Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Bandyci? Psy? Utopce to jedyny boss w tej grze, 4level, 40 level, 100 level, cholerne utopce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraza, też macie problem z NG+ i znikającym ekwipunkiem? Właśnie skończyłem dodatek, z pełnym żmii, kota, wilka itp. Przy rozpoczęciu NG+ wszystko znika. Można coś zrobić oprócz czekania na patch/fix od CDP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak leveling został zaprojektowany, że 35 poziom to właściwie maks na podstawce.

Ja tam skończyłem na 37 levelu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście że na krętaczy wykorzystujących bugi w grze dla zarobku czeka poborca podatkowy? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście że na krętaczy wykorzystujących bugi w grze dla zarobku czeka poborca podatkowy? :E

A to dlatego go znaleźc nie mogę? eh :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem udałem sie na Skellige po kasę z pytajników i ku mojemu zdziwieniu mając prawie 37 poziom trafiłem na potwora aż na 48LV, na mapce poniżej zaznaczę gdzie go znalazłem. Ciekawe bo nie spodziewałem się aż tak silnego przeciwnika na terenach gdzie nie toczy się nowa akcja z dodatku :).

 

 

pbQ3XN.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty, sponiewierał mnie jak szmatę i z podkulonym ogonem skomląc uciekłem :D

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to chyba ten o którego ja pytałem :)

Powinien być za niego achievement (oczywiście gdyby one działały :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Kompletny niedźwiedź plus wyśmienity Grom, Puszczyk, Dekokt Raffarda Białego oraz dobry olej i gryf leży po max 10 minutach :E .

Edytowane przez Luis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj dziada utłukłem jako ostatniego a podchody robiłem chyba z pięć razy...koniec serca z kamienia 39 poziom i mieczem żmii z olejem znalezionym pod koniec gry,ulepszony rynsztunek słowami,eliksir na zatrucia,grom,jaskółka,eliksir z ekimeny czy jakoś tak...walka z pięć minut a poprzednio i ze dwadzieścia nie starczyło,padałem jak mucha po dwóch ciosach.Zestrzelenie z kuszy doskok i prać,uniki itd...szkoda tylko że to czego pilnował nie było tego warte.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraza, też macie problem z NG+ i znikającym ekwipunkiem? Właśnie skończyłem dodatek, z pełnym żmii, kota, wilka itp. Przy rozpoczęciu NG+ wszystko znika. Można coś zrobić oprócz czekania na patch/fix od CDP?

Dlatego zrobiłem sobie kopie save-ów :) z doświadczenia

 

 

 

Wie ktoś gdzie najtaniej kupić dodatek na GOG-a (tylko bez zmian regionu bo później jajka wychodzą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledź portale aukcyjne z samym kodem albo działy sprzedaży na forach. Sam kupiłem kodzik z boxa na forum (gościu chciał tylko karty, bo miał season passa) za 30zł, pewnie znajdzie się taniej. Na moje nieszczęście, okazało się, że następnego dnia była wtopa w uplayu i można było kupić dodatek za 10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie właśnie tylko GOG interesuje, chce mieć w jednym miejscu bo to już się żałosne robi Steam/Origin/GOG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amp41

Czyli ubiłeś go na wersji 1.10, ja na wersji 1.8.4. Najwyższy poziom trudności, niedźwiedź z runami Quen (ten znak oczywiście maksymalnie ulepszony), eliksiry, o których wcześniej wspomniałem (Puszczyk w nocy się nie kończy) oraz petardy (chyba Smoczy Sen, podpala). Postać na 36 poziomie. Najwidoczniej poziom trudności po patchu wzrósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie właśnie tylko GOG interesuje, chce mieć w jednym miejscu bo to już się żałosne robi Steam/Origin/GOG

 

 

Jeden kod możesz aktywować tylko na jednej platformie GOG/Steam/Origin, więc nie ma problemu. Sam aktywowałem na GOGu :)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem udałem sie na Skellige po kasę z pytajników i ku mojemu zdziwieniu mając prawie 37 poziom trafiłem na potwora aż na 48LV, na mapce poniżej zaznaczę gdzie go znalazłem. Ciekawe bo nie spodziewałem się aż tak silnego przeciwnika na terenach gdzie nie toczy się nowa akcja z dodatku :).

 

 

pbQ3XN.jpg

 

Pisałem o tym, to jest ten Archegryf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka na starcie bardzo prosiłbym o wyrozumiałość i cierpliwość co do mnie bo gram w tą grę niedługo i jeszcze wiele nie wiem chyba...

 

Otóż cały czas dostaje wpierdziel co prawda mam dopiero 4 lv ale jak przychodzi z kimś walczyć w zadaniu z questa to ledwo co zaliczam lub kilka razy aż się uda ale teraz od godziny próbuje przejść jedną misję i mam wrażenie , że sie nie da.... Otóż mam misje z szczurami w magazynie i później przychodzi 3 kozaków i mam z nimi walczyć w raz z swoja koleżanką . Sprawa wygląda tak , że ja jak ich wale to zadaje im po 10pkt obrażen czasem 30 jak wejdzie jakiś cios krytyczny a oni jak mi walną to za 1500hp ( z czego ja mam 3600 ) więc generalnie dwa strzaly i leżę a ich jest 3 ; / .. od godziny się męcze i nie mogę tego przejść . Jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 poziom i robisz już questy w Novigradzie? O stary, pominąłeś bardzo dużo. Masz za niski poziom do tego questa, musisz zrobić te, które są na zielono w dzienniku zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz jakieś lepsze rzeczy w ekwipunku, jeśli tak, to je załóż. Dodatkowo używaj znaków, nałóż Quen i staraj się go utrzymywać. Możliwe, że Twoje miecze się troszkę stępiły, więc zobacz ile mają % i ewentualnie je napraw. Trzymaj ich na dystans, nie leć "na pałę" tylko blokuj, rób uniki i kontruj, na spokojnie. Jeśli masz to, aktywuj przydatne eliksiry, np. jaskółkę, grom.

 

Edit:

Fuck, nie doczytałem, że 4lvl. Rzeczywiście troszkę się rozpędziłeś :P Wracaj do Velen :)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka na starcie bardzo prosiłbym o wyrozumiałość i cierpliwość co do mnie bo gram w tą grę niedługo i jeszcze wiele nie wiem chyba...

 

Otóż cały czas dostaje wpierdziel co prawda mam dopiero 4 lv ale jak przychodzi z kimś walczyć w zadaniu z questa to ledwo co zaliczam lub kilka razy aż się uda ale teraz od godziny próbuje przejść jedną misję i mam wrażenie , że sie nie da.... Otóż mam misje z szczurami w magazynie i później przychodzi 3 kozaków i mam z nimi walczyć w raz z swoja koleżanką . Sprawa wygląda tak , że ja jak ich wale to zadaje im po 10pkt obrażen czasem 30 jak wejdzie jakiś cios krytyczny a oni jak mi walną to za 1500hp ( z czego ja mam 3600 ) więc generalnie dwa strzaly i leżę a ich jest 3 ; / .. od godziny się męcze i nie mogę tego przejść . Jakieś porady ?

Zmniejsz poziom trudności na najniższy, staraj się wykonywać zadania poboczne żeby mieć wyższy poziom, szukaj lepszego ekwipunku po pytajnikach na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 poziom i robisz już questy w Novigradzie? O stary, pominąłeś bardzo dużo. Masz za niski poziom do tego questa, musisz zrobić te, które są na zielono w dzienniku zadań.

 

 

To co mam teraz zrobic? wczytać ostatni zapis gry ( przed tą misją ) i olać to zadanie i zając się innym ? a nie będzie tak , że jak anuluje je to już później będzie niedostępne i nie będzie można go wykonać ? 

 

Nigdy w żadne gry nie lubiłem grać na najniższym z możliwych poziomów trudności . Zawsze było to dla mnie zbyt nudne a teraz mam ustawiony ten zaraz po najniższym : ) 

 

 

 

Edytowane przez Tomek19900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...