Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Gryf z 11 levelem wyższym, rozrywa Wieśka na strzępy pomimo 120% Quin.

Na to recepta jest prosta - nie dać się trafić, jak np. ten pan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wierzę.

 

20 leveli wyżej niż Wiesiek nie ma szans na zabicie takiego kloca.

 

Gryf z 11 levelem wyższym, rozrywa Wieśka na strzępy pomimo 120% Quin.

 

Tym bardziej, że masz najwyższy poziom trudności.

 

No nie wierzę.

 

Maksowanie quina na NG+ Droga ku zagładzie to w ogóle marna sprawa wytrzyma maks 2 uderzenia zwykłego utopca.

 

Co do do mojej walki z tym pająkiem: Build 100% alchemiczny 17000 żywotności, pije odwar który powoduje, że każda akcja zużywająca wytrzymałość mnie leczy + odwar powodujący, że każdy silny atak zużywa wytrzymałość i oprócz normalnych obrażeń zabiera 5% żywotności przeciwnika + odwar który redukuje otrzymane obrażenia z każdym otrzymanym ciosem + eliksir dzięki któremu trucizna mnie leczy. Serio nawet za bardzo uników nie trzeba robić, stoję i tłukę silny atak. Jak mi zjedzie za bardzo życie to walę, północny wiatr, pająk stoi zamrożony a ja po 3-4 silnych atakach znowu mam pełną żywotność.

Elo.

 

edit: A no i olej na mieczu zwiększa mój dmg o 50% + redukcję obrażeń o 25%

Edytowane przez Dziku1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz frajdę z takiej gry? Skoro faktycznie ten builid jest taki przesadzony to zadanka na twoim levelu pewnie można przejść bez patrzenia na ekran :lol2:

 

P.S. Co to za zdolność, że po nałożeniu oleju na miecz masz 25% redukcji obrażeń, serio pytam, bo nie wiem.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz przechodziłem gre na build wojownik + trochę magii. Po rozpoczęciu ng+ zresetowałem staty (ze 3 razy) i stworzyłem ten build. Teraz sobie względnie bezstresowo wypełniam archivmenty, gram w gwinta i testuje wpływ innych wyborów na fabułę i rozgrywkę. ( i naprawiam to co zrobiłem źle przechodząc za pierwszym razem :E)

 

Ten skill nazywa się odstraszenie, drugi od góry w drugiej kolumnie alchemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ustaw alternatywny tryb responsywności poruszania się Geralta.

 

Faktycznie, jest o wiele lepiej jak dla mnie z alternatywnym poruszaniem się. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karbopająk z trucizną ?

 

Wcześniej fotki dałem i miałem 18 level a misja była z 25 levela.

 

Ciężko, ale da się :)

 

Poziom średni trudności.

E to spoko, pytałem bo na Skellige natrafiłem na takiego jednego, nie był to Harrisi ale krabopająk trujący i miał skurczybyk 31 poziom a ja mam 22, podszedłem do niego z ciekawości i jeden atak i pół życia nie ma. Uciekałem gdzie pieprz rośnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stłuczony monokl, z jakim questem jest to związane?

W Białym Sadzie zrobiłem wszystko jak grałem pierwszy raz i nic nie było związane z tym przedmiotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stłuczony monokl, z jakim questem jest to związane?

W Białym Sadzie zrobiłem wszystko jak grałem pierwszy raz i nic nie było związane z tym przedmiotem.

 

Pierwsze słyszę :P

 

Pokaż to.

 

E to spoko, pytałem bo na Skellige natrafiłem na takiego jednego, nie był to Harrisi ale krabopająk trujący i miał skurczybyk 31 poziom a ja mam 22, podszedłem do niego z ciekawości i jeden atak i pół życia nie ma. Uciekałem gdzie pieprz rośnie :P

 

Ahahahha... znam ten ból :)

 

Ale to jest dobra nauka przetrwania.

 

No i nie ma łatwizny :)

 

Proszę o pomoc.

 

Nie wiem co ma zrobić w tej misji.

 

Pierwszy raz to widzę :P

 

 

5120920300_1450445569_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarzę, po prostu musisz dogonić tego gościa który zwiał Ci z karczmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale który ?

 

Obszedłem wszystko.

 

Proszę wybaczyć, ale odrobinkę się wczoraj piwkiem opiłem i chyba coś mi umknęło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę przeszedłem 7 razy od początku do końca.

Pierwsze słyszę :P

 

Proszę o pomoc.

 

Nie wiem co ma zrobić w tej misji.

 

Pierwszy raz to widzę :P

5120920300_1450445569_thumb.jpg

Obszedłem wszystko.

 

"Niestety nie wierzę. No nie wierzę." :P

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7049857600_1450448270_thumb.jpg 1219995000_1450448272_thumb.jpg

 

No ale gdzie ?

Łażę w kółko i nic nie widzę.

 

Strażnicy maja 62 level :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz przechodziłem gre na build wojownik + trochę magii. Po rozpoczęciu ng+ zresetowałem staty (ze 3 razy) i stworzyłem ten build. Teraz sobie względnie bezstresowo wypełniam archivmenty, gram w gwinta i testuje wpływ innych wyborów na fabułę i rozgrywkę. ( i naprawiam to co zrobiłem źle przechodząc za pierwszym razem :E)

 

Ten skill nazywa się odstraszenie, drugi od góry w drugiej kolumnie alchemii.

Możesz wrzucić jakiś dokładny opis / screen Twojego builda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam build jeżeli chodzi o skille wygląda tak:

beiv0k.jpg

 

Żeby ten build się sprawdził musisz mieć poznane sporo recept alchemicznych, minimum tyle, żeby móc wypić 2 odwary na raz (echidna i arechegryf)

Koncepcja rozgrywki jest następująca: wypijasz odwar z echidny (wszystko co zużywa wytrzymałość regeneruje Ci żywotność) + wywar archegryfa (silny cios oprócz zwykłych obrażeń zabiera 5% żywotności przeciwnika + zużywa Twoją wytrzymałość = regeneruje żywotność) + 3 odwar wedle uznania, ja zazwyczaj używam odwaru z gryfa (z każdym otrzymanym ciosem zmniejsza przyjmowane obrażenia)

Czas trwania odwarów wynosi 1,5h więc spokojnie się nagrasz zanim będzie trzeba medytować (+ zaklinanie na mieczach - każdy trafiony cios wydłuża czas trwania eliksirów o 0,5 sekundy)

Zatrucie z odwarów jest stałe i nie spada, zatrucie po zażyciu eliksirów spada na tyle szybko, że spokojnie możesz mieć na raz aktywne wszystko co jest tylko dostępne w grze.

Nałożone na miecze oleje dają Ci oprócz 50% większych obrażeń również 25% zwiększoną obronę. Na stalowy mam na stałe założony olej przeciw ludziom, srebrny nakładam/zmieniam tylko przed walką z jakimś ciężkimi potworami.

Jeżeli chodzi o ekwipunek to biegam w zestawie wilka w mieczach przedłużenie eliksirów, w zbroi zaklęte ciernie, reszta gniazd większy quen.

Walka z kilkoma potworami szybkie ciosy + silne gdy trzeba podreperować życie, walka z jednym silnym potworem - stoję przy nim i po prostu walę silne ciosy.

Jedyne wyzwanie to może być walka na małej przestrzeni z wieloma żołnierzami/bandytami. (jakieś zadania z dodatku np.) Silny cios regeneruje żywotność tylko gdy trafi, a oni mają tarcze i blokują ciosy. Wtedy w razie potrzeby rzucasz północny wiatr lub bodajże kartacz. Jedna zamraża wszystkich dookoła, a druga podpala - wtedy możesz sobie ich ciachać silnym ciosem i się zregenerować do pełna.

Edytowane przez Dziku1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam - bawił się ktoś w opcje DSR z Wieśkiem 3? Niestety nie chce mi śmigać na 980 Ti (znaczy się włącza się, ale obraz się nie skaluje i 1440P wygląda na 1080P jak wycięty kawałek ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam - bawił się ktoś w opcje DSR z Wieśkiem 3? Niestety nie chce mi śmigać na 980 Ti (znaczy się włącza się, ale obraz się nie skaluje i 1440P wygląda na 1080P jak wycięty kawałek ;P)

Sprawdź, czy masz sposób wyświetlania ustawiony na pełen ekran, u mnie na 970 było ok, poza zbyt niską ilością klatek do gry w 4k na ultra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak ustawione oczywiście bo FHD działa poprawnie ;) Chciałem sobie pograć na 1440P bo mi teraz komp daje radę - ale niestety po prostu mam tak z 70% ekrany (pewy górny róg widzę) a reszta jest niewidoczna :) Może to kwestia systemu/sterowników? W każdym razie Crysis i Battlefront działają poprawnie z tą opcję i tak w 1440P da się normalnie grać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj ustawienia po zmianie na 1440p, wyjdź z gry, włącz ponownie, powinno być ok.

 

 

Warto kupić dodatek? Jestem przy końcówce gry - teraz, czy na spokojnie można go przechodzić np. włączając NG+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj ustawienia po zmianie na 1440p, wyjdź z gry, włącz ponownie, powinno być ok.

 

 

Warto kupić dodatek? Jestem przy końcówce gry - teraz, czy na spokojnie można go przechodzić np. włączając NG+?

 

Jest kilka dialogów, które można mieć tylko grając w trakcie trwania fabuły głównej (z wiadomych powodów), poza tym dodatek jest dość osobną historią

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastosuj ustawienia po zmianie na 1440p, wyjdź z gry, włącz ponownie, powinno być ok.

Robiłem tak - efekt ten sam. Może to wina G-Synca/144 hz? Jak uda mi się rozwiązaćp roblem dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm a dodatkowo nie masz jakiś nakładek riva, origin, bp, ab?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbój w panelu sterowania Nvidia, w zakładce "Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu" włączyć opcję "Pomiń tryb skalowania ustawiony przez gry i programy" i ewentualnie przestawić opcję "Wykonaj skalowanie na:" Procesor graficzny zamiast monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż gram w Wiedźmina 3, już połowa znajomych lubiących gry się ze mnie wyśmiewa, że aż tyle czasu mi to zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...