Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Ok szybkie google i mam odpowiedź:

 

Jak nie mamy Keiry to my musimy uratować Lamberta osobiście

 

Tez to znalazlem ale byles szybszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja gry to v 1.10? Skapnąłem się że mam 1.02 i właśnie pobiera mi się jakaś aktualizacja 17gb... w niedzielę jak grałem nic się nie pobierało bo jakieś błędy, a dzisiaj z zamiarem pogrania nagle aktualizacja 17gb :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że masz backup save z gry, bo instalowanie takich dużych aktualizacji jest niebezpieczne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przepadnie to przepadnie, trudno z resztą grałem tylko jakieś 5 godzin więc dużo nie zrobiłem. Ta gra jest tak zaje..sta, że mógłbym początkowe misje z 10 razy przechodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy mówią iż w dodatku wzrósł jakoś poziom trudności. Osobiście najbardziej mnie uszczęśliwił archegryf ze skelige który jako jedyny mógł sie pochwalić wyższym poziomem doświadczenia niż ja. Dla mnie najbardziej wymagające są utopce/ topielce :E i moze faktycznie ci z zakonu bo ich dużo. Mam ogromną nadzieje ze kolejny dodatek nam wszystko jeszcze bardziej podniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie można wziąć udziału w jakiejś aukcji skoro dom aukcyjny zmienił właściciela,wtedy można by było baronową spotkać ponownie i pohandlować...ale jest bug w grze...da się przez zamknięte drzwi wejść do tegoż domu i pozwiedzać.Odwiedzić piwnicę...szkoda że krata blokuje dalszą drogę.Wyjście drzwiami po przeciwnej stronie wejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy mówią iż w dodatku wzrósł jakoś poziom trudności. Osobiście najbardziej mnie uszczęśliwił archegryf ze skelige który jako jedyny mógł sie pochwalić wyższym poziomem doświadczenia niż ja. Dla mnie najbardziej wymagające są utopce/ topielce :E i moze faktycznie ci z zakonu bo ich dużo. Mam ogromną nadzieje ze kolejny dodatek nam wszystko jeszcze bardziej podniesie.

Szczerze, to 4 Ghoule klepały mnie lepiej niż nie jeden Boss :E Boli mnie mocno spamowanie miksturami, wypijając 3 mikstury, dostaje 3 losowe, i tak wypić mogę 9 mikstur, daje mi to 18 mikstur na walkę z bossem, mocna przesada jak dla mnie. Większość pojedynków to i tak dobry unik i doskok, 2 ataki i powtarzać w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wybierz skille dawające losowe efekty mikstur podczas zażywania mikstur

2. Narzekaj, że ma się głupi build

3. ???

4. PROFIT

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi nowy update do modkita z mozliwoscia zmiany textur, ciekawe ile poczekamy na jakies HD packi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w dodatku ale mając te skille nie dostaje się trzech jaskółek na raz tylko sumuje się ich czas trwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wybierz skille dawające losowe efekty mikstur podczas zażywania mikstur

2. Narzekaj, że ma się głupi build

3. ???

4. PROFIT

:E

W którym miejscu narzekam? Mówię, że to przesada i wymaga balansu, bo jak zwykle alchemia jest OP, tak jak w W2. Z prostego mutagenu dostaje +50% do ataku, do tego oleje,grom i runy na mieczu, przy moim buildzie nie ma żadnej zabawy z gry, ale to nie moja wina, że CDPR dał mi taką możliwość, powinien lepiej balansować grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi nowy update do modkita z mozliwoscia zmiany textur, ciekawe ile poczekamy na jakies HD packi :E

HD packi? Stary, czas wymienić kompa i przestać grać na low :E

 

W którym miejscu narzekam? Mówię, że to przesada i wymaga balansu, bo jak zwykle alchemia jest OP, tak jak w W2. Z prostego mutagenu dostaje +50% do ataku, do tego oleje,grom i runy na mieczu, przy moim buildzie nie ma żadnej zabawy z gry, ale to nie moja wina, że CDPR dał mi taką możliwość, powinien lepiej balansować grę.

Op i balansu? To jest gra single player, kogo obchodzi balans skilli, nie chcesz łatwej walki to nie używaj tych skilli nikt ci broni do głowy nie przykłada. Gra ma większe problemy niż balans skilli, 10 patchów później :heu:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD packi? Stary, czas wymienić kompa i przestać grać na low :E

 

 

Op i balansu? To jest gra single player, kogo obchodzi balans skilli, nie chcesz łatwej walki to nie używaj tych skilli nikt ci broni do głowy nie przykłada. Gra ma większe problemy niż balans skilli, 10 patchów później :heu:

Niektore texturki mogliby poprawic,ciekaw jestem czy bedzie mozna zrobic cos z streamingiem textur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy mody można łączyć czy nie, bo na samym początku niby żeby kilka modów działało to trzeba było je ręcznie scalić. Jak dalej trzeba to chyba ludziom się nie będzie chciało w to bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaskółki mają przecież Buga - jak ulepszasz, to stara Ci tez zostaje. Ja mam teraz tak dwie jaskółki (tą ulepszoną i ta najlepszą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób aby cutscenki w 21:9 były bez pasów po bokach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dodatek. Jedno stwierdzenie ciśnie się na usta, to już koniec? dodatkowo jest niezbyt porywający. No, ale czego w sumie ja się spodziewałem za mniej niż 40 zł. Porobiłem też kilka pobocznych questów i próbuje znaleźć jakieś nowe, ale coś ich nie ma. Po ocenach spodziewałem się czegoś WOW, a tym czasem trzeba czekać na "Krew i wino"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Op i balansu? To jest gra single player, kogo obchodzi balans skilli, nie chcesz łatwej walki to nie używaj tych skilli nikt ci broni do głowy nie przykłada. Gra ma większe problemy niż balans skilli, 10 patchów później :heu:

No tak, po co balans skilli, dajmy Geraltowi +100000% do dmg bo przecież po co komu balans, przecież to gra single player :E Nie używajmy w ogóle miecza, napierdzielaj bossa gołymi łapami :E

Gra ma większe problemy bo CDPR jak zwykle odwala kupkę, tak było za czasów W2, tak było za czasów W1 i nic się w tej kwestii nie zmieniło, powrócił stary dobry CDPR którego tak wszyscy kochają, Ubisoft i EA pewnie byłoby mieszane z błotem, ale to przecież CDPR. Wiedziałem, że nie ma sensu tutaj wracać :D

Skończyłem dodatek. Jedno stwierdzenie ciśnie się na usta, to już koniec? dodatkowo jest niezbyt porywający. No, ale czego w sumie ja się spodziewałem za mniej niż 40 zł. Porobiłem też kilka pobocznych questów i próbuje znaleźć jakieś nowe, ale coś ich nie ma. Po ocenach spodziewałem się czegoś WOW, a tym czasem trzeba czekać na "Krew i wino"

Idealne podsumowanie dodatku wystawił Allor z CDA, oceniając go na 7, parę dobrych uwag można tam znaleźć.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy "Serce z kamienia" ma się ukazać jako DLC? Gdzieś na szybko mignęło mi przed oczami, że dopiero w 2016?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy "Serce z kamienia" ma się ukazać jako DLC? Gdzieś na szybko mignęło mi przed oczami, że dopiero w 2016?

 

Krew i Wino*

Wg planu ma wyjść w I kwartale 2016, chyba, że zaliczą jakiś poślizg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew i Wino*

Wg planu ma wyjść w I kwartale 2016, chyba, że zaliczą jakiś poślizg :)

Obecnie CD Projekt RED planuje Krew i wino na pierwszą połowę 2016 roku, więc już prawdopodobnie mowa o jakimś poślizgu. Zakładam, że chcą jednak jeszcze bardziej rozbudować DLC, które i tak ma być dwa razy obszerniejsze od Serc z kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobry ten nowy dodatek ? na ile godzin wystarcza?

Czytałem, że "Serce" to ponoć 10h wątku głównego, a "Wino" ma dać ponad 20h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...