi więc w tym przypadku w grę. Jedyne logiczne wyjaśnienie to to, że ludzie z EA są tutaj, bo chcą nas wykupić."

Ktoś sobie chyba niezłe jaja zrobił :lol2:

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale głupoty... A te wszystkie portale kopiują tą samą informację bez żadnego pomyślunku. Po co EA miałoby się zjawić w siedzibie CDPRed? To chyba jasne. Chcieli zobaczyć jak się robi prawdziwe erpegi :D

A tak na poważniej, może chodzić o partnerstwo do Cyberpunka (EA jako dystrybutor)

Sprawa wygląda tak: przychodzi policja do mieszkania, grzecznie puka i zostaje wpuszczona. Sąsiad to widzi i za chwilę cały blok szepta że gościa aresztowali. Mniej więcej taki poziom absurdu reprezentuje ten news :) Na poprawę humoru jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeli ploty? EA przejmuje CD Projekt :lol2:

 

 

Ktoś sobie chyba niezłe jaja zrobił :lol2:

Oczywiście, że to jest plotka, to samo jak na piratebay pojawił się wpis rzekomego pracownika CDPR namawiającego do kupna gry. Nikt nawet nie spędził 5 sekund żeby się zastanowić gdzie linkowana przez niego strona prowadzi. Takie rzeczy należy olewać, a same szybko umrą, próba walki z głupotą niestety jest bez sensu.

 

A tak na poważniej, może chodzić o partnerstwo do Cyberpunka (EA jako dystrybutor)

Sprawa wygląda tak: przychodzi policja do mieszkania, grzecznie puka i zostaje wpuszczona. Sąsiad to widzi i za chwilę cały blok szepta że gościa aresztowali. Mniej więcej taki poziom absurdu reprezentuje ten news :) Na poprawę humoru jak znalazł

W tym przypadku to akurat sąsiad zobaczył radiowóz pod blokiem, założył że to napewno po tego spod trójki przyjechali więc zadzwonił do szwagra mu opowiedzieć no i się zaczyna ;)

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka kiedy pierwszy dodatek do Wieska ?

13.10.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam błąd w grze tzn. najpierw przypadkowo trafiłem na schematy rynsztunku, a dopiero później kupiłem mapę, która do nich prowadzi.

Teraz nie mogę ukończyć zadania, bo skrzynie są puste, a co gorsza schematów nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...