Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie natury technicznej: W3 trzymam na dysku systemowym (SSD), czeka mnie w ten weekend reinstalacja systemu. Czy jeśli zainstaluję GoG Galaxy na dysku HDD i do folderu "Gog Games" przeniosę cały katalog z W3, to będę mógł bez problemu grę uruchomić, czy też konieczna będzie ponowna instalacja + pobieranie aktualizacji (24gb łącznie z patchem 1.10)? Pytanie dość banalne, bo ze Steam czy Origin nie ma tego typu problemów, ale wolę się upewnić. Z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci patch przez Gog z zawrotną prędkością 120KB/s :E

 

@update

rozpędził się do 3MB/s :cool:

Edytowane przez larry.bigl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrał ktos ze strony gog tego patcha?

Jakies jaja jak próbuje pobrać to przekierowuje mnie na stronę nvidii a jak sie uda pobrać to i tak pobiera mniej niz w rzeczywistości powinno.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się uśmiałem. Pobrałem raz ze stronki gog.com tego patcha. Przy próbie instalacji miałem monit, że plik źródłowy jest uszkodzony. Teraz postanowiłem spróbować jeszcze raz to po wybraniu part 1 do pobrania odsyłało mnie na stronę nvidii :D Teraz niby już jest normalnie. Przez GOG nie da rady ze względu na problem z serwerem.

 

EDIT

Pobieranie nie powiodło się. No nic, widocznie trzeba poczekać.

Edytowane przez theza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ściąga 17 GB :P

Może w tej łatce jest zawarte DLC, które będzie można aktywować trzynastego :P:lol2:;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoG zaczął pobierać aktualizację - 17GB :E

[:|] Na dysku mam 4GB wolnego [:|] Pewnie pobranie, rozpakowanie i instalacja wymagają 2x tyle [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ten patch potrafi spiperzyć coś z saveem (na NG+) :kwasny: Czy REDzi potrafią wydać patcha, który czegoś przy okazji nie speprzy?

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shieet. Pany, jak mam przenieść grę z SSDka na HDD żeby nic nie popsuć ? Na 60Gb ssd nie styknie miejsca na grę z tym patchem i jeszcze dodatkami.

 

edit;

Da się jakby coś. Przekopiowałem folder z ssd na hdd. Dałem w Galaxy uninstall z zachowaniem savów. Potem w galaxy import folder, zweryfikowało pliki i teraz targa patcha już tego 17Gb.

 

patch 1.10 lista zmian

Edytowane przez 5hogun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechali z tym patchem, grę mam na ssd i 50gb wolnego, na systemowym mam 8gb wolnego i nie moge patcha zainstalowac...

 

edit: udało się ale 9gb wolnego na C...

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechali z tym patchem, grę mam na ssd i 50gb wolnego, na systemowym mam 8gb wolnego i nie moge patcha zainstalowac...

 

edit: udało się ale 9gb wolnego na C...

Musisz zmienić w opcjach "Install games to" i wybierasz dysk inny niż systemowy bo tam domyślnie stawia folder na pobieranie, nie wiem czemu tam :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zostawię ściąganie na noc. Mam nadzieje że 27GB na SSD na którym jest gra wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę coś tam się poprawiło napewno podczas deszczu może 3-4 klatki lepiej niż było przy 60. Zniknęły wiedźmińskie miecze w ng+, chyba że to poprzednio miały zniknać i był błąd.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zostawię ściąganie na noc. Mam nadzieje że 27GB na SSD na którym jest gra wystarczy.

 

Na patcha wystarczy. Nie wiadomo czy starczy jak dodatki doinstalujesz.

 

0yRQeLl.jpg

tragedii nie ma :)

Edytowane przez 5hogun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, można zbierać wszystkie śmieci w grze i próbować je sprzedać, tylko ja grając miałem wiele fantów do sprzedania, ale kupcy nie mieli już kasy w sakiewce.

Gra sprowadzała się do biegania od miasta do miasta, od kupca do kupca i szukania, kto który ma jeszcze kasę. U mnie szybko skończyły się możliwości i nie wiem, jak można uzbierać 150 k waluty.

Nie trzeba latać od kupca do kupca.

 

Na skellige w twierdzy na północy jest kowal i miecznik, którzy mają po około 2k, to samo w kaer muire (czy jakoś tak (u Lugosa Szalonego). Tak więc b. szybko można upłynnić cały towar a jak się zdarzy że im zabraknie kasy, to wtedy medytujemy 2-3 dni i kasa się u nich odnawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha no i nie mogę włączyć gry, mimo pobranych dlc wywala błąd że ich nie mam i na nowo ssie mi 17gb, spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po patchu Geralt został kaleką ;p

 

Czy jest dofinansowanie z PFRON'u za moje usługi ;p

 

kRuxTMX.png

 

VkTPE9Z.png

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem patcha ręcznie około 17, przy próbie instalacji error że niby błąd plików. Teraz chce pobrać drugi raz a tutaj 0.2MB/s :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...