Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po instalacji najnowszego patcha gra się posypała :(

Gra sama w sobie działa, ale jest pełno błędów, przykładowo w Novigradzie ludzie noszący skrzynie skaczą jak żabki.

Do tego ciągle pojawiają się błędy tekstur i migotanie krawędzi. Chyba czeka mnie reinstalacja gry...

Ci skaczący ludzie ze skrzyniami towarzyszą mi od początku gry czyli od patcha 1.06. Być może patch 1.10 tylko to uaktywnił u Ciebie ale raczej nie wprowadził.

 

 

A teraz tak patrzę, w GOGu, na liście poniżej guzika PLAY, mam spis rzeczy do ściągnięcia. Wśród nich cztery części patcha 1.10, wążące teoretycznie 10GB.

Czy ściągnięcie ich ręcznie pozwoli oszukać klienta GOG, bo nie wierzę, że cały ten patch dowali prawie 18GB do i tak dużej gry?

 

Podobnie miałem z każdym poprzednim patchem, 1.6, 1.8, zawsze GOG ściągał 7GB a po zainstalowaniu okazywało się że doszło raptem kilkaset MB...

 

Myślałem że takie rzeczy są oczywiste. Instalując patcha, jakiegokolwiek patcha nie dogrywasz nowych plików tylko nadpisuje istniejące. Nowe pliki stanowią drobną część, chyba że chodzi o dlc. Tak więc instalując te 15GB rozmiar gry się niewiele zmieni. Patch dostępny do pobrania ręcznie to dokładnie ten sam patch tylko że skompresowany. Instalacja może doprowadzić do tego że gog go nadal będzie chciał ściągać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

podobno nowy patch powoduje sporo błędów w wieśminie. Na radeonach spada mocno wydajność, kilka questów się posypało, problem z sejwami (mi wsiąkła część saveów ale nie wiem ile) i kilka innych większych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w NG+ usuwa ekwipunek wilka i ten ze skellige (1.10).

Edytowane przez buli95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprawdzenia odpaliłem właśnie gog galaxy. No i oczywiście pobiera 17GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOG dodatek jest za 9,39$, czyli zapłacę jakieś 35zł za to? Jak kupować na GOGu?

 

@ok mam, kartę wystarczy dodać. Swoją droga na ile to bezpieczne?

Edytowane przez larry.bigl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się tutaj bo w modyfikacjach nikt mi nie odpisuje. Co trzeba zmienić w ini. aby postacie jak i inne przedmioty nie pojawiały się nagle przez nosem? Gram na ultra i mimo tego takie zjawisko zauważyłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi GOG ściągnął 1.10 sam i zainstalował. Musiałem sam dograć wszystkie free DLC. Na 1.08.4 Gr chodziła nieźle - tak na 4+. Na 1.10 daje jej najwyżej - 1. Już samo uruchomienie z GOGa trwało 3x dłużej (no ale mówię sobie: "musi się pewnie ułożyć na dysku, powyszukiwać porozstrzeliwane pliki na HD, rozumiem, zaczekam"); ładowanie menu - o wiele dłużej ("niech się rozrusza..."); ładowanie sejwu - tak samo (niech się...") ale jak wreszcie ruszyło, jak zaczeło non stop mielić dyskiem a obraz stale głęboko frezował (a lokacja była pusta) to mnie tknęło i sprawdziłem, że CPU - 98% a RAM - 98% i jeszcze podobnie HD. Było źle ale w lokacji miejskiej była TRAGEDIA. Po prostu zero grania! Samo wyjście z gry trwało 8 minut. Przywróciłem ponownie 1.08.4 (16 GB ściągania) i jest lepiej ale gorzej niż przed 1.10 - takie "spustoszenia" poczyniła "poprawka" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, że numer karty lepiej nie podawać od tak. Gog dla mnie zawsze był mało przekonujący jako platforma.no ale już zakupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz dnia, ani godziny :P

 

Ja mam wciąż dylemat. Brać wersję pudełkową, czy cyfrę dodatku. Wychodzi na to, że dopłaca się 30zł za same karty.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję cyfrową.

Tanio w porównaniu z tym ile dodaje ten dodatek.

Czekamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek za 35zł, który oferuje dłuższą rozgrywkę niż niektóre gry AAA, patrząc na oceny, to cena/jakość perfecto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gog dla mnie zawsze był mało przekonujący jako platforma.

Ale wiesz, że GOG jest własnością CD Projektu? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek za 35zł, który oferuje dłuższą rozgrywkę niż niektóre gry AAA, patrząc na oceny, to cena/jakość perfecto.

2,5 raza dłuższy niż Order 1866 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że GOG jest własnością CD Projektu? :E

Wujowi Google równie niechętnie podałem dane karty do płatności Play :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to za zadanie "tajemniczy pasażer łodzi"? Po spaczowaniu pojawia mi się ono ale nie mogę w ogóle go śledzić ani nie ma go na liście.

Edytowane przez palel47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba dodawać karty, można płacić paypalem.

Nie wiem jak jest z gogiem ale żeby zapłacić paypalem na origin trzeba podac najpierw kartę paypal`owi.

 

Skoro jest tak tragicznie po tej łatce to poczekam aż coś z tym zrobią choćbym miał z dużym opóźnieniem zagrać w dlc. Nie mam zamiaru sobie psuć gry. Może sobie ostatnie pytajniki na Skellige przez ten czas wyczyszczę :E

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOG dodatek jest za 9,39$, czyli zapłacę jakieś 35zł za to? Jak kupować na GOGu?

 

@ok mam, kartę wystarczy dodać. Swoją droga na ile to bezpieczne?

 

 

Jestem zdania, że numer karty lepiej nie podawać od tak. Gog dla mnie zawsze był mało przekonujący jako platforma.no ale już zakupiłem.

 

Dobrą opcją dl atakich osób jak ty jest karta internetowa. Ja używam BZWBK. Po prostu doładowuję kartę przelewem z mojego konta (konto nie musi być w BZWBK) i płacę w internecie ta kartą. Dołądowuję taką kwotą jaką chce wydać. Nie mam obawm, że mi ktoś obciązy konto, bo można tylko płacić do wysokości środków posiadanych na koncie karty. Nawet jak by mi ktoś się "włamał" na kartę to żadna strata. A cała procedura, czyli doładownaie karty i zapłącenie nią za zakup to nie wiećej jak 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kartę internetową WBK i jeśli ktoś się boi płacić kartą to polecam

Zadanie "Tajemniczy pasażer łodzi" pojawia się po main queście Bezimienny i jest puste, tego nie wprowadził ten patch, to było od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kroka1104

czy jesli bede gral offline w wieska a po jakims czasie zaloguje sie do goga to do goga doliczy acziwmenty i czas jaki spedzilem w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...