Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko czy jak czy poziom rozwinięcia podstawowego igni wpływa jakoś na alternatywę igni? bo mam 3 poziom podstawowego igni i niewiem czy od razu brać alternatywę czy wymaksować podstawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą opcją dl atakich osób jak ty jest karta internetowa. Ja używam BZWBK. Po prostu doładowuję kartę przelewem z mojego konta (konto nie musi być w BZWBK) i płacę w internecie ta kartą. Dołądowuję taką kwotą jaką chce wydać. Nie mam obawm, że mi ktoś obciązy konto, bo można tylko płacić do wysokości środków posiadanych na koncie karty. Nawet jak by mi ktoś się "włamał" na kartę to żadna strata. A cała procedura, czyli doładownaie karty i zapłącenie nią za zakup to nie wiećej jak 5 minut.

Możesz podać coś więcej odnośnie tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać coś więcej odnośnie tej karty?

Też poproszę. Dość ciekawe to. Zerknę czy mBank ma coś podobnego może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki, jak się boicie podawać dane karty to dlaczego nie kupicie na CDP.PL gdzie płacicie przez PayU ? Aktualnie DLC Serce z Kamienia jest za 34zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać coś więcej odnośnie tej karty?

 

Też poproszę. Dość ciekawe to. Zerknę czy mBank ma coś podobnego może.

Wpiszcie w google nazwę swojego banku + ekarta/karta wirtualna/karta internetowa/karta przedpłacona. Każdy bank posiada to w ofercie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pobrałem łatkę 1.10, która cały czas twierdzi, że nie mam zainstalowanej gry. Pobrałem ponownie DLC do 1.10 i DLC również twierdzi, że gra nie jest zainstalowana [:|] Miał ktoś coś podobnego? Zdecydowałem się updejtować z 1.08 bo nie mogę zrobić zadań z figurkami, a w sumie zrobiłem do tej pory chyba wszystkie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbówałem obejrzeć te budowle na końcu prawej strony mapy, i co ? Ich tam nie ma, są część tekstur (np: sam komin w powietrzu) mimo że na mapie są widoczne jako budowle. Czasmai też Geralta zawraca gra. Albo tam będzie się działa akcja dlc, albo redzi nie dokończyli gry i coś tam miało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem całość Wiedźmina 3 od nowa - udało się zainstalować łatkę 1.10.

 

Skoro jesteśmy przy łatce, to dwa spostrzeżenia i to na szybko:

-nadal nie mogę zrobić zadania "figurka żołnierza". Przechodzę z Triss do ustronnego miejsca i nie mam opcji dialogowej, która dałaby możliwość zrobienia tego questa, a więc mogłem sobie w ogóle darować pobieranie blisko 50GB

-nowe opcje dialogowe...bez opcji dźwiękowych? Pobrana łatka językowa, a mimo to, nie ma dźwięków polskich przy niektórych wypowiadanych zdaniach...lol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten patch zjebał grę i po chwili grania wywala do pulpitu. To się zaczyna robić chore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe patche to jedno wielkie "śmietnisko" wprowadzające więcej błędów niż było przed instalacją :E

Nawet w głupim menu sknocili napisy i w opcjach graficznych zamiast wyboru odpowiedniego profilu (niskie, średnie, wysokie, Uber) mamy kwadraciki :lol2:

Jak można tak partaczyć sprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie te same bo ciągle coś nowego psują ;) A te zmiany opisane w changelogach opiewające na dziesiątki stron niespecjalnie są widoczne w grze... w przeciwieństwie do nowych bugów. I tak od 1.03. :D

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest pierwszy patch który zepsuł grę tak że się wyłącza po chwili a gram od 1.04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Kolejny patch i kolejny raz te same narzekania.

 

Chyba nie do końca jest to prawdą, sam nie narzekałem na grę przy wersjach 1.03 oraz 1.08. Zrobiłem updejt celowo by móc przejść "figurki", ściągnąłem 22GB gry (bo instalator łatek twierdził, że gra nie jest zainstalowana...), następnie 17GB patch, do tego 2GB polskiej wersji językowej i 500MB DLC - rezultat taki, że zadanie to nadal nie może zostać wykonane.

 

Z ciekawostek...zaliczyło mi jedną z misji, z dzieciakami, którą miałem oznaczoną jako "nieudaną".

 

Dla mnie to jest pierwszy patch który zepsuł grę tak że się wyłącza po chwili a gram od 1.04

Sam akurat grałem wpierw na 1.03, następnie 1.08 i na nim przeszedłem praktycznie całość. Teraz stoję na "ostatecznych przygotowaniach" oraz misjach z niego wynikających i ledwo co dopiero zainstalowałem, a już widzę dwa błędy, z czego jeden z nich niby jest poprawionym - u mnie "figurka żołnierza" nadal "leży", to znaczy nie mogę questu zacząc z racji braku odpowiedniej opcji dialogowej, a braku dźwięków w polskiej wersji językowej, w której przecież dodano nowe opcje dialogowe, jest czymś śmiesznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na oba zadania ze statuetkami, ale nie udało się ich zrobić mimo patcha 1.10

W Velen wisi mi też zadanie z Gertem Borelem ,w sumie to jest żółty wykrzyknik:

 

To ten gość, który przewozi zwłoki, łapie jakąś chorobę i przy którymś spotkaniu prosi o zabicie i spalenie jego zwłok, zrobiłem to, gość się rozdwoił i stoi obok swoich zwłok i niczego nie da się już zrobić ;)

 

Ale to już pierdółki, ważne, że jutro wychodzi dodatek, mam nadzieję, że Paczka w Ruchu będzie na czas :)

Edytowane przez SongokuH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie te same bo ciągle coś nowego psują ;) A te zmiany opisane w changelogach opiewające na dziesiątki stron niespecjalnie są widoczne w grze... w przeciwieństwie do nowych bugów. I tak od 1.03. :D

 

Gdyby tak było to w tym momencie gra byłaby niegrywalna. Błędy są bardziej widoczne niż to co zostało naprawione.

Zacząłem grać na 1.06 i nie miałem żadnych popularnych bugów - ani z Czarną perłą, ani z Ves i Rochem, ani ze statuetką ani z wilkołakiem na Skellige (zrobione wczoraj bez problemu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzymam w ręku dodatek serce z kamienia. Takie pytanie te dwie talie do gwinta wystarczą do gry z drugą osobą? Szczerze przechodząc grę w ogóle gwinta nie ruszyłem. Mam to zamiar zrobić przy drugim podejściu do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to w tym momencie gra byłaby niegrywalna. Błędy są bardziej widoczne niż to co zostało naprawione.

Zacząłem grać na 1.06 i nie miałem żadnych popularnych bugów - ani z Czarną perłą, ani z Ves i Rochem, ani ze statuetką ani z wilkołakiem na Skellige (zrobione wczoraj bez problemu)

No jak widać dla niektórych jest niegrywalna i to dosłownie :) A tak serio też nie miałem problemów grając od 1.03 ale ja skończyłem na 1.06. Następne wersje trochę więcej zmian wprowadziły więc i bugów także. :) Ale zaczęło się już od 1.04 gdzie ludzie gromadnie narzekali na nienaliczanie expa.

 

@Odin85

Drobne ilosci w sumie sprzedał, jaki wykup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem, że oczekuje na wysłanie. pewnie dzisiaj zostanie odebrana przez paczkomaty i jutro ją sobie odbiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie w folderze z exekiem plik o nazwie d3d11.dll? U mnie w wersji steam takowego pliku nie mam a pytam Was o to bo niby usunięcie go daje boosta +10 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie małe pytanko.

Zacząłem dość późno kolekcjonowanie kart do gwinta, czy po odesłaniu Zoltana i Myszowora do do Kerth Moren można ich gdzieś tam znaleźć albo dotrzeć do nich w inny sposób?

Chodzę po tym zamczysku i szukam ale nie mogę ich wyszukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz dnia, ani godziny :P

 

Ja mam wciąż dylemat. Brać wersję pudełkową, czy cyfrę dodatku. Wychodzi na to, że dopłaca się 30zł za same karty.

 

 

Ale z ciebie cebularz. Pamiętaj, że w cenie jest zawarte 23% vatu i posrednio pod. dochodowy.

 

Kart jest dużo, są dobrej jakości, w fajnym pudełku i z instrukcją.

 

Wiem, najlepiej jakby producent jeszcze dopłacał do tych kart.

Edytowane przez fqqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Cebularz ;]

Zrezygnowałem z boxa, z racji tego, że nie będę miał z kim grać tymi kartami.

 

Wczoraj też mi grę wywaliło do pulpitu po 10min grania.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa polski dubbing czasami na 1.10, chyba to te nowe opcje dialogowe tak wnioskuje.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dokładnie tak jak Krzysiak napisał to wyglądało i nikogo nie wyśmiewam  napisałem jaki był problem i to był jedyny jaki miałem z amd a lecę na takich platformach od lat, intela miałem raz w życiu u siebie w PC  
    • Na wstępie, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu w właściwe miejsce Dziękuję. Witam szanownych użytkowników Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w takiej sprawie Niedawno złożyłem sobie starszego PC-ta do zabawy w retro, komputer był na Windowsie XP i posiada dysk 80GB Miałem na nim zapisane mnóstwo różnego rodzaju starych programów pod DOS i starych gier, które zbierałem przez dłuugi czas, większość pochodziła jeszcze z starych dyskietek które zostały już zagubione bądź sformatowane Tyle historii w dużym skrócie, a teraz co się stało, bawiąc się dzisiaj uruchomiłem komputer z dyskietki startowej z DOSem 6.22 i uruchomiłem program Fdisk i przez własną głupotę omyłkowo usunąłem partycję startową dysku C 😭na której było wszystko, od systemu Win XP poprzez wszystkie programy i gry, o ile postawić na nowo Windowsa to nie problem o tyle najbardziej zależy mi na całej reszcie, czy da się jakoś przywrócić tą partycję lub chociaż programy zapisane na dysku? Formatowania na szczęście w nieszczęściu nie robiłem. Jeśli da się to jakoś uratować, przywrócić partycję lub chociaż utracone oprogramowanie zbierane latami to jakim programem darmowym można to zrobić najłatwiej i najszybciej? Bardzo proszę Was o pomoc, wiem że można na Was liczyć Dodam że posiadam drugi nowszy komputer z Windowsem 10 do którego mogę podpiąć ten dysk HDD z tego starego komputera ale co dalej?
    • UV to obniżenie napięcia poniżej standardu karty dla zadanej częstotliwości taktowania rdzenia. Oczywistym jest, że jak taktowanie spada, to karta sama z siebie obniża te napięcia (wyjściowa tabela Hz/V jest w BIOSie karty) ale chodzi o to, żeby obniżyć je jeszcze bardziej.  Pomijam fakt, że są talenty, które obniżają krzywą (że niby niżej to lepiej) robiąc tym samym OV zamiast UV.  Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wytłumacz mi na spokojnie, w którym miejscu i jakie bzdury Twoim zdaniem potarzam. 
    • sprawdź, czy karta - jak nie będzie internetu wpisz ping adres bramki jeśli nie będzie połączenia z ruterem\bramką raczej na pewno karta jeśli karta w menedżerze urządzeń kliknij prawym kartę - właściwości, zarządzanie energią, ewentualnie odhacz zezwól na wyłączanie urządzenia...  - może to
    • Od kilku dni mam problem z YouTube. Kiedy wchodzę do zakładki moje filmy to nie ma tam żadnego filmu, który zrobiłem. Wcześniej myślałem że usunęli ale jak wejdę na jakiś film z linka który udostępniłem na jakieś stronie to ten film jest. Drugi problem to że nie ma moich playlist. Trzeci to że jak piszę jakiś komentarz to zamiast mojego niku jest podawane moje imię i nazwisko. Co ciekawe jak piszę podczas transmisji to pojawia się mój nik. Do tego mogę mój własny kanał zasubksrybować. Ktoś może wie o co biega? Wygląda to trochę jakby bym zalogowany na swoim kanale ale jednocześnie nie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...