Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz nikt Ci nie każe iść do Emhyra z Ciri...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nikt Ci nie każe iść do Emhyra z Ciri...

Czyli po zabiciu Radowida Ciri nadal może skończyć jako kamrat Geralta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po zabiciu Radowida Ciri nadal może skończyć jako kamrat Geralta?

Tak. Jak wyżej, wystarczy olać Emhyra.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to śfinie, a ja o mało nie zgotowałem jej nudnego losu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam całą grę skończoną, właśnie kończę jeszcze zbieranie skarbów w Skellige i mam 2 pytania.

 

1. Mam 39,5 levelu, co mam zrobić by wbić 40? questów już żadnych nie mam

2. Pominąłem wybory z W2 i możecie mi nie wierzyć, ale nie zrobiłem questa z Letho :) czy jest jakaś możliwość aby go odblokować i zrobić dla fabuły? do dzisiaj na yt nie obejrzałem go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pytajniki trochę expa dadzą, może jakieś potwory pofarm może jakieś jeszcze znajdziesz

2. Nie da się, musisz zacząć grę z symulowanymi wyborami gdzie będziesz miał questa z Letho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam całą grę skończoną, właśnie kończę jeszcze zbieranie skarbów w Skellige i mam 2 pytania.

 

1. Mam 39,5 levelu, co mam zrobić by wbić 40? questów już żadnych nie mam

2. Pominąłem wybory z W2 i możecie mi nie wierzyć, ale nie zrobiłem questa z Letho :) czy jest jakaś możliwość aby go odblokować i zrobić dla fabuły? do dzisiaj na yt nie obejrzałem go :)

1. Nigdzie nie jest powiedziane, że każdy ma szansę skończyć (uwzględniając sposób przejścia) grę na 40 levelu.

2. Nie tyle pominąłeś co powiedziałeś, że go zabiłeś... zresztą tak samo jak ja ;)

 

Edit: Chwila, pominąłeś, znaczy wyłączyłeś w ustawieniach symulację wyborów? No to nie ma co się dziwić, że Letho nie spotkałeś... Ja właśnie obejrzałem, całkiem spoko quest :)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre potworki, jak wilki, endriagi, utopce odradzają się w swoich miejscach. Możesz to zauważyć na przykład przy Drzewie Wisielców (Velen), obozie dezerterów na południe od niego i bajorach na południe od w/w obozu. Poszukaj też w necie miejsc, bo są takowe, gdzie swobodnie można farmić exp bez kilkudniowego oczekiwania na odrodzenie się potworków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że te odradzające się potworki musiałyby być conajmniej na 33 czy 34 levelu, żeby coś mu dały, a po skończeniu fabuły może być ciężko takie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma Serce z Kamienia to właśnie w jego okolicach może połazić - wilki, dziki, krabojąki, endriagi. Czasem trafi się zbłąkana wiwerna. No i można posiłkować się modem http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/442/? radzę jednak uważać z doborem wersji moda, bowiem niektórzy bossowie mają poziom "??" z czaszką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że Serce z Kamienia będzie wymagało 40 level. Mogę to olać o po prostu pewno zrobić nową postać podczas premiery postaci ale wolałbym nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że Serce z Kamienia będzie wymagało 40 level. Mogę to olać o po prostu pewno zrobić nową postać podczas premiery postaci ale wolałbym nie.

Chyba Krew i wino ;) Spokojnie, to jest tylko rekomendowany level, normalnie sobie pograsz swoją postacią, zresztą zdecydowana mniejszośc skończyła na 40 levelu. Częśc graczy nawet zbroji Żmiii nie mogła założyć...

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:E

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić plik dubbingowe od Serce z Kamienia ?

Plik powinien znajdować się w \The Witcher 3 Wild Hunt\DLC\ep1\content i mieć nazwę "plpc.w3speech albo SpeechPL albo to obydwa są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić plik dubbingowe od Serce z Kamienia ?

Plik powinien znajdować się w \The Witcher 3 Wild Hunt\DLC\ep1\content i mieć nazwę "plpc.w3speech albo SpeechPL albo to obydwa są :P

 

Ładuję na MEGA... za chwilkę dam link.

 

Wykonaj sprawdzanie plików na GOG, bo może masz jakieś niezgodności.

 

Niektórzy aktualizują grę do patcha 1.212 i od nowa instalują Serce z Kamienia.

 

Wtedy dodatek zaczyna gadać :E

 

 

https://mega.nz/#!vhFHWTbI!Pf-7KRYGLhEQAyoz3AtxB-sjDituS3DRfau6YuGlxAg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystko teraz działa poprawnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. ;) Ukończyłem fabułę i wszystkie zadania poboczne prócz wyścigów i gwinta (nie przepadam za tym). Nie chce mi się teraz specjalnie latać po mapie, by odkrywać wszystkie pytajniki, a czy po odpaleniu nowej gry + wszystkie pytajniki się resetują, czy te, które już odkryłem przechodzą no NG+? I jak sprawa wygląda ze zbrojami? Chciałbym sobie zrobić wiedźmińskie zestawy, ale nie wiem jak to będzie w przypadku NG+, czy nadal dana zbroja będzie np. na 35 lvl, czy się tak wyskaluje, że na NG+ będzie potrzeba np. 70lvl? Podobnie jak wygląda sprawa z kartami do gwinta, książkami, recepturami itp? Resetują się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu NG+ wszystkie pytajniki są ukryte.

 

Dopiero odwiedziny przy tablicach powodują ich pojawienie się - jak w podstawce.

 

Co do zbroi to nie wiem, bo nie korzystam już z Wiedźmińskich ekwipunków - to zabija cały fun poszukiwań i upgrade Wieśka :P

 

Ale taki np. miecz z 35 levela, który zrobiłem przed końcem podstawki i leżał sobie w zasobniku - czekał na wyższy level Wieśka - po uruchomieniu NG+ wskoczył automatycznie na level 60+ i schowałem go do skrzyni na lepsze czasy XD

 

To samo miałem z spodniami - nie Wiedźmińskie.

 

 

Czyli wychodzi na to, że jak byś zrobił set Wiedźmiński i go miał w zasobniku - nie założony - to po uruchomieniu NG+ powinien automatycznie się zupgradować na bardzo wysoki level, ale tego nie jestem pewien na 100%.

 

Zobacz... w skrzyni mam parę rzeczy, które same się podniosły levelowo po uruchomieniu NG+:

 

 

3837963500_1459944778_thumb.jpg 6461129000_1459944782_thumb.jpg 8058563400_1459944784_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za info. ;) To na razie NG+ odpuszczam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Fallout 4 skończony z tych większych tytułów zaległości nadrobione, więc czas zabierać się powoli za perełkę, prawie rok po premierze :)

 

Zainstalowałem grę na GOG Galaxy i zastanawia mnie co to jest za "nakładka" w kolumnie DLC, nazywa się GAME OVERLAY jak na screenie poniżej, za co dokładnie jest to odpowiedzialne ?

 

http://i.imgur.com/Y6BCeuV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędziesz achievement to w grze niby ise jakieś powiadomienie ma pojawić + jakby była obsługa znajomych to pewnie ich dostępność, coś jak steam, origin i uplay ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zaktualizował mi się GOG i nie mogę kontynuować fabuły bo pluje się o jakieś fryzury i inne dodatki? WTF?

Serce z kamienia mam zainstalowane, wiec nie wiem o co chodzi. Help?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...